darmowy zaklad

Darmowy zakład bez depozytu

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Konkurencja wśród bukmacherów jest naprawdę spora i firmy bukmacherskie nieustannie szukają sposobów na przyciągnięcie klientów i przekonanie ich do założenia konta właśnie u nich.

Największym zainteresowaniem cieszą się legalni bukmacherzy oferujący darmowy zakład bez depozytu.

Polega on na tym, że za samą rejestrację w serwisie bukmacherskim otrzymujemy określoną kwotę na konto bonusowe dzięki czemu możemy postawić swój pierwszy darmowy zakład bez inwestowania własnych środków.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less

Jest to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich, którą posiada w swojej ofercie zdecydowana większość bukmacherów, będąca jednocześnie bardzo ważnym czynnikiem przekonującym tych niezdecydowanych do spróbowania swoich sił w tej branży. Nie musimy wykładać swojej gotówki, a możemy postawić swój kupon, więc dlaczego nie?

Należy jednak pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach związanych z tego typu promocjami.

Freebet

Legalni bukmacherzy oferujący darmowy zakład bez depozytu, czyli po prostu freebet przyznają go nam na tzw. konto bonusowe lub w postaci punktów, które możemy następnie zamienić na darmowy zakład za określoną kwotę. To wszystko powoduje, że nie możemy otrzymanej premii przelać na nasze konto bankowe bez wcześniejszego spełnienia warunków ustalonych przez bukmachera.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Dlatego bardzo ważne jest uważne przeczytanie regulaminu danej promocji i zapoznanie się z jego postanowieniami żeby uniknąć rozczarowania. Najważniejszymi obostrzeniami stawianymi przez legalnych bukmacherów oferujących darmowy bonus bez depozytu są: konieczność kilkukrotnego obrotu bonusem, minimalna ilość zdarzeń na obstawianym kuponie oraz minimalny kurs, a wartości te są różne dla różnych serwisów i mogą występować zarówno pojedynczo jak i kumulować się.

Legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu to STS, Fortuna, Betfan, ETOTO, LVBet i Superbet. Pierwszy z nich oferuje nam bonus bez depozytu w wysokości 25 zł, który podlega takim samym warunkom jak innego rodzaju bonus, bonus od depozytu (wpłaty), czyli konieczność trzykrotnego obrotu przy minimalnym kursie 1.91.

Specyficzny rodzaj bonusu bez depozytu proponuje Fortuna – jest niższy niż w STS, bo wynosi 20 zł i przyznawany jest w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Jest to 2800 punktów, które należy wymienić na równowartość wspomnianych 20 zł aby obstawić nasz pierwszy zakład.

W tym przypadku właściwie jedynym wymaganiem stawianym przez tego bukmachera jest konieczność postawienia zakładu w ciągu 10 dni od rejestracji, ale co dla wielu może okazać się bardzo ważne, nie ma tu wymagań kursowych ani konieczności obrotu bonusem jak w przypadku wspomnianego STS.

ETOTO oferuje nam freebet w wysokości 20 zł jednak dostępny jest on jedynie na urządzeniach mobilnych. Nie jest to jakieś szczególne obostrzenie, biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość graczy regularnie korzysta z aplikacji na swoich smartfonach.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

Jednak pozostałe warunki są bardziej restrykcyjne niż u konkurencji. Łączny kurs 2.20, kurs minimalny 1.30 i przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie powodują, że ETOTO wypada nieco słabiej niż rywale.

Dość nietypowy warunek uzyskania freebetu mamy w przypadku LVBet. Bonus 20 zł bez depozytu otrzymamy po rejestracji i wysłaniu maila o treści „Bonus bez depozytu”. Jest on dodatkowo dość mocno obwarowany – musimy nim dwukrotnie obrócić, kurs minimalny to 2.50 i obstawiamy przynajmniej 3 zdarzenia. Dopiero wówczas pieniądze pojawią się na naszym koncie głównym.
Najniższy wartościowo darmowy zakład bez depozytu znajdziemy u bukmachera Totalbet. Jest to 10 zł, które nie podlega jednak konieczności wielokrotnego obrotu, ale minimalny kurs na kuponie to 2.0

Jak widać legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu przygotowali dla nowych graczy bogatą i różnorodną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Darmowe zakłady są na pewno bardzo silnym magnesem przyciągającym do serwisów z zakładami bukmacherskimi nowych graczy i warto z nich korzystać. Dzięki sporej konkurencji i dość dynamicznie zmieniającej się ofercie poszczególnych bukmacherów każdy będzie mógł wybrać freebet najbardziej mu odpowiadający lub skorzystać z kilku. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wypróbować oferty kilku serwisów z zakładami on-line.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Legalni bukmacherzy a darmowy zakład

Bukmacherzy posiadający licencję na działanie w Polsce nieustannie walczą między sobą o zdobycie nowych klientów. Poza startowym bonusem od depozytu, firmy bukmacherskie znalazły także inny sposób na przyciągnięcie do siebie kolejnych graczy: darmowy zakład bez depozytu.

Na czym to polega? Przy rejestracji naszego konta otrzymujemy od bukmachera określoną kwotę na grę u niego. Należy podkreślić, że nie jest to darmowa kasa, którą możemy przelać sobie na konto. W każdym razie nie od razu.

Zakłady bukmacherskie bez depozytu

Darmowy zakład bez depozytu można potraktować jak wersję testową zakładów bukmacherskich – gramy nie ryzykując własnych pieniędzy, co więcej, w przeciwieństwie do bonusu od depozytu nie musimy wpłacać do bukmachera ani grosza, by rozpocząć zabawę, a jeżeli stwierdzimy, że bukmacherka jednak nie jest dla nas lub zechcemy grać u konkurencji, możemy zamknąć nasze konto bez żadnych konsekwencji.

Czy więc są to pieniądze całkowicie wirtualne, które nigdy nie trafią nam do ręki?

Nic bardziej mylnego, środki, które w swej hojności przekaże nam firma bukmacherska jak najbardziej mogą trafić na nasze konto bankowe, musimy po prostu spełnić określone warunki.

Darmowy zakład bez depozytu 2024

 

Kto oferuje darmowy zakład bez depozytu?

Zacznijmy od początku, jak uzyskać darmowy zakład bez depozytu? Aby tego dokonać, podczas rejestracji nowego konta musimy wpisać w formularzu specjalny kod, który możemy znaleźć chociażby na jednej z wielu stron i blogów zajmujących się tematyką bukmacherstwa.

Kody te są publikowane regularnie wraz ze zmieniającymi się promocjami firm bukmacherskich, więc nie ma obaw, że nie znajdziemy czegoś dla siebie. Jakimi smakowitymi bonusami mogą nas aktualnie uraczyć najwięksi gracze na rynku bukmacherskim? Przyjrzyjmy się kilku przykładom.

Bukmacher LVbet oferuje nam darmowy zakład za 20zł, ale stawia dość twarde warunki – aby móc go wykorzystać, musimy na naszym kuponie umieścić przynajmniej 3 zdarzenia, gdzie minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1,25, zaś kurs całego kuponu minimum 3,5.

W chyba najbardziej znanym w Polsce bukmacherze STS dostać możemy 29 zł bez depozytu, a warunki są tu dużo korzystniejsze niż w przypadku LVBet – kwotę możemy podzielić na kilka mniejszych kuponów, a puszczać możemy zarówno single, jak i kupony akumulowane.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Forbet też ma darmowy zakład

Forbet.pl ma dla nas podobną kwotę – pod warunkiem że macie urodziny, bo tylko 20 złotych, nie ma za to tutaj żadnych obostrzeń, bo możemy ją wykorzystać na dowolnie przez nas wybrane zakłady. Można by kręcić nosem, że ten bukmacher poskąpił grosza, ale pamiętajmy, że to darmowe pieniądze na na nasze pierwsze zakłady, a dzięki dobrym typom i odrobinie szczęścia możemy zgarnąć całkiem niezłą gotówkę.

Ponadto warto wiedzieć iż w Fortunie uruchomili promocję darmowe zakłady bukmacherskie 600 zł – jednakże tutaj wymagają minimalnego depozytu by uruchomić taką kwotę do gry.

 

Podsumowując

Darmowy zakład bez depozytu to dobry sposób na wejście z niezłym impetem w świat obstawiania meczy – dobrze zagospodarowane darmowe środki od bukmachera pozwolą nam na zgromadzenie kapitału na dalszą grę, bez wykorzystywania własnych środków.

Jeśli więc jesteście nowi w tej branży, albo macie konto tylko u jednego czy dwóch bukmacherów rozejrzyjcie się za bonusami na start – naprawdę warto.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link