Fabryka kuponów

Fabryka kuponów = fabryka zysków?

przez Obstawianie.Net
77 odwiedzin w tydzień

blank

Oferty osób, które proponują nam zakup swoich typów są wręcz idealne. Niemal codziennie dodają oni darmowe typy bukmacherskie, dzięki którym poniekąd możemy przekonać się, że posiadają oni wiedzę na dany temat.

Przy miesięcznym zestawieniu na próżno nam szukać czerwonego minusa – wszystkie typy są na plus. To kusi potencjalnych klientów do zakupu pakietu typów – jak choćby wspomniana w tytule fabryka kuponów.

Fabryka kuponów

Czy zatem obstawianie meczów to prawdziwa maszynka do robienia pieniędzy?

Na tę odpowiedź nie można jednoznacznie odpowiedzieć „tak” czy „nie”. Typowanie meczów nie jest prostym procesem.

[latest_news num=”3″ descr_excerpt=”false” read_more_text=”Dalej”]

To właśnie tutaj każdy z nas może doznać w jeden dzień słodkiej wygranej, a na drugi – gorzkiej przegranej. Będąc zawodowym graczem z pewnością możemy mówić o zarabianiu na obstawianiu meczy. Nie są to stałe zarobki – choć patrząc jak działa fabryka kuponów daje to do myślenia. Tutaj nawet nie liczy się ich w przeciągu miesiąca, ale roku. Oczywistym jest, że nie zawsze będziemy wygrywać, dlatego tak ważna jest strategia.

Ważne jest ile posiadamy kapitału, pod żadnym pozorem nie stawiajmy nigdy wszystkiego na jeden kupon. Najlepiej grać płaską stawką, nie bawić się w żadne skomplikowane systemy bukmacherskie itp. Prosta gra to często maksimum zarobków.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Warto jednak przestrzec potencjalnych typerów, że nie dla wszystkich fabryka kuponów to fabryka zysków. Na niektórych stronach bukmacherskich możemy przeczytać, że niewielki odsetek ludzi potrafi czerpać z tego zyski (zazwyczaj jest to 10 -15 % typujących mecze online). Często potrzeba doświadczenia liczonego w latach, by móc w ogóle mówić o zysku.

Nie postrzegajmy jednak tego zajęcia tylko pod kątem niebotycznie wielkich zarobków. To jedynie slogany oszustów, którzy chcą nam namydlić oczy. Nie bez przyczyny wielu zalicza typowanie meczów pod hazard.

Należy być cały czas ostrożnym

Obstawiając zakłady należy mieć tzw. zimną głowę. Jeśli spokojnie zbudujemy sobie odpowiedni kapitał to z czasem możemy zwiększać stawki. Zajmując się tym codziennie z pewnością zauważmy, że możemy zarówno dużo zyskać, jak i dużo stracić.

Wielu upiera się jednak, że mając odpowiedni plan działania można zajść naprawdę daleko. Z latami eliminujemy wcześniej popełniane błędy i stajemy się zawodowcami i prawdziwymi typerami, a to powoduje, że zaczynamy na tym zarabiać i dla niektórych szczęśliwców zakłady bukmacherskie czy to w internecie czy w realu to prawdziwa fabryka zysków a nie tylko fabryka kuponów.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia