Analiza meczów jak

Jak analizować mecze gdy obstawiamy

przez Obstawianie.Net
61 odwiedzin w tydzień

blank

Po kilku nietrafionych kuponach na zakładach bukmacherskich zastanawiamy się co poszło nie tak, gdzie tkwi błąd. W końcu wcześniej analizowaliśmy spotkanie i byliśmy pewni swego że nasz faworyt – pewniak wygra.

Na czym polega zatem nasz problem? Gdzie popełniliśmy błąd obstawiając mecz? Jak analizować mecze by wygrywać?

Przede wszystkim pamiętajmy, że musi być to naprawdę rzetelna analiza wydarzeń które chcemy obstawiać na zakładach bukmacherskich czy to online czy w punktach STS czy Fortuny. Są gracze, którzy potrafią godzinami rozmyślać nad jednym spotkaniem.

Nie każdy z nas ma na to czas. Dla niektórych zakłady bukmacherskie to jedynie dodatek do pensji. Niewiele osób potrafi czerpać z tego systematycznie zyski. Głównie właśnie za sprawą źle dobranej analizy.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Analiza meczów – podstawa!

Pierwsze i najważniejsze czyli statystyki. To właśnie na nich najczęściej opieramy swoje typy. I na tym też kończymy. Uważamy, że jeśli w ostatnich dziesięciu meczach wygrywała drużyna A, to dlaczego teraz miałoby być inaczej? Może dlatego, że ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami był rozgrywany dwa lata temu?

Jak widzimy dostęp do statystyk jest czymś ważnym. Ale suchy liczby nie zawsze przemawiają. Tutaj musimy również włączyć własne myślenie. Skoro ostatnie spotkanie odbyło się dwa lata temu to teraz z pewnością są inne składy, motywacja, itd.

Kolejną sprawą jaką powinniśmy się zainteresować podczas analizy meczu to aktualna forma zespołów, graczy oraz sytuacja kadrowa. Przy tym wszystkim należy zwrócić uwagę na mobilizację. Czy danemu zawodnikowi/zespołowi naprawdę zależy na wygranej?

Być może nie grają już o nic i chodzi tylko o to, by wyjść na boisko. Często się to zdarza i właśnie przez to tracimy najwięcej pieniędzy. Jeśli tego nie przeanalizujemy to powyższe czynniki nie mają w ogóle znaczenia. Oprócz tego ważne są także inne czynniki.

Analiza meczów nie daje zawsze wygranej…

Pamiętajmy jednak analiza meczów nie równa się zawsze wygrana, bo możemy siedzieć nawet dniami analizując spotkania, a i tak nie gwarantuje nam to wygranej. Gdyby tak było wielu z nas zarabiałoby tylko na zakładach bukmacherskich. Nie możemy jednak zrażać się do porażek, bo one są wpisane w zakłady bukmacherskie. Należy wyciągać wnioski i w przyszłości minimalizować prawdopodobieństwo przegranej. Poza tym kierujmy się obiektywną oceną.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia