Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Darmowy zakład bez depozytu

darmowy zaklad

Branża bukmacherska w Polsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem (nie tylko ze względu na darmowy zakład czy bonusy bukmacherskie jakie oferują bukmacherzy w Polsce) i corocznie notuje systematyczne wzrosty. Świadczy o tym chociażby fakt pojawiania się co raz to nowych podmiotów działających na rynku i posiadających licencję Ministerstwa Finansów, co jest warunkiem koniecznym aby móc funkcjonować zgodnie z polskim prawem.

Konkurencja jest naprawdę spora i serwisy bukmacherskie nieustannie szukają sposobów na przyciągnięcie klientów i przekonanie ich do założenia konta właśnie u nich. Największym zainteresowaniem cieszą się legalni bukmacherzy oferujący darmowy zakład bez depozytu.

Polega on na tym, że za samą rejestrację w serwisie bukmacherskim otrzymujemy określoną kwotę na konto bonusowe dzięki czemu możemy postawić swój pierwszy darmowy zakład bez inwestowania własnych środków.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 1300 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

4.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

5.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

Jest to jedna z najpopularniejszych promocji, którą posiada w swojej ofercie zdecydowana większość bukmacherów, będąca jednocześnie bardzo ważnym czynnikiem przekonującym tych niezdecydowanych do spróbowania swoich sił w tej branży. Nie musimy wykładać swojej gotówki, a możemy postawić swój kupon, więc dlaczego nie?

Należy jednak pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach związanych z tego typu promocjami.

Freebet

Legalni bukmacherzy oferujący darmowy zakład bez depozytu, czyli po prostu freebet przyznają go nam na tzw. konto bonusowe lub w postaci punktów, które możemy następnie zamienić na darmowy zakład za określoną kwotę. To wszystko powoduje, że nie możemy otrzymanej premii przelać na nasze konto bankowe bez wcześniejszego spełnienia warunków ustalonych przez bukmachera.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Dlatego bardzo ważne jest uważne przeczytanie regulaminu danej promocji i zapoznanie się z jego postanowieniami żeby uniknąć rozczarowania. Najważniejszymi obostrzeniami stawianymi przez legalnych bukmacherów oferujących darmowy bonus bez depozytu są: konieczność kilkukrotnego obrotu bonusem, minimalna ilość zdarzeń na obstawianym kuponie oraz minimalny kurs, a wartości te są różne dla różnych serwisów i mogą występować zarówno pojedynczo jak i kumulować się.

Legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu to STS, Fortuna, Totolotek, ETOTO, LV Bet i Totalbet. Pierwszy z nich oferuje nam bonus bez depozytu w wysokości 25 zł, który podlega takim samym warunkom jak innego rodzaju bonus, bonus od depozytu (wpłaty), czyli konieczność trzykrotnego obrotu przy minimalnym kursie 1.91.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Specyficzny rodzaj bonusu bez depozytu proponuje Fortuna – jest niższy niż w STS, bo wynosi 20 zł i przyznawany jest w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Jest to 2800 punktów, które należy wymienić na równowartość wspomnianych 20 zł aby obstawić nasz pierwszy zakład.

W tym przypadku właściwie jedynym wymaganiem stawianym przez tego bukmachera jest konieczność postawienia zakładu w ciągu 10 dni od rejestracji, ale co dla wielu może okazać się bardzo ważne, nie ma tu wymagań kursowych ani konieczności obrotu bonusem jak w przypadku wspomnianego STS.
Standardowy bonus bez depozytu jaki oferuje Totolotek to 20 zł (już nie oferuje podobno). Jednak tak jak w przypadku pierwszego z opisywanych bukmacherów należy obrócić nim trzy razy, ale tutaj wymagania dotyczące minimalnego kursu są nieco wyższe i wynoszą 2.0.

ETOTO oferuje nam freebet w wysokości 20 zł jednak dostępny jest on jedynie na urządzeniach mobilnych. Nie jest to jakieś szczególne obostrzenie, biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość graczy regularnie korzysta z aplikacji na swoich smartfonach.

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

Jednak pozostałe warunki są bardziej restrykcyjne niż u konkurencji. Łączny kurs 2.20, kurs minimalny 1.30 i przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie powodują, że ETOTO wypada nieco słabiej niż rywale.

Dość nietypowy warunek uzyskania freebetu mamy w przypadku LV Bet. Bonus 20 zł bez depozytu otrzymamy po rejestracji i wysłaniu maila o treści „Bonus bez depozytu”. Jest on dodatkowo dość mocno obwarowany – musimy nim dwukrotnie obrócić, kurs minimalny to 2.50 i obstawiamy przynajmniej 3 zdarzenia. Dopiero wówczas pieniądze pojawią się na naszym koncie głównym.
Najniższy wartościowo darmowy zakład bez depozytu znajdziemy u bukmachera Totalbet. Jest to 10 zł, które nie podlega jednak konieczności wielokrotnego obrotu, ale minimalny kurs na kuponie to 2.0

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jak widać legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu przygotowali dla nowych graczy bogatą i różnorodną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Darmowe zakłady są na pewno bardzo silnym magnesem przyciągającym do serwisów z zakładami bukmacherskimi nowych graczy i warto z nich korzystać. Dzięki sporej konkurencji i dość dynamicznie zmieniającej się ofercie poszczególnych bukmacherów każdy będzie mógł wybrać freebet najbardziej mu odpowiadający lub skorzystać z kilku. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wypróbować oferty kilku serwisów z zakładami on-line.

Legalni bukmacherzy a darmowy zakład

Bukmacherzy posiadający licencję na działanie w Polsce nieustannie walczą między sobą o zdobycie nowych klientów. Poza startowym bonusem od depozytu, firmy bukmacherskie znalazły także inny sposób na przyciągnięcie do siebie kolejnych graczy: darmowy zakład bez depozytu.

Na czym to polega? Przy rejestracji naszego konta otrzymujemy od bukmachera określoną kwotę na grę u niego. Należy podkreślić, że nie jest to darmowa kasa, którą możemy przelać sobie na konto. W każdym razie nie od razu.

Zakłady bukmacherskie bez depozytu

Darmowy zakład bez depozytu można potraktować jak wersję testową zakładów bukmacherskich – gramy nie ryzykując własnych pieniędzy, co więcej, w przeciwieństwie do bonusu od depozytu nie musimy wpłacać do bukmachera ani grosza, by rozpocząć zabawę, a jeżeli stwierdzimy, że bukmacherka jednak nie jest dla nas lub zechcemy grać u konkurencji, możemy zamknąć nasze konto bez żadnych konsekwencji.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Czy więc są to pieniądze całkowicie wirtualne, które nigdy nie trafią nam do ręki?

Nic bardziej mylnego, środki, które w swej hojności przekaże nam firma bukmacherska jak najbardziej mogą trafić na nasze konto bankowe, musimy po prostu spełnić określone warunki.

 

Kto oferuje darmowy zakład bez depozytu?

Zacznijmy od początku, jak uzyskać darmowy zakład bez depozytu? Aby tego dokonać, podczas rejestracji nowego konta musimy wpisać w formularzu specjalny kod, który możemy znaleźć chociażby na jednej z wielu stron i blogów zajmujących się tematyką bukmacherstwa.

Kody te są publikowane regularnie wraz ze zmieniającymi się promocjami firm bukmacherskich, więc nie ma obaw, że nie znajdziemy czegoś dla siebie. Jakimi smakowitymi bonusami mogą nas aktualnie uraczyć najwięksi gracze na rynku bukmacherskim? Przyjrzyjmy się kilku przykładom.

Bukmacher LVbet oferuje nam darmowy zakład za 20zł, ale stawia dość twarde warunki – aby móc go wykorzystać, musimy na naszym kuponie umieścić przynajmniej 3 zdarzenia, gdzie minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1,25, zaś kurs całego kuponu minimum 3,5.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

W chyba najbardziej znanym w Polsce bukmacherze STS dostać możemy 29 zł bez depozytu, a warunki są tu dużo korzystniejsze niż w przypadku LVBet – kwotę możemy podzielić na kilka mniejszych kuponów, a puszczać możemy zarówno single, jak i kupony akumulowane.

Milenium też ma darmowy zakład

Milenium.pl ma dla nas podobną kwotę, bo tylko 20 złotych, nie ma za to tutaj żadnych obostrzeń, bo możemy ją wykorzystać na dowolnie przez nas wybrane zakłady. Można by kręcić nosem, że ten bukmacher poskąpił grosza, ale pamiętajmy, że to darmowe pieniądze na na nasze pierwsze zakłady, a dzięki dobrym typom i odrobinie szczęścia możemy zgarnąć całkiem niezłą gotówkę.

Ponadto warto wiedzieć iż w Fortunie uruchomili promocję darmowe zakłady bukmacherskie 120 zł – jednakże tutaj wymagają minimalnego depozytu by uruchomić taką kwotę do gry.

 

Podsumowując …

Darmowy zakład bez depozytu to dobry sposób na wejście z niezłym impetem w świat obstawiania meczy – dobrze zagospodarowane darmowe środki od bukmachera pozwolą nam na zgromadzenie kapitału na dalszą grę, bez wykorzystywania własnych środków.

Jeśli więc jesteście nowi w tej branży, albo macie konto tylko u jednego czy dwóch bukmacherów rozejrzyjcie się za bonusami na start – naprawdę warto.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Warte uwagi ...