Darmowy zakład bez depozytu

Bukmacherzy posiadający licencję na działanie w Polsce nieustannie walczą między sobą o zdobycie nowych klientów. Poza startowym bonusem od depozytu, firmy bukmacherskie znalazły także inny sposób na przyciągnięcie do siebie kolejnych graczy: darmowy zakład bez depozytu.

Na czym to polega? Przy rejestracji naszego konta otrzymujemy od bukmachera określoną kwotę na grę u niego. Należy podkreślić, że nie jest to darmowa kasa, którą możemy przelać sobie na konto. W każdym razie nie od razu.

Zakłady bukmacherskie bez depozytu

Darmowy zakład bez depozytu można potraktować jak wersję testową zakładów bukmacherskich – gramy nie ryzykując własnych pieniędzy, co więcej, w przeciwieństwie do bonusu od depozytu nie musimy wpłacać do bukmachera ani grosza, by rozpocząć zabawę, a jeżeli stwierdzimy, że bukmacherka jednak nie jest dla nas lub zechcemy grać u konkurencji, możemy zamknąć nasze konto bez żadnych konsekwencji.

TOP 3 legalnych bukmacherów online: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! Więcej na www.etoto.pl

Czy więc są to pieniądze całkowicie wirtualne, które nigdy nie trafią nam do ręki?

Nic bardziej mylnego, środki, które w swej hojności przekaże nam firma bukmacherska jak najbardziej mogą trafić na nasze konto bankowe, musimy po prostu spełnić określone warunki.

 

Kto oferuje darmowy zakład bez depozytu?

Zacznijmy od początku, jak uzyskać darmowy zakład bez depozytu? Aby tego dokonać, podczas rejestracji nowego konta musimy wpisać w formularzu specjalny kod, który możemy znaleźć chociażby na jednej z wielu stron i blogów zajmujących się tematyką bukmacherstwa.

Kody te są publikowane regularnie wraz ze zmieniającymi się promocjami firm bukmacherskich, więc nie ma obaw, że nie znajdziemy czegoś dla siebie. Jakimi smakowitymi bonusami mogą nas aktualnie uraczyć najwięksi gracze na rynku bukmacherskim? Przyjrzyjmy się kilku przykładom.

Bukmacher LVbet oferuje nam darmowy zakład za 30zł, ale stawia dość twarde warunki – aby móc go wykorzystać, musimy na naszym kuponie umieścić przynajmniej 3 zdarzenia, gdzie minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1,25, zaś kurs całego kuponu minimum 3,5.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

W chyba najbardziej znanym w Polsce bukmacherze Totolotku dostać możemy 20 zł bez depozytu, a warunki są tu dużo korzystniejsze niż w przypadku LVBetu – kwotę możemy podzielić na kilka mniejszych kuponów, a puszczać możemy zarówno single, jak i kupony akumulowane.

 

Milenium.pl ma dla nas podobną kwotę, bo tylko 20 złotych, nie ma za to tutaj żadnych obostrzeń, bo możemy ją wykorzystać na dowolnie przez nas wybrane zakłady. Można by kręcić nosem, że ten bukmacher poskąpił grosza, ale pamiętajmy, że to darmowe pieniądze na na nasze pierwsze zakłady, a dzięki dobrym typom i odrobinie szczęścia możemy zgarnąć całkiem niezłą gotówkę.

Darmowy zakład i gra bez podatku? Tak, na www.efortuna.pl

Ponadto warto wiedzieć iż w Fortunie uruchomili promocję darmowe zakłady bukmacherskie 120zł – jednakże tutaj wymagają minimalnego depozytu by uruchomić taką kwotę do gry.

 

Podsumowując …

Darmowy zakład bez depozytu to dobry sposób na wejście z niezłym impetem w świat obstawiania meczy – dobrze zagospodarowane darmowe środki od bukmachera pozwolą nam na zgromadzenie kapitału na dalszą grę, bez wykorzystywania własnych środków.

Jeśli więc jesteście nowi w tej branży, albo macie konto tylko u jednego czy dwóch bukmacherów rozejrzyjcie się za bonusami na start – naprawdę warto.

TOP 3 legalnych bukmacherów online: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! Więcej na www.etoto.pl

Tagi strony: