www.obstawianie.net/sts/

Obstawianie na żywo

W sieci znajdziemy mnóstwo informacji, a właściwie porad dla początkujących typerów. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ początki są tutaj naprawdę trudne. Niby zakładamy sobie pewne postanowienia, ale to tylko teoria. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej.

Tutaj wiele odgrywa nasza psychika. Emocje kierują nami podczas meczu i tak też potem zamierzamy się „odegrać”. Po kilku dniach, a nawet godzinach bywa i tak, że wszystko co wpłaciliśmy już straciliśmy. Szukamy często drogi na skróty – gotowe typy.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Te jednak mają dość porównywalne kursy, które sami stawialiśmy. Poza tym osoby, którzy je podają nie zawsze są co do nich przekonani. Typują tak ze względu, że biorą udział w pewnym konkursie, gdzie mogą wygrać pieniądze, a sami tego nie obstawiają. Bywa jednak coś bardziej kuszącego – to obstawianie dokładnych wyników. Tutaj kursy są już o wiele bardziej atrakcyjniejsze.

 

Obstawiaj dokładne wyniki

Najwięcej takich wyników możemy oczywiście zaobserwować w piłce nożnej. Jeśli mamy dużo czasu to z pewnością trafiliśmy na Facebook’a, w którym to nawet kilkaset ludzi proponuje nam podanie obstawienie dokładnych wyników. To bardzo kuszące propozycje, tym bardziej, że kursy zazwyczaj wynoszą nawet 30-50.

Zatem stawiając 100 złotych na dokładny wynik o kursie 30 możemy w sumie zarobić 3 tysiące złotych! Jest to zatem ciekawy zarobek.

 

Kupowanie jednak takich wyników wiąże się z dużym ryzykiem. Co prawda osoby, które je nam proponują bardzo rzetelnie prowadzą swoje strony. Często nawet robią zdjęcia „swoich” kuponów, by przekonać nas, że sami również je obstawiają za prawdziwą gotówkę. Niestety musimy uważać na te oferty, gdyż w większości tych przypadków mamy do czynienia z naciągaczami. Za taki typ żądają od nas nawet 300 Euro. Niektórzy jednak schodzą z ceny i po targowaniu ta cena wynosi nawet 50 Euro. Pytanie jednak brzmi po co ta osoba miałaby nam podawać owe typy i na tym zarobić?

Przecież posiada informacje o dokładnym wyniku i sama może obstawić owy wynik nawet u kilku bukmacherów i zarobić kolosalnie duże pieniądze. Nie warto zatem wchodzić w takie układy. A jeśli już chcemy zaryzykować to musimy być świadomi tego, że zostaniemy okradzeni.

Czy jednak obstawianie dokładnych wyników jest aż tak trudne? Czy możemy to sami przewidzieć? Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie byśmy sami przeanalizowali dany mecz i obstawili w nim dokładny wynik. To jednak bardzo ryzykowne typy, na które raczej nikt nie inwestuje zbyt dużych kwot.

 

Obstawianie meczów na żywo

Niektórzy uważają, że obstawianie na żywo również pomaga w typowaniu dokładnego wyniku. Różnie z tym bywa, zazwyczaj takie typy obstawia się przed meczem. Nie jest to niemożliwe, ale ciężkie do typowania i mało kto żyje tylko i wyłącznie z takiego obstawiania.

Skoro była już mowa o obstawianiu na żywo to warto również wspomnieć o tej metodzie. O ile obstawianie dokładnych wyników daje nam wysokie kursy to obstawianie meczów na żywo również przynosi większości osobom dość duże profity. Przy dokładnym wyniku dość dużo ryzykujemy, kiedy analizujemy sami mecz. Inaczej to bywa w przypadku typowania meczu na żywo.

 

Osoby, które preferują obstawianie na żywo często wybierają tenis. Owa dyscyplina sportowa jest dość popularna.

Poza tym mecze rozgrywane są dość regularnie. Przez to mamy dużo możliwości. Niekiedy typerzy nie posiadają zbyt dużej wiedzy na temat samych graczy. Po prostu obserwują ich grę i po kilku zagraniach widzą, kto się stara i chce wygrać mecz, a kto nie. Nie można tu raczej mówić o niespodziankach. Nawet wtedy, gdy wygrywa gracz, na którego kurs był o wiele wyższy.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Niekiedy widać, że dany gracz po prostu nie ma dnia i nic mu nie wychodzi. A może to kwestia ustawiania meczy? Być może.

Dlatego też lepiej podjąć się typowania na żywo niżeli przed meczem. Wiele osób preferują obstawianie przed spotkaniem. Obserwując jednak mecz widzą po kilku zagraniach, że ich zawodnik tego nie wygra. Stąd lepiej tu wychodzi obstawianie meczu na żywo niż przed meczem. W tym przypadku wybrać sobie dobrego bukmachera. Takiego, który ma dość ciekawą ofertę LIVE.

 

Oczywiście obstawianie na żywo nie dotyczy tylko tenisa. Być może w tym przypadku nie mówimy o tak wysokich kursach jakie występują w typowaniu dokładnych wyników, ale tutaj mamy większą kontrolę. Tak naprawdę dokładne wyniki to często prawdziwy hazard.

Mecz piłki nożnej trwa przecież 90 minut, a w tym czasie może zdarzyć się naprawdę wiele. Zawodnik może dostać czerwoną kartkę i gra wygląda już zupełnie inaczej. Gdybyśmy mieli „cynk” ze sprawdzonych źródeł to oczywiście możemy mówić o prawdziwej maszynce do robienia pieniędzy, ale jest to raczej poza naszym zasięgiem. Podsumowując, obstawianie dokładnych wyników lepiej traktować jako zabawę. Nie warto stawiać tu zbyt dużych kwot.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Co innego obstawianie spotkań na żywo. W tym wypadku dysponujemy o wiele większą wiedzą, która jest warta naszych pieniędzy. Mając nieco wolnego czasu warto najpierw zacząć od obserwowania meczów, a potem dołączyć do tego ich obstawianie.

Poza tym granie na żywo jest o tyle bezpieczne, że bukmacherzy nie nakładają na typerów tak szybko limitów.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+