Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Darmowy zakład bez depozytu

darmowy zaklad

Konkurencja wśród bukmacherów jest naprawdę spora i serwisy bukmacherskie nieustannie szukają sposobów na przyciągnięcie klientów i przekonanie ich do założenia konta właśnie u nich.

Największym zainteresowaniem cieszą się legalni bukmacherzy oferujący darmowy zakład bez depozytu.

Polega on na tym, że za samą rejestrację w serwisie bukmacherskim otrzymujemy określoną kwotę na konto bonusowe dzięki czemu możemy postawić swój pierwszy darmowy zakład bez inwestowania własnych środków.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

4.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

5.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

Jest to jedna z najpopularniejszych promocji, którą posiada w swojej ofercie zdecydowana większość bukmacherów, będąca jednocześnie bardzo ważnym czynnikiem przekonującym tych niezdecydowanych do spróbowania swoich sił w tej branży. Nie musimy wykładać swojej gotówki, a możemy postawić swój kupon, więc dlaczego nie?

Należy jednak pamiętać o kilku bardzo istotnych kwestiach związanych z tego typu promocjami.

Freebet

Legalni bukmacherzy oferujący darmowy zakład bez depozytu, czyli po prostu freebet przyznają go nam na tzw. konto bonusowe lub w postaci punktów, które możemy następnie zamienić na darmowy zakład za określoną kwotę. To wszystko powoduje, że nie możemy otrzymanej premii przelać na nasze konto bankowe bez wcześniejszego spełnienia warunków ustalonych przez bukmachera.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Dlatego bardzo ważne jest uważne przeczytanie regulaminu danej promocji i zapoznanie się z jego postanowieniami żeby uniknąć rozczarowania. Najważniejszymi obostrzeniami stawianymi przez legalnych bukmacherów oferujących darmowy bonus bez depozytu są: konieczność kilkukrotnego obrotu bonusem, minimalna ilość zdarzeń na obstawianym kuponie oraz minimalny kurs, a wartości te są różne dla różnych serwisów i mogą występować zarówno pojedynczo jak i kumulować się.

Legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu to STS, Fortuna, Totolotek, ETOTO, LV Bet i Totalbet. Pierwszy z nich oferuje nam bonus bez depozytu w wysokości 25 zł, który podlega takim samym warunkom jak innego rodzaju bonus, bonus od depozytu (wpłaty), czyli konieczność trzykrotnego obrotu przy minimalnym kursie 1.91.

Specyficzny rodzaj bonusu bez depozytu proponuje Fortuna – jest niższy niż w STS, bo wynosi 20 zł i przyznawany jest w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Jest to 2800 punktów, które należy wymienić na równowartość wspomnianych 20 zł aby obstawić nasz pierwszy zakład.

W tym przypadku właściwie jedynym wymaganiem stawianym przez tego bukmachera jest konieczność postawienia zakładu w ciągu 10 dni od rejestracji, ale co dla wielu może okazać się bardzo ważne, nie ma tu wymagań kursowych ani konieczności obrotu bonusem jak w przypadku wspomnianego STS.
Standardowy bonus bez depozytu jaki oferuje Totolotek to 20 zł (już nie oferuje podobno). Jednak tak jak w przypadku pierwszego z opisywanych bukmacherów należy obrócić nim trzy razy, ale tutaj wymagania dotyczące minimalnego kursu są nieco wyższe i wynoszą 2.0.

ETOTO oferuje nam freebet w wysokości 20 zł jednak dostępny jest on jedynie na urządzeniach mobilnych. Nie jest to jakieś szczególne obostrzenie, biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość graczy regularnie korzysta z aplikacji na swoich smartfonach.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij 200% więcej za wpłatę na start!

 

Jednak pozostałe warunki są bardziej restrykcyjne niż u konkurencji. Łączny kurs 2.20, kurs minimalny 1.30 i przynajmniej 3 zdarzenia na kuponie powodują, że ETOTO wypada nieco słabiej niż rywale.

Dość nietypowy warunek uzyskania freebetu mamy w przypadku LV Bet. Bonus 20 zł bez depozytu otrzymamy po rejestracji i wysłaniu maila o treści „Bonus bez depozytu”. Jest on dodatkowo dość mocno obwarowany – musimy nim dwukrotnie obrócić, kurs minimalny to 2.50 i obstawiamy przynajmniej 3 zdarzenia. Dopiero wówczas pieniądze pojawią się na naszym koncie głównym.
Najniższy wartościowo darmowy zakład bez depozytu znajdziemy u bukmachera Totalbet. Jest to 10 zł, które nie podlega jednak konieczności wielokrotnego obrotu, ale minimalny kurs na kuponie to 2.0

Jak widać legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu przygotowali dla nowych graczy bogatą i różnorodną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Darmowe zakłady są na pewno bardzo silnym magnesem przyciągającym do serwisów z zakładami bukmacherskimi nowych graczy i warto z nich korzystać. Dzięki sporej konkurencji i dość dynamicznie zmieniającej się ofercie poszczególnych bukmacherów każdy będzie mógł wybrać freebet najbardziej mu odpowiadający lub skorzystać z kilku. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wypróbować oferty kilku serwisów z zakładami on-line.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Legalni bukmacherzy a darmowy zakład

Bukmacherzy posiadający licencję na działanie w Polsce nieustannie walczą między sobą o zdobycie nowych klientów. Poza startowym bonusem od depozytu, firmy bukmacherskie znalazły także inny sposób na przyciągnięcie do siebie kolejnych graczy: darmowy zakład bez depozytu.

Na czym to polega? Przy rejestracji naszego konta otrzymujemy od bukmachera określoną kwotę na grę u niego. Należy podkreślić, że nie jest to darmowa kasa, którą możemy przelać sobie na konto. W każdym razie nie od razu.

Zakłady bukmacherskie bez depozytu

Darmowy zakład bez depozytu można potraktować jak wersję testową zakładów bukmacherskich – gramy nie ryzykując własnych pieniędzy, co więcej, w przeciwieństwie do bonusu od depozytu nie musimy wpłacać do bukmachera ani grosza, by rozpocząć zabawę, a jeżeli stwierdzimy, że bukmacherka jednak nie jest dla nas lub zechcemy grać u konkurencji, możemy zamknąć nasze konto bez żadnych konsekwencji.

Czy więc są to pieniądze całkowicie wirtualne, które nigdy nie trafią nam do ręki?

Nic bardziej mylnego, środki, które w swej hojności przekaże nam firma bukmacherska jak najbardziej mogą trafić na nasze konto bankowe, musimy po prostu spełnić określone warunki.

Darmowy zakład bez depozytu 1

 

Kto oferuje darmowy zakład bez depozytu?

Zacznijmy od początku, jak uzyskać darmowy zakład bez depozytu? Aby tego dokonać, podczas rejestracji nowego konta musimy wpisać w formularzu specjalny kod, który możemy znaleźć chociażby na jednej z wielu stron i blogów zajmujących się tematyką bukmacherstwa.

Kody te są publikowane regularnie wraz ze zmieniającymi się promocjami firm bukmacherskich, więc nie ma obaw, że nie znajdziemy czegoś dla siebie. Jakimi smakowitymi bonusami mogą nas aktualnie uraczyć najwięksi gracze na rynku bukmacherskim? Przyjrzyjmy się kilku przykładom.

Bukmacher LVbet oferuje nam darmowy zakład za 20zł, ale stawia dość twarde warunki – aby móc go wykorzystać, musimy na naszym kuponie umieścić przynajmniej 3 zdarzenia, gdzie minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1,25, zaś kurs całego kuponu minimum 3,5.

W chyba najbardziej znanym w Polsce bukmacherze STS dostać możemy 29 zł bez depozytu, a warunki są tu dużo korzystniejsze niż w przypadku LVBet – kwotę możemy podzielić na kilka mniejszych kuponów, a puszczać możemy zarówno single, jak i kupony akumulowane.

Odbierz FREEBET za rejestrację (bez dowodu)
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

 

Forbet też ma darmowy zakład

Forbet.pl ma dla nas podobną kwotę – pod warunkiem że macie urodziny, bo tylko 20 złotych, nie ma za to tutaj żadnych obostrzeń, bo możemy ją wykorzystać na dowolnie przez nas wybrane zakłady. Można by kręcić nosem, że ten bukmacher poskąpił grosza, ale pamiętajmy, że to darmowe pieniądze na na nasze pierwsze zakłady, a dzięki dobrym typom i odrobinie szczęścia możemy zgarnąć całkiem niezłą gotówkę.

Ponadto warto wiedzieć iż w Fortunie uruchomili promocję darmowe zakłady bukmacherskie 600 zł – jednakże tutaj wymagają minimalnego depozytu by uruchomić taką kwotę do gry.

 

Podsumowując

Darmowy zakład bez depozytu to dobry sposób na wejście z niezłym impetem w świat obstawiania meczy – dobrze zagospodarowane darmowe środki od bukmachera pozwolą nam na zgromadzenie kapitału na dalszą grę, bez wykorzystywania własnych środków.

Jeśli więc jesteście nowi w tej branży, albo macie konto tylko u jednego czy dwóch bukmacherów rozejrzyjcie się za bonusami na start – naprawdę warto.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Warte uwagi ...