Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Cashback bukmacher

cashback bukmacher

Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce stale się rozwija, a zwiększona w ostatnich latach konkurencja, wymusza na firmach proponowanie klientom jak najbardziej atrakcyjnych warunków obstawiania meczów online.

Jedną z form takiej zachęty do gry jest tzw. cashback inaczej zwany zakładem bez ryzyka. Cashback bukmacher to na pewno opcja warta do rozważenia. Idea zakładu bez ryzyka jest prosta…

Obstawiamy wybrany kupon, a jeżeli okaże się on nie trafiony, bukmacher zwraca całą postawioną kwotę na nasze konto. Oczywiście u żadnego bukmachera nie możemy liczyć na tego rodzaju bonus podczas zawierania każdego zakładu.

Z reguły cashback bukmacher proponuje zwrot stawki nowym klientom, rejestrującym konto. Skorzystanie z zakładu sportowego bez ryzyka obostrzone jest również pewnymi warunkami, które u jednych buków są stosunkowo niskie, u innych zaś naprawdę wymagające.

Dlatego przed skorzystaniem, z cashbacków, warto poświecić chwilę na zapoznanie się z warunkami obrotu. Na zakłady bez ryzyka mogą też liczyć stali gracze. Zwykle bukmacherzy proponują zwrot stawki w zakładach na wybrane dyscypliny.

Okazjonalnie możemy na przykład liczyć na zakłady typu: „Postaw cztery typy na Puchar Świata w skokach za co najmniej 50 złotych, jeżeli jeden z nich okaże się nietrafiony, zwrócimy całą stawkę”. Warto śledzić promocje tego typu na stronach bukmacherów i w miarę możliwości z nich korzystać.

Fortuna cashback na start

Jeden z liderów rynku bukmacherskiego, firma Fortuna proponuje nowym graczom zakład bez ryzyka w wysokości do 600 złotych, co oznacza, że za nietrafiony kupon postawiony do tej wartości, otrzymamy zwrot wniesionej stawki.

Fortuna bukmacher z cashback kieruje opisaną ofertę do nowych graczy. Należy tu wyraźnie stwierdzić, że jest to naprawdę atrakcyjna oferta bez ukrytych haczyków. Fortuna wymaga od nas tylko jednokrotnego obrotu bez żadnego wymogu kursowego! Jak wspomniano we wstępnie Fortuna jest jednym z tych bukmacherów z cashback, który proponuje okazjonalnie zakłady bez ryzyka swoim stałym graczom.

Dodatkowo aktywni użytkownicy mogą zgarnąć środki na zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych, jeżeli na koncie lojalnościowym mamy uzbieraną odpowiednią liczbę punktów gracza.

Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

Betfan z cashback

Betfan, to kolejny bukmacher z cashback. W jego ofercie na zakład bez ryzyka przyjął dosyć ciekawą i z pewnością dla wielu graczy, atrakcyjną formę. Typerzy zakładający konto mogą aż trzy razy liczyć na skorzystanie z cashbacku o łącznej wartości nawet 600 złotych.

Cały sekret polega na tym, że bukmacher przygotował zakład bez ryzyka dla nowych graczy od pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu. Po pierwszej wpłacie możemy liczyć na cashback do 100 złotych. W przypadku drugiego do 200 złotych a trzeciego aż 300 złotych.

Minimalne wpłaty na każdym progu to odpowiednio 20, 40 i 100 złotych. Jeżeli przyjrzymy się warunkom, jakie stawia przed skorzystaniem z tej promocji w Betfan, należy stwierdzić, że „skonsumowanie” bonusu jest trudniejsze niż w Fortunie.

O ile po raz pierwszy korzystamy z zakładu bez ryzyka o wartości 100 złotych, nie ma żadnych warunków, to już w przypadku drugiego i trzeciego cashbaku, Betfan wymaga od gracza co najmniej czterokrotnego obrotu kuponami akumulowanymi o kursie łącznym co najmniej 3.0, przy założeniu, że kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,35.

Dodatkowo ważne są tylko kupony, które składają się z minimum trzech typów. Dopiero po spełnieniu powyższych warunków Betfan bukmacher z cashback umożliwia graczowi przeniesienie środków z konta bonusowego na depozytowe.

Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

PZBUK też ma cashback

Także PZBUK proponuje swoim graczom cashback. W jego ofercie dostępny jest zakład bez ryzyka do kwoty 200 złotych. Pieniądze do zgarnięcia takie jak w Fortunie, ale tu jednak bukmacher wprowadza pewne warunki, zanim będziemy mogli wypłacić ewentualną wygraną.

Aby wykorzystać cashback, musimy dokonać jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym na pułapie 1,4. Na wykorzystanie bonusu mamy 21 dni czasu. Oferta PZBUK jest warta rozważenia, choć nie da się ukryć, że Fortuna jest tu o krok do przodu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Cashback bukmacher Superbet

Również znany wszystkim Superbet, to też bukmacher z cashback. Szczyci się tym, że aktualnie oferuje zakład bez ryzyka o najwyższej wartości, wśród legalnie działających bukmacherów. Po rejestracji i pierwszej wpłacie możemy zagrać bezpieczny zakład aż do 3500 złotych.

Jednak jak to w życiu bywa, większa kasa do zgarnięcia, większe wymagania. Superbet zastrzega sobie możliwość wypłaty pieniędzy dopiero po sześciokrotnym obrocie kwotą bonusu po kursie co najmniej 2.0. Warto wspomnieć, że w ofercie Superbet nie znajdziemy wielu promocji bukmacherskich na start. Tak więc gracze rejestrujący konto albo korzystają z cashbacku o dość wygórowanych wymaganiach obrotu lub mają do wyboru słabą ofertę innych bonusów powitalnych oferowanych przez tego legalnego bukmachera online.

Cashback bukmacher 1

 

Jeśli nie cashback to co? Inne bonusy powitalne.

Zakład bez ryzyka to tylko jedna z kilku promocji oferowanych przez bukmacherów nowym graczom na start. Oprócz powyższego możemy liczyć zwykle na:

bonus od depozytu, czyli podwojenie pierwszej, a u niektórych buków nawet drugiej i trzeciej wpłaty nawet do wysokości 1500 złotych. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że gracz, który zarejestrował konto u wybranego bukmachera i dokonał wpłaty, może liczyć na jej podwojenie do określonej przez bukmachera wysokości.
freebet, czyli darmowy zakład przyznawany przez bukmacherów w zamian za rejestrację konta. Możemy tu liczyć na darmowe 20 do 35 złotych w zależności od wybranego bukmachera. Warto przy tym zwrócić uwagę, że u niektórych bukmacherów, gra za darmo nie jest uwarunkowana, co oznacza, że wystarczy tylko zarejestrować konto a przyznanym freebetem można dysponować bez ograniczeń.
bonusy na zakłady w wirtualnych sportach, esporcie oraz grach karcianych. Tu możemy u niektórych buków liczyć na zakład bez ryzyka lub darmowe zakłady (freebety).

Jak widać obok zakładu bez ryzyka, bukmacherzy oferują sporo dodatkowych bonusów powitalnych. Przy zakładaniu konta warto zwrócić uwagę na takiego, który posiada stosunkowo najszerszą ofertę na start.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
3000 zł za WPŁATĘ - LVBET.PL + 20 zł za rejestrację!
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Czytaj regulaminy bonusów!

Dlatego koniecznością jest zapoznanie się z regulaminem promocji, aby po wpłaconym już depozycie nie być zaskoczonym. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na warunki uzyskania bonusu takie jak m.in. wymagany minimalny kurs całkowity kuponu lub liczba obrotów bonusem.

Legalnych firm bukmacherskich w Polsce jest o wiele więcej niż jeszcze kilka lat temu. Dlatego wybór odpowiedniego bukmachera może być trudnym zadaniem. Przede wszystkim należy ustalić ile gotówki możemy przeznaczyć na granie. Przed założeniem konta sprawdźmy również ofertę dostępnych zakładów. Wtedy wybór będzie z pewnością o wiele łatwiejszy.

Mała dygresja…

Warto także bezmyślnie nie obstawiać meczy za te pieniądze. To, że są nam one dane poniekąd za darmo nie znaczy, że powinniśmy obstawić pierwsze lepsze mecze. Starajmy się i te pieniądze dobrze inwestować i pomnożyć. A jak nie wiemy jak to wykorzystajmy poradnik bukmacherski.

Cashback bukmacher 2

Warte uwagi ...