Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Systemy bukmacherskie w obstawianiu

Pewne systemy bukmacherskie

W kontekście zakładów bukmacherskich mówi się bardzo dużo o początkach (o tym jakiego bukmachera wybrać, co obstawiać itp). Z resztą słusznie, ponieważ często ten okres trwa naprawdę bardzo długo zanim tak naprawdę pojmiemy jak powinniśmy trafnie typować mecze i w konsekwencji wygrywać, a nie tylko wpłacać kolejne pieniądze do bukmachera. Mało się jednak tutaj mówi o systemach bukmacherskich czyli o sposobach na pokonanie bukmachera, od których przecież uzależnione są nasze zarobki lub też straty.

Opłacalny system bukmacherski

Systemy bukmacherskie zakładach być może są mało popularne wśród początkujących, ponieważ boją się oni aż tak bardzo zagłębiać w temat. Myślimy, że nie ma w tym przecież nic trudnego i stawiamy na różne mecze, o różnych kursach i różnych stawkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Zupełnie nie mamy swojej wizji gry, która jest przecież tak ważna i od której uzależniony jest nasz sukces. Nie bójmy się tego tematu, ponieważ nie jest on tak bardzo zagmatwany jak nam się wydaje. Założenia różnych systemów gry są naprawdę proste, a do nas należy jedynie zastosowanie się do ich reguł. Głównie mówimy tutaj o stawkowaniu, które odgrywa kluczową rolę.

Są oczywiście systemy, które zakładają grać cały czas „all in”, czyli za całą stawkę. Ale są to już założenia, które należy traktować jako zabawę niżeli grę na poważnie. Najczęściej mamy do czynienia z płaską stawką. Tutaj niezależnie od tego ile wpłacamy możemy zastosować ten system. Jest on niezwykle prosty i przynosi w dłuższej perspektywie zyski. Warto tu jednak dodać, że nie zawsze musimy sztywno trzymać zasad.

Obstawiając wyższy kurs możemy zamiast 100 złotych postawić 50 złotych.

Fortuna
Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.
STS
Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.
Superbet
Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.
Betfan
Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.
Forbet
Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.
LVBET
Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

System progresja czy płaska stawka

Zupełnie inaczej to wygląda w kolejnej propozycji jaką jest system progresja. Tutaj z góry mamy ustalony wzrost stawki, który oczywiście odbywa się stopniowo. Wielu graczy również korzysta z tej propozycji. Systemy gry są w dużej mierze uzależniona od tego co obstawiamy.

Inny system będziemy stosować obstawiając remisy w piłce nożnej, a jeszcze inny kiedy zamierzamy grać bardzo niskie kursy.

Czy granie bez systemu jest w ogóle możliwe? Nie. Wtedy od razu zauważymy, że nasze typowanie meczów w ogóle nie ma sensu, ponieważ doprowadza to do utraty pieniędzy. Oczywiście granie systemem nie gwarantuje nam zarobku, ale z pewnością nas do tego bardziej przybliża.

betfan-bonus-na-start

Jeśli zamierzamy naprawdę zarabiać na obstawianiu meczy prawdziwe pieniądze to powinniśmy zwrócić uwagę głównie na takie systemy bukmacherskie jak progresja i płaska stawka. I pamiętaj – nie musisz od razu obracać dużą gotówką, by zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Nawet wpłata minimalnego depozytu może doprowadzić Cię do większych pieniędzy o ile wybierzesz odpowiedni system gry.

Co obstawić w swoich pierwszych kuponach?

Na początku swojej drogi z bukmacherką warto jest obstawiać przede wszystkim wynik spotkań. Czy wygra gospodarz, gość, czy będzie remis. A może z podpórką – remis lub wygrana gospodarza/gościa. Najlepiej właśnie od takich kuponów rozpocząć grę w zakłady bukmacherskie.

Nie są one zbyt skomplikowane, wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania bezpośrednie między tymi drużynami oraz ówczesną formę zespołów, aby w miarę poprawnie oszacować rezultat. Dopiero po zaznajomieniu się z tematem i zagłębieniu w statystyki warto jest rozpocząć grę na ilość rzutów rożnych, handicap, czy który zawodnik strzeli bramkę.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

W przypadku tych kombinacji kursy są o wiele wyższe, ale też ryzyko jest spore. Musimy więc liczyć po trochę na szczęście, oraz analityczną ocenę. Kiedy więc przejść z obstawiania na zwycięstwo do kuponów bardziej skomplikowanych i wykorzystywać systemy bukmacherskie?

To już każdy zdecyduje – kiedy poczuje się na siłach, aby zaryzykować nieco więcej i wejść do gry z trudniejszymi do ogarnięcia zakładami. Należy także pamiętać, że to jest sport. Nie da się zawsze wygrywać, jednak warto być cierpliwym, ponieważ szczęście w końcu się uśmiecha do każdego.

Warto wiedzieć

Podsumowując ważne jest to, aby grać w zakłady bukmacherskie z głową. Najważniejsze jest to, aby nie obstawiać kuponów na siłę lub z „gorącą głową”. Nigdy takie obstawianie nie przynosi pozytywnego skutku, czyli wygranego kuponu. Ważne jest to, aby każda obstawiona pozycja była przemyślana i sprawdzona w statystykach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Musimy także sami sobie wyznaczyć limit, którego nie przekroczymy, ponieważ to pozwoli zachować trzeźwe myślenie. Wszystko to prowadzi do przemyślanej gry, w której często jesteśmy w stanie wyjść na spory plus i zarabiać z obstawiania spotkań. Jeśli w taki sposób będziemy prowadzić swoją grę, mamy szansę na świetną zabawę z dużą ilością adrenaliny i zyskiem. Nic, tylko obstawiać i grać właśnie w taki sposób!

Warte uwagi ...