Profesjonalne typy bukmacherskie pewniaki

Skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie czy darmowe typy?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Wielu typerów, zwykle początkujących zastanawia się skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie? Jest to temat rzeka – ilu ekspertów, tyle odpowiedzi, a tak naprawdę znaleźć dobre typy jest naprawdę trudno. W końcu obstawia się sport, a w nim wszystko jest możliwe.

Właśnie dlatego trzeba znaleźć takie spotkania, w których wytypowanie poprawnego zakładu będzie najbardziej prawdopodobne. Czy żeby zarabiać na bukmacherce potrzebne są profesjonalne typy? A także gdzie ich można szukać? Pytania już mamy, więc czas na odpowiedzi.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less

Gdzie po profesjonalne typy bukmacherskie?

Istnieje na pewno kilka możliwych i co najważniejsze sprawdzonych miejsc, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie. Ważne jest jednak to, aby były one sprawdzone i można powiedzieć „tętniące życiem”. Dopiero wtedy, podczas wymiany zdań, czy poszczególnych typów z uzasadnieniami można uznać dane źródło za profesjonalne. Gdzie możemy więc takich typów bukmacherskich szukać?

• „Pewniaki” u bukmacherów

Jeśli nie wiecie skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie, to tak naprawdę można znaleźć je u bukmacherów, u których obstawiamy swoje mecze – jak to mówią, najciemniej pod latarnią. Często na stronach internetowych poszczególnych firm bukmacherskich możemy znaleźć coś takiego jak typy dnia, które są opisane w odpowiednich zakładkach.

U takich bukmacherów, jak: Superbet, Betfan, STS czy Fortuna znajdziemy zakładki z „newsami”, czy statystykami na temat bieżących wydarzeń sportowych. Tam zwykle przeprowadzane są analizy poszczególnych spotkań, a na tapetę brane są drużyny biorące udział w danych pojedynkach.

Z takich tekstów można dowiedzieć się na temat bieżącej formy danej drużyny, bezpośrednich pojedynków, czy danych zawodników.

Często też u bukmacherów na stronie głównej widnieją typy dnia, które jasno określają, jaka drużyna uznawana jest za faworyta i powinna wygrać dane spotkanie. Jest to więc jedno z podstawowych miejsc skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie.

Oczywiście nie zawsze są one mocno rozbudowane, ale na początek coś takiego powinno wystarczyć. Wszystko jak najbardziej trzeba przemyśleć i sprawdzić samemu, a nie wierzyć „na ślepo”. Warto jest się jednak nad nimi zatrzymać, ponieważ możemy zaczerpnąć nieco inspiracji podczas swoich pierwszych kuponów.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

• Strony internetowe mogą pomóc

Spory wpływ na to, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie mają oczywiście strony internetowe. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać odpowiednie hasło i na pewno pojawi się wiele stron, które odpowiadają naszym wymaganiom. Oczywiście jest wiele stron, które nic wspólnego z profesjonalizmem nie mają, jednak to da się łatwo określić – zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe mocno zdradzają, czy mamy do czynienia z czymś godnym uwagi, czy nie.

Warto jest zwrócić uwagę na zagraniczne strony oferujące typy bukmacherskie. Są one zwykle bardziej rozbudowane niż nasze polskie strony bukmacherskie – znajdziemy na nich wiele szczegółowych opisów, czy przeróżnych kombinacji na pojedynki tenisowe, piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie i wiele więcej. Przykładowe strony godne polecenia, to betdistrict.com, czy eishockey.wettpoint.com.

Znajdziemy tam wiele ciekawych typów, które powinny zwrócić naszą uwagę. Oczywiście nasze polskie strony również są dobre i znajdziemy tam profesjonalne typy, jednak w Polsce nie mamy aż takiego wyboru, jak chociażby w Anglii.

• Sprawdzone fora bukmacherskie

Swój wkład w to, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie mają oczywiście specjalistyczne fora bukmacherskie. Takich w Internecie znajdziemy pełno. Chociażby u bukmachera Fortuna mamy do dyspozycji „Strefę Typera”, w której każdy gracz może wymieniać się spostrzeżeniami i przygotowanymi przez siebie kuponami. Można tam zatem znaleźć wiele ciekawych inspiracji, a także takie forum daje szansę na poznanie nowych kombinacji, na które nigdy wcześniej byśmy nie postawili.

Jeśli chodzi jednak o same fora bukmacherskie, to również wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło zawierające w nazwie „forum bukmacherskie”, czy „typy bukmacherskie” i pojawi się nawet kilkanaście stron tego typu.

Ważne jest to, aby sprawdzić na daty, kiedy publikowane są posty, ponieważ tylko działające na bieżąco fora są godnymi polecenia. Te „martwe”, gdzie znajdziemy jeden, czy dwa posty nawet na tydzień nie będzie tak wiarygodne, jak te codziennie aktualizowane.

Na co zwrócić uwagę szukając typów?

Poza samymi miejscami, podczas szukania tego, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie warto jest się nieco zastanowić, co zrobić, żeby takie typy przynosiły ewentualne zyski. Czasami mając kilka ciekawie przedstawionych zdarzeń nie wiemy, czy postawić je wszystkie, które typy wybrać, za ile obstawić, a gdy nie wiemy skąd takowe brać, zaczynamy szukać na płatnych stronach.

Oto kilka wskazówek, które pozwolą na jeszcze pewniejsze podejście do profesjonalnych typów bukmacherskich.

• Płatne typy to zła droga

Przede wszystkim ważne jest to, aby nie korzystać z Facebookowych grup, czy internetowych stron oferujących typy za które trzeba zapłacić. W 99,9% są to oszuści, którzy próbują wykorzystać wszystkie osoby poszukujące typów bukmacherskich.

Jeśli miałyby te osoby sprawdzone typy, które na pewno wejdą, nie musieliby czerpać pieniędzy z przekazywania innym takich zdarzeń, które okażą się zwycięskie.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Obstawia się zwykle zdarzenia sportowe, a jak wiadomo pięknem sportu jest to, że jest nieprzewidywalny. Dlatego nie ma czegoś takiego jak „pewniaki bukmacherskie” i mimo tego, że jedna z drużyn może być o klasę lepsza, to i tak zdarza się, że to ci słabsi wygrywają.

I na to rady nie ma, wszystko zależy od formy danego dnia, a czasami nawet i szczęścia. Dlatego lepiej jest przejrzeć wiele stron, czy forum internetowych – bezpłatnych, a środki, które stracilibyśmy na płatne typy, przekazać po prostu na samą grę.

• Odstaw najniższe kursy

Początkujący typerzy często biorą na warsztat te tak zwane „pewniaki”, gdy w meczu grają ze sobą na przykład mistrzowie kraju z beniaminkiem. Nie patrząc na statystyki decydują się postawić po samych kursach. I to jest zwykle błąd. Kursy są bardzo mylne – w szczególności te bardzo niskie.

Jesteśmy wręcz pewni, że obstawiając 15 spotkań po kursie 1.10 i tak kilka nie wejdzie. Trzeba pamiętać, że im więcej zdarzeń na kuponie, tym prawdopodobieństwo powodzenia jest niskie i diametralnie spada z każdym kolejnym typem.

Dlatego radzimy, aby wszystkie kursy poniżej 1.35, czy nawet 1.40 odpuszczać. Szkoda naszych pieniędzy na takie zakłady. Lepiej znaleźć coś ciekawego, oczywiście po ówczesnej analizie statystyk, po kursach 2.0-2.5. Wtedy znajdując dwa, czy trzy takie typy będziemy mieć bardzo wysoki kurs, który jak najbardziej może się udać. Na pewno będzie on pewniejszy niż te kilkanaście zdarzeń z kursem 1.10. Warto o tym pamiętać.

To oczywiście przychodzi z czasem i doświadczeniem. Im więcej kuponów postawimy, tym po czasie zauważa się, z czego lepiej zrezygnować, a co może przynosić odpowiednie zyski.

Dołącz do Ligi Typerów Euro 2024
+1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

• Przede wszystkim ufaj sobie

Nawet jeśli wiemy już dokładnie, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie, to nie można zapominać o jednej najważniejszej chyba sprawie. To my obstawiamy ten kupon, nikt za nas tego nie zrobi. Dlatego nie można ślepo wierzyć w każdy typ, nawet jeśli sto osób powie, że tez by tak postawiło.

Ważne jest to, aby każdy z graczy czuł, że jest to odpowiedni typ i można na nim zarobić. W końcu bez swojej intuicji, czy czasami nawet szczęścia, obstawianie zakładów bukmacherskich, jak i innych gier hazardowych nie miałby sensu. Zdarza się, że niektóre strony zajmujące się bukmacherką pokażą takie kupony graczy, gdzie wchodzą zdarzenia po kursach 15, a nawet 20.

Oczywiście to są wyjątki, jednak niczym więcej, jak świetną analizą statystyk i intuicją, nazwać tego nie można. Dlatego odłóżmy czasami kursy na bok, i kierujmy się swoim sumieniem i tym co czujemy – przy odpowiednim przygotowaniu z analizy statystyk.

• Emocje niech idą na bok

Każdy profesjonalny typer zgodzi się ze stwierdzeniem, że obstawianie zakładów bukmacherskich musi być wolne od jakichkolwiek emocji. To one są zwykle najgorszym doradcom podczas typowania, dlatego należy pamiętać, że tylko racjonalne przemyślenia na temat poszczególnych spotkań mogą przynieść sukces, a co za tym idzie – zarobek.

Właśnie dlatego, jeśli znajdziemy nawet profesjonalne typy bukmacherskie na drużynę, którą uwielbiamy, lub z drugiej strony – bardzo któregoś z zespołów nie lubimy, to lepiej takie typy odpuścić. Postawienie wtedy wyższej kwoty, czy pominięcie niektórych aspektów statystyk może być kluczowe w ostatecznym niepowodzeniu. Skupmy się więc na typach, które nie dotyczą nas personalnie, wtedy szanse na ostateczny triumf są coraz większe.

Dzięki profesjonalnym typom bukmacherskim każdy gracz powinien poczuć się nieco pewniej przy obstawianiu swoich kuponów. Oczywiście każdy, nawet najlepiej sprawdzony typ może okazać się przegrany. Warto o tym pamiętać i grać odpowiedzialnie, przy zachowaniu zdrowego rozsądku.

Jeśli będziemy korzystać ze sprawdzonych źródeł i kierować się wyżej wymienionymi wskazówkami, to w końcu będziemy mogli powiedzieć, że zarabiamy na obstawianiu.

 

Darmowe typy bukmacherskie

Każdy gracz z pewnością nie raz korzystał w darmowych typów bukmacherskich. Tak właściwie zaczyna się przygoda niejednego typera. W końcu każdy z nas chciałby zarabiać praktycznie na niczym. Bo przecież wystarczy wejść rano na daną stronę internetową i przeczytać kilka uzasadnień do podanych typów. Wybrać te naszym zdaniem najlepsze i zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Pytanie brzmi – czy korzystanie z darmowych typów to możliwość zarobku czy katastrofa finansowa?

Wielu początkujących graczy korzysta z darmowych typów, ponieważ upatruje w nich możliwości zarobku. Czyta uzasadnienie do danego typu i wszystko wygląda rewelacyjnie. Ale sami nie sprawdzamy autentyczności pisanych przez daną osobę słów.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Skuteczność typera

Poza tym często nie sprawdzamy skuteczności danego gracza, a to również ma znaczenie. Niektórzy pytają czy możemy ufać osobom, które zupełnie za darmo podają swoje typy. Cóż, celem każdego typera jest ogrywanie bukmachera. Zatem mając dobry typ możemy dzielić się z innymi i nie ma w tym nic złego. Jednak warto zauważyć, że zawsze jest ku temu pewien podtekst.

Na forach bukmacherskich znajdziemy darmowe typy bukmacherskie, które przede wszystkim biorą udział w konkursie.

Na fanpage’ach również może je znaleźć – zazwyczaj po jakimś czasie osoba robi zamkniętą grupę, a za dostęp należy zapłacić.

 

Pewne typy bukmacherskie

Musimy mieć tą świadomość, że korzystając z darmowych typów bukmacherskich nie wiemy na ile dany gracz koloryzuje uzasadnienie, by wygrać dany konkurs. Nie wiemy też czy dany typ został w ogóle zagrany przez daną osobę. Same podane fakty najlepiej sprawdzić przed puszczeniem kuponu. A jeśli mamy taką możliwość jak już zostało wspomniane warto sprawdzić skuteczność danego typera.

Podawane darmowe typy nie różnią się często niczym innym od naszej analizy, która w większości przypadków jest o wiele bardziej lepsza.

Darmowe typy bukmacherskie to w przeważającej ilości narzędzi do wygrywania konkursów bukmacherskich i nie mają żadnego znaczenia dla typerów, którzy na poważnie myślą o zarabianiu na zakładach bukmacherskich przez internet.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

Start z typami i zakładami

Osoby, które dopiero zaczynają interesować się zakładami bukmacherskimi zaczynają sprawdzać jak wygląda cały proces obstawiania kuponów. Rejestracja u internetowego bukmachera jest darmowa. Co więcej, możemy dodatkowo załapać się na bonus na start dla nowych graczy.

To sprawia, że na samym początku możemy zyskać średnio dodatkowo 500 złotych. Nie ponosimy zatem żadnych kosztów, tym bardziej, że wielu bukmacherów oferuje nam dodatkowo freebet. Tutaj pieniądze otrzymujemy od razu na konto zaraz po rejestracji.

No dobrze, ale co mamy obstawiać?

By nie namęczyć się podczas analizy spotkań możemy przecież wybrać darmowe typy! Czy możemy być łatwiejsze zarabianie pieniędzy?

Darmowe typy bukmacherskie znajdziemy praktycznie na każdym forum bukmacherskim. Strony te są całkowicie darmowe i dostępne dla wszystkich. Jakby tego było mało często przy danym typie mamy możliwość przeczytania krótkiej analizy, która może nas faktycznie przekonać do danego zakładu.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Pytanie brzmi jednak czy warto korzystać z darmowych typów?

Czy nie wydaje się nam to zbyt łatwe? Niestety osoby, które dopiero zaczynają obstawiać mecze często się na to niejako nadziewają. Obstawiają praktycznie wszystkie typy od góry do dołu. Bilans końcowy zazwyczaj jest ujemny. To sprawia, że takie korzystanie z darmowych typów nie ma sensu.

Zwróćmy uwagę również na fakt, że darmowe typy z analizą często pojawiają się w kontekście konkursów. A to oznacza, że gracze szukają możliwie jak najwyższego kursu i niekiedy nie są do końca przekonani co do danego typy. Jak wejdzie – super. Jak nie wejdzie – trudno.

Tak naprawdę nie wiemy czy osoba, która podaje nam owe typy same je obstawia. A jeśli tak to za ile. Jest to ważna kwestia, ponieważ gracze różnie stawkują swoje typy. Realnie je obstawiają, ale jeden zakład puszczają za np. 50 złotych, a jeszcze inny za 500 złotych. To również w dłuższej perspektywie ma swoje znaczenie. Niekiedy z resztą możemy zauważyć przy podanym typie ile dany gracz proponuje nam byśmy go obstawiali.

Najczęściej pojawia się to w takiej formie – 1/10 lub 6/10. Pierwszy z nich oznacza niższą stawkę.

Darmowe typowanie

Darmowe typy bukmacherskie mają oczywiście sens. Najczęściej gracze typujący na żywo korzystają z czatów. Tam pojawia się również wiele darmowych typów. I tutaj również nie poleca się grania wszystkiego jak leci. Warto na początku zaobserwować jak typują dani gracze. Zapisać sobie ich niski na kartce i robić niezbędne notatki. Po pewnym czasie zaobserwujemy, którego gracza typy możemy grać niemal w ciemno.

To naprawdę działa i warto z tego skorzystać, jeśli już naprawdę uprzemy się z tego korzystać. Lepiej już korzystać z darmowych niżeli z płatnych typów bukmacherskich. Tam taka selekcja również ma miejsce. Musimy bowiem cały czas pamiętać, że nie ma gracza bez porażki.

O czym warto pamiętać …

Podsumowując, możemy obstawiać korzystając tylko i wyłącznie z darmowych typów. Należy jednak wcześniej poobserwować danych graczy i wybrać tych możliwie najlepszych. W ten sposób możemy uniknąć totalnej katastrofy finansowej.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest tak proste jakby mogło się to wydawać. Istnieje jednak wiele udogodnień jak chociażby darmowe typy, które z pewnością mogą pomóc w wyborze spotkania, które ma się znaleźć na naszym kuponie.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link