typy na ksw

KSW 87, typy

przez Obstawianie.Net
98 odwiedzin

blank

Nadchodzi gala KSW 87… poznaj nasze typy na KSW i przewidywania…

Walki MMA (UFC, Fame MMA no i KSW) w Polsce są z roku na rok coraz bardziej popularne. Gale odbywają się dość często, a w tym czasie całe hale wypełnione są do ostatniego miejsca. Przychodzą gwiazdy z pierwszych stron gazet, by podziwiać zawodników. To pobudziło wielu typerów, a wraz nimi bukmacherów do obstawiania takich wydarzeń sportowych.

Obstawianie walk KSW czy UFC (jak kto woli) jest coraz częściej komentowane na bukmacherskich forach internetowych. Prawdą jest, że ta dyscyplina sportowa jest coraz bardziej popularna, mimo to nadal jest mało ilości zakładów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Obstawianie KSW 87

Porównując to do tenisa czy hokeja niektórzy bukmacherzy mają naprawdę skromną ofertę. Ma to swoje plusy i minusy dla nas, typerów. Obstawianie KSW czy UFC ma ten minus, że nie wszyscy bukmacherzy proponują nam ofertę na tego typu spotkania.

Znajdując jednak dobrego bukmachera, a przy tym znając się na walkach możemy zarobić naprawdę duże pieniądze. Głównie za sprawą źle podanych kursów przez legalnych bukmacherów. Niektórzy twierdzą, że mało jest osób obstawiających walki, a przez to bukmacherzy nie silą się z odpowiednio dobranymi kursami. Poza tym w tym przypadku ważna jest determinacja zawodników.

Bukmacherzy pomijają często właśnie te aspekty – motywacja danego zawodnika. Zatem jeśli naprawdę interesujemy się walkami to obstawianie walk UFC czy obstawianie KSW 87 może być przepustką do dużych zarobków.

Warto obserwować oczywiście to wszystko co dzieje się przed walką, to również mogą być bardzo pomocne informacje. Jeśli chodzi zatem o same obstawianie owych walk to bukmacherzy jak już zostało wspomniane nie oferują nam zbyt wielu opcji. Często jest to tylko zakład typu, który z zawodników wygra spotkanie. To najprostszy zakład jaki możemy obstawić.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Zakłady bukmacherskie KSW 87

Niektórzy legalni bukmacherzy idą jednak dalej oferując zakłady bukmacherskie KSW i proponują nam więcej możliwości, a w nich możemy zaliczyć: ilość rund, forma wygranej (np. nokaut) i kilka innych. Kolejną sprawą jest to ile wydarzeń powinniśmy umieszczać na jednym kuponie.

Wydaje się, że najlepszą opcją będzie jedno spotkanie. Wtedy mamy większe prawdopodobieństwo na wygraną. Bukmacherzy pozwalają jednak zamieszczać kilka wydarzeń na jednym kuponie. W tym przypadku musimy jednak pamiętać, że jeden zły typ powoduje, że cały kupon jest rozliczony negatywnie.

Na LIVE ciężko jest typować i niektórzy bukmacherzy zupełnie rezygnują z tego, ponieważ przebieg wydarzeń jest szybki i nie nadąża się czasem za zmianą kursów. Spotkań MMA nie jest jednak tak dużo i niektórzy myślą czy może lepiej boks?

Ta dyscyplina sportowa jest faktycznie bardzo popularna. Nie tylko w Polsce, ale i na Zachodzie. Tutaj zazwyczaj mamy więcej opcji do obstawiania walk, stąd też jest więcej chętnych na boks. Właściwie większości odpowiadając na pytanie czy lepiej wybrać walki UFC, KSW czy może lepiej boks wybiera tę drugą opcję – według nas niesłusznie. Mimo że oferta bukmacherów jest o niebo lepsza i fani widzą więcej możliwości zarobku na boksie.

To wszystko się jednak zmienia, ponieważ coraz więcej organizowanych jest walk KSW (MMA, UFC). To skłania bukmacherów to poszerzania swojej oferty na zakłady bukmacherskie KSW co widać po naszych typach bukmacherskich. Dla prawdziwych fanów tego sportu to powód do radości i możliwości większych wygranych na zakładach bukmacherskich.

KSW 87, typy 2023

 

Typy na KSW 87

wkrótce typy się tu pojawią…

 

Najlepsze kursy i promocje na KSW ma https://efortuna.pl/ksw/

 

KSW TYPY Fortuna

 

KSW 87 i promocje bukmacherskie

W trakcie trwania promocji w godz. 15:00 – 18:00 zrób depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego „VIPKOD”, następnie w ciągu 12h postaw kupon, za min. 30 zł brutto, na jakiekolwiek wydarzenia związane z KSW z oferty prematch.

W przypadku gdy kupon okaże się przegrany otrzymasz 30 z ł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą na grę.

 

Oferta: prematch (tylko zdarzenia związane z KSW)

Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI

Stawka kuponu: min. 30 zł brutto

Bonus: 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą grę

Szczegóły: https://www.efortuna.pl/aktualnosci/promocja-na-ksw

 

KSW i Ekspert+

Dostępny jest również Ekspert+, w którym do zdobycia jest bonus 20 000 zł. Wystarczy wytypować poprawnie rozstrzygnięcia wszystkich walk (nokaut, decyzja, poddanie) dostępnych pod linkiem: https://www.efortuna.pl/zaklady-bukmacherskie/ekspert-/mma-ksw. Min. stawka to 5 zł.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia