Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Skąd brać typy bukmacherskie?

Skąd brać typy bukmacherskie? 1

Wielu typerów, zwykle początkujących zastanawia się skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie? Jest to temat rzeka – ilu ekspertów, tyle odpowiedzi, a tak naprawdę znaleźć dobre typy jest naprawdę trudno. W końcu obstawia się sport, a w nim wszystko jest możliwe.

Właśnie dlatego trzeba znaleźć takie spotkania, w których wytypowanie poprawnego zakładu będzie najbardziej prawdopodobne. Czy żeby zarabiać na bukmacherce potrzebne są profesjonalne typy? A także gdzie ich można szukać? Pytania już mamy, więc czas na odpowiedzi.

Gdzie można znaleźć typy bukmacherskie?

Istnieje na pewno kilka możliwych i co najważniejsze sprawdzonych miejsc, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie. Ważne jest jednak to, aby były one sprawdzone i można powiedzieć „tętniące życiem”. Dopiero wtedy, podczas wymiany zdań, czy poszczególnych typów z uzasadnieniami można uznać dane źródło za profesjonalne. Gdzie możemy więc takich typów bukmacherskich szukać?

• „Pewniaki” u bukmacherów

Jeśli nie wiecie skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie, to tak naprawdę można znaleźć je u bukmacherów, u których obstawiamy swoje mecze – jak to mówią, najciemniej pod latarnią. Często na stronach internetowych poszczególnych firm bukmacherskich możemy znaleźć coś takiego jak typy dnia, które są opisane w odpowiednich zakładkach.

U takich bukmacherów, jak: Superbet, Betfan, STS czy Fortuna znajdziemy zakładki z „newsami”, czy statystykami na temat bieżących wydarzeń sportowych. Tam zwykle przeprowadzane są analizy poszczególnych spotkań, a na tapetę brane są drużyny biorące udział w danych pojedynkach.

Z takich tekstów można dowiedzieć się na temat bieżącej formy danej drużyny, bezpośrednich pojedynków, czy danych zawodników.

Często też u bukmacherów na stronie głównej widnieją typy dnia, które jasno określają, jaka drużyna uznawana jest za faworyta i powinna wygrać dane spotkanie. Jest to więc jedno z podstawowych miejsc skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie.

Oczywiście nie zawsze są one mocno rozbudowane, ale na początek coś takiego powinno wystarczyć. Wszystko jak najbardziej trzeba przemyśleć i sprawdzić samemu, a nie wierzyć „na ślepo”. Warto jest się jednak nad nimi zatrzymać, ponieważ możemy zaczerpnąć nieco inspiracji podczas swoich pierwszych kuponów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Betfan 100 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

• Strony internetowe mogą pomóc

Spory wpływ na to, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie mają oczywiście strony internetowe. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać odpowiednie hasło i na pewno pojawi się wiele stron, które odpowiadają naszym wymaganiom. Oczywiście jest wiele stron, które nic wspólnego z profesjonalizmem nie mają, jednak to da się łatwo określić – zarówno aspekty wizualne, jak i treściowe mocno zdradzają, czy mamy do czynienia z czymś godnym uwagi, czy nie.

Warto jest zwrócić uwagę na zagraniczne strony oferujące typy bukmacherskie. Są one zwykle bardziej rozbudowane niż nasze polskie strony – znajdziemy na nich wiele szczegółowych opisów, czy przeróżnych kombinacji na pojedynki tenisowe, piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie i wiele więcej. Przykładowe strony godne polecenia, to http://www.betdistrict.com/, czy https://eishockey.wettpoint.com.

Znajdziemy tam wiele ciekawych typów, które powinny zwrócić naszą uwagę. Oczywiście nasze polskie strony również są dobre i znajdziemy tam profesjonalne typy, jednak w Polsce nie mamy aż takiego wyboru, jak chociażby w Anglii.

• Sprawdzone fora bukmacherskie

Swój wkład w to, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie mają oczywiście specjalistyczne fora bukmacherskie. Takich w Internecie znajdziemy pełno. Chociażby u bukmachera Fortuna mamy do dyspozycji „Strefę Typera”, w której każdy gracz może wymieniać się spostrzeżeniami i przygotowanymi przez siebie kuponami. Można tam zatem znaleźć wiele ciekawych inspiracji, a także takie forum daje szansę na poznanie nowych kombinacji, na które nigdy wcześniej byśmy nie postawili.

Jeśli chodzi jednak o same fora bukmacherskie, to również wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło zawierające w nazwie „forum bukmacherskie”, czy „typy bukmacherskie” i pojawi się nawet kilkanaście stron tego typu.

Skąd brać typy bukmacherskie? 2

Ważne jest to, aby sprawdzić na daty, kiedy publikowane są posty, ponieważ tylko działające na bieżąco fora są godnymi polecenia. Te „martwe”, gdzie znajdziemy jeden, czy dwa posty nawet na tydzień nie będzie tak wiarygodne, jak te codziennie aktualizowane.

Na co zwrócić uwagę szukając typów?

Poza samymi miejscami, podczas szukania tego, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie warto jest się nieco zastanowić, co zrobić, żeby takie typy przynosiły ewentualne zyski. Czasami mając kilka ciekawie przedstawionych zdarzeń nie wiemy, czy postawić je wszystkie, które typy wybrać, za ile obstawić, a gdy nie wiemy skąd takowe brać, zaczynamy szukać na płatnych stronach.

Oto kilka wskazówek, które pozwolą na jeszcze pewniejsze podejście do profesjonalnych typów bukmacherskich.

• Płatne typy to zła droga

Przede wszystkim ważne jest to, aby nie korzystać z Facebookowych grup, czy internetowych stron oferujących typy za które trzeba zapłacić. W 99,9% są to oszuści, którzy próbują wykorzystać wszystkie osoby poszukujące typów bukmacherskich.

Jeśli miałyby te osoby sprawdzone typy, które na pewno wejdą, nie musieliby czerpać pieniędzy z przekazywania innym takich zdarzeń, które okażą się zwycięskie.

Superbet

Tydzień bez ryzyka 500 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

Obstawia się zwykle zdarzenia sportowe, a jak wiadomo pięknem sportu jest to, że jest nieprzewidywalny. Dlatego nie ma czegoś takiego jak „pewniaki” i mimo tego, że jedna z drużyn może być o klasę lepsza, to i tak zdarza się, że to ci słabsi wygrywają.

I na to rady nie ma, wszystko zależy od formy danego dnia, a czasami nawet i szczęścia. Dlatego lepiej jest przejrzeć wiele stron, czy forum internetowych – bezpłatnych, a środki, które stracilibyśmy na płatne typy, przekazać po prostu na samą grę.

• Odstaw najniższe kursy

Początkujący typerzy często biorą na warsztat te tak zwane „pewniaki”, gdy w meczu grają ze sobą na przykład mistrzowie kraju z beniaminkiem. Nie patrząc na statystyki decydują się postawić po samych kursach. I to jest zwykle błąd. Kursy są bardzo mylne – w szczególności te bardzo niskie.

Jesteśmy wręcz pewni, że obstawiając 15 spotkań po kursie 1.10 i tak kilka nie wejdzie. Trzeba pamiętać, że im więcej zdarzeń na kuponie, tym prawdopodobieństwo powodzenia jest niskie i diametralnie spada z każdym kolejnym typem.

Dlatego radzimy, aby wszystkie kursy poniżej 1.35, czy nawet 1.40 odpuszczać. Szkoda naszych pieniędzy na takie zakłady. Lepiej znaleźć coś ciekawego, oczywiście po ówczesnej analizie statystyk, po kursach 2.0-2.5. Wtedy znajdując dwa, czy trzy takie typy będziemy mieć bardzo wysoki kurs, który jak najbardziej może się udać. Na pewno będzie on pewniejszy niż te kilkanaście zdarzeń z kursem 1.10. Warto o tym pamiętać.

To oczywiście przychodzi z czasem i doświadczeniem. Im więcej kuponów postawimy, tym po czasie zauważa się, z czego lepiej zrezygnować, a co może przynosić odpowiednie zyski.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł bez depozytu i 210 zł darmowy zakład

 

• Przede wszystkim ufaj sobie

Nawet jeśli wiemy już dokładnie, skąd brać profesjonalne typy bukmacherskie, to nie można zapominać o jednej najważniejszej chyba sprawie. To my obstawiamy ten kupon, nikt za nas tego nie zrobi. Dlatego nie można ślepo wierzyć w każdy typ, nawet jeśli sto osób powie, że tez by tak postawiło.

Ważne jest to, aby każdy z graczy czuł, że jest to odpowiedni typ i można na nim zarobić. W końcu bez swojej intuicji, czy czasami nawet szczęścia, obstawianie zakładów bukmacherskich, jak i innych gier hazardowych nie miałby sensu. Zdarza się, że niektóre strony zajmujące się bukmacherką pokażą takie kupony graczy, gdzie wchodzą zdarzenia po kursach 15, a nawet 20.

Oczywiście to są wyjątki, jednak niczym więcej, jak świetną analizą statystyk i intuicją, nazwać tego nie można. Dlatego odłóżmy czasami kursy na bok, i kierujmy się swoim sumieniem i tym co czujemy – przy odpowiednim przygotowaniu z analizy statystyk.

• Emocje niech idą na bok

Każdy profesjonalny typer zgodzi się ze stwierdzeniem, że obstawianie zakładów bukmacherskich musi być wolne od jakichkolwiek emocji. To one są zwykle najgorszym doradcom podczas typowania, dlatego należy pamiętać, że tylko racjonalne przemyślenia na temat poszczególnych spotkań mogą przynieść sukces, a co za tym idzie – zarobek.

Właśnie dlatego, jeśli znajdziemy nawet profesjonalne typy bukmacherskie na drużynę, którą uwielbiamy, lub z drugiej strony – bardzo któregoś z zespołów nie lubimy, to lepiej takie typy odpuścić. Postawienie wtedy wyższej kwoty, czy pominięcie niektórych aspektów statystyk może być kluczowe w ostatecznym niepowodzeniu. Skupmy się więc na typach, które nie dotyczą nas personalnie, wtedy szanse na ostateczny triumf są coraz większe.

Dzięki profesjonalnym typom bukmacherskim każdy gracz powinien poczuć się nieco pewniej przy obstawianiu swoich kuponów. Oczywiście każdy, nawet najlepiej sprawdzony typ może okazać się przegrany. Warto o tym pamiętać i grać odpowiedzialnie, przy zachowaniu zdrowego rozsądku.

Jeśli będziemy korzystać ze sprawdzonych źródeł i kierować się wyżej wymienionymi wskazówkami, to w końcu będziemy mogli powiedzieć, że zarabiamy na obstawianiu.

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Skąd brać typy bukmacherskie? 3 PKO BP Ekstraklasa Skąd brać typy bukmacherskie? 4 28/10/2020 / 17:00

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

Skąd brać typy bukmacherskie? 3 PKO BP Ekstraklasa Skąd brać typy bukmacherskie? 4 30/10/2020 / 17:00

Warta Poznań - Legia Warszawa

Skąd brać typy bukmacherskie? 3 PKO BP Ekstraklasa Skąd brać typy bukmacherskie? 4 02/11/2020 / 17:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin

Skąd brać typy bukmacherskie? 3 PKO BP Ekstraklasa Skąd brać typy bukmacherskie? 4 06/11/2020 / 17:00

Raków Częstochowa - Wisła Kraków

Skąd brać typy bukmacherskie? 3 PKO BP Ekstraklasa Skąd brać typy bukmacherskie? 4 06/11/2020 / 19:30

Warte uwagi ...