Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Typy na Ekstraklasę

Typy na ekstraklase czyli obstawianie ekstraklasy

Sprawdź nasze typy na Ekstraklasę bowiem piłka nożna w polskim wykonaniu nie daje dużo satysfakcji ale daje zarobić.

Fani sportu, którzy namiętnie oglądają rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy mają spore szanse na to, by na swojej wiedzy piłkarskiej skutecznie zarobić.
A to dlatego, że na różnego rodzaju portalach bukmacherskich możliwe jest obstawianie Ekstraklasy po bardzo dobrym kursie – uzależnionym, co oczywiste, od wyników gry, czy też od kondycji drużyn.
Tak czy inaczej, na piłkarskich zakładach sportowych – także tych na portalach bukmacherskich, zarobić można naprawdę sporo i to mając podstawowe informacje na temat drużyn w niej występujących.

Wynika to z faktu, iż zainteresowanych jest nimi duża ilość graczy, w związku z czym, stawka rośnie. Pamiętać warto, że obstawianie meczy ekstraklasy możliwe jest na wielu portalach bukmacherskich. Najlepiej jednakże zdecydować się na to, by grać na portalach znanych i sprawdzonych.

Fortuna
Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 200 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.
STS
Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.
Superbet
Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

Gdzie obstawiać legalnie…

Powodem takiej porady jest to, iż portale takie, jak na przykład www.fortuna.pl czy www.sts.pl zapewniają możliwość typowania kombinowanego, czy też obstawianie w trakcie meczów – co na pewno ma znaczenie przy wyborze danego bukmachera internetowego. A to bardziej opłacalne i obarczone mniejszym ryzykiem rozwiązanie, z którego z całą pewnością warto skorzystać, chcąc zyskać na zakładach bukmacherskich.

Aby zdecydować się na obstawianie w Fortunie, wystarczy się na tym portalu zarejestrować i wpłacić pierwszy depozyt i … odebrać bonus powitalny. Przeznaczony jest on dla nowych graczy którzy dopiero co zakładają konto i chcą grać na zakładach piłkarskich online.
Oczywiście, na początek gdy dostaniem odpowiedni bonus trzeba będzie nim raz czy dwa razy obrócić ale gdy mamy odpowiednią wiedzę nie powinno to stanowić większego problemu by go potem zrealizować czyli wypłacić na nasze konto w banku.

Co jednak najważniejsze, zyskamy tutaj bardzo wiele opcji typowania. Zarówno wyniku, jak i zwycięskiej drużyny, czy też innych aspektów gry (jak kto strzeli bramkę lub ile strzeli goli). Na każdym z nich można zarobić, i to sporo. Warto więc z całą pewnością pokusić się o obstawianie bukmacherskie na tym właśnie interesującym portalu i to właśnie ligi polskiej czyli Ekstraklasy.

 

Ekstraklasa – typy – sezon 2022/2023

Ekstraklasa w Fortunie Ekspert+

 

Terminarz Ekstraklasy:

Cracovia Kraków - Piast Gliwice

Typy na Ekstraklasę 1 PKO BP Ekstraklasa Typy na Ekstraklasę 2 13/08/2022 / 13:00

Górnik Zabrze - Stal Mielec

Typy na Ekstraklasę 1 PKO BP Ekstraklasa Typy na Ekstraklasę 2 13/08/2022 / 15:00

Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Typy na Ekstraklasę 1 PKO BP Ekstraklasa Typy na Ekstraklasę 2 13/08/2022 / 18:00

Radomiak Radom - Lechia Gdańsk

Typy na Ekstraklasę 1 PKO BP Ekstraklasa Typy na Ekstraklasę 2 14/08/2022 / 13:00

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok

Typy na Ekstraklasę 1 PKO BP Ekstraklasa Typy na Ekstraklasę 2 14/08/2022 / 15:30

 

Kolejka 5
Cracovia – Piast Gliwice – TYP: X
Górnik Zabrze – Stal Mielec – TYP: 2
Korona Kielce – Warta Poznań – TYP: 1
Lech Poznań – Śląsk Wrocław – TYP: 1
Miedź Legnica – Zagłębie Lubin – TYP: X
Pogoń Szczecin – Wisła Płock – TYP: 1
Radomiak Radom – Lechia Gdańsk – TYP: 1
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok – TYP: 1
Widzew Łódź – Legia Warszawa – TYP: 1

Mundial bilety, konkurs

 

 

Kolejka 6 – 20-21 sierpnia
Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica
Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Stal Mielec
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Cracovia
Warta Poznań – Widzew Łódź
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock – Korona Kielce
Zagłębie Lubin – Radomiak Radom

Kolejka 7 – 27-28 sierpnia
Cracovia – Warta Poznań
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Piast Gliwice
Miedź Legnica – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin
Radomiak Radom – Korona Kielce
Stal Mielec – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa
Widzew Łódź – Wisła Płock

Kolejka 8 – 3-4 września
Cracovia – Raków Częstochowa
Korona Kielce – Pogoń Szczecin
Lech Poznań – Widzew Łódź
Lechia Gdańsk – Warta Poznań
Legia Warszawa – Radomiak Radom
Piast Gliwice – Miedź Legnica
Stal Mielec – Śląsk Wrocław
Wisła Płock – Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok

Kolejka 9 – 10-11 września
Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok – Stal Mielec
Miedź Legnica – Korona Kielce
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Radomiak Radom – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Warta Poznań – Zagłębie Lubin
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź – Cracovia

Kolejka 10 – 17-18 września
Cracovia – Pogoń Szczecin
Korona Kielce – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Miedź Legnica
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – Radomiak Radom
Stal Mielec – Widzew Łódź
Warta Poznań – Lech Poznań
w Grodzisku Wielkopolskim
Zagłębie Lubin – Wisła Płock

Kolejka 11 – 1-2 października
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce
Lech Poznań – Legia Warszawa
Miedź Legnica – Stal Mielec
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Radomiak Radom – Cracovia
Śląsk Wrocław – Warta Poznań
Widzew Łódź – Raków Częstochowa
Wisła Płock – Piast Gliwice

Kolejka 12 – 8-9 października
Cracovia – Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Lech Poznań – Radomiak Radom
Legia Warszawa – Warta Poznań
Piast Gliwice – Widzew Łódź
Raków Częstochowa – Miedź Legnica
Stal Mielec – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin – Korona Kielce

Kolejka 13 – 15-16 października
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Korona Kielce – Stal Mielec
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Miedź Legnica – Cracovia
Pogoń Szczecin – Piast Gliwice
Radomiak Radom – Śląsk Wrocław
Warta Poznań – Jagiellonia Białystok
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź – Zagłębie Lubin
Wisła Płock – Legia Warszawa

Kolejka 14 – 22-23 października
Cracovia – Lech Poznań
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
Piast Gliwice – Radomiak Radom
Raków Częstochowa – Korona Kielce
Stal Mielec – Wisła Płock
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Warta Poznań – Górnik Zabrze
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź – Miedź Legnica
Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk

Kolejka 15 – 29-30 października
Górnik Zabrze – Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Korona Kielce – Piast Gliwice
Lech Poznań – Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk – Stal Mielec
Miedź Legnica – Pogoń Szczecin
Radomiak Radom – Warta Poznań
Wisła Płock – Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin – Cracovia

Kolejka 16 – 5-6 listopada
Cracovia – Jagiellonia Białystok
Lech Poznań – Korona Kielce
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Miedź Legnica – Śląsk Wrocław
Piast Gliwice – Warta Poznań
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Raków Częstochowa – Wisła Płock
Stal Mielec – Zagłębie Lubin
Widzew Łódź – Radomiak Radom

Kolejka 17 – 12-13 listopada
Górnik Zabrze – Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań
Korona Kielce – Widzew Łódź
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice
Radomiak Radom – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Warta Poznań – Stal Mielec
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock – Cracovia
Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa

Kolejka 18 – 28-29 stycznia
Cracovia – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Wisła Płock
Legia Warszawa – Korona Kielce
Miedź Legnica – Radomiak Radom
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Stal Mielec – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin
Warta Poznań – Raków Częstochowa
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź – Pogoń Szczecin

Kolejka 19 – 4-5 lutego
Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk
Korona Kielce – Cracovia
Lech Poznań – Miedź Legnica
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Radomiak Radom – Stal Mielec
Raków Częstochowa – Piast Gliwice
Widzew Łódź – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Warta Poznań
Zagłębie Lubin – Legia Warszawa

Kolejka 20 – 11-12 lutego
Górnik Zabrze – Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Widzew Łódź
Legia Warszawa – Cracovia
Stal Mielec – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Korona Kielce
Warta Poznań – Miedź Legnica
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock – Lech Poznań
Zagłębie Lubin – Piast Gliwice

Kolejka 21 – 18-19 lutego
Cracovia – Stal Mielec
Korona Kielce – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – Zagłębie Lubin
Miedź Legnica – Wisła Płock
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa – Górnik Zabrze
Widzew Łódź – Śląsk Wrocław

Kolejka 22 – 25-26 lutego
Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk – Radomiak Radom
Legia Warszawa – Widzew Łódź
Piast Gliwice – Cracovia
Stal Mielec – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Warta Poznań – Korona Kielce
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock – Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin – Miedź Legnica

Kolejka 23 – 4-5 marca
Cracovia – Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Korona Kielce – Wisła Płock
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa
Radomiak Radom – Zagłębie Lubin
Stal Mielec – Piast Gliwice
Widzew Łódź – Warta Poznań

Kolejka 24 – 11-12 marca
Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze
Korona Kielce – Radomiak Radom
Lechia Gdańsk – Miedź Legnica
Legia Warszawa – Stal Mielec
Piast Gliwice – Lech Poznań
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław
Warta Poznań – Cracovia
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock – Widzew Łódź
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

Kolejka 25 – 18-19 marca
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin
Miedź Legnica – Piast Gliwice
Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Radomiak Radom – Legia Warszawa
Raków Częstochowa – Cracovia
Śląsk Wrocław – Stal Mielec
Warta Poznań – Lechia Gdańsk
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź – Lech Poznań

Kolejka 26 – 1-2 kwietnia
Cracovia – Widzew Łódź
Korona Kielce – Miedź Legnica
Lech Poznań – Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
Legia Warszawa – Raków Częstochowa
Piast Gliwice – Górnik Zabrze
Stal Mielec – Jagiellonia Białystok
Wisła Płock – Radomiak Radom
Zagłębie Lubin – Warta Poznań

Kolejka 27 – 8-9 kwietnia
Górnik Zabrze – Korona Kielce
Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
Lech Poznań – Warta Poznań
Miedź Legnica – Legia Warszawa
Pogoń Szczecin – Cracovia
Radomiak Radom – Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław – Piast Gliwice
Widzew Łódź – Stal Mielec
Wisła Płock – Zagłębie Lubin

Kolejka 28 – 15-16 kwietnia
Cracovia – Radomiak Radom
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Legia Warszawa – Lech Poznań
Piast Gliwice – Wisła Płock
Raków Częstochowa – Widzew Łódź
Stal Mielec – Miedź Legnica
Warta Poznań – Śląsk Wrocław
w Grodzisku Wielkopolskim
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze

Kolejka 29 – 22-23 kwietnia
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk – Cracovia
Miedź Legnica – Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin – Stal Mielec
Radomiak Radom – Lech Poznań
Warta Poznań – Legia Warszawa
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź – Piast Gliwice
Wisła Płock – Jagiellonia Białystok

Kolejka 30 – 29-30 kwietnia
Cracovia – Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Legia Warszawa – Wisła Płock
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk
Stal Mielec – Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Radomiak Radom
Zagłębie Lubin – Widzew Łódź

Kolejka 31 – 6-7 maja
Górnik Zabrze – Warta Poznań
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Korona Kielce – Raków Częstochowa
Lech Poznań – Cracovia
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
Miedź Legnica – Widzew Łódź
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
Radomiak Radom – Piast Gliwice
Wisła Płock – Stal Mielec

Kolejka 32 – 13-14 maja
Cracovia – Zagłębie Lubin
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice – Korona Kielce
Pogoń Szczecin – Miedź Legnica
Raków Częstochowa – Lech Poznań
Stal Mielec – Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław – Wisła Płock
Warta Poznań – Radomiak Radom
w Grodzisku Wielkopolskim
Widzew Łódź – Górnik Zabrze

Kolejka 33 – 20-21 maja
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok – Cracovia
Korona Kielce – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Radomiak Radom – Widzew Łódź
Śląsk Wrocław – Miedź Legnica
Warta Poznań – Piast Gliwice
w Grodzisku Wielkopolskim
Wisła Płock – Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin – Stal Mielec

Kolejka 34 – 27-28 maja
Cracovia – Wisła Płock
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław
Miedź Legnica – Górnik Zabrze
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Radomiak Radom
Raków Częstochowa – Zagłębie Lubin
Stal Mielec – Warta Poznań
Widzew Łódź – Korona Kielce

Superbet

Tydzień bez ryzyka, 1554 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze ...

Warte uwagi ...