Fabryka kuponów

Fabryka kuponów = fabryka zysków?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Oferty osób, które proponują nam zakup swoich typów są wręcz idealne. Niemal codziennie dodają oni darmowe typy bukmacherskie, dzięki którym poniekąd możemy przekonać się, że posiadają oni wiedzę na dany temat.

Przy miesięcznym zestawieniu na próżno nam szukać czerwonego minusa – wszystkie typy są na plus. To kusi potencjalnych klientów do zakupu pakietu typów – jak choćby wspomniana w tytule fabryka kuponów.

Fabryka kuponów

Czy zatem obstawianie meczów to prawdziwa maszynka do robienia pieniędzy?

Na tę odpowiedź nie można jednoznacznie odpowiedzieć „tak” czy „nie”. Typowanie meczów nie jest prostym procesem.

[latest_news num=”3″ descr_excerpt=”false” read_more_text=”Dalej”]

To właśnie tutaj każdy z nas może doznać w jeden dzień słodkiej wygranej, a na drugi – gorzkiej przegranej. Będąc zawodowym graczem z pewnością możemy mówić o zarabianiu na obstawianiu meczy. Nie są to stałe zarobki – choć patrząc jak działa fabryka kuponów daje to do myślenia. Tutaj nawet nie liczy się ich w przeciągu miesiąca, ale roku. Oczywistym jest, że nie zawsze będziemy wygrywać, dlatego tak ważna jest strategia.

Ważne jest ile posiadamy kapitału, pod żadnym pozorem nie stawiajmy nigdy wszystkiego na jeden kupon. Najlepiej grać płaską stawką, nie bawić się w żadne skomplikowane systemy bukmacherskie itp. Prosta gra to często maksimum zarobków.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Warto jednak przestrzec potencjalnych typerów, że nie dla wszystkich fabryka kuponów to fabryka zysków. Na niektórych stronach bukmacherskich możemy przeczytać, że niewielki odsetek ludzi potrafi czerpać z tego zyski (zazwyczaj jest to 10 -15 % typujących mecze online). Często potrzeba doświadczenia liczonego w latach, by móc w ogóle mówić o zysku.

Nie postrzegajmy jednak tego zajęcia tylko pod kątem niebotycznie wielkich zarobków. To jedynie slogany oszustów, którzy chcą nam namydlić oczy. Nie bez przyczyny wielu zalicza typowanie meczów pod hazard.

Należy być cały czas ostrożnym

Obstawiając zakłady należy mieć tzw. zimną głowę. Jeśli spokojnie zbudujemy sobie odpowiedni kapitał to z czasem możemy zwiększać stawki. Zajmując się tym codziennie z pewnością zauważmy, że możemy zarówno dużo zyskać, jak i dużo stracić.

Wielu upiera się jednak, że mając odpowiedni plan działania można zajść naprawdę daleko. Z latami eliminujemy wcześniej popełniane błędy i stajemy się zawodowcami i prawdziwymi typerami, a to powoduje, że zaczynamy na tym zarabiać i dla niektórych szczęśliwców zakłady bukmacherskie czy to w internecie czy w realu to prawdziwa fabryka zysków a nie tylko fabryka kuponów.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia