Tylko u NAS! 125 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Typy na MMA (KSW, UFC)

typy-na-ksw-ufc-mma

Walki MMA (UFC, Fame MMA oraz KSW) w Polsce są coraz bardziej popularne. Gale odbywają się dość często, a w tym czasie całe hale wypełnione są do ostatniego miejsca. Przychodzą gwiazdy z pierwszych stron gazet, by podziwiać zawodników. To pobudziło wielu typerów, a wraz nimi bukmacherów do obstawiania takich wydarzeń sportowych.

Obstawianie walk KSW czy UFC jak kto woli jest coraz częściej komentowane na bukmacherskich forach internetowych. Prawdą jest, że ta dyscyplina sportowa jest coraz bardziej popularna, mimo to nadal jest mało ilości zakładów.

 

Obstawianie walk KSW 54

Porównując to do tenisa czy hokeja niektórzy bukmacherzy mają naprawdę skromną ofertę. Ma to swoje plusy i minusy dla nas, typerów. Obstawianie KSW czy UFC ma ten minus, że nie wszyscy bukmacherzy proponują nam ofertę na tego typu spotkania.

Znajdując jednak dobrego bukmachera, a przy tym znając się na walkach możemy zarobić naprawdę duże pieniądze. Głównie za sprawą źle podanych kursów przez bukmacherów. Niektórzy twierdzą, że mało jest osób obstawiających walki, a przez to bukmacherzy nie silą się z odpowiednio dobranymi kursami. Poza tym w tym przypadku ważna jest determinacja zawodników.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


Bukmacherzy pomijają często właśnie te aspekty – motywacja danego zawodnika. Zatem jeśli naprawdę interesujemy się walkami to obstawianie walk UFC czy obstawianie KSW 54 może być przepustką do dużych zarobków.

Warto obserwować oczywiście to wszystko co dzieje się przed walką, to również mogą być bardzo pomocne informacje. Jeśli chodzi zatem o same obstawianie owych walk to bukmacherzy jak już zostało wspomniane nie oferują nam zbyt wielu opcji. Często jest to tylko zakład typu, który z zawodników wygra spotkanie. To najprostszy zakład jaki możemy obstawić.

 

Bukmacherzy a KSW 54

Niektórzy bukmacherzy idą jednak dalej i proponują nam więcej możliwości, a w nich możemy zaliczyć: ilość rund, forma wygranej (np. nokaut) i kilka innych. Kolejną sprawą jest to ile wydarzeń powinniśmy umieszczać na jednym kuponie.

Wydaje się, że najlepszą opcją będzie jedno spotkanie. Wtedy mamy większe prawdopodobieństwo na wygraną. Bukmacherzy pozwalają jednak zamieszczać kilka wydarzeń na jednym kuponie. W tym przypadku musimy jednak pamiętać, że jeden zły typ powoduje, że cały kupon jest rozliczony negatywnie.

Typy na MMA (KSW, UFC) 1

Na LIVE ciężko jest typować i niektórzy bukmacherzy zupełnie rezygnują z tego, ponieważ przebieg wydarzeń jest szybki i nie nadąża się czasem za zmianą kursów. Spotkań MMA nie jest jednak tak dużo i niektórzy myślą czy może lepiej boks?

Ta dyscyplina sportowa jest faktycznie bardzo popularna. Nie tylko w Polsce, ale i na Zachodzie. Tutaj zazwyczaj mamy więcej opcji do obstawiania, stąd też jest więcej chętnych na boks. Właściwie większości odpowiadając na pytanie czy lepiej wybrać walki UFC, KSW czy może lepiej boks wybiera tę drugą opcję – według nas niesłusznie. Mimo że oferta bukmacherów jest o niebo lepsza i fani widzą więcej możliwości zarobku na boksie.

To wszystko się jednak zmienia, ponieważ coraz więcej organizowanych jest walk KSW (MMA, UFC). To skłania bukmacherów to poszerzania swojej oferty co widać po naszych typach bukmacherskich. Dla prawdziwych fanów tego sportu to powód do radości i możliwości większych wygranych.

Nasze typy na walki KSW 54 …

Mateusz Gamrot vs Norman Parke – TYP:1
Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek – TYP:1
Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski – TYP:1
Artur Sowiński vs Gracjan Szadziński – TYP:1
Andrzej Grzeby vs Tomasz Jakubiec – TYP:1
Roman Szymański vs Filip Pejić – TYP:2
Kamil Szymuszowski vs Michał Pietrzak – TYP:1
Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz – TYP:2

Najlepsze kursy na KSW ma https://totolotek.pl/zaklady-bukmacherskie/mma/ksw/

Warte uwagi ...