Promocja Superbet "Wyzwania na ME 2024" 2024

Promocja Superbet „Wyzwania na ME 2024”

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Organizator i Cel Promocji Promocja „Wyzwania na ME 2024” jest prowadzona przez Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Superbet zastrzega, że promocja będzie dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Promocja jest skierowana wyłącznie do graczy, którzy spełnią określone warunki uczestnictwa.

Kto Może Wziąć Udział w Promocji?

Wymagania dla Uczestników Aby wziąć udział w promocji, musisz być pełnoletni i posiadać aktywne konto na Superbet. Promocja nie jest dostępna dla pracowników Superbet oraz ich rodzin. Każdy uczestnik musi zaznaczyć odpowiednie zgody marketingowe podczas rejestracji.

Odbierz bonusy na EURO w SUPERBET
za wpłatę 200 zł + bez ryzyka 3500 zł + freebet depozytowy 55 zł + 20 zł na apkę

 

Jak Dołączyć do Promocji?

Procedura Uczestnictwa Aby dołączyć do wyzwania, wystarczy kliknąć przycisk „Weź udział” na stronie promocji. Ważne jest, aby twój kupon zawierał przynajmniej jedno zdarzenie z zakładki SuperBets lub Betbuilder na mecze EURO 2024 i był postawiony za minimum 10 PLN.

Zasady Punktacji i Nagrody

Jak Zdobywać Punkty? Punkty przyznawane są za kupony postawione na mecze EURO 2024. Kupony muszą być rozliczone w trakcie trwania wyzwania i udostępnione w SuperSocial zaraz po zawarciu zakładu. Punkty nie są przyznawane za kupony systemowe, zamknięte przez Cash-Out oraz anulowane zakłady.

Nagrody dla Najlepszych Graczy W każdym wyzwaniu nagrodzimy trzech najlepszych graczy:

    1. miejsce: 300 zł
    1. miejsce: 200 zł
    1. miejsce: 100 zł

Promocja Superbet "Wyzwania na ME 2024" 2024

 

Zasady Wykorzystania Freebetu

Jak Skorzystać z Freebetu? Po wygraniu freebetu, masz 3 dni na jego akceptację poprzez kliknięcie „Akceptuj” w powiadomieniu. Freebet jest aktywny przez 3 dni i nie wymaga żadnego obrotu. Ewentualna wygrana z zakładu postawionego za freebet zostanie pomniejszona o jego wartość.

Ograniczenia i Wykluczenia Freebet nie może być wykorzystany do zakładów na sporty wirtualne oraz gry karciane. Jeśli zlecisz wypłatę środków przed wykorzystaniem freebetu, zostanie on anulowany. Możesz anulować freebet kontaktując się z działem Customer Support.

Reklamacje i Przetwarzanie Danych Osobowych

Jak Złożyć Reklamację? Wszelkie reklamacje można zgłaszać na adres e-mail: odo-pl@superbet.pl. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Superbet, którą zaakceptowałeś podczas rejestracji.

Ochrona Danych Osobowych Superbet jest administratorem danych osobowych uczestników promocji. Dane są przetwarzane w celu realizacji promocji oraz wysyłki informacji handlowych, jeśli wyraziłeś na to zgodę.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zasady Opodatkowania Freebetu

Podatek od Wygranej Zgodnie z przepisami, wartość freebetu jest zwolniona z podatku dochodowego, jeśli nie przekracza 2000 PLN. W przypadku przekroczenia tej kwoty, Superbet przekaże odpowiednią sumę na konto urzędu skarbowego.

Zmiany i Postanowienia Końcowe

Prawo do Zmian Regulaminu Superbet zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie promocji w dowolnym czasie. Zmiany te wejdą w życie następnego dnia po ich ogłoszeniu na stronie internetowej.

Zakończenie Promocji Organizator może zakończyć promocję w dowolnym momencie, informując o tym uczestników. Klienci, którzy spełnili warunki promocji przed jej zakończeniem, zachowują prawo do otrzymania freebetu.

To tyle na temat promocji „Wyzwania na ME 2024” organizowanej przez Superbet. Mamy nadzieję, że teraz wszystko jest jasne i będziesz mógł cieszyć się grą oraz wygrywaniem w tej wyjątkowej akcji!

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link