Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Bukmacherka dla początkujących

Bukmacherka dla początkujących

W naszym kraju bukmacherka czyli zakłady bukmacherskie stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. Lubimy obstawiać wyniki różnego rodzaju gier sportowych, ponieważ wiemy, że daje to nam sporą szansę zarówno na wygranie pieniędzy, jak i na podniesienie adrenaliny podczas oglądania meczów ulubionych drużyn.

Aby jednak to wszystko miało sens, warto skorzystać z tego, jakie bukmacherka porady udzielane są przez profesjonalistów w tym zakresie – dzięki nim, zyskać na zakładach można znacznie więcej, a przede wszystkim, zacząć grać profesjonalnie.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Wielu na myśl o zakładach bukmacherskich zadaje sobie pytanie: bukmacherka czy warto?

Odpowiadamy już na początku – warto, o ile nie podchodzi się do zakładów i obstawiania wyników sportowych zbyt pochopnie i narażając się na ryzyko.

Bukmacherka …

Bukmacherka powinna być jedynie rozrywką, która nie wiąże się z dużym ryzykiem finansowym.

W praktyce oznacza to tyle, że należy podejść do rozgrywek związanych z obstawianiem z dystansem. Zacznijmy od obstawiania niewielkich kwot, a jeśli obstawiamy na portalach internetowych, obserwujmy także najlepszych graczy, którzy swoją wiedzę oraz umiejętności związane z zakładami sportowymi przekładają na typy sportowe.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Czasami warto za nimi podążać, przyjrzeć się temu, jakie zakłady kombinowane obstawiają. Jeśli zaś chce się zachować samodzielność w obstawianiu typów bukmacherskich, warto stawiać tylko na te drużyny i wyniki, które zdają się być przewidywalne – to pomoże nabrać wprawy, ale i zgromadzić kapitał na bardziej zaawansowaną grę.

Czy bukmacherka daje zarobić?

W wielu poradach bukmacherów możemy przeczytać, by zawsze analizować spotkanie bo wtedy zwiększamy szansę by zarobić na danym zakładzie. I faktycznie dzięki temu zwiększamy prawdopodobieństwo, że wygramy. Każdy z graczy ma różne sposoby na analizę. Większości z nas mimo wszystko nie chce tracić na to zbytnio wiele czasu i kończy się to tylko na suchych statystykach.

Pytanie brzmi jednak co możemy wyczytać z tabeli i innych pomocy?

To, że dany zawodnik cały czas wygrywał ze swoim obecnym przeciwnikiem nie daje nam gwarancji, że wygra to spotkanie i dzisiaj. To samo tyczy się nie tylko tenisa ziemnego, ale również piłki nożnej i wielu innych dyscyplin sportowych. Niektórzy typują głównie na przeczucie.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

A jeszcze inni siedzą nawet dniami, by wybrać dokładnie 2-3 spotkania do kuponu. Wykorzystują przy tym swoje doświadczenie, aktualne wiadomości, różnice kursowe, statystyki czy opinie innych graczy. Jakby nie było tak właśnie wygląda najczęściej analiza spotkań.

Co może nam zatem w niej pomóc?

Zaczynając od popularnych statystyk najlepiej jest znaleźć dobrą stronę, która oferuje nam możliwość wyników na żywo. To tam właśnie znajdziemy spotkania, które odbywają się w danym dniu z danej dyscypliny sportowej. Klikając na dane wydarzenie od razu przechodzimy do statystyk.

Wgląd mamy najczęściej do H2H, ale oprócz tego możemy zauważyć ogólnie ostatnie spotkania danego zawodnika czy drużyny. To jest również ważne. Bo jeśli zauważymy, że nasz faworyt ma za sobą ostatnio przegrane spotkanie, a nic mu nie dolega to znak, że dziś może dać z siebie wszystko, by w końcu wygrać spotkanie.

Najbardziej obszernym tematem są aktualne wiadomości

Oprócz ogólnych informacji sportowych dzisiaj możemy również śledzić kanały w social mediach. Aktualnie niemal każdy gracz i drużyna posiada swoje konto na Facebook’u, Instagramie i niekiedy kilku innych. Tam możemy znaleźć ciekawe materiały i informacje.

Bukmacherka dla początkujących 1

To często sprawia, że możemy wiedzieć o danym spotkaniu o wiele więcej niżeli sam bukmacher. Zatem oprócz sportowych stron internetowych sprawdzajmy także konta społecznościowe.

Analiza meczów a obstawianie

W analizie meczów może pomóc nam także strona, która oferuje porównanie kursów. Duże różnice w kursie mogą być spowodowane chociażby tym, że ktoś dostał wiadomość o np. ustawionych spotkaniu i postawił na nie sporo pieniędzy u jednego bukmachera.

To sprawia, że kurs u niego na daną opcje automatycznie winduje w dół. Dla niektórych graczy ważne jest także, by móc przedyskutować swój typ z innymi graczami. Tutaj poleca się głównie korzystanie z forum bukmacherskiego lub z czatu.

Powyższe informacje dotyczą praktycznie każdej dyscypliny sportowej. Nie da się dać spisu rad i pomocy, które ułatwiłyby nam obstawiania każdej z nich. W analizie pomóc nam może również własne doświadczenie. Będziemy mieć za sobą takie epizody jak „pewniaki”, przeróżne strategie bukmacherskie, itd. To absolutnie pomaga w analizie.

Poza tym zdrowy rozsądek i odpowiednie stawkowanie. Warto również dodać, że są gracze, którzy systematycznie ogrywają bukmachera online jednak nie poświęcają swojego czasu na analizowanie spotkań. To jednak najczęściej dotyczy już graczy obstawiających na żywo.

Bukmacherka a cierpliwość

Bukmacherka czy to online czy gra w punktach naziemnych jak STS czy Totolotek to temat bardzo „gorący”. Wiele osób uważa, że Ci, którzy obstawiają mecze z pewnością mają problemu finansowe i częściej są na minusie niżeli na plusie.
Faktem jest, że w przeciągu średnio dwóch godzin możemy szybko się wzbogacić. Pieniądze jakie wchodzą w grę, często dla zwykłego zjadacza chleba są naprawdę niebotycznie wielkie. Stąd z pewnością możemy wyczuć uczucie zazdrości. Mimo wszystko należy przyznać, że wielu typerów po szybkich i większych wygranych potrafią również szybko owe pieniądze stracić.

Jedną z wielu najważniejszych zasad zawodów typerów brzmi: szanuj pieniądze które wygrywasz. Jest to bezsprzecznie bardzo ciężkie, ponieważ żadną wielką pracą wygrywamy w jeden dzień pieniądze, na które inni muszą pracować nawet latami.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Co zrobić, by wytrwać w danym postanowieniu?

Przede wszystkim takie zachowanie wielu graczy nabywa z doświadczeniem. Poza tym wiele odgrywa tutaj nasza psychika. Dlatego też zupełni laicy kończą obstawianie meczów już na dwóch – trzech typach, gdyż tracą wtedy swoje oszczędności. Chcą się szybko odegrać, bądź co równie gorsza chcą by dobra passa trwała wiecznie i znów typują mecze. Jednak tym razem stawiają wszystko. Wtedy zazwyczaj wielu typerów zaczyna wszystko od nowa… a to znak że bukmacherka ich wciągnęła.

Czy warto tak grać?

Oczywiście, że nie. Należy wcześniej ustalić sztywno swoje zasady i się ich trzymać. Warto wypracować sobie swój system gry, warto również postawić sobie cel, do którego zamierzamy dążyć. Nie każdy gracz może pozwolić sobie na same porażki i granie dla samych emocji.

Podsumowując, bukmacherka szybko może stać się dla nas hazardem jeśli nie będziemy szanować wygranych wcześniej pieniędzy. To, że jeden mecz udało nam się szybko i bezproblemowo wygrać, nie oznacza, że takich komplikacji nie będzie już w drugim naszym kuponie. Bukmacherka przez internet czy to stacjonarnie w punktach STS czy Fortuna to przede wszystkim cierpliwość, która gubi wielu graczy. A to prowadzi do tego, że nie szanujemy pieniędzy i szybko wydajemy je na kolejne kupony.

Jeśli jednak mamy problemy z wirtualnymi pieniędzmi i obracaniem ich to warto pomyśleć o typowaniu meczów u stacjonarnego bukmachera gdzie mamy pełną kontrolę nad wydatkami.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Warte uwagi ...