www.obstawianie.net/fortuna/

Jak analizować mecze gdy chcemy obstawiać

Po kilku nietrafionych kuponach na zakładach bukmacherskich zastanawiamy się co poszło nie tak, gdzie tkwi błąd. W końcu wcześniej analizowaliśmy spotkanie i byliśmy pewni swego że nasz faworyt – pewniak wygra.

Na czym polega zatem nasz problem? Gdzie popełniliśmy błąd obstawiając mecz?

 

Przede wszystkim pamiętajmy, że musi być to naprawdę rzetelna analiza wydarzeń które chcemy obstawiać na zakładach bukmacherskich czy to online czy w punktach STS lub Fortuny. Są gracze, którzy potrafią godzinami rozmyślać nad jednym spotkaniem.

Nie każdy z nas ma na to czas. Dla niektórych zakłady bukmacherskie to jedynie dodatek do pensji. Niewiele osób potrafi czerpać z tego systematycznie zyski. Głównie właśnie za sprawą źle dobranej analizy.

 

Co się składa na dobrą analizę meczu?

Pierwsze i najważniejsze czyli statystyki. To właśnie na nich najczęściej opieramy swoje typy. I na tym też kończymy. Uważamy, że jeśli w ostatnich dziesięciu meczach wygrywała drużyna A, to dlaczego teraz miałoby być inaczej? Może dlatego, że ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami był rozgrywany dwa lata temu?

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Jak widzimy dostęp do statystyk jest czymś ważnym. Ale suchy liczby nie zawsze przemawiają. Tutaj musimy również włączyć własne myślenie. Skoro ostatnie spotkanie odbyło się dwa lata temu to teraz z pewnością są inne składy, motywacja, itd.

 

Kolejną sprawą jaką powinniśmy się zainteresować podczas analizy meczu to aktualna forma zespołów, graczy oraz sytuacja kadrowa. Przy tym wszystkim należy zwrócić uwagę na mobilizację. Czy danemu zawodnikowi/zespołowi naprawdę zależy na wygranej?

Być może nie grają już o nic i chodzi tylko o to, by wyjść na boisko. Często się to zdarza i właśnie przez to tracimy najwięcej pieniędzy. Jeśli tego nie przeanalizujemy to powyższe czynniki nie mają w ogóle znaczenia. Oprócz tego ważne są także inne czynniki.

 

Pamiętajmy jednak, że możemy siedzieć nawet dniami analizując spotkania, a i tak nie gwarantuje nam to wygranej. Gdyby tak było wielu z nas zarabiałoby tylko na zakładach bukmacherskich. Nie możemy jednak zrażać się do porażek, bo one są wpisane w zakłady bukmacherskie. Należy wyciągać wnioski i w przyszłości minimalizować prawdopodobieństwo przegranej. Poza tym kierujmy się obiektywną oceną.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: