Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Zarabianie na obstawianiu meczy

Zarabianie na obstawianiu meczy

Typowanie u bukmachera staje się coraz częstszą rozrywką wśród fanów szeroko rozumianego sportu. Oczywiście większość z nich deklaruje, że nie gra po to, aby zarabiać na obstawianiu meczy. Jednak tak naprawdę, w głębi duszy, każdy z graczy liczy na swego rodzaju zysk.

W końcu nikt nie chce dokładać do swojego hobby. Warto jednak postawić sobie jedno, kluczowe pytanie. Czy na obstawianiu meczy można zarabiać? Jeśli już, to jak to zrobić? Za moment przedstawimy kilka wskazówek, jak można tego dokonać. A także – co ważniejsze – wskażemy bukmacherów, którzy stworzyli najciekawsze oferty dla nowych graczy. No to zaczynajmy.

Jak zarabiać na bukmacherce?

Zarabianie na obstawianiu meczy jest naprawdę trudną sztuką. Statystycznie rzecz biorąc, to tylko kilka procent typerów może powiedzieć, że jest na plusie podczas gry w zakładach bukmacherskich. Tak naprawdę aby wiedzieć, jak zarabiać na bukmacherce należy kierować się kilkoma wskazówkami.

Za moment przedstawimy parę różnych opcji. Jeśli będziecie się ich wystrzegać, to zarabianie na obstawianiu meczy będzie bliżej niż wam się wydaje.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Jak to wygląda?

• Po pierwsze – emocje odstaw na bok

Na pierwszy ogień w temacie, dotyczącym tego, czy zarabianie na obstawianiu meczy jest możliwe weźmy może emocje i nasze podejście. Najgorsze jest to, gdy typerom nie wejdzie jeden, czy drugi kupon i nerwy zaczynają sprawować nad nimi kontrolę. Wtedy wyłącza się racjonalne myślenie. Gniew, czy z drugiej strony – nadmierna radość może wtedy przejąć nad nami kontrolę. Tego trzeba się wystrzegać.

Bukmacherzy tylko na to liczą, ponieważ wtedy typujemy na szybko, bez trzeźwego spojrzenia na sprawę. Musimy pamiętać, że emocje nie są dobrym doradcą, dlatego odpowiadając na pytanie – jak zarabiać na bukmacherce, należy odpowiedzieć – racjonalnie myśląc, a emocje pozostawić na kibicowanie.

• Po drugie – kieruj się statystykami

Kolejny ważny aspekt, który może pomóc w zarabianiu na obstawianiu meczy dotyczy przygotowywaniu kuponu. Jednym z większych błędów – szczególnie wśród nowych typerów jest wybieranie spotkań na podstawie własnych skojarzeń czy przekonań, że dana drużyna na pewno pokona drugą.

Zatem jak zarabiać na bukmacherce? Jeden z głównych aspektów, o którym wspomni każdy gracz, który żyje z bukmacherki, to przeglądanie statystyk. Bez odpowiedniego przygotowania do spotkania lepiej tak naprawdę odpuścić typowanie, bo tak naprawdę – szkoda pieniędzy.

Warto jest przyjrzeć się, w jakiej formie jest dana drużyna, jak wyglądają ich pojedynki bezpośrednie, która drużyna gra lepiej na wyjeździe, a która u siebie. Ile kartek dostaje dana drużyna, czy ile bije rzutów rożnych. Im więcej dowiemy się na temat danej drużyny, czy pojedynku, tym większe prawdopodobieństwo, że ogramy buka. A to już pierwszy krok do tego, aby zarabiać na obstawianiu meczy.

• Po trzecie – obstawiaj to, na czym się znasz

Wskazówka numer trzy, to niby podstawa, a jednak większość typerów rzadko się do niej stosuje. Aby wiedzieć, jak zarabiać na bukmacherce powinniśmy znać dyscyplinę „od podszewki”. W końcu tylko wtedy, znając poszczególne drużyny, specyfikę rozgrywek, terminarz, ważność spotkań, czy pucharów międzynarodowych, typerzy mogą lepiej oszacować konkretny rezultat, czy to pojedynku, czy swojego typu.

Najgorsze co może być, to typowanie kilku różnych dyscyplin sportowych na jednym kuponie. Po jedno spotkanie skoczymy do zakładki z piłką ręczną, bo jest ciekawy kurs na lidera, który gra z przedostatnią drużyną, drugi typ na hokej, bo w bezpośrednich meczach wychodzi, że jedna drużyna zawsze wygrywa, a trzeci na piłkę nożną, ponieważ na tym się akurat znamy. W takim wypadku rzadko kiedy można liczyć na zysk. Oczywiście nikomu nie ujmujemy wiedzy, ale tego typu sytuacje zdarzają się bardzo rzadko.

• Po czwarte – ulubioną drużynę oglądaj, a nie obstawiaj

Jednym z większych błędów, które można popełnić podczas typowania, to kierować się swoimi upodobaniami, lub co gorsza – antypatią. Zarabianie na obstawianiu meczy nie będzie na pewno możliwe, gdy właśnie w taki sposób będziemy typować.

Chociażby będąc kibicem Barcelony i obstawiając w stykowych meczach przeciwko Realowi Madryt, bo jak straci punkty, to Katalończycy będą mieli łatwiejszą drogę do zdobycia mistrzostwa. Brzmi dość absurdalnie, jednak wiemy, że i takie sytuacje się zdarzają.

Warto jest więc odpuścić swoich ulubieńców i typować nieco inne zdarzenia. Wtedy tak naprawdę tracimy również przyjemność z oglądania spotkania, ponieważ stresujemy się o wynik naszego postawionego zakładu.

REJESTRACJA W SUPERBET + KOD
Ekstra 550 zł na start i proste warunki

 

• Po piąte – przerwa zawsze się przyda

Doszliśmy do ostatniej naszej wskazówki, którą postanowiliśmy przygotować dla was w zestawieniu – jak zarabiać na bukmacherce? Należy pamiętać, że nic na siłę się nie zrobi. Najgorsze co może być, to stawiać kupon po przegranym kuponie myśląc, że gdyby nie ten mecz, który źle wytypowaliśmy, to cała reszta by weszła. Wtedy wpadamy w swego rodzaju pętlę, z której trudno się wydostać.

Tutaj ważne jest, aby zachować zdrowy rozsądek i czasem zrobić sobie nawet kilka dni przerwy. Dobrym nawykiem jest również przeglądanie sobie spotkań z całego tygodnia i wybranie tylko kilku typów, które będziemy chcieli obstawić. Codzienne typowanie „na siłę” przynosi więcej szkód i tak naprawdę zysku dla bukmachera. A chodzi przecież o to, aby zarabiać na obstawianiu meczy, a nie dawać łatwy zarobek firmie bukmacherskiej.

Ile można zarobić na obstawianiu meczy?

Kwestia, która najbardziej interesuje chyba wszystkich typerów – czy to tych bardzo doświadczonych, czy tych stawiających pierwsze kroki w obstawianiu meczów. Chodzi mianowicie o to, ile można zarobić na obstawianiu meczy. Tutaj odpowiedź będzie niestety mocno ogólna.

Wszystko zależy od stawki, a także od… szczęścia. W bukmacherce mamy do czynienia z kilkoma rodzajami kuponów, a także systemami gier. Każdy z graczy musi znaleźć swój odpowiedni i pasujący mu system. I tak – niektórzy wolą obstawić kupon SOLO, czyli z jednym zakładem (statystycznie ma się wtedy największe szanse na zwycięstwo). Niestety z dużym prawdopodobieństwem wygranej nie idzie w parze wysoka wygrana za niską stawkę.

Kursy na „pewne” single oscylują w granicach 2.0-3.0, a to oznacza, że możemy podwoić, czy potroić włożoną kwotę pieniędzy. Z tego względu obstawiając za 100-200 złotych „poczujemy” zysk.

Zarabianie na obstawianiu meczy 1

Nieco przyjemniej dla oka wygląda jednak wygrywanie kuponów AKO, czyli z minimum dwoma spotkaniami na kuponie. Ile można zarobić na obstawianiu meczy w tym wypadku? Tutaj kwoty są przeróżne i tak naprawdę za kilka złotych można wygrać kilka lub kilkanaście tysięcy.

Tego typu zakłady są jednak piekielnie trudne do trafienia. Prawdopodobieństwo, że poprawnie wytypuje się 6, czy 8 meczów spada do kilku procent. Tak zwane „taśmy” są popularne wśród szczególnie młodych i mniej doświadczonych typerów. Mimo wszystko zachęcamy do zagłębienia się w statystyki. Warto czasami zaszaleć i postawić taką tasiemkę – przy nieco większym szczęściu jest szansa na wygranie dużych pieniędzy. Czas na kilka ciekawostek i najwyższe wygrane u poszczególnych bukmacherów.

Zatem ile można zarobić na obstawianiu meczy?

• 4 miliony w Fortunie

Na początek naszego zestawienia ruszymy od razu z grubej rury. Jeden z graczy na stronie internetowej bukmachera postawił łącznie dziewięć zwycięskich kuponów. Cztery z nich przyniosły mu 582 588 złotych, dwa – 327 405 złotych, jeden – 354 689 zł, a ostatnie dwa – 310 355 złotych.

Daje to łączną kwotę 3 960 526 złotych. Kwotę, którą ów gracz wniósł na te wszystkie zakłady wyniosła nieco ponad 1000 złotych. To pokazuje, ile można tak naprawdę zarobić na obstawianiu meczy. Wiadomo, jest to rekordzista, jednak jeśli komuś się udało, to czemu nie może się udać nam? Żeby zaspokoić jeszcze ciekawość – co pozwoliło zostać temu typerowi milionerem? Obstawienie kilkunastu meczów Ligi Europy. To wystarczyło, aby osiągnąć zysk blisko 4 milionów złotych.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł bez depozytu i 210 zł darmowy zakład

 

• Fortuna – 3 miliony w dwa dni

Kolejny typer, który ograł Fortunę na blisko 3 miliony złotych. W przeciągu dwóch dni gracz postawił dokładnie sześć kuponów, które okazały się zwycięskie. Ile zarobił na obstawianiu meczy ten gracz? Pierwsze pięć kuponów przyniosło zysk 2,4 miliona złotych.

I tutaj warto nadmienić, że nie postawił on pewniaków, czy najpopularniejszych lig świata. Typer poszedł w 2. ligę portugalską, francuską, a także w ligę duńską, turecką, szwedzką, czy rumuńską. Większość kursów oscylowała w granicach 1.30-1.45. Z takich niskich kursów zrobił się łączny 33. Stawka, którą postawił należała już jednak do sporych – zdecydował się on na kupon za 20 tysięcy złotych. Jak widać opłacało się.

Dzięki zwycięstwu – można powiedzieć – poniosła go nieco fantazja i obstawił zakład typu SOLO po kursie 14. Jaki to był typ? Awans Liverpoolu w spotkaniu z FC Barceloną. Katalończycy w pierwszym spotkaniu wygrali u siebie 3:0, aby na Anfield przegrać aż 4:0. Dzięki temu gracz postawił kwotę 50 tysięcy złotych, aby wygrać 550 tysięcy złotych. Pół miliona zysku – czego chcieć więcej.

• 1.25 miliona w STS

Ostatni z przykładów na to, ile można zarobić na obstawianiu meczy. Tym razem już nie Fortuna, a STS, czyli drugi z największych bukmacherów na polskim rynku. Typer wzbogacił się o łączną sumę pieniędzy aż 1.25 miliona złotych. Obstawił on kilkadziesiąt spotkań piłkarskich, które odbywały się przez dłuższy okres czasu. Był to klasyczny kupon długoterminowy. Znając już jego zakończenie – warto było czekać.

Co ciekawe postawił on swój kupon za… 3 złote! Jedna z najdłuższych taśm w historii bukmacherki w naszym kraju i to zwycięska! Coś pięknego, co zdarza się chyba raz na kilkanaście lat.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Zarabianie na bonusach u bukmachera

Bonusy i promocje startowe u bukmacherów to jeden z najważniejszych aspektów podczas wybierania firmy bukmacherskiej do obstawiania meczów. To one zachęcają graczy, aby skorzystać z danego bukmachera, a nie innego. Czas na kluczowe pytanie.

Czy zarabianie na bonusach u bukmachera jest możliwe? Nie jest to może prosta sprawa, ale jak najbardziej. Wystarczy dobrze przyjrzeć się poszczególnym ofertom firm bukmacherskich i wybrać taką, która jest najłatwiejsza do wykonania.

Czas na przedstawienie kilku rodzajów bonusów startowych, które mogą pozwolić na zarabianie na bonusach u bukmachera. Najlepsi na rynku oferują cashback, freebety, a także bonusy od depozytów.

Pierwszy o którym powiemy to właśnie cashback. Inaczej nazywany jest zakładem bez ryzyka. Chodzi w nim zatem o to, że nie będziemy przegrani nawet wtedy, jeśli nasze typy okażą się błędne. W przypadku zwycięstwa gracz otrzymuje oczywiście stawkę, która pojawiła się w ewentualnej wygranej kuponu. Jeśli jednak nie wejdzie, to dzięki cashbackowi możemy liczyć na zwrot stawki kuponu na konto – czy to depozytowe, czy bonusowe.

Warto jest się temu przyjrzeć, jak to wygląda u danej firmy. Jak więc wygląda zarabianie na tym bonusie u bukmachera?

Tak naprawdę nigdy nie będziemy przegrani dzięki zakładowi bez ryzyka. Można zatem nieco poszaleć i postawić ryzykowny kupon, oczywiście w oparciu o statystyki, na który nie zdecydowalibyśmy się, gdyby nie ubezpieczony wkład.

Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

Freebety

Drugi rodzaj to freebet. Jest to najbardziej poszukiwany typ bonusu na rynku. Dlaczego? Bo są to środki otrzymywane z konta bukmachera. Gracze nie ponoszą żadnych strat finansowych. Oczywiście przelane na nasze konto bonusowe środki należy kilkukrotnie obrócić, co nie należy do łatwych zadań.

Mimo wszystko znajdziemy na rynku firmy, które oferują naprawdę dobre warunki, które jesteśmy w stanie zamienić w czysty zysk. Dzięki temu możemy tak naprawdę bez żadnych nakładów finansowych sporo zyskać i wyjść już na samym początku naszego obstawiania na plus.

Zarobić na bonusach u bukmachera dają również promocje od pierwszych wpłat. W przypadku tychże bonusów gracze mogą liczyć na 100% wpłaconej sumy w formie bonusu. W niektórych firmach jest to 1000, w innych 1200, a nawet 2000 złotych. Dokładnie tyle możemy otrzymać dodatkowo do naszej pierwszej wpłaty. Zwykle cztero, czy pięciokrotny obrót stawką i środki zostaną odblokowane do wypłaty.

Promocje dla stałych graczy dają zarobić!

Poza bonusami startowymi mamy także odstęp do promocji dla stałych graczy. W końcu o nich bukmacherzy powinni równie mocno dbać. Najczęstszą formą nagradzania typerów, dzięki któremu można zarobić na bonusach u bukmachera jest Happy Hours. Na czym ono polega? Jest to zwolnienie gracza z podatku, czyli możliwość wyciągnięcia +14% do ewentualnej wygranej. Nie oznacza to oczywiście, że podatku w danych godzinach się nie płaci. Po prostu bukmacher bierze te koszty na siebie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Kolejną z popularnych promocji jest dodatkowy procent do ewentualnej wygranej na zakładach typu AKO. Chodzi w niej zwykle o to, że im więcej typów znajdzie się na kuponie, tym wyższy bonus procentowy możemy uzyskać. I tak niektórzy z bukmacherów dają szansę nawet na +50% do wygranej stawki, a rekordzista daje nawet +66%.

Jak widać, zarabianie na bonusach u bukmachera jest jak najbardziej możliwe. Należy jednak sporo poczytać i zagłębić się w oferty poszczególnych bukmacherów. Żeby nasi czytelnicy mieli łatwiej – postanowiliśmy to zrobić. Za moment przedstawimy kilka firm bukmacherskich, u których warto założyć.

Gdzie założyć konto bukmacherskie?

Jeśli nie jesteście jeszcze zbytnio zdecydowani, którego bukmachera wybrać i gdzie założyć konto bukmacherskie, ale bardzo byście chcieli spróbować, to warto przeczytać to, co przygotowaliśmy poniżej. Tak naprawdę najważniejsza jest oferta powitalna, a także różnorodność dyscyplin do obstawiania i ogólne podejście do typera. Wybraliśmy zatem pięć firm, które naszym zdaniem wypadają najlepiej.

• STS

Pierwsza z firm, którą postanowiliśmy umieścić w rankingu gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie, to STS. Firma, której przedstawiać nikomu nie trzeba, ponieważ jest to najbardziej rozpoznawalna marka w tej branży na rynku. Ponad dwie dekady doświadczenia i stały rozwój.

Czego chcieć więcej? STS można powiedzieć, że jest pionierem w wielu dziedzinach. Pierwszy wprowadził rozszerzoną ofertę na esport, a także Betgames, czyli połączenie zakładów bukmacherskich z grami kasynowymi. Typerzy mogą zasmakować nieco kasyna obstawiając wojnę, bakarat, oraz pokera. Ponadto ogrom dyscyplin do obstawiania – ponad 35 stałych sportów, a wśród nich: piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, snooker, golf, baseball, darts, futsal, czy kolarstwo. Do wyboru do koloru. Dochodzi również kilka różnych gier esportowych, jak CS, LoL, Dota2, Rocket League, oraz kilka mniej popularnych gier i robi się kompleksowa oferta.

Zarabianie na obstawianiu meczy 2

Nie zapominajmy o świetnie rozwiniętych zakładach na żywo, wielu transmisjach live ze spotkań różnych dyscyplin sportowych oraz bonusach i promocjach. Jeśli chodzi o te ostatnie, to STS oferuje zarówno freebet – w wysokości 25 złotych, bonus od pierwszej wpłaty do 1200 złotych, a także zakłady bez ryzyka na esport, sporty wirtualne, czy Betgames. Pod tym względem STS znajduje się w ścisłej czołówce legalnych polskich bukmacherów.

• Fortuna

Kolejny z bukmacherów i również jedna z najpopularniejszych firm na polskim rynku. Chodzi oczywiście o Fortunę, w która również należy do tego grona, gdzie założyć konto bukmacherskie. Ta firma słynie z bardzo dobrej oferty na klasyczne dyscypliny sportowe.

Mocno rozbudowane są sporty zimowe, ale także oczywiście piłka nożna, koszykówka, hokej, żużel, tenis, czy futbol amerykański oraz florbal. Dyscypliny klasyczne uzupełnione są oczywiście przez sporty wirtualne, a także esport. Tym, z czego słynie Fortuna, to specjalny program lojalnościowy – Klub Fortuna Plus. Dzięki niemu gracze mogą zbierać specjalne punkty (1 pkt KFP dostajemy za postawione 2 złote). Następnie zebrane punkty można wymieniać w specjalnym e-shopie na zakłady bez ryzyka, freebety, czy inne, specjalne promocje.

Fortuna wyróżnia się również Strefą Typera, czyli specjalnym miejscem, gdzie gracze mogą szukać inspiracji i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat poszczególnych typów. Jest to miejsce zarówno dla nowych typerów, jak i starych wyjadaczy. Warto tam zajrzeć – być może dzięki temu uda wam się skorzystać z naprawdę ciekawych analiz.

Promocje, które oferuje Fortuna również stoją na wysokim poziomie. Na start gracze otrzymają 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, które odpowiadają 20 złotym freebetu. Na nowych graczy czeka również zakład bez ryzyka do 210 złotych oraz bonus od pierwszej wpłaty do 2000 złotych. Zatem aż 2220 złotych wszystkich bonusów na start od bukmachera. To naprawdę spora kwota.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł bez depozytu i 210 zł darmowy zakład

 

• LVBET

Do grona doświadczonych bukmacherów opisanych powyżej, gdzie warto założyć konto bukmacherskie dołącza nieco świeżej krwi. Chodzi o LVBET, czyli firmę, która od ponad czterech lat prężnie działa na polskim rynku bukmacherskim. Słynie on z szerokiego wachlarza promocji.

Niemal co tydzień wprowadzane są kolejne, zwykle tymczasowe bonusy dla graczy na najciekawsze i nadchodzące wydarzenia. Zacznijmy w takim razie od promocji, które rozdaje bukmacher LVBET. Na start każdy z typerów może liczyć na 1500 złotych od dwóch pierwszych depozytów w promocji „Mistrzowski Pakiet Powitalny”.

Od pierwszej wpłaty możemy liczyć na 1000 złotych, a od drugiej na 500. Jeśli interesujesz się sportami wirtualnymi, to tutaj bukmacher również wyszedł naprzeciw. Do 600 złotych w bonusach na start dla wszystkich tych, którzy założą konto i pierwsze kupony obstawią właśnie z tej zakładki.

Poza tym nowi gracze otrzymają 20 złotych freebetu, dwie dychy na sporty wirtualne. Dla wszystkich kibiców piłkarskich, którzy zakupią karnety na spotkania drużyn, które sponsoruje LVBET również czekają dodatkowe fundusze na grę. Kupując karnet na spotkania Wisły Kraków, Widzewa Łódź oraz Stali Mielec będziecie uprawnieni do skorzystania z freebetu w wysokości 50 złotych.

Dla stałych graczy również przewidziane są ciekawe promocje. Multikozak, czyli im więcej typów na kuponie, tym wyższy procent dodatkowy do ewentualnej wygranej, czy Bezpieczny Kupon 5+, gdzie gracze mogą liczyć na zwrot stawki jeśli nie wejdzie tylko jedno spotkanie, to naprawdę smaczne kąski na rynku bukmacherskim.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

LVBET mocno angażuje się również w rozwój polskiego esportu. W ofercie posiada on wiele przeróżnych gier do obstawiania – od tych najpopularniejszych, jak CS, czy Lol i Dota2, przez Call of Duty, czy FIFĘ. Co więcej zainteresowani sportami elektronicznymi typerzy mogą większość najważniejszych spotkań oglądać w transmisjach live. Bukmacher ten jest również sponsorem polskiego esportu i transmisji z polskim komentarzem – są jedyną taką firmą bukmacherską na rynku.

Jeśli chodzi o klasyczne dyscypliny sportowe, to również jest w czym wybierać. Ponad 30. dyscyplin, zarówno tych najpopularniejszych, jak i nieco mniej, aż do gier niszowych.

• Betfan

Najmłodszy bukmacher w zestawieniu, który mówiąc szczerze – po roku działania już teraz zasługuje na miano firmy, gdzie warto założyć konto bukmacherskie. Co takiego posiada ów bukmacher, że jest u nich aż tak dobrze? Chodzi tutaj mianowicie o wysokie i ciekawe bonusy startowe, a także specjalną, skierowaną do nieco innego grona odbiorców oferty.

Zacznijmy może od tego, z czego słynie Betfan. Jedną z najlepiej zaopatrzonych zakładek jest ta z typami na rozrywkę. Co tam możemy obstawiać? No właśnie – dostępne jest kilka kategorii głównych, takich jak: pogoda, polityka, show-biznes, czy ekonomia.

Obstawiać można chociażby to, który miesiąc w roku będzie cieplejszy, jaką temperaturę osiągnie Bałtyk w danym miesiącu, czy jak na imię będzie miało kolejne dziecko Roberta Lewandowskiego. Może i z klasyczną bukmacherką aż tyle wspólnego nie ma, ale jest to zwrot ku ludziom, którzy chcieliby typować, ale na sporcie znają się dość średnio. Oczywiście dyscypliny sportowe są również dostępne, a ich lista jest naprawdę okazała.

Ponad 30. dyscyplin, a pośród nich takie sporty, jak chociażby krykiet, rugby, czy badminton. Oczywiście nie brakuje najpopularniejszych sportów, gier esportowych.

Pod względem promocji i bonusów powitalnych jest także dość ciekawie. Flagowym bonusem jest bonus od pierwszego depozytu do nawet 3000 złotych. Jest to praktycznie najwyższa kwota, którą gracze mogą otrzymać w formie bonusu. Do tego dochodzi także zakład bez ryzyka do 100 złotych.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Co najważniejsze – w przypadku przegranej, środki wracają na konto główne, więc dalej można obstawiać za wpłaconą wcześniej kwotę. Ciekawą, stałą promocją w ofercie jest możliwość ciągłego grania bez podatku, czyli z +14% do ewentualnej wygranej. Aby z niej skorzystać wystarczy postawić minimum trzy zdarzenia na kuponie z kursem każdego z nich przynajmniej 1.35.

Jak na pierwsze kroki w świecie bukmacherki, to jest naprawdę dobrze. Betfan dość szybko znalazł się w czołówce polskich bukmacherów. Warto jest więc przyglądać się tej firmie, ponieważ pewnie nie raz nas jeszcze zaskoczy.

• Forbet

Ostatnią firmą w zestawieniu, gdzie założyć konto bukmacherskie jest Forbet. To także jeden z młodszych bukmacherów, który od ponad czterech lat jest już z nami. Firma ta słynie z kilku ciekawych rozwiązań, które wprowadzili jako pierwsi na rynek.

Przede wszystkim chodzi tutaj o wyszukiwarkę kursów, a także zakład – można powiedzieć – chybił trafił. Jeśli chodzi o wyszukiwarkę, to wystarczy wpisać kurs, lub przedział kursowy, który nas interesuje i wyskoczą nam wszystkie typy z takowym kursem. Szybki kupon, który możemy postawić również jest sporym atutem. Wystarczy wybrać kwotę, za jaką chcemy postawić kupon i ewentualną wygraną. Wtedy komputerowo zostanie nam przypisane kilka spotkań, które w ogólnym rozrachunku będą spełniały nasze wymagania.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Jeśli chodzi o dyscypliny sportowe oferowane przez bukmachera, to jest porównywalnie do opisywanych poprzedników. Kilkadziesiąt sportów, wśród których możemy typować chociażby szachy, golf czy ping ponga. Poza tym ponad 25. innych dyscyplin, które są dostępne do obstawiania. Forbet wyróżnia się również dwiema zakładkami – wirtualne I oraz wirtualne II. Tam znajdziemy kilka dyscyplin – piłkę nożną, koszykówkę, tenis, a także wyścigi koni, czy psów. W drugiej z zakładek znajdziemy tak zwane Golden Race, czyli wszelkiego rodzaju wyścigi (żużel, motocykle, psy i konie).

Ostatni aspekt, który bierzemy pod uwagę, to bonusy i promocje. Tutaj jest również bardzo dobrze. Na start nowi gracze mogą otrzymać nawet 2000 złotych od pierwszego depozytu, a także MaxiZysk do 200 złotych.

W dniu urodzin bukmacher oferuje również freebet w wysokości 20 złotych w formie prezentu. Co jakiś czas gracze mogą spodziewać się również promocji tymczasowych na największe imprezy sportowe, czy najciekawsze spotkania piłkarskie oraz koszykarskie. Gracze, którzy interesują się sportami wirtualnymi również nie mają na co narzekać – Forbet tworzy wiele ciekawych promocji na tego typu spotkania.

1.
Betclic

Bonus Cashback 550 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

2.
Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

4.
Forbet

Zgarnij 2100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

5.
Fortuna

Darmowy zakład 210 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

6.
LVBET

1500 zł wpłatę + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

7.
Milenium

100 zł freebet, 1500 zł cashback i 1500 zł za wpłatę

Bardzo fajny bukmacher dla początkującego, oprócz promocji darmowy zakład dostaniemy nawet 1500 zł za wpłatę, 1500 zł w formie cashback i 20 zł bez depozytu. A do tego wysokie kursy.

8.
Noblebet

1650 zł wpłatę i 20 zł w aplikacji

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

9.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

10.
STS

Odbierz 29 zł bez depozytu!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

Warte uwagi ...