Typerzy bukmacherscy najlepsi na świecie

Kim są typerzy bukmacherscy?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Jedni zbierają znaczki, inni sklejają modele samolotów, jeszcze inni rozwiązują krzyżówki. Każdy ma jakieś hobby. Istnieje jednak grupa osób, która ma dość nietypowe zajęcie w porównaniu z zainteresowaniami innych. Mowa tutaj o typerach bukmacherskich.

Kim są Ci typerzy?

Są to normalni ludzie, którzy mają niespotykaną zdolność do przewidywania wyników wydarzeń sportowych. Na pewno każdy miał chociaż raz w życiu taką sytuację, kiedy oglądał mecz i mówił do siebie „wiedziałem, że wygrają”. Typerzy mają tak samo, z tym że oni nie mówią tego do siebie, ale działają i obstawiają zakład. Trafić kupon, w którym wygrywają faworyci nie jest wielką sztuką. Na uznanie zasługują ci, którzy w gąszczu ofert potrafią znaleźć wartościowe typy z wysokimi kursami. Tym charakteryzują się najlepsi typerzy bukmacherscy.

Oaza spokoju, oto kim są typerzy bukmacherscy.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Obstawianie meczy a spokój

Spokój jest niezwykle ważny podczas obstawiania zakładów. Wiele początkujących osób za bardzo bierze do siebie porażki i od razu po przegranym kuponie obstawia kolejny, bez większej analizy. Doświadczeni typerzy każdy swój zakład mają przeanalizowany i nie obstawiają meczów w ciemno. Przegrany kupon nie jest dla nich końcem świata. Nie weszło? Trudno, następnym razem będzie lepiej. Doświadczeni typerzy bukmacherscy potrafią wyciągać wnioski z przegranych zakładów.

 

Kim są typerzy bukmacherscy, którzy nazywają się zawodowcami?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy są to zwykli ludzie często pracujący gdzieś na etatach. Dużo osób sprzedaje swoje typy bukmacherskie w internecie, ale jedynie część z nich jest wartościowa. Niestety co raz częściej można spotkać „zawodowych” typerów, którzy chcą sprzedać swoje typy innym osobom i tak zarobić pieniądze. Koniec końców jedyną osobą, która zarabia na obstawianiu jest osoba, która sprzedaje typy, a nie gracze.

Takie osoby niestety żerują na naiwności innych. Nie oznacza to jednak, że nie istnieją profesjonalni typerzy, którzy oferują typy bukmacherskie skrupulatnie przeanalizowane. Tacy typerzy zazwyczaj obstawiają tylko jedną dyscyplinę sportową z jednej albo dwóch lig.

Odbierz bonusy na EURO w SUPERBET
za wpłatę 200 zł + bez ryzyka 3500 zł + freebet depozytowy 55 zł + 20 zł na apkę

 

Jeżeli ktoś podaje nam typy z przeróżnych sportów oraz różnych lig krajowych oznacza to, że najprawdopodobniej nie zostały one odpowiednio sprawdzone. Zawodowi typerzy poruszają się jedynie w tym środowisko, które doskonale znają. Dlatego obstawiają na przykład tylko piłkarską ligę angielską lub tylko i wyłącznie mecze NBA i niczym innym się nie interesują. To zwiększa szanse na wygraną. Musimy również pamiętać, że nikt nie jest w stanie zagwarantować wygranych, ponieważ nie istnieje coś takiego jak pewniak.

Co jeszcze warto wiedzieć

Kim są typerzy bukmacherscy? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że to nie są żadni szarlatani ze zdolnościami jasnowidzenia. Typerzy bukmacherscy mają olbrzymią wiedzę na temat rachunku prawdopodobieństwa i odpowiednio szacują szanse na wygranie zakładu.

Szukanie właściwej recepty na odpowiednie typowanie poprawnych wyników sportowych nie jest łatwe. Jak już ustaliliśmy, w sporcie nie ma czegoś takiego jak pewniak. Wyznacznikiem tego czy dany typer jest dobry to yield. Jest to procentowy stosunek sumy zyskanych pieniędzy, do sumy zainwestowanych. Zawodowi typerzy bukmacherscy potrafią zarobić miesięcznie od dwóch tysięcy złotych wzwyż. Wszystko oczywiście zależy od danego sezonu. Przykładowo w okresie wakacyjnym oferty bukmacherów są zdecydowanie mniej atrakcyjne niż na wiosnę.

Doświadczeni typerzy bukmacherscy potrafią jednak zarabiać na obstawianiu również w wakacje.

Kim są typerzy bukmacherscy? 2024

Gdzie ich szukać?

Wiemy już kim są typerzy bukmacherscy, ale gdzie możemy ich znaleźć? Próżno szukać zawodowego typera na otwartych forach internetowych. Zazwyczaj działają w zamkniętych forach tematycznych, w których mogą wymieniać się wiedzą z innymi profesjonalnymi typerami.

Facebook nie jest najlepszym miejscem do szukania płatnych typów. Zawodowi typerzy nie sprzedają swoich typów od tak. Zazwyczaj współpracują jedynie z określoną i ograniczoną ilością osób. Pamiętajmy, żeby przed podjęciem współpracy z typerem, poprosić go o przedstawienie swoich statystyk na przykład na jednym z najpopularniejszych portali tego typu – blogabet.

Kim są typerzy bukmacherscy i jak można ich inaczej nazywać? Można powiedzieć, że są to w pewnym sensie doradcy sportowi. Typerzy bukmacherscy podpowiadają zainteresowanym osobom jak obstawiać wydarzenia sportowe u bukmacherów, żeby wygrywać. W sporcie nie ma nic pewnego i może okazać się, że dany typer ma kilka przegranych kuponów pod rząd, a mimo to na koniec miesiąca potrafi wyjść na plus.

Początkującym osobom podczas grania z zawodowymi typerami po serii porażek może przyjść do głowy myśl „ten człowiek na tym się nie zna” i przestają obstawiać dalej. Ważne żeby podczas gry z typerami bukmacherskimi stosować odpowiednie stawki oraz grać wszystkie typy. W większości przypadków obstawianie zakładów ze sprawdzonymi typerami bukmacherskimi może przynieść dodatkową gotówkę do budżetu domowego.

Pamiętajmy jednak, że zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem utraty pieniędzy. Dlatego na grę przeznaczajmy tylko pieniądze, które możemy potencjalnie stracić. Odpowiedzialne granie jest podstawą każdego typera bukmacherskiego.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link