Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/betfan/

Kod promocyjny Forbet

Kod promocyjny Forbet 1

Czy warto skorzystać z kodu promocyjnego Forbet? Jak najbardziej, ponieważ każdy, kto wpisze nasz kod VIPKOD otrzyma dostęp do specjalnej oferty powitalnej. Sama firma Forbet należy do grona tych bukmacherów, u których założenie konta to bardzo prosta sprawa.

Co więcej – o wiele wyższe bonusy niż w ofercie standardowej. Jedyne co należy zrobić, to podczas rejestracji wpiszecie nasz unikalny kod, który uprawni do skorzystania z bonusów i promocji od tego bukmachera. Na każdego czeka specjalny zakład bez ryzyka, a także wysoki freebet w Forbet.

Rodzaj bonusu Bonus Forbet
Forbet kod promocyjny VIPKOD
Bonus od wpłaty Pierwsza wpłata – 100% do 1000 złotych

Druga wpłata – 75% do 500 złotych

Trzecia wpłata – 50% do 500 złotych

Zakład bez ryzyka 50 złotych cashback
Bonus urodzinowy Niespodzianka
Freebet VIP 50 złotych bonusu ekstra
Cashout Możliwość zamknięcia kuponu przed końcowym rozstrzygnięciem
Sprawdź kupon Sprawdzanie kuponu online
Szybki kupon Stworzenie szybkiego zakładu
Minimalna wpłata Złotówka
REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Kod promocyjny to większe bonusy

• Z kodem promocyjnym czekają większe i dodatkowe bonusy startowe
• W 100% pewne i sprawdzone bonusy
• Najlepsze oferty dla nowych typerów

Bonusy bukmacherskie w Forbet

Aby cieszyć się z wielu dodatkowych bonusów, wystarczy podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpisać nasz unikalny kod – VIPKOD w przeznaczone do tego miejsce, aby następnie cieszyć się z pełni dodatkowych korzyści, dzięki promocjom Forbet. Jak to zrobić?

Za moment przedstawimy wszystkie kroki, które są niezbędne do tego, aby założyć konto w Forbet ze wszystkimi najwyższymi bonusami dostępnymi na stronie iforbet.pl.

Co dostaniesz a rejestrację z kodem?

• Bonus od trzech pierwszych wpłat (ekstra freebet 50 złotych, a także zakład za 100 złotych):
• Pierwszy depozyt 100% do 100 złotych
• Drugi depozyt 50% do 500 złotych
• Trzeci depozyt 50% do 500 złotych
• Pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych

 

Jak obrócić bonus w Forbet?

Rodzaj oferty

Opis oferty

Bonus Forbet

VIPKOD

Bonus od trzech pierwszych depozytów do 2000 złotych

Sama aktywacja – obór 1x po kursie minimum 2.0. Obrót bonusem – czterokrotny po kursie przynajmniej 2.0.

Freebet 100 złotych

Czterokrotny obrót bonusem, z kursem zdarzenia co najmniej 1.20 i całego kuponu 2.0.

Zakład bez ryzyka do 100 złotych

Obrót czterokrotny po kursie minimum 2.0

Czas na obrót

30 dni

Tak naprawdę proces rejestracji na stronie iforbet.pl zajął nam mniej więcej pięć minut. Ważne jest przygotowanie – najważniejszy jest skan dowodu osobistego (z przodu i tyłu), a także numer rachunku bankowego.

Pamiętajcie, że oferta bukmachera Forbet, jak i innych firm przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat.

Forbet

Zgarnij 2100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

Specjalna oferta na start

Włodarze firmy Forbet postanowili, że każdy nowy gracz kończąc rejestrację będzie mógł wpisać w odpowiednio przygotowane pole hasło, które aktywuje specjalnym bonus u tego bukmachera. Razem z naszym kodem promocyjnym Forbet „VIPKOD” każdy nowy typer może liczyć na zakład bez ryzyka do 100 złotych, a także kolejną „stówkę” jeśli zostaną postawione kupony właśnie za 100 złotych.

Nie zapominajmy również o bonusie od trzech pierwszych depozytów do 2000 złotych. W standardowej ofercie dostępny jest tylko ten ostatni, czyli maksymalnie 2000. Z naszym kodem jest to więc aż 200 złotych więcej. Aby wypłacić bonus od depozytów należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimum 1.30. Promocje aktywowane naszym kodem mają nieco inne warunki obrotu, o czym powiemy poniżej.

Bukmacher nie zapomniał również o graczach, którzy interesują się esportem, czy sportami wirtualnymi. Wszystkie te osoby mogą liczyć na specjalne cashbacki i zakłady bez ryzyka. Tak naprawdę, to każdy typer znajdzie coś dla siebie w Forbet.

 

Jak odebrać wyższy bonus powitalny?

Tak naprawdę jeden prosty krok dzieli każdego nowego typera od uzyskania wyższego niż w standardowej ofercie bonusu powitalnego.

Każdy, kto zarejestruje swoje konto wpisując podczas rejestracji nasz specjalny kod promocyjnym Forbet aktywuje wysokie kwoty bonusowe na zakłady bukmacherskie u tego bukmachera. Z promocji mogą korzystać tylko osoby z Polski, które osiągnęły pełnoletniość.

• Pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych

Dzięki rejestracji konta z naszym kodem czeka na was ekskluzywny zakład bez ryzyka do nawet 100 złotych. Jeśli nie powiedzie się wam pierwszy kupon w Forbet, to bukmacher zwróci wniesioną stawkę na konto gracza do 100 złotych.

Zostanie on oddany w formie bonusu, z odpowiednimi wymogami nałożonymi przez bukmachera. Aby go wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym całego zakładu 2.0. Żeby taki zwrot otrzymać należy wysłać maila o treści „zakład bez ryzyka” wraz ze swoim loginem – oczywiście do bukmachera, którego mail to: marketing@iforbet.pl.

• Bonus od wpłat 2000 złotych + 100 złotych ekstra

Jeśli podczas pierwszego depozytu dokonacie wpłaty minimum 100 złotych, to oprócz 100%, które gwarantuje bukmacher – kolejne 100 otrzymacie od nas, za użycie naszego specjalnego kodu, który uprawnia do jeszcze lepszych i ciekawszych promocji Forbet.

Na przykład – przy wpłacie 300 złotych, otrzymacie od firmy 300 złotych i dodatkowo 100 za użycie kodu. Oznacza to, że na saldzie głównym gracza będzie widniała kwota 300 złotych, a w formie bonusu będzie to 400 złotych. Łącznie na grę będzie to aż 700 złotych. Jednak żeby te środki, które otrzymaliśmy gratisowo należy odpowiednio obrócić, aby znalazły się na koncie gracza i były gotowe do wypłaty.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Jak zatem wygląda obrót w bonusie od trzech pierwszych depozytów?

Należy dokonać czterokrotnego obrotu otrzymaną stawką, po kursie minimalnym całego kuponu 2.0, a także kursie pojedynczego spotkania 1.20. Bonus od pierwszej wpłaty to jednak nie wszystko. Również od drugiego depozytu czeka bonus 75% wpłaty do 500 złotych, a także od trzeciego depozytu – tutaj 50% od wpłaty do 500 złotych. Żeby w ogóle je aktywować należy dokonać jednokrotnego obrotu po kursie przynajmniej 2.0.

Aby bonus znalazł się na koncie głównym typera musimy dokonać czterokrotnego obrotu z minimum trzema zdarzeniami i kursem każdego z nich chociażby 1.30. Dopiero wtedy środki otrzymane dzięki promocjom Forbet będą dostępne do wypłacenia.

Promocje w Forbet

Promocje tymczasowe to specjalność firmy Forbet. Razem z bukmacherami LVBET, a także Totalbet są oni najprężniej działającymi firmami, które przygotowują wiele bonusów dla nowych, jak i stałych graczy. Specjalne i co najważniejsze nowe oferty bonusowe pojawiają się średnio 1-2 razy w tygodniu, co na pewno nie pozwoli na jakąkolwiek nudę typerów u tych bukmacherów.

Do specjalności firmy Forbet, jeśli chodzi o stałe promocje na pewno należy zaliczyć podwyższanie wygranych o podatek, czyli +14% do ewentualnej wygranej, ale także bonusy na zakłady AKO, oraz zakłady bez ryzyka, czyli ubezpieczenie kuponu.

Na wypadek porażki, włożone środki zostają zwrócone graczom. Poza tym ciekawa promocja Forbet o nazwie „Super Tydzień”, gdzie każdego dnia tygodnia na typerów czekają inne bonusy, jak chociażby freebety. Poza bonusami w Forbet można także liczyć na konkursy z nagrodami rzeczowymi, jak chociażby klubowe koszulki piłkarskie, czy wyjazdy na spotkania włoskiej Serie A.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Betfan 100 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

 

• Bonus urodzinowy

Nie ma chyba niż lepszego niż ciekawy prezent urodzinowy. Z tego samego założenia wychodzi Forbet, który w dniu urodzin aktywnego gracza przyznaje mu bonus. Wystarczy w ostatnim czasie dokonać depozytu na minimum 100 złotych, a także obrócić go chociażby raz, albo zarejestrowałeś się tydzień przed, lub po swoich urodzinach, to możesz liczyć na prezent – freebet w wysokości 20 złotych na grę.

Obrót tym bonusem jest dość prosty. Dwukrotność po kursie minimum 2.0 i kursie spotkania 1.20, a środki znajdą się na koncie głównym.

• Stwórz własną drużynę Premier League

Dla wszystkich aktywnych typerów, którzy interesują się piłką nożną, a w szczególności angielską Premier League – bukmacher Forbet stworzył swoją ligę w Fantasy PL. Wystarczy wejść na stronę internetową fantasy.premierleague.com i wejść do ligi prywatnej używając specjalnego kodu: gz7yq8.

Następnie wystarczy stworzyć swój wymarzony zespół składający się z piłkarzy całej ligi i można rozpoczynać grę. Dla najlepszej „15” przewidziane są nagrody, które będą przyznawane co miesiąc, a także na sam koniec sezonu.

Nagrody w tej promocji Forbet wyglądają naprawdę dobrze. Każdego miesiąca jest to:

1. miejsce – 300 złotych,
2. miejsce – 200 złotych,
3. miejsce – 100 złotych,
• Miejsca 4-10 – 50 złotych,
• Miejsca 11-15 – 25 złotych.

Bonusy za cały sezon wyglądają następująco:

1. miejsce – koszulka wybranej przez siebie drużyny Premier League, a także 800 złotych,
2. miejsce – koszulka wybranej przez siebie drużyny Premier League, a także 600 złotych,
3. miejsce – koszulka wybranej przez siebie drużyny Premier League, a także 500 złotych,
• Miejsca 4-5 – 300 złotych,
• Miejsca 6-10 – 100 złotych,
• Miejsca 11-15 – 50 złotych.

Ostatni krok, który należy wykonać, to wysłanie do bukmachera Forbet maila ze screenem, który potwierdzi, że jesteśmy posiadaczami danej drużyny w zakładce „My team” na stronie FPL, na adres: promocje@iforbet.pl, w treści wpisując „FPL nazwa drużyny”.

Otrzymane środki przyznane będą w formie bonusu, który należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0., a także kursie pojedynczego zdarzenia 1.20. Na dokonanie obrotu bukmacher przewidział dokładnie 14 dni.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

• Wygrywaj 40% więcej na sportach wirtualnych

Warto przyjrzeć się również sportom wirtualnym, wśród których Forbet wiedzie prym. To właśnie u tego bukmachera mamy jedną z najlepiej rozbudowanych sekcji wirtualnych sportów na całym rynku bukmacherskim w naszym kraju.

Dzięki specjalnym promocjom Forbet wszyscy fani tego typu zakładów bukmacherskich mogą liczyć nawet na +40% do ewentualnej wygranej z każdego kuponu. Bonus ten tyczy się zakładki „Wirtualne II”, gdzie znajdziemy wyścigi psów, koni, motocykli, a także piłkę nożną, czy żużel.

Jest to specjalna promocja także dla graczy lubiących puścić sobie czasami taśmę. Im więcej znajdzie się zdarzeń na kuponie, tym większy dodatkowy procent będą mieli gracze do wygranej. I tak chociażby przy dwóch zdarzeniach jest to +5%, a już przy minimum 10. spotkaniach będzie to +40% do możliwej wygranej.

• Europejskie puchary bez podatku

Nie lada gratka czeka również dla wszystkich fanów piłkarskich rozgrywek europejskich. Zarówno na Ligę Mistrzów, jak i Ligę Europy bukmacher Forbet przewidział grę bez podatku. Oznacza to, że każdy kupon będzie liczony razy współczynnik „1”, czyli typerzy mogą liczyć na +14% do klasycznie obstawianego kuponu.

Promocja ta obowiązuje w dni meczowe i żeby z niej korzystać wystarczy należy postawić minimum trzy zdarzenia z kursami co najmniej 1.30 każdy. Nie można zapomnie o dodaniu specjalnego kursu z zakładki z promocjami na dodatkowy kurs 1.14.

• Cashout w Forbet

Dodatkowym atutem, który również można zaliczyć do promocji Forbet jest funkcja cashout, czyli przedwczesne zamknięcie kuponu – przed jego rozstrzygnięciem. Jest ona dostępna oczywiście za pośrednictwem strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej.

• Szybki kupon

Dobrym rozwiązaniem w przypadku braku weny podczas obstawiania zakładów bukmacherskich będzie dodatkowa funkcja od Forbet, czyli tak zwany szybki kupon. Wystarczy tak naprawdę podać tylko kwotę, którą chcielibyśmy wygrać, a także nasz wkład w kupon oraz dzień, w którym mają odbywać się zdarzenia. Po kliknięciu w przycisk „szukaj” pojawi się gotowy zakład na wybrane przez bukmachera pojedynki.

Rejestracja konta gracza

Jeśli chodzi o rejestrację konta w Forbet, to musimy zaznaczyć, że niestety jest on jednym z nielicznych bukmacherów, u którego nie ma szans na szybką rejestrację. Oznacza to, że nie ma możliwości na obstawianie kuponów bez wprowadzenia skanu dokumentu tożsamości.

Mamy jednak także pozytywne wiadomości – pełna rejestracja na zakładach bukmacherskich, to zaledwie trzy strony do wypełnienia, i po kilku minutach konto gracza jest już gotowe i aktywne. Tak naprawdę formularz rejestracyjny w Forbet jest jednym z najprostszych i łatwiejszych do uzupełnienia.

Gdy już zdecydujecie się na założenie konta u tego bukmachera, to oczywiście należy pamiętać, że podczas uzupełniania należy wpisać kod promocyjny Forbet, który podawaliśmy nieco wyżej. Razem z nim można uzyskać o wiele więcej profitów na samym początku drogi z obstawianiem meczów.

forbet-bonus-powitalny

W pierwszym kroku należy uzupełnić dane do logowania. Są to chociażby adres email, na który dostaniemy informację o aktywacji naszego konta, ale także podajemy tam nasz login (minimum czteroliterowa nazwa) oraz hasło. Jeśli chodzi o hasło, to przede wszystkim musi być ono silne – co wskaże nam strona internetowa po wpisaniu danych do logowania w odpowiednim miejscu.

Hasło musi się składać z przynajmniej ośmiu znaków i musi być w miarę skomplikowane, ponieważ inaczej bukmacher nie pozwoli nam założyć konta. Później będzie to bardzo ważne, ponieważ to nimi będziemy się logować do strony bukmachera. Na sam koniec wystarczy już tylko zaakceptować wszystkie zgody, regulaminy, a także politykę prywatności. Zgodnie z Ustawą Hazardową wszystkie tego typu regulaminy muszą być zaakceptowane uprzednio przez Ministerstwo Finansów.

• Dane użytkownika Forbet

W drugim kroku przechodzimy do sekcji z naszymi danymi osobowymi. To tam należy uzupełnić wszystkie informacje na swój temat. W Forbet obstawiać mecze mogą tylko obywatele Polski, więc pierwszej rubryki z państwem pochodzenia zmienić nie można.

Następne pola do uzupełnienia dotyczą naszego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu, miasta oraz kodu pocztowego. Na samym końcu tego kroku pozostaje waluta, która tak jak w pierwszym kroku jest niemożliwa do zmiany, ponieważ jedynie w polskich złotych można obstawiać zakłady w Forbet. Pozostaje nam już tylko trzeci krok wypełniania formularza rejestracyjnego.

Jednak należy wiedzieć, że jest to najważniejsza jego część. To w niej podajemy kod promocyjny Forbet, który pozwoli na dodatkowe bonusy. Aby wszystko poszło sprawnie i bez problemu, to warto przygotować sobie zawczasu skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Możemy do tego wykorzystać dowód osobisty lub paszport. Żaden inny dokument niestety nie przejdzie. Czasami nowi typerzy pytają, czy można wykorzystać prawo jazdy.

Niestety, nie jest to możliwe tak naprawdę u żadnego legalnego bukmachera. Muszą oni poddać weryfikacji dokument tożsamości i do wyboru pozostaje tylko paszport i dowód, ponieważ tam mamy widoczny nasz numer PESEL, dzięki któremu tylko wyżej wskazane dokumenty są odpowiednie.

Dzięki temu bukmacher sprawdzi, czy wszystkie podane dane są prawidłowe, a także czy każda osoba, która chce rozpocząć typowanie skończyła 18 lat. Po wrzuceniu zdjęcia, czy skanu pojawi się komunikat, czy jest ono odpowiednie, dzięki czemu będzie można przejść do kolejnego kroku. Na sam koniec wymagane jest również podanie numeru rachunku bankowego, które jest tak naprawdę bardziej dla typera niż bukmachera, ponieważ jest ono potrzebne do wpłat i wypłat depozytów na swoje konto bankowe.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

• Pole kod promocyjny w formularzu

Ostatnim polem, które należy wypełnić dotyczy kodu promocyjnego Forbet. To właśnie on pozwoli na jeszcze wyższe bonusy powitalne dla nowych graczy. Trzeba jednak uważać i wpisać nasz kod w takiej formie, jakiej należy, ponieważ bukmacher nie poinformuje nas, że coś jest wpisane nieodpowiednio.

Wystarczy wpisać kod promocyjny: VIPKOD, który pozwoli nam na osiągnięcie wyższych bonusów, niż w ofercie podstawowej u tego bukmachera. Specjalna, vipowska oferta daje każdemu nowemu typerowi nawet 2000 złotych od trzech pierwszych depozytów, 100 złotych zakładu bez ryzyka, a także dodatkowe 100 złotych, jeśli kwota pierwszych zakładów będzie również na 100 złotych.

Zbliżamy się ku końcowi. Ostatni krok, aby zakończyć cały proces rejestracyjny, to zaakceptowanie odpowiednich regulaminów i zgód. Pierwsza z nich dotyczy przelewów bankowych, a dokładniej mówiąc środków i ich źródła z jakiego w ogóle pochodzą.

Drugie z oświadczeń dotyczy naszej pełnoletniości, bez którego również nie można legalnie obstawiać kuponów u żadnego legalnego bukmachera. Po zaakceptowaniu wszystkich zgód kończymy. Wystarczy kliknąć „zarejestruj się” i wystarczy poczekać na maila zwrotnego od bukmachera.

• Aktywacja konta Forbet

Aby aktywować konto, oczywiście przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego Forbet należy odszukać na swojej skrzynce pocztowej wiadomość od bukmachera. W wiadomości znajdziemy link aktywacyjny, z którego przejdziemy od razu do zalogowania się na stronie firmy bukmacherskiej.

Niestety to nie jest jeszcze czas, kiedy można wpłacić pieniądze i rozpocząć obstawianie. Trzeba jeszcze poczekać na ostateczną weryfikację przez pracowników bukmachera naszego dokumentu tożsamości. Zwykle potrwa to około 30. minut i obstawianie będzie już możliwe.

• Pierwsze logowanie i wpłata

Czas na pierwsze wejście na konto, a co za tym idzie – obstawienie pierwszego kuponu już coraz bliżej. Wystarczy wpisać swój login i hasło, aby znaleźć się na swoim koncie gracza. Jeśli chodzi o dokonanie pierwszej wpłaty to jest to również banalnie proste.

Wystarczy odnaleźć zielony przycisk „wpłać”, aby przejść do zakładki z wyborem metody płatności i kwoty, którą będziemy chcieli wpłacić na konto. Do wyboru jest kilka różnych opcji, dzięki czemu wybór w Forbet jest naprawdę różnorodny. Możemy skorzystać z PayU, DotPay, czy t.pay.com. Każda z nich jest tak naprawdę odpowiednia, a środki na koncie pojawiają się niemal od razu. o wyborze odpowiedniej dla nas metody płatności musimy kliknąć „wybierz” i wpisać kwotę, którą zdecydujemy się wpłacić.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Betfan 100 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Dodajmy, że za pomocą DotPay można skorzystać chociażby z płatności BLIK, czy Skycash.

Warto jest się zastanowić, jaką kwotę wpłacimy na samym początku obstawiania. Wszystko dlatego, że to od niej będzie zależała wielkość kwoty, którą otrzymamy dzięki promocjom Forbet. Minimalny depozyt, który będzie liczył się w tych bonusach to 20 złotych. Dzięki naszemu unikalnemu kodowi z bonusu od pierwszych trzech depozytów każdy typer może wyciągnąć nawet 2100 złotych.

Po kliknięciu w przycisk „wpłać” pojawi się potwierdzenie, czy dana kwota, którą wpisaliśmy ma zostać ściągnięta z naszego konta bankowego. Po zaakceptowaniu kwoty, zostaniemy przekierowani do metod płatności, którą każdy może wybrać już samemu. Na sam koniec wystarczy wybrać swój bank i postępować jak w przypadku zwykłych przelewów bankowych.

Środki na koncie gracza znajdą się tak naprawdę w kilka minut, jak przy każdej transakcji bankowej. Dzięki temu po samej wpłacie od razu można obstawiać kupony.

Konto główne powinno wynosić dokładnie tyle samo, ile zdecydowaliśmy się przelać z konta bankowego. Co innego z kontem bonusowym, gdzie przy spełnieniu wszystkich warunków rejestracji konta z kodem promocyjnym Forbet powinno znaleźć się tam 100 złotych zakładu bez ryzyka, a także 100 złotych ekstra za depozyty o łącznej kwocie minimum 100 złotych.

Żeby móc cieszyć się z tychże promocji należy je obrócić czterokrotnie , obstawiając kupon z łącznym kursem 2.0 i kursem poszczególnych pojedynków minimum 1.20. Aby upewnić się, czy wszystko zostało odpowiednio postawione, można odwiedzić zakładkę „moje konto”, gdzie łatwo można odnaleźć historię każdego wniesionego kuponu. Wszystkie bonusy pojawiają się na koncie po zakończeniu kuponu, którym aktywujemy promocję.

• Wypłata środków

Sama wpłata środków na konto depozytowe trwa zaledwie kilka sekund. Nieco inaczej jest jednak przy wypłacaniu, ponieważ trwa to troszkę więcej czasu. Wypłaty funkcjonują w Forbet w godzinach 8:00-23:00 w dni robocze. Tylko w tym czasie zlecane są wypłaty na konta bankowe graczy.

Jeśli więc dla przykładu – wypłacimy środki w czwartek o 11:00, to jeszcze tego samego dnia powinny znaleźć się u nas w banku. Gdy jednak będzie to w piątek o godzinie 19:00, to przelewu możemy spodziewać się w poniedziałek.

Kod promocyjny Forbet

Tak naprawdę kod promocyjny Forbet uprawnia do wyższego bonusu powitalnego dla nowych typerów, którzy postanowili z niego skorzystać. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wystarczy wpisać nasz kod promocji VIPKOD i cieszyć się z dodatkowych funduszy na grę. Maksymalnie jest to aż 2100 złotych.

FAQ

1. Jak brzmi kod promocyjny Forbet?

Kod promocyjny do tego bukmachera brzmi: VIPKOD. Jeśli tylko zarejestrujesz swoje konto przy użyciu naszego kodu, to przysługuje ci pełna vipowska oferta startowa. jest to dokładnie 2200 złotych w bonusach. Nie można pominąć tylko rubryki z wpisaniem kodu – znajduje się ona w trzecim kroku rejestracji.

2. Co tak naprawdę daje kod promocji Forbet?

Nasz kod zapewnia tak naprawdę jeszcze lepszy start w Forbet. Oprócz i tak wysokiej kwoty 2000 złotych od trzech pierwszych depozytów, typerzy mogą liczyć na ekstra 200 złotych. Ponadto dzięki takiej rejestracji gracze mogą spodziewać się promocji okazjonalnych lub tymczasowych.

3. Czy potrzebne są wszystkie informacje z dowodu osobistego podczas rejestracji?

Tak naprawdę, to bukmacher w celu zweryfikowania konta potrzebuje jedynie imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania oraz numer dowodu. Całą resztę można tak naprawdę zakryć. Należy tylko pamiętać, że zdjęcie musi być wyraźne.

4. Dlaczego muszę podawać tyle danych wypełniając formularz?

Ilość podawanych danych została określona znowelizowaną Ustawą Hazardową z 2017 roku. To tam powstał zapis o pełnej weryfikacji konta, i właśnie dlatego każdy legalny bukmacher musi je zbierać. Oczywiście są one w pełni bezpieczne i wykorzystane tylko w celu sprawdzenia prawdziwości danej osoby.

5. Jaka jest maksymalna możliwa wygrana na kuponie?

Maksymalnie może to być kwota 200 000 złotych.

Forbet

Zgarnij 2100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

Warte uwagi ...