www.betan.pl/totolotek/

Bukmacher bez podatku

Sprawdziliśmy jaki bukmacher oferuję obstawianie bez podatku. I wyszło nam że oprócz totolotek.pl (w każdy piątek można obstawiać tam bez podatku) podobną ofertę czasową ma legalny bukmacher fortuna.pl

Tak więc jak widzicie da się! I można znaleźć bukmachera bez podatku bez problemów w Polsce. Fakt że nie oferują oni permanentnie gry na zakładach bukmacherskich bez podatku ale dobre i to że czasami można co nie co obstawić bez haraczu na rzecz państwa polskiego.

Bukmacherzy 2019…

Zakładami bukmacherskimi poważnie zajmuje się aktualnie w Polsce bardzo duża liczba graczy. Jak wiadomo zakłady akceptuje bukmacher. Obstawianie zakładów bukmacherskich w necie jest nadzwyczaj korzystne, na gracza z kolei czeka mnóstwo atrakcyjnych ofert oraz rozwiązań.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Jednak podatek od zakładów powoduje że czasami gra na niskich kursach po prostu się nie opłaca!

Zakłady bukmacherskie online dostępne są 24h, siedem dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie.

Właśnie wszystko to  co potrzebujemy to dostęp do netu, lub też mobilny zasięg sieci komórkowej. Skutkiem tego bez wychodzenia z mieszkania można swobodnie obstawiać mecze, kibicować naszej drużynie, oczekiwać na rezultaty spotkań.

Nim jednak zaczniemy obstawiać zaleca się stwierdzić czy dany bukmacher ma odpowiednią licencję polskiego rządku, pozwalającą na bezpieczne obstawianie meczów. Internetowe bezpieczeństwo gry leży w interesie każdego bukmachera.

Totolotek bez podatku?

Wysoką lokatę w rankingach bukmacherskich zajmuje legalny bukmacher Totolotek.pl. Jak już wspomnieliśmy oferuje on zakłady bukmacherskie bez podatku czym zaskarbia sobie każdego dnia coraz to większą ilość osób obstawiających mecze online.

Totolotek zaklady bukmacherskie bez podatkuCzemu warto zwrócić na niego uwagę? Za rejestrację u bukmachera Totolotek.pl nie płacimy ani złotówki – konto jest w całości bezpłatne, może je założyć ktoś kto skończył osiemnaście lat.

Po zapisaniu się i zalogowaniu do panelu, osiągalne będą opcje istotne dla każdego przyszłego gracza w tym obstawianie meczy bez podatku w każdy piątek!

Następnym ważnym krokiem jest zasilenie konta, aby móc w pełni korzystać z opcji konta w Totolotku.

Przelew da się wykonać standardową metodą, przy użyciu konta bankowego bądź karty kredytowej. W następnej kolejności pozostaje nam już tylko obstawianie meczów online (w tym bez podatku).

 

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Fortuna też ma zakłady bez podatku!

Kolejny bukmacher bez podatku że tak to nazwiemy to bukmacher Fortuna. Działa on pod adresem www.efortuna.pl i tam również możemy skorzystać z promocji obstawianie bez podatku (Happy Hours).

Działa ona podobnie jak ta w Totolotku z tymże tu gracz dostaje informację na maila po rejestracji na wspomnianej stronie że na godzinę przed danymi meczami można obstawiać bez podatku – to znaczy do każdego wygranego kuponu ów legalny bukmacher dodaje nam kilkanaście procent.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Co do samego bukmachera to …

Porównując dziś w 2019 roku dostępnych bukmacherów z pewnością spędzimy nad tym o wiele mniej czasu niżeli jeszcze kilka lat temu. Wejście ustawy hazardowej spowodowało, że na rynku polskim legalnie działa tylko kilka firm bukmacherskich. Jeśli w ogóle tak możemy mówić to jest to z pewnością zaletą. Bowiem lepiej jest porównać siedmiu bukmacherów niżeli trzydziestu czy czterdziestu jak to miało niedawno miejsce.

Opinie o bukmacherach legalnych nagle zwiększają się w mgnieniu oka. Wiele osób z dnia na dzień musiało zmienić swojego dotychczasowego bukmachera na tego posiadającego polską licencję. Jednymi z najczęściej porównywanych są bukmacherzy, którzy pojawili się na rynku niemal równocześnie. Są to także naszym zdaniem najlepsze firmy bukmacherskie. O kim mowa?

Oczywiście o Fortunie i Totolotku. Wielu graczy pyta, który z nich będzie lepszy? Fortuna czy Totolotek? Wybór naprawdę trudny, ponieważ mamy tu dwie prężnie rozwijające się firmy bukmacherskie. Działają na rynku wiele kilka lat, a już przeganiają w wielu aspektach bukmacherów, którzy jak STS działają w Polsce od bardzo dawna.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Zatem jaki legalny bukmacher jest najlepszy? Porównując tych dwóch bukmacherów zacznijmy od bonusu powitanego.

Tutaj delikatną przewagę ma Totolotek gdyż oferuje bonus bez depozytu za rejestrację! Tak wystarczy się zarejestrować na www.totolotek.pl i już mamy 20 złotych na zakłady bukmacherskie. Do tego też możemy dostać bez kłopotu 1000 złotych za wpłatę (o ile tyle wpłacimy – bo podwajają pierwszy przelew na konto gracza).

Fortuna z kolej po rejestracji na www.fortuna.pl oferuje darmowy zakład 120 złotowy! Ale trzeba dokonać wpłaty na konto. Do tego też możemy liczyć jak w przypadku wspomnianego wyżej Totka na bonus za depozyt w kwocie do 400 złotych – uzależniony od kwoty wpłaty.

Dalej już tyko przewaga Fortuny …

Aplikacja mobilna z możliwością obstawiania meczów na żywo – znacznie lepsza w Fortunie.

Oferta kursowa – ciut lepsza w Fortunie – ale zdarzają się mecze i to hitowe gdzie kursy ma zdecydowanie lepsze Totolotek.

Obsługa klienta – tu Fortuna zrobiła duży postęp i już dawno przegoniła konkurencję pod tym względem. U nih klient zawsze jest traktowany priorytetowo.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

 

Inni bukmacherzy z opcją gry bez podatku

Tutaj trzeba wspomnieć o polskim bukmacherze lvbet.pl. Oferuje on czasami (info po rejestracji na maila) obstawianie meczów bez podatku lub wydarzeń sportowych jak choćby skoki narciarskie.

Co do innych promocji to wspomnieć trzeba o jednej – powitalnej (20 zł bonus bez depozytu oraz za wpłątę). LVBet obecnie oferuje najlepszy, a właściwie najwyższy bonus powitalny. Wynosi on 1500 złotych! Co więcej, nawet niektórzy nielegalni bukmacherzy nie oferowali tak wysokiego bonusu. Zaletą tego bukmachera jest także ilość metod wpłat i wypłat.

Dostęp mamy nie tylko do konta bankowego, ale niezwykle popularnego Skrilla, z którego korzystało dotychczas wielu graczy i jest do niego przyzwyczajonych.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

W porównaniu z ForBet.pl, bukmacher LVBet posiada nie tylko stronę internetową, ale również punkty stacjonarne. Nie oznacza to jednak, że ForBet spisany jest na straty w tym porównaniu dwóch legalnych bukmacherów online. Wręcz przeciwnie. Co prawda nie oferuje nam on najwyższego bonusu powitalnego, ale za to wychodzi z propozycją, która była wielkim zaskoczeniem nawet dla samej konkurencji.

O co chodzi dokładnie?

O braku podatku w trakcie obstawianie niektórych wydarzeń (bo promocja nie obowiązuje przez cały czas). A mówiąc ściślej – jako taki podatek 12% obowiązuje. W końcu ForBet to w pełni legalny bukmacher internetowy. Chodzi to jednak o ciekawe rozwiązanie – bukmacher ten do każdego zakładu dodaje równowartość owego podatku. Jeśli chodzi o renomę i wypłacalność tych bukmacherów to nie ma tu różnic.

Pomimo młodego stażu bukmacherzy są godni naszego zaufania. Reszta należy tylko i wyłącznie do nas. Czy zatem wybierzemy bukmachera z najwyższym bonusem powitalnym? A może bukmachera, który oferuje dodanie do naszej wygranej 12% podatek przy niektórych meczach które możemy obstawiać? Wybór jest trudny, ale nie zapominajmy, że możliwa jest rejestracja jednocześnie u tych dwóch bukmacherów a nawet u wszystkich jacy posiadają licencję na urządzanie zakładów bukmacherskich wydaną przez Ministerstwo Finansów RP.

Lista legalnych bukmacherów: 1. www.fortuna.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
2. www.lvbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.9.2016.EQK
3. www.sts.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
4. www.totolotek.pl - zezwolenie MF AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
5. www.etoto.pl - zezwolenie MF AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
6. www.milenium.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599
7. www.pzbuk.pl - zezwolenie MF PS4.6831.26.2017
8. www.forbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.10.2016
9. www.totalbet.pl - zezwolenie MF SPS4.6831.12.2017
10. www.superbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.4.2017
11. www.betclic.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
12. www.betfan.pl - zezwolenie MF PS4.6831.3.2018

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: