Bukmacher bez podatku

przez Obstawianie.Net
57 odwiedzin

Sprawdziliśmy który bukmacher bez podatku oferuje zakłady bukmacherskie w Internecie. I wyszło nam że oprócz totolotek.pl (w każdy piątek można obstawiać tam bez podatku) podobną ofertę czasową ma legalny bukmacher fortuna.pl

Tak więc jak widzicie da się! I można znaleźć bukmachera bez podatku bez problemów w Polsce. Fakt że nie oferują oni permanentnie gry na zakładach bukmacherskich bez podatku ale dobre i to że czasami można co nie co obstawić bez haraczu na rzecz państwa polskiego.

Bukmacherzy bez podatku 2023

Zakładami bukmacherskimi poważnie zajmuje się aktualnie w Polsce bardzo duża liczba graczy. Jak wiadomo zakłady akceptuje bukmacher. Obstawianie zakładów bukmacherskich w necie jest nadzwyczaj korzystne, na gracza z kolei czeka mnóstwo atrakcyjnych ofert oraz rozwiązań.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 600 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 20 zł za samą rejestrację
- 600 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Aplikacja i kursy Top5 w Polsce
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Aplikacja i kursy Top5 w Polsce Show Less

Jednak podatek od zakładów powoduje że czasami gra na niskich kursach po prostu się nie opłaca!

Zakłady bukmacherskie online dostępne są 24h, siedem dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie.

Właśnie wszystko to  co potrzebujemy to dostęp do netu, lub też mobilny zasięg sieci komórkowej. Skutkiem tego bez wychodzenia z mieszkania można swobodnie obstawiać mecze, kibicować naszej drużynie, oczekiwać na rezultaty spotkań.

Nim jednak zaczniemy obstawiać zaleca się stwierdzić czy dany bukmacher ma odpowiednią licencję polskiego rządku, pozwalającą na bezpieczne obstawianie meczów. Internetowe bezpieczeństwo gry leży w interesie każdego bukmachera.

Bukmacher bez podatku? Betfan!

Już działa! Wystartował nowy legalny bukmacher online – Betfan. I od razu oferta powitalna czyli bonus powitalny na start powala – kwota robi już na starcie wrażenie bo to nawet 1000 złotych!

Oczywiście wszystkiego dowiesz się na stronie tegoż bukmachera czyli www.betfan.pl ale jak chcesz możesz też zapoznać się z opinią na jego temat poniżej którą przygotowaliśmy dla Was…

To jedna z ciekawszych propozycji bukmacherów oferujących zakłady w Polsce legalnie. Tutaj to wygląda nie tak jak u innych bukmacherów jak w Fortunie czy Totolotku że działa ta promocja w niektóre dni czy na niektóre mecze z oferty danego bukmachera lecz na betfan.pl działa to non stop!

betfan-bonus-na-start

Dzięki tej propozycji – „bukmacher bez podatku” możesz zyskać nie 12 czy 14 procent a 20 procent do wygranych!

Oferta zakłady bez podatku tak jak pisaliśmy ważna jest przez 24 godziny na dobę!

Wystarczy że wykonasz następujące czynności…

– postawisz kupon z minimum 2 meczami z kursem co najmniej 2.0. A Betfan automatycznie zamieni Twój współczynnik na 1, tak więc Twoja wygrana zostanie powiększona na start o 14%.

Niestety z akcji promocyjnej zakłady bukmacherskie bez podatku wkluczone są sporty wirtualne oraz mecze tenisa w ramach ITF.

Kod bonusowy za rejestrację

Jak każdy bukmacher także i na stronie www.betfan.pl znajdziemy kod bonusowy za rejestrację (BETFAN) – dzięki niemu możemy skorzystać z oferty powitalnej tego bukmachera i otrzymać za wpłatę do 3000 złotych.

Niestety bukmacher nie przewiduje na razie innych promocji w tym bonusu bez depozytu czy darmowego zakładu jaki oferuje na przykład Fortuna czy Milenium.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Warunki skorzystania z kodu bonusowego

  • Bonus od pierwszej wpłaty: 10% do  150 PLN
  • Bonus od drugiej wpłaty: 8% do 100 PLN
  • Bonus od trzeciej wpłaty: 5% do 50 PLN

Wpłacając na start 1500 zł masz ekstra bonus 150 zł. Druga wpłata 1250 zł to ekstra bonus 100 zł,  a gdy wpłacisz po raz trzeci 1000 zł masz ekstra bonus 50 zł od bukmachera na zakłady bukmacherskie. Możesz grać i wpłacać za mniej ale trzeba pamiętać że minimalna wpłata w Betfan to 20 zł.

By bonusy się uaktywniły na Twoim koncie gracza trzeba postawić chociaż 2 kupony AKO z kursem minimum 2.0. Środki bonusowe  wymagają ponadto obrotu 5 razy na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami o kursie większym lub równym 1.2 oraz 2.0 kursie całkowitym (lub większym naturalnie).

Więcej na naszej stronie https://www.obstawianie.net/bukmacherzy/betfan

Totolotek bez podatku?

Wysoką lokatę w rankingach bukmacherskich zajmuje legalny bukmacher Totolotek.pl. Jak już wspomnieliśmy oferuje on zakłady bukmacherskie bez podatku czym zaskarbia sobie każdego dnia coraz to większą ilość osób obstawiających mecze online.

Totolotek zaklady bukmacherskie bez podatkuCzemu warto zwrócić na niego uwagę? Za rejestrację u bukmachera Totolotek.pl nie płacimy ani złotówki – konto jest w całości bezpłatne, może je założyć ktoś kto skończył osiemnaście lat.

Po zapisaniu się i zalogowaniu do panelu, osiągalne będą opcje istotne dla każdego przyszłego gracza w tym obstawianie meczy bez podatku w każdy piątek!

Następnym ważnym krokiem jest zasilenie konta, aby móc w pełni korzystać z opcji konta w Totolotku.

Przelew da się wykonać standardową metodą, przy użyciu konta bankowego bądź karty kredytowej. W następnej kolejności pozostaje nam już tylko obstawianie meczów online (w tym bez podatku).

 

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Fortuna też ma zakłady bez podatku!

Kolejny bukmacher bez podatku że tak to nazwiemy to bukmacher Fortuna. Działa on pod adresem www.efortuna.pl i tam również możemy skorzystać z promocji obstawianie bez podatku (Happy Hours).

Działa ona podobnie jak ta w Totolotku z tymże tu gracz dostaje informację na maila po rejestracji na wspomnianej stronie że na godzinę przed danymi meczami można obstawiać bez podatku – to znaczy do każdego wygranego kuponu ów legalny bukmacher dodaje nam kilkanaście procent.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Co do samego bukmachera to…

Porównując dziś dostępnych bukmacherów z pewnością spędzimy nad tym o wiele mniej czasu niżeli jeszcze kilka lat temu. Wejście ustawy hazardowej spowodowało, że na rynku polskim legalnie działa tylko kilka firm bukmacherskich. Jeśli w ogóle tak możemy mówić to jest to z pewnością zaletą. Bowiem lepiej jest porównać siedmiu bukmacherów niżeli trzydziestu czy czterdziestu jak to miało niedawno miejsce.

Opinie o bukmacherach legalnych nagle zwiększają się w mgnieniu oka. Wiele osób z dnia na dzień musiało zmienić swojego dotychczasowego bukmachera na tego posiadającego polską licencję. Jednymi z najczęściej porównywanych są bukmacherzy, którzy pojawili się na rynku niemal równocześnie. Są to także naszym zdaniem najlepsze firmy bukmacherskie. O kim mowa?

Oczywiście o Fortunie i Totolotku. Wielu graczy pyta, który z nich będzie lepszy? Fortuna czy Totolotek? Wybór naprawdę trudny, ponieważ mamy tu dwie prężnie rozwijające się firmy bukmacherskie. Działają na rynku wiele kilka lat, a już przeganiają w wielu aspektach bukmacherów, którzy jak STS działają w Polsce od bardzo dawna.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bukmacher bez podatku 2023Zatem jaki legalny bukmacher jest najlepszy? Porównując tych dwóch bukmacherów zacznijmy od bonusu powitanego.

Tutaj delikatną przewagę ma Totolotek gdyż oferuje bonus bez depozytu za rejestrację! Tak wystarczy się zarejestrować na www.totolotek.pl i już mamy 20 złotych na zakłady bukmacherskie. Do tego też możemy dostać bez kłopotu 1000 złotych za wpłatę (o ile tyle wpłacimy – bo podwajają pierwszy przelew na konto gracza).

Fortuna z kolej po rejestracji na www.fortuna.pl oferuje darmowy zakład 120 złotowy! Ale trzeba dokonać wpłaty na konto. Do tego też możemy liczyć jak w przypadku wspomnianego wyżej Totka na bonus za depozyt w kwocie do 400 złotych – uzależniony od kwoty wpłaty.

Dalej już tyko przewaga Fortuny …

Aplikacja mobilna z możliwością obstawiania meczów na żywo – znacznie lepsza w Fortunie.

Oferta kursowa – ciut lepsza w Fortunie – ale zdarzają się mecze i to hitowe gdzie kursy ma zdecydowanie lepsze Totolotek.

Obsługa klienta – tu Fortuna zrobiła duży postęp i już dawno przegoniła konkurencję pod tym względem. U nih klient zawsze jest traktowany priorytetowo.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Aplikacja i kursy Top5 w Polsce
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Aplikacja i kursy Top5 w Polsce Show Less

 

Inni bukmacherzy z opcją zakłady bez podatku

Tutaj trzeba wspomnieć o polskim bukmacherze lvbet.pl. Oferuje on czasami (info po rejestracji na maila) obstawianie meczów bez podatku lub wydarzeń sportowych jak choćby skoki narciarskie.

Co do innych promocji to wspomnieć trzeba o jednej – powitalnej (20 zł bonus bez depozytu oraz za wpłatę). LVBet obecnie oferuje najlepszy, a właściwie najwyższy bonus powitalny. Wynosi on 3000 złotych! Co więcej, nawet niektórzy nielegalni bukmacherzy nie oferowali tak wysokiego bonusu. Zaletą tego bukmachera jest także ilość metod wpłat i wypłat.

Dostęp mamy nie tylko do konta bankowego, ale niezwykle popularnego Skrilla, z którego korzystało dotychczas wielu graczy i jest do niego przyzwyczajonych.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

W porównaniu z Betfan.pl, bukmacher LVBet posiada nie tylko stronę internetową, ale również punkty stacjonarne. Nie oznacza to jednak, że Betfan spisany jest na straty w tym porównaniu dwóch legalnych bukmacherów online. Wręcz przeciwnie. Co prawda nie oferuje nam on najwyższego bonusu powitalnego, ale za to wychodzi z propozycją, która była wielkim zaskoczeniem nawet dla samej konkurencji.

O co chodzi dokładnie?

O braku podatku w trakcie obstawianie niektórych wydarzeń (bo promocja nie obowiązuje przez cały czas). A mówiąc ściślej – jako taki podatek 12% obowiązuje. W końcu Betfan to w pełni legalny bukmacher internetowy. Chodzi to jednak o ciekawe rozwiązanie – bukmacher ten do każdego zakładu dodaje równowartość owego podatku. Jeśli chodzi o renomę i wypłacalność tych bukmacherów to nie ma tu różnic.

Pomimo młodego stażu bukmacherzy są godni naszego zaufania. Reszta należy tylko i wyłącznie do nas.

Czy zatem wybierzemy bukmachera z najwyższym bonusem powitalnym? A może bukmachera, który oferuje dodanie do naszej wygranej 12% podatek przy niektórych meczach które możemy obstawiać? Wybór jest trudny, ale nie zapominajmy, że możliwa jest rejestracja jednocześnie u tych dwóch bukmacherów a nawet u wszystkich jacy posiadają licencję na urządzanie zakładów bukmacherskich wydaną przez Ministerstwo Finansów RP.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Bukmacherzy a podatki

Każdy z nas doskonale wie, że w życiu nie ma nic pewnego. Oprócz podatków i śmierci. Niestety te pierwsze od pewnego czasu dotyczą także rynku bukmacherskiego. Chyba żaden gracz nigdy do końca nie wierzył w to, że może w końcu przestać odwiedzać takich bukmacherów jak chociażby Bet365, Pinnacle, Bwin czy Bet-at-home.

Niestety stało się coś co nie było od nas zależne – strony nielegalnych bukmacherów są blokowane na terenie Polski, a z ich skorzystania grożą wysokie kary pieniężne. Niemal z dnia na dzień musieliśmy przestawić się na obstawianie u legalnych bukmacherów. Lista zatem znacząco została skrócona.

Na rynku jest siedmiu legalnych bukmacherów, u których obstawianie wiąże się z podatkiem wynoszącym 12%. Jakby tego było mało powyżej wygranej 2280 złotych dochodzi kolejny podatek wynoszący 10%. Właśnie tyle odejmowane jest z naszych zwycięskich kuponów.

Graczy naszło zatem pytanie czy obstawianie u legalnych bukmacherów jest w ogóle opłacalne? Przede wszystkim na samym początku jeszcze przed pierwszym obstawianiem daje się zauważyć rażące wady owych firm – wysoka marża, niskie kursy i podatek. Porównując jeden taki sam kupon postawiony u nielegalnego i legalnego bukmachera zobaczymy z jakimi różnicami mamy do czynienia.

Pewne jest, że wcześniej zakłady bukmacherskie były opłacalne. Zawodowi gracze mogli bezproblemowo obstawiać wyższe kwoty i cieszyć się równie wysokimi wygranymi. Niestety legalni bukmacherzy w głównej mierze przeznaczają swoją ofertę dla rekreacyjnych graczy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Niskie limity

I tu pojawia się kolejny problem – niskie limity. Żaden zawodowy gracz nie ma zamiaru się cofać i typować mecze za kilkanaście złotych. Jedno jest pewne – wielu graczy po totalnej blokadzie stron internetowych nielegalnych bukmacherów zaczęła swoich sił u jednego z legalnych bukmacherów.

Niestety wielu z nich dziś ocenia, że obstawianie u legalnych bukmacherów nie jest opłacalne.

Dochodzą do tego jeszcze inne kwestie – częste przerwy techniczne. Nawet najbardziej znane legalne firmy bukmacherskie takie jak Fortuna.pl czy STS.PL nie jest w stanie dać sobie rady z nową sytuacją. Mija kilka miesięcy od przełomowej ustawy, a strona internetowa STS.PL wiesza się w sobotę, kiedy to pojawia się w ofercie najwięcej spotkań.

Gracze, którzy obstawiają na żywo w tej sytuacji nie są zadowoleni tym bardziej, że takie niezapowiedziane „przerwy techniczne” pojawiają się dosyć często. Zatem uciekają nam często kupony, które u nielegalnych bukmacherów obstawilibyśmy bezproblemowo. Być może gdyby choć w połowie był taki legalny bukmacher jak jedna z nielegalnych firm bukmacherskich to przymknęlibyśmy oko na podatek. Jednak nie tylko o niego chodzi.

To wszystko w całości sprawia, że będąc zawodowym graczem musimy poszukać innego rozwiązania, by móc znów zarabiać na zakładach bukmacherskich i jednocześnie ogrywać bukmachera. Tu niestety widzimy tylko jedno rozwiązanie – emigrację.

Polacy, którzy mieszkają w Norwegii, na Malcie czy w Anglii maja możliwość obstawiania u takich bukmacherów jak Bet365 czy Pinnacle, które uważane są za jednych z najlepszych bukmacherów oferujących „zakłady bukmacherskie bez podatku„.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 1500 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 1500 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
blank

Najchętniej czytane

Obstawianie za darmo oferuje dziś głównie LVBET - 20 zł za samą tylko rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia