www.obstawianie.net/betfan/

Zakłady bukmacherskie – jak grać by wygrać

czyli na co zwracać uwagę i od czego rozpocząć grę na zakładach bukmacherskich …

Osoby pragnące poczuć emocje i adrenalinę, ale bez fizycznego zaangażowania często decydują się na odrobinę hazardu i obstawiają wyniki różnych zdarzeń u bukmacherów czy to w sieci internet czy to w punktach stacjonarnych jak Fortuna czy STS.
Jednakże podejmując taki krok, a nie mając przysłowiowego zielonego pojęcia na temat, stają przed dylematem: „zakłady bukmacherskie jak zacząć grać”?

W jaki sposób w ogóle potraktować naszą zabawę? Jak coś jednorazowego i zrobić „złoty strzał” jak w Toto Lotku czy może zacząć na poważnie się tym interesować?

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Pierwszą rzeczą jaką należy zdecydować jest wybór bukmachera. Tu możemy skorzystać z naszego porównania bukmacherów oraz ich promocji na start – to ważne gdy zaczynamy bo warto zacząć grać nie za swoje pieniądze a za pieniądze od bukmachera – który zawsze oferuje jakiś bonus dla nowo rejestrujących się graczy…

A więc … Musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług tradycyjnego punktu czy też wolimy zakłady przez internet.

Ten ostatni ma te przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin (może się zdarzyć że chcemy obstawiać coś czego dany bukmacher nie ma w ofercie kursów).
W tym momencie pojawia się kolejne istotne pytanie.

Co obstawiać na zakładach bukmacherskich

Złota zasadą okazuje się tutaj obstawianie zdarzeń w dziedzinie na której się znamy, takiej która cały czas śledzimy i sprawdzamy aktualne jej trendy.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Na przykład skupienie się na obstawianiu jednej ligi piłki nożnej i nieustanne śledzenie jej statystyk pozwala na częstsze wygrywanie i uzyskiwanie satysfakcjonujących wyników finansowych na zakładach bukmacherskich.
Taka taktyka jest o wiele bardziej efektywna niż chaotyczne stawianie „na co się tylko da”.

Wspomnieć należy również o ciekawej formie obstawiania wyników meczy jaką są zakłady bukmacherskie live. Dotyczą one wyłącznie wybranych dziedzin sportu i oferowane są tylko przez bukmacherów internetowych ze względu na niezbędne do ich zawierania nowoczesne technologie i środki przekazu. A polegają na typowaniu wyniku meczu w trakcie jego trwania – co daje nie tylko możliwość zarobku w trakcie emocjonowania się meczem ale i szybkie reagowanie na sytuację którą widzimy na boisku.

 

Czy warto grać tak zwane pewniaki?

Zdania są podzielone, niemniej jednak warto przyglądnąć się co zwykle gra przeciętny Kowalski. Dla niego widok niskiego kursu od razu oznacza, że mecz wynik jest pewny. Czy tak jest naprawdę? NIE. Gdyby tak było firmy bukmacherskie nie odnotowywałyby takich zysków.

One właśnie liczą na to, że ludzie będą obstawiać takie zdarzenia. Wbrew pozorom niski kurs nie przekłada się realnie często na to jak gra wygląda na boisku. Profesjonalni gracze którzy doskonale wiedzą jak grać zakłady bukmacherskie właśnie często wyłapują zaniżone kursy i grają przeciwko nim.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Grając niskie kursy możemy o wiele mniej wygrać niż niespodzianki. Czy jest to opłacalne? Każdy sam sobie musi odpowiedzieć czy w dłuższej perspektywie przełoży się to na zyski. Pamiętajmy, że każdy niby pewny nawet mecz może nam nie wejść na kuponie, więc nigdy nie grajmy va bank.

Chyba każdemu z nas przytrafiło się, że nie wszedł kurs bardzo niski, o którym mówiliśmy, że nie ma prawa by coś poszło nie tak.

Spróbujmy więc szukać takich spotkań gdzie ten murowany niby pewniak może nie wejść? W końcu większość ludzi traci swoje pieniądze stawiając, więc czy nie warto grać trochę przeciwko nim? 🙂

 

Co jeszcze warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich?

By zacząć grać na zakładach bukmacherskich trzeba też znać rodzaje tych zakładów bukmacherskich. W zakładach bukmacherskich można obstawiać znacznie więcej niż tylko wynik meczu, im popularniejszy mecz, tym więcej możliwości. Przedstawiam poniżej najczęstsze opcje zakładów, głównie występujące w piłce nożnej i innych sportach zespołowych:

Kursy meczowe – Najpopularniejszy zakład, 1X2, zakładamy czy wygra gospodarz, będzie remis bądź wygra gość.
Poniżej/Powyżej – dotyczy ilości bramek w meczy, żółtych kartek, jak i zdobytych punktów czy rzutów rożnych.
Zakład bez remisu – w przypadku remisu, stawka zostanie nam zwrócona.
Moneyline – zakład na ostatecznego wygranego. Za remis nie ma zwrotów, ponadto ML uwzględnia dogrywki.
Wynik do przerwy – liczy się wynik w pierwszej połowę, razem z doliczonym czasem.
Handicap – ilość punktów przyznanej słabszej ze stron, stosowane zazwyczaj np. w wyścigach konnych oraz golfie.
Ilość Żółtych i Czerwonych kartek – obstawiamy, która drużyna otrzyma pierwszą kartkę w meczu.
Obie drużyny strzelą gola – prosty zakład, czy drużyny strzelą bramkę czy nie.
Dokładny wynik – zakładamy się o dokładny wynik spotkania.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Tak więc widzisz, na pytanie jak grać na zakładach bukmacherskich trzeba odpowiedzieć na to jasno… poznaj zasady, rodzaje zakładów bukmacherskich, poznaj dokładnie jedną dyscyplinę sportową a najlepiej ligę do obstawiania meczów i na początek skup się na tym a wyniki powinny same przyjść. Bo gra na zakładach bukmacherskich to ciągłe zdobywanie wiedzy i analiza – bez tego nigdy nie nauczysz się dobrze grać na zakładach bukmacherskich czy to w internecie czy to w punktach stacjonarnych bukmacherów z licencją.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

FORBET

2000zł na start

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Ekstra kasa za wygrane
  • TYPOWY JANUSZ
  • Bonus na urodziny

do 2000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: