Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Najlepszy legalny bukmacher internetowy

najlepszy-legalny-bukmacher-internetowy

Zastanawiasz się który w Polsce to najlepszy bukmacher legalny internetowy w 2021 roku?

Wiele czynników ma wpływ na wybór przez nas bukmachera na początek czy do zaawansowanej gry. Według badań rynku hazardowego na przykładzie konsumentów z Wielkiej Brytanii przeprowadzonego przez platformę OpenBet wynika, że kluczowy wpływ na wybór bukmachera ma dziesięć podstawowych elementów.

Dla badanych w skali od 1 do 10 procentowo bardzo ważne jest:

Jakość strony – 43% badanych uważa za bardzo ważne

Łatwość robienia depozytu – 41%

Oferta bonusowa i promocyjna – 40%

Czas potrzebny na wypłatę – 36%

Łatwość rejestracji – 36%

Obsługa klienta – 34%

Wybór gier – 30%

Programy lojalnościowe – 24%

Jakość aplikacji mobilnej – 23%

Posiadanie oferty naziemnej – 13%

Legalni bukmacherzy 2021 – u kogo postawić ?

Do najlepszych legalnych stron internetowych bukmacherskich uwzględnić można przede wszystkim dwie, które wyróżniają się najbardziej. A mianowicie: FORTUNA.PL i STS.PL. W przeprowadzonych badaniach na grupie reprezentatywnej wynika, że dla użytkowników stron bukmacherskich najważniejsze jest szybki dostęp do ważnych,a za czym idzie popularnych wydarzeń jak i interesujących rynków.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 500 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

29 zł za rejestrację i 1200 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

4.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

5.
Fuksiarz

Prawdziwy 500zł CASHBACK na start!

Nowy polski bukmacher który nie chce rywalizować na bonusy z innymi a produktem. Brzmi ciekawie i faktycznie tak jest. Dobre kursy, ciekawe rozwiązania i bogata oferta na dziś zakładów bukmacherskich.

6.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

7.
Forbet

Zgarnij 2300 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

8.
Noblebet

2500 zł wpłatę i gra bez podatku

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

9.
Etoto

Bonus 100% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

10.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

11.
Totolotek

Na start do 500 zł!

Synonimem zakładów bukmacherskich od zawsze był Totolotek, lecz teraz to tylko solidny niczym nie wyróżniający się bukmacher - no może poza prostym bonusem od wpłaty do 500 zł na start.

12.
Betclic

Bonus Cashback 550 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

13.
Totalbet

20 zł na start

Stosunkowo nowy bukmacher i wiele mu brakuje. Próbuje nadrobić braki ofertą powitalną - oferuje do 5000 zł - tak pięć tysięcy zł na start i do tego bonus bez depozytu!

14.
Milenium

100 zł freebet, 1500 zł cashback i 1500 zł za wpłatę

Bardzo fajny bukmacher dla początkującego, oprócz promocji darmowy zakład dostaniemy nawet 1500 zł za wpłatę, 1500 zł w formie cashback i 20 zł bez depozytu. A do tego wysokie kursy.

W związku z czym na wielu stronach bukmacherskich wydarzenia dnia – zakłady są wyróżnione na pierwszej stronie. Ważną rolę również odgrywa szata graficzna strony bukmacherskiej. Według standardów powinna być graficznie przyciągająca uwagę, eksponująca w sposób przejrzysty najważniejsze zakłady danego dnia. Grupa badanych osób preferuje także obstawianie wyników w sposób tradycyjny jak korzystanie z laptopa czy komputera stacjonarnego. Wynika to z wygody, co badani potwierdzili uprzednio zapytani o tworzenie kuponu na smartfonie, który ma mały ekran i jest mniej dogodny z poziomu mobilności i aplikacji.

Legalny Bukmacher a darmowy zakład?

Depozyt jako drugi pod względem liczby wskazań czynników wpływających na wybór przez badanych bukmachera może zdziwić. Wydawać się powinno, że ważniejsze są bonusy i promocje (w tym darmowy zakład). Jednak na polskim rynku nastąpiła wielka zmiana w drugim kwartale 2017 roku płatności w nielegalnych zakładach są blokowane, co doprowadziło do następujących zmian w postaci przeniesienia przez użytkowników swoich kont do legalnych stron, dzięki czemu zakłady bukmacherskie będą musiały dostosować się do obsługi tzw. e-portfeli.

Oferty bonusowe i promocyjne są uzależnione od danej strony bukmacherskiej, każda z nich stara się przyciągnąć użytkowników na różne sposoby oferując szereg różnych możliwości.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Każdy legalny bukmacher ma dwie metody płatności czyli wpłaty i wypłaty. O ile wpłaty przebiegają bardzo sprawnie, nie można tego samego powiedzieć o wypłatach. Chodzi to przede wszystkim o szybkość pojawienia się środków finansowych na koncie. Najczęściej legalni bukmacherzy wydłużają czas na wypłatę na konto użytkownika do 24 godzin.

Metoda ta jest stosowana przez zakłady w celu zachęcenia graczy do obracania w dalszym ciągu pieniędzmi i jak najrzadziej wypłacaniu ich na konto. W związku z powyższym wielu graczy kieruje się przy wyborze zakładu bukmacherskiego szybkością wypłacania wygranych.

Zakładanie konta u legalnego bukmachera

Niestety rejestracja konta na legalnych stronach zakładów bukmacherskich dla wielu graczy jest zbyt szczegółowa, skomplikowana jak również regulamin nie jest zbyt przejrzysty. Z badań przeprowadzonych na grupie reprezentatywnej w Wielkiej Brytanii wynika, że aż 41% osób nie dokończyło rejestracji na stronie bukmacherskiej z powodu wysokich wymagań.

Przykładowo w Polsce każdy najlepszy legalny bukmacher internetowy przy rejestracji konta przez użytkownika wymaga skanu, bądź zdjęcia z dwóch stron dowodu tożsamości i właśnie z tego powodu wielu przyszłych użytkowników rezygnuje z założenia konta.

Drugim poważnym wymogiem zniechęcającym wielu graczy jest podanie numeru konta bankowego. Dla większości osób wyjmowanie dowodu tożsamości, skanowanie go, bądź fotografowanie, a następnie znalezienie swojego numeru konta bankowego jest czasochłonne i zniechęcające do dalszej rejestracji, co jest powodem do rezygnacji z legalnych zakładów bukmacherskich.

Najlepszy legalny bukmacher internetowy 1

Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie porównywalnie do zagranicznych serwisów. Mamy możliwość kontaktu poprzez media społecznościowe jak Facebook, Twitter czy Instagram oraz bezpośrednio przez live czat, formularz kontaktowy czy FAQ lub infolinie.

Każdy legalny bukmacher internetowy musi się rozwijać i poszerzać swoje oferty, nie wystarcza już np. propozycja lig egzotycznych. Na ten przykład w Polsce w sezonie zimowym cieszą się uznaniem skoki narciarskie, zaś w Hiszpanii bingo, natomiast Włosi wolą wyścigi konne. Nowych graczy zainteresowani są e-sportami, które są przyszłością bukmacherów.

Programy lojalnościowe oferowane przez legalnych bukmacherów są jedynie uzupełnieniem oferty. Tylko 24% klientów jest u danego bukmachera ze względu na program lojalnościowy, zaś 40% kieruje się bonusami i promocjami – w tym poszukujący promocji na start – darmowy zakład.

Oferta zakładów bukmacherskich na aplikacje mobilne jest wciąż mało popularna – choć każdy legalny bukmacher internetowy walczy o to by jak najwięcej ludzi w ten sposób obstawiało mecze. Polski gracz nadal nie jest przekonany do takiej możliwości obstawiania kuponu. Aplikację mobilną możemy posiadać dla systemu iOS jak i Android.

Część legalnych zakładów bukmacherskich jest rozpoznawalna dzięki ofercie stacjonarnej, co ma wpływ na rozpoznawalność marki.

Kto oferuje darmowy zakład na start?

Na tą chwilę jest kilku legalnych bukmacherów oferujących w promocji powitalnej darmowy zakład – najwyższy bonus znajdziemy w tej chwili na www.fortuna.pl. Do tego Warto też skorzystać z bonusu darmowy zakład bez depozytu który oferują takie firmy bukmacherskie jak www.lvbet.pl czy totolotek.pl.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Nie można też zapomnieć o nowych bukmacherach jak pzbuk.pl czy betfan.pl gdzie również możemy znaleźć ciekawy bonus w formie darmowego zakładu powitalnego.

Najlepszy legalny bukmacher

Miło jest dostać coś za darmo. Tego samego zdania co raz częściej zdają się być legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu. Po pierwsze należy jednak ustalić, po czym można poznać legalnego bukmachera? Ustawa hazardowa została znowelizowana w 2016 roku, a zmiany zostały wprowadzone w 2017 roku.

W konsekwencji tego z rynku polskiego zniknęło dużo firm świadczących nielegalnie usługi hazardowe. Niektóre przeszły do tak zwanej „szarej strefy”. Dlatego przed zarejestrowaniem się u danego bukmachera internetowego należy upewnić się, czy jest on w pełni legalny w naszym kraju.

Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych nikomu nieprzyjemności. Każdy legalny bukmacher na swojej stronie internetowej publikuje pełną nazwę oraz numer polskiego zezwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej. Poza tym Ministerstwo Finansów na specjalnej stronie internetowej udostępnia do wglądu zaktualizowaną listę domen internetowych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Jeżeli już upewniliśmy się, że dany bukmacher internetowy jest w pełni legalny to możemy przystąpić do rejestracji.

Rejestracja u bukmachera

W zdecydowanej większości przypadków zarejestrowanie się u bukmachera nie powinno sprawiać żadnych problemów. W formularzu rejestracyjnym wpisujemy login, którym będziemy się posługiwać oraz ustawiamy hasło. Następnie wpisujemy nasze dane osobowe oraz przesyłamy zdjęcia dowodu osobistego (przód oraz tył). Po pozytywnej weryfikacji możemy przystąpić do obstawiania meczów przez internet.

Istnieją w Polsce legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu. Oznacza to, że już za samą rejestrację otrzymujemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na obstawienie kuponu. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nigdy wcześniej nie obstawiały meczów i dzięki temu mogą się oswoić z bukmacherem. Jednym z takich bukmacherów jest chyba najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju – STS.

STS

Na www.sts.pl za samą rejestrację dostajemy środki na grę w wysokości 29 PLN. Jest to bonus powitalny dla osób pełnoletnich, które nigdy wcześniej nie miały założonego konta u tego bukmachera. Abyśmy jednak mogli wypłacić środki bonusowe musimy najpierw obrócić nimi trzykrotnie, czyli po wykorzystaniu darmowego bonusu musimy zagrać w sumie za 87 PLN. Mamy na to dużo czasu, bo aż 120 dni. Warunki obrotu bonusem są więc jak najbardziej korzystne.

Legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu niestety nadal w naszym kraju nie są dość często spotykani.

Fortuna

Na tego typu promocje decydują się jedynie najlepsi bukmacherzy internetowi w Polsce. Do tego grona można zaliczyć m.in. Fortunę, która po zarejestrowaniu się daje nam do wykorzystania 20 PLN w formie punktów lojalnościowych. Darmowy bonus zostanie przypisany do naszego konta automatycznie po pozytywnej weryfikacji. Otrzymane punkty (2800 pkt.) możemy wymienić na darmowy zakład 20 PLN.

W Fortunie tak jak w przypadku innych legalnych firm bukmacherskich z promocji mogą skorzystać jedynie osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia i nigdy wcześniej nie były zarejestrowane u bukmachera. Bukmacher internetowy w regulaminie promocji informuje, że możemy zawrzeć dowolny zakład z wyłączeniem sportów wirtualnych.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Inni legalni bukmacherzy

Kolejny bukmacher, który tak jak inni szanujący klientów legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu, daje nam darmowe środki na granie to Totalbet. Należy tutaj zaznaczyć, że otrzymane środki nie podlegają jakiemukolwiek obrotowi. Jest to wyróżniająca się oferta na tle innych.

Kwota jaką otrzymujemy w ramach darmowego bonusu to 10 PLN. Wystarczy więc, że tylko zarejestrujemy się u bukmachera i na dzień dobry dostajemy 10 PLN bez wpłaty depozytu. Kwota freebet’u nie rzuca na kolana, ale warunki promocji są zdecydowanie bezkonkurencyjne.

Jeżeli obstawimy kupon i będzie zwycięski to pieniądze możemy od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Jest to idealna promocja na początek zabawy z bukmacherką.

Totalbet tak jak inni legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu za pomocą promocji chce przyciągnąć do siebie jak największą liczbę nowych graczy. Brak obrotu bonusem z pewnością w tym pomoże.

W dzisiejszych czasach obstawianie zakładów sportowych jest jedną z najpopularniejszych form rozrywki w internecie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę najlepsze firmy bukmacherskie w naszym kraju, które oferują darmowe bonusy bez depozytu.

Niestety jednak nie wszystkie decydują się na tego typu zabieg. A wielka szkoda, ponieważ to jest bardzo dobry sposób na zachęcenie klientów do sprawdzenia swoich usług. Na szczęście istnieją legalni bukmacherzy oferujący darmowy bonus bez depozytu jak m.in. STS, Fortuna czy Totalbet.

Dzięki temu klienci nie muszą wpłacać swoich pieniędzy w ciemno. Mogą spokojnie zapoznać się z tym co legalny bukmacher internetowy ma do zaoferowania. Wystarczy prosta rejestracja. Tego typu bonusy eliminują ryzyko utraty pieniędzy w przypadku przegranej. W przypadku wygranej z kolei gracze mogą zyskać pieniądze bez wkładu własnego. Darmowe bonusy bez depozytu nie mają więc żadnych minusów.

Pozostaje mieć nadzieję, że zdecyduje się na ich wprowadzenie jak największa ilość legalnych polskich bukmacherów.

 

Bukmacher na 2021 rok

Chcąc obstawiać mecze sportowe najlepiej zarejestrować się u jednego z wielu legalnych bukmacherów internetowych.

Nie zapominajmy przy tym, że nadal możemy zawierać legalne zakłady bukmacherskie u bukmacherów naziemnych. W Polsce nie jest ich dużo, ale ważne jest to, że są to bukmacherzy ze stażem.

Jednym z najstarszych jest Totolotek (rok założenia 1992). Kolejni to Fortuna, STS i LVBet. Placówek nie jest dużo, ale w każdym większym mieście z pewnością znajdziemy choć jednego z nich. Jeśli chodzi o bukmacherów internetowych w 2021 roku to tutaj oferta jest już o wiele bardziej bogatsza.

Jeśli chodzi o początkujący to najważniejsze jest to, aby ów bukmacher posiadał stronę w języku polskim i kursy na interesujące nas dyscypliny sportowe + do tego dobry bonus na początek za rejestrację.

Zakłady bukmacherskie to wiele nowych pojęć, dlatego każdy chce mieć chociażby tą kwestię ułatwioną – jeśli chodzi o wybór najlepszego bukmachera internetowego. Z pewnością jednym z najpopularniejszych i najlepszych na polskim rynku jest www.fortuna.pl.

To bukmacher działający w wielu państwach w Europie (choć pod różnymi markami). Ma bardzo bogatą ofertę i to jest jego wielką zaletą. Mowa tu chociażby o alternatywnych sumach punktów/goli, czy handicap.

Poza nim jest jeszcze kilka ciekawych ofert jak chociażby Totolotek, który jest jednym z największych bukmacherów w Polsce i bardzo dobrze wypada gdy zaczynamy przeglądać czy to jedno czy drugie porównanie bukmacherów. I sprawdzić jakiego bukmachera wybrać na start…

Należy również wspomnieć o LVBet i forBET no i pewnie wielu innych. Możemy również wybrać inne strony bukmacherskie z polskim językiem ale działające nielegalnie. Tutaj króluje Pinnacle Sports. Ma on naprawdę bardzo dobrą opinię wśród wielu graczy i jest oceniany jako najlepszy bukmacher internetowy na świecie.

TOP 5 legalnych bukmacherów

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 500 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

29 zł za rejestrację i 1200 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

4.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

5.
Fuksiarz

Prawdziwy 500zł CASHBACK na start!

Nowy polski bukmacher który nie chce rywalizować na bonusy z innymi a produktem. Brzmi ciekawie i faktycznie tak jest. Dobre kursy, ciekawe rozwiązania i bogata oferta na dziś zakładów bukmacherskich.

 

Jakiego bukmachera wybrać w 2020?

Swoją dobrą opinię bazuje głównie na bardzo dobrych kursach. Dlatego jeśli już zdobędziemy doświadczenie, będziemy grać na większe stawki to warto wybrać właśnie tego bukmachera (mimo że bonus nie powala).

Warty uwagi jest na pewno polski bukmacher betfan.pl szczególnie dla początkujących – dość ciekawa oferta bukmacherska i prosta przejrzysta strona do obstawiania meczy. Ów bukmacher internetowy również jest chwalony na polskich forach bukmacherskich.

Co ciekawe są również i tacy bukmacherzy online, którzy nie przyjmują rejestracji Polaków. Mimo to warto zauważyć, że mamy dużo do wyboru pod tytułem u kogo obstawiać mecze online do wyboru zarówno dla graczy początkujących jak i tych bardziej doświadczonych.

 

Najlepszy bukmacher na początek

Każdy kibic kiedyś musi zacząć obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich. W Internecie znajdziemy mnóstwo ciekawych historii związanych z początkiem obstawiania zakładów bukmacherskich przez innych graczy. Najczęściej nasza przygoda z nimi sięga lat szkolnych, gdzie wraz z kumplami odwiedzaliśmy punkt naziemny bukmachera i obstawialiśmy dany mecz czy zwycięzcę spotkania.

Wtedy z pewnością obstawialiśmy dla zabawy za kilka złotych. Dzisiaj są również i takie osoby, które zupełnie nie interesują się sportem, ale po odwiedzeniu stron z zarabianiem natknęli się na kupony innych graczy. Najczęściej są to wygrane stąd też od razu interesujemy się tym tematem.

Bukmacher dla początkującego

Praca w domu, zarobki zależą praktycznie od nas samych, pracujemy kiedy i ile nam się podoba. Większości początkującym wydaje się, że nie może być nic lepszego. Owszem tak wydaje się na samym początku, kiedy jeszcze nie wiemy co nas tak naprawdę czeka. Zaczyna się oczywiście od wyboru bukmachera (taki najlepszy bukmacher na początek musi spełniać pewne kryteria by u niego obstawiać). Dzisiaj wiele stron internetowych jest zablokowanych przez ustawę, która już niestety weszła w życie.

Musimy wiedzieć, że nie możemy korzystać z bukmacherów, którzy nie posiadają licencji od ministra finansów.

Do wybory mamy tylko legalnych bukmacherów. Początki z zakładami bukmacherskimi są zatem jeszcze trudniejsze, ponieważ od każdego kuponu zabierany jest 12% podatek. Zaraz po wyborze bukmachera przychodzi czas na to co tak naprawdę chcemy obstawiać.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

 

A teraz o typach (płatnych i darmowych)

Niestety gracze chcąc iść na łatwiznę decydują się na darmowe lub co jeszcze gorsza – płatne typy bukmacherskie. W sieci jest wielu oszustów, którzy oferują nam wysokie kursy, gdyż podobno maja cynk o ustawionym meczu. Takie oferty najlepiej omijać szerokim łukiem. Jest to oczywiście trudne, ponieważ oferty same w sobie są bardzo kuszące. Sami jednak pozostaniemy bez niczego zaraz po uiszczeniu podanej kwoty.

Z dwojga złego lepiej korzystać z darmowych typów. Pozostaje nam jeszcze zrozumienie czym są różne rodzaje kuponów czy opcji do obstawienia. Zanim do tego dojdzie konto u naszego bukmachera musimy mieć pozytywnie zweryfikowane. Najlepiej zaraz po tym wykonać swój pierwszy depozyt, by mieć kapitał do obstawiania. Jednocześnie możemy liczyć na bonus powitalny dla nowych graczy.

Tak naprawdę wszystko jesteśmy w stanie zrobić w jeden dzień, a nawet kilkanaście minut. Podczas rejestracji u bukmachera co prawda musimy podać wiele danych i na tym może nam zlecieć sporo czasu. Poza tym od razu potem możemy zacząć obstawiać co nam się tylko podoba. I tu już zaczynają się problemy.

Przed nami tak naprawdę wiele trudnych momentów. I nie ważne czy lubimy sport i się nim interesujemy czy tez nie. Czy posiadamy spory kapitał czy nie. Chodzi o strategię i wiele innych kwestii. Które składają się na nasze wygrane kupony. Nie jest to niemożliwe. Ale z pewnością bardzo trudne.

Typy na Mistrzostwa świata w piłce nożnej (eliminacje)

Typy na Mistrzostwa świata w piłce nożnej (eliminacje)

czytaj dalej
Typy na Ekstraklasę

Typy na Ekstraklasę

czytaj dalej
Liga Mistrzów – typy i nasze przewidywania

Liga Mistrzów – typy i nasze przewidywania

czytaj dalej

 

Dobrze że mamy Internet

Na szczęście dzisiaj mamy Internet, a w nim wiele rozwiązanych już problemów. Wystarczy je niekiedy tylko przeczytać i wdrożyć do własnej gry. Porady bukmacherskie dla początkujących graczy to punkt podstawowy. Dzięki nim już na wstępie możemy uniknąć wielu porażek.

Z pewnością nie zaszkodzi nam poczytanie takich i innych artykułów związanych w obstawianiem.

 

Od czego zacząć wybór bukmachera na początek?

Jeśli chcemy rozpocząć obstawiać u bukmachera musimy zdecydować się na to, z kogo usług będziemy chcieli skorzystać. Każdy bukmacher kusi ogromnymi bonusami na start, freebetami, czy jeszcze innymi promocjami, których na rynku jest coraz to więcej.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

To wszystko musi mieć oczywiście miejsce, ponieważ każdy chce się wyróżnić i mieć coś niepowtarzalnego w swojej ofercie. Co by nie mówić, ze strony każdego gracza, w szczególności tego nowego, jest to bardzo dobra informacja, ponieważ mamy dodatkowe środki do grania.

Gdy już zdecydujemy się, gdzie będziemy obstawiać, wystarczy się zarejestrować, podając podstawowe dane wraz ze skanem dowodu osobistego i po pozytywnej weryfikacji jesteśmy już w grze.

Jeśli nadal nie zdecydowaliście się, który bukmacher będzie tym najlepszym na początek, którego wybierzecie, lub nieco zawiedliście się na tym, którego wybraliście, to warto jest przejrzeć regulaminy wszystkich topowych bukmacherów. Dzięki ich ilości na rynku każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Kursy w każdym z nich są naprawdę porównywalne i różnią się przede wszystkim promocjami, wymogiem obrotu, czy ofertą.

Niektórzy, jak STS mocno rozbudowali strefę e-sportu i gier wirtualnych, inni, jak www.lvbet.pl mają spore promocje dla posiadaczy karnetów na spotkania poszczególnych drużyn Ekstraklasy.

Forbet oferuje dla każdego gracza bonus urodzinowy, a także ma najwyższy bonus od trzech pierwszych depozytów.

Fortuna rozdaje dodatkowo punkty za wygrane kupony, a owe punkty można wymieniać na obstawienie kuponu. Jak widać, każdy bukmacher ma coś swojego i właśnie na takie szczegóły musimy zwracać uwagę, aby być zadowolonym z danego serwisu i obstawiania kuponów u bukmacherów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Warte uwagi ...