Analiza meczów jak

Jak analizować mecze gdy obstawiamy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Po kilku nietrafionych kuponach na zakładach bukmacherskich zastanawiamy się co poszło nie tak, gdzie tkwi błąd. W końcu wcześniej analizowaliśmy spotkanie i byliśmy pewni swego że nasz faworyt – pewniak wygra.

Na czym polega zatem nasz problem? Gdzie popełniliśmy błąd obstawiając mecz? Jak analizować mecze by wygrywać?

Przede wszystkim pamiętajmy, że musi być to naprawdę rzetelna analiza wydarzeń które chcemy obstawiać na zakładach bukmacherskich czy to online czy w punktach STS czy Fortuny. Są gracze, którzy potrafią godzinami rozmyślać nad jednym spotkaniem.

Nie każdy z nas ma na to czas. Dla niektórych zakłady bukmacherskie to jedynie dodatek do pensji. Niewiele osób potrafi czerpać z tego systematycznie zyski. Głównie właśnie za sprawą źle dobranej analizy.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

 

Analiza meczów – podstawa!

Pierwsze i najważniejsze czyli statystyki. To właśnie na nich najczęściej opieramy swoje typy. I na tym też kończymy. Uważamy, że jeśli w ostatnich dziesięciu meczach wygrywała drużyna A, to dlaczego teraz miałoby być inaczej? Może dlatego, że ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami był rozgrywany dwa lata temu?

Jak widzimy dostęp do statystyk jest czymś ważnym. Ale suchy liczby nie zawsze przemawiają. Tutaj musimy również włączyć własne myślenie. Skoro ostatnie spotkanie odbyło się dwa lata temu to teraz z pewnością są inne składy, motywacja, itd.

Kolejną sprawą jaką powinniśmy się zainteresować podczas analizy meczu to aktualna forma zespołów, graczy oraz sytuacja kadrowa. Przy tym wszystkim należy zwrócić uwagę na mobilizację. Czy danemu zawodnikowi/zespołowi naprawdę zależy na wygranej?

Być może nie grają już o nic i chodzi tylko o to, by wyjść na boisko. Często się to zdarza i właśnie przez to tracimy najwięcej pieniędzy. Jeśli tego nie przeanalizujemy to powyższe czynniki nie mają w ogóle znaczenia. Oprócz tego ważne są także inne czynniki.

Analiza meczów nie daje zawsze wygranej…

Pamiętajmy jednak analiza meczów nie równa się zawsze wygrana, bo możemy siedzieć nawet dniami analizując spotkania, a i tak nie gwarantuje nam to wygranej. Gdyby tak było wielu z nas zarabiałoby tylko na zakładach bukmacherskich. Nie możemy jednak zrażać się do porażek, bo one są wpisane w zakłady bukmacherskie. Należy wyciągać wnioski i w przyszłości minimalizować prawdopodobieństwo przegranej. Poza tym kierujmy się obiektywną oceną.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia