Jak i co zacząć typować żeby wygrywać ?

Startujemy z typowaniem wyników meczy

czyli na co zwracać uwagę i od czego rozpocząć grą na zakładach …

Osoby pragnące odczuć emocje i adrenalinę, ale bez fizycznego zaangażowania często decydują się na odrobinę hazardu i obstawiają wyniki różnych zdarzeń.
Jednakże podejmując taki krok,, a nie mając przysłowiowego zielonego pojęcia na temat, stają przed dylematem: zakłady bukmacherskie jak zacząć grać? W jaki sposób w ogóle potraktować naszą zabawę?
Jak coś jednorazowego i zrobić „złoty strzał” jak w Toto Lotku czy może zacząć na poważnie się tym interesować?

TOP 3 legalnych bukmacherów online: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! Więcej na www.etoto.pl

Pierwszą rzeczą jaką należy zdecydować jest wybór bukmachera. Tu możemy skorzystać z naszego porównania bukmacherów oraz ich promocji – to ważne gdy zaczynamy bo warto zacząć grać nie za swoje pieniądze a za pieniądze od bukmachera – który zawsze oferuje jakiś bonus dla nowo rejestrujących się graczy…

A więc … Musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług tradycyjnego punktu czy też wolimy zakłady przez internet.

Ten ostatni ma te przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin (może się zdarzyć że chcemy obstawiać coś czego dany bukmacher nie ma w ofercie kursów).
W tym momencie pojawia się kolejne istotne pytanie.

Jak najlepiej obstawiać? Jak grać żeby wygrać.

Złota zasadą okazuje się tutaj obstawianie zdarzeń w dziedzinie na której się znamy, takiej która cały czas śledzimy i sprawdzamy aktualne jej trendy.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Na przykład skupienie się na obstawianiu jednej ligi piłki nożnej i nieustanne śledzenie jej statystyk pozwala na częstsze wygrywanie i uzyskiwanie satysfakcjonujących wyników finansowych.
Taka taktyka jest o wiele bardziej efektywna niż chaotyczne stawianie „na co się tylko da”.

Wspomnieć należy również o ciekawej formie obstawiania wyników meczy jaką są zakłady bukmacherskie live. Dotyczą one wyłącznie wybranych dziedzin sportu i oferowane są tylko przez bukmacherów internetowych ze względu na niezbędne do ich zawierania nowoczesne technologie i środki przekazu. A polegają na typowaniu wyniku meczu w trakcie jego trwania – co daje nie tylko możliwość zarobku w trakcie emocjonowania się meczem ale i szybkie reagowanie na sytuację którą widzimy na boisku.

Tagi strony: