obstawianie-hokeja-na-lodzie-na-zakladach

Obstawianie hokeja na lodzie

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Hokej na lodzie to kolejna propozycja dla typerów. Tuż obok piłki nożnej, koszykówki i paru innych dyscyplinach sportowych znajduje się również hokej na lodzie. Najbardziej popularny jest w Kanadzie. W Polsce również nie brak osób, które interesują się tym sportem i chętnie go typują.

Głównie obiektem zainteresowania jest amerykańska liga hokeja NHL. W ciągu całego sezonu możemy liczyć na nieco ponad 80 spotkań z czego połowa jest rozgrywana na domowym boisku, a druga połowa na wyjeździe. To doskonała wiadomość dla typerów, którzy mogą w tym czasie zainkasować duże zyski.

Jak obstawiać hokej na lodzie?

Co obstawia się w hokeju na lodzie? Głównie oczywiście zwycięstwo danego zespołu. Tak jak w przypadku piłki nożnej należy uważać w jakim czasie typujemy zwycięstwo. Czy liczy się tylko regulaminowy czas? A może włącznie z dogrywką?

Warto zwracać na to uwagę, by nie tracić pieniędzy. To już zatem mówi nam, że mamy tu do czynienia z zakładami 3-drogowymi. Nie zdarzają się one często w hokeju na lodzie, ale należy mieć je na uwadze.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + ekstra kasa za zadania

 

Oprócz typów na zwycięstwo mamy do swojej dyspozycji także handicapy. Jednak w hokeju na lodzie ciężko typować tylko i wyłącznie tego typu zakłady, stąd też nie są one bardzo popularne. Co innego z sumą goli. Nie raz spotkaliśmy się z twierdzeniem, że „w meczu piłki nożnej był wynik hokejowy”. Mamy tu na myśli, że padło sporo goli. I jest to prawdą. W meczu hokeja na lodzie 4-5 bramek to minimum.

Zdarzają się oczywiście wyniki słabsze, ale są one rzadkością. Osoby, które typują bardzo niskie kursy mogą się tu poczuć niczym jak ryba w wodzie. W niektórych ligach tych goli pada tak dużo, że nasza skuteczność może dzięki temu poszybować w górę. Również osoby, które grają wysokie kursy mogą tu zarobić. Wszystko oczywiście przy dobrej analizie spotkania.

 

Właśnie na co zwracać uwagę podczas analizy?

Jednym z wielu aspektów jest zainteresowanie się kto będzie stał na bramce. W hokeju na tej pozycji są często duże różnice. Nie jest to kwestia bardzo ważna, ale często możemy zauważyć różnicę między grą obydwu bramkarzy. Na to uwagę z resztą zwraca sporo typerów.

Kolejną ważną kwestią jest gra w przewadze/osłabieniu. Hokej na lodzie to niezwykle dynamiczna gra. Tutaj nie ma miejsca dla chłopców o szczupłej sylwetce. Przepychanki są tu normalne. A to często może prowokować do większych bijatyk. To prowadzi w konsekwencji do wykluczenia zawodnika.

Strata kolegi z zespołu nawet na 2 minuty może być kosztowne dla drużyny. Warto wtedy odpowiedzieć sobie na szereg ważnych pytań.

Tu z pomocą przyjdą na pewno statystyki, które ukażą jak zachowują się zespoły podczas takich sytuacji. Kolejną ważną kwestią podczas analizy jest informacja gdzie gra dany zespół – u siebie, a może na wyjeździe? To niekiedy ma spore znaczenie podczas obstawiania hokeja.

Są zespoły, które rewelacyjnie grają na swoim boisku, ale już na wyjazdach regularnie przegrywają.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Hokej na lodzie to interesujący i dynamiczny sport, który powinien zainteresować niejednego typera. Upatrując sobie ciekawą ligę możemy systematycznie czerpać z niej wysokie zyski. My polecamy szczególnie ligę szwedzką i czeską do gry na zakładach bukmacherskich.

Obstawianie hokeja w praktyce …

Zakłady bukmacherskie to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na zarabianie w Internecie. Nie ważne jaki mamy wkład finansowy. W ciągu nawet jednego dnia możemy kilkakrotnie go podwoić i znacząco się wzbogacić czy to obstawiając hokej czy inne sporty.

Pomijając takie tematy jak to czy obstawianie to hazard, na którym możemy tylko tracić pieniądze i inne dodatkowo od kwietnia i lipca 2017 roku oznaki daje ustawa hazardowa, która stanowczo zakazuje oferowania usług bukmacherów, którzy nie posiadają polskiej licencji.

Stąd pytanie – czy nadal opłaca się jeszcze obstawiać mecze hokeja?

Już każdego z nas dotyczy dziś co najmniej 12% podatek. Jeśli wygrywamy więcej musimy liczyć się z kolejnym podatkiem. Niezależnie od tego jakie kwoty stawiamy podatek sprawia, że już nawet na przestrzeni jednego dnia jesteśmy sporo stratni. Ale na tym nie koniec.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Niestety legalni bukmacherzy oferują nam gorszą ofertę i o wiele niższe kursy. To sprawia, że niektórzy na poważnie zastanawiają się czy faktycznie nadal się opłaca obstawiać mecze. Jeśli to jest nasze główne źródło utrzymania to właściwie nie mamy innego wyjścia. Poza tym temat ten jest stawiany przez wielu graczy bardzo negatywnie.

Owszem są podatki, gorsza oferta bukmacherska i niższe kursy na zakłady choćby wspomnianego hokeja na lodzie. Ale patrząc na to co się dzieje wydaje się, że powinniśmy być zadowoleni, że w ogóle możemy obstawiać hokej. Przed samą ustawą wiele było graczy, którzy obstawiali tylko u bukmacherów z polską licencją. Wśród nich były osoby stawiające zarówno kilka złotych na dany kupon jak i więcej. Zatem z pewnością jest to opłacalne – tym bardziej jeśli interesuje nas choćby omawiane obstawianie hokeja u bukmacherów.

Należy jeszcze zwrócić uwagę, że w przeważającej ilości wypowiadają się osoby, które rzadko kiedy robią wypłatę na stronie internetowej bukmachera. Przegrywając, mając niską skuteczność i grając niskie kursy takie granie może być dla nas wtedy mało opłacalne.

Wszystko zatem zależy od naszej taktyki. Nie ważna jest wtedy oferta, kursy czy pojawienie się podatków skoro nie przeważają u nas przegrane kupony. Zatem nie obwiniajmy bukmacherów, tylko zacznijmy zmieniać swoją taktykę, by w końcu naszej historii przeważały wygrane kupony.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link