Typowanie meczy

Typowanie meczy – co i jak

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Od czego zacząć typowanie meczy przez Internet? Oczywiście od piłki nożnej! Niezależnie od tego czy się na niej znamy czy też nie, to większości osób zaczyna swoją przygodę w zakładami bukmacherskimi właśnie od tej dyscypliny sportowej. Ale… jak obstawiać mecze przez Internet by choć trochę zarabiać u bukmachera online?

Typowanie meczów piłki nożnej jest o tyle proste, że możemy posługiwać się statystykami z poprzednich spotkań. To rodzaj narzędzia, z którego korzysta wiele początkujących typerów ale i zawodowi bez niego nie mogą się obejść.

Faktycznie jest kilka ciekawych stron, które oferują owe dane. Niekiedy możemy je nawet znaleźć u samego bukmachera. Dzięki temu możemy wywnioskować czy danej drużynie zależy na wygranej czy też nie. Oprócz tych informacji możemy dowiedzieć się o wiele więcej. Na tym bazuje dużo graczy. Oczywiście jak to bywa raz gdy obstawiamy wygrywamy, raz przegrywamy.

 

Typowanie meczy, ale co obstawiać?

Po zazwyczaj dłuższej takiej grze przychodzi czas na refleksje – może obstawianie remisów, a może typowanie rzutów różnych? Jak obstawiać mecze w takim układzie by choć na nich nie tracić pieniędzy ?

Jednak tych opcji tak naprawdę w piłce nożnej jest przecież o wiele więcej. Najwięcej osób uważa, że zacznie zarabiać pieniądze jeśli weźmie się za obstawianie niskich kursów. Ale pamiętajmy, że to tylko sport. Tu każdy wynik jest możliwy. Często zdarza się i tak, że wchodzą kursy wysokie rzędu 4-7, a przegrywamy z kursami śmiesznie niemal niskimi rzędu – 1,10!

Jak powtarza zatem większości doświadczonych typerów „tutaj nie ma pewniaków, mówimy tu tylko o większym prawdopodobieństwie”. Czy faktycznie jednak gdy obstawiamy niskie kursy nie daje to zarobić?

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

 

Jak typować mecze? Grać niskie kursy?

Sam niski kurs u bukmachera nie zwiastuje sukcesu. Biorąc pod uwagę piłkę nożną musimy przyjrzeć się czy np. zespół A z kursem 1,10 faktycznie wygra mecz skoro ma już zapewnione mistrzostwo kraju? Często w takich meczach dzieją się tzw. cuda i wygrywa bezproblemowo zespół uplasowany w dalszej części tabeli. Niekiedy można zatem wygrać z kursem wynoszącym 3-6. Stawiając zatem dużo pieniędzy na zespół A możemy być bardzo rozgoryczeni i obstawiać kolejne mecze kierując się emocjami co nie wróży niczego dobrego.

Ten przykład jednak pokazuje, że niekiedy należy poświęcić nieco czasu na analizę danego spotkania. Nie da się stawiać swoich pieniędzy tylko na niskie kursy – to po prostu bez sensu.

Są jednak mecze o tzw. życie. I jeśli od tego meczu zależałoby czy zespół A dopiero zdobędzie mistrzostwo kraju to jak bardziej taki kurs jest już do postawienia. Niektórzy jednak nie są przekonani do obstawiania niskich kursów i wolą grać systemami. Jednym z nich jest z pewnością typowanie remisów.

Szybko możemy zauważyć, że spoglądając na kursy widzimy, że remisy mają dość wysokie kursy. Zazwyczaj kiedy zespoły są na tym samym poziomie, a kursy na ich wygraną wynoszą np. 2,40 na każde z nich to kursy na remis wynoszą już 3,50. Takie kursy są satysfakcjonujące już dla większości graczy. Ciężko jest wytypować zwycięzcę meczu. Natomiast remis jest tu jak najbardziej prawdopodobny.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

Jak zarabiać systematycznie na typowaniu…

W ten temat warto się jednak dogłębniej zanurzyć. Wiele osób gra tym systemem i potrafi zarabiać naprawdę systematycznie. Pozostaje nam jeszcze typowanie rzutów różnych. Na jednym z form internetowych dotyczącym zakładów bukmacherskich jeden z typerów stwierdził, że odkąd ma możliwość typowania tzw. rogali zaczął naprawdę zarabiać na bukmacherce.

Są zespoły, których gra opiera się głównie na takim graniu, że wbijają dużo rzutów różnych. Niektórzy bukmacherzy doskonale o tym wiedzą i w ich ofercie nie znajdziemy możliwości ich obstawienia. Inni natomiast kuszą swoich potencjalnych klientów również tą opcją. Wśród tych bukmacherów jest oczywiście lvbet.pl.

W ich ofercie znajdziemy nie tylko ile rzutów rożnych będzie w danym meczy, ale również kto zdobędzie ich więcej, możemy je również obstawiać z handicapem. Tych opcji jest jednak więcej.

forbet-bonus-powitalny

 

Obstawiamy!

Obstawianie rzutów rożnych jest faktycznie coraz bardziej popularne. Przeglądając często statystyki meczów możemy również znaleźć i tę informację. Które rodzaje zakładów są zatem dla nas typerów najbardziej atrakcyjne? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każda osoba preferuje inną grę.

Niektórzy prowadzą strategię, dla której podstawą jest wcześniej opisywane  typowanie niskich kursów. Albo stawiają za każdym razem tą samą płaską stawkę (zazwyczaj są to dość duże kwoty, by zarobek był w miarę satysfakcjonujący). Niekiedy obstawiają niskie kursy stawiając wszystko, włącznie z ostatnią wygraną. Zaczynają np. od 10 złotych i po kilkudziesięciu poziomach mogą na koncie mieć nawet 20 tysięcy złotych!

Typowanie remisów to już zupełnie inna analiza spotkań. Wydaje się, że nie ma tu zbyt wielu zwolenników.

Z pewnością nie są to osoby początkujące. Te jeśli już typują, to zwycięstwo z podpórką, czyli remisem. Obstawienie remisu jest dla nich zbyt ryzykowne.

Co innego jeśli chodzi o obstawienie rzutów rożnych. W tym przypadku kursy są dość wysokie i znając styl gry danej drużyny możemy zarobić faktycznie duże pieniądze. To co jednak się obstawia zależy od samego typera i jego założonej wcześniej taktyki.

Obstawiając niskie kursy musimy inwestować często dużo pieniędzy, a wygrana i tak nie jest pewna.

Remisy wcale nie są niemożliwe gdy obstawiamy mecze online. Wystarczy wejść na ostatnie wyniki piłki nożnej, by to zauważyć. Znowuż rzuty rożne to ciekawa alternatywa dla zdobytych goli w danym meczu. Dlatego gdy obstawiamy mecze online i w dodatku obstawiamy na żywo warto zainteresować się tym sposobem typowania meczy online u bukmacherów.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less

 

Typowanie meczy na żywo

Każdy, kto już „zadomowił się” u danego bukmachera i posiada już stosowną wiedzę na temat obstawiania meczów, może spróbować przejść o poziom wyżej. Tyczy się to obstawiania meczy na żywo. Oczywiście, nie jest wskazane grać live, kiedy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z bukmacherką, ponieważ wymaga to nieco więcej znajomości samego funkcjonowania obstawiania, a także obycia się z typowaniem meczy i stroną danego bukmachera internetowego.

Jednak jeśli czujemy już niedosyt z typowania kuponów SOLO (zwane też singlami lub pojedynczymi) lub AKO na wydarzenia, które dopiero będą rozgrywane i potrzebujemy kolejnej dawki adrenaliny, to typowanie na żywo jest idealne.

Czy typowanie na żywo różni się od klasycznego obstawiania?

To pytanie zadawane jest przez każdego, kto chciałby spróbować swoich sił na nieco innej płaszczyźnie niż klasyczne obstawianie.

Tak więc, czy typowanie meczy na żywo różni się od zwykłego obstawiania? I tak, i nie. To, co jest podobne, to przede wszystkim fakt, że nadal typujemy przeróżne kombinacje. Wszystko wygląda zupełnie tak samo, jak przy puszczaniu zakładów przed rozpoczęciem meczów.

Główną różnicą jest jednak intensywność i szybkość działania. Na graniu live możemy w bardzo krótkim czasie wygrać ciekawe sumy. Wszystko dzięki temu, że obstawiamy podczas oglądania spotkania. Może się okazać, że murowany faworyt ma akurat gorszy dzień, lub po prostu pecha.

Widząc to, możemy zaryzykować, że drużyna, która przed meczem była skazana na porażkę może zdobyć gola, lub go nie stracić. Kursy w takich sytuacjach są wysokie, a my stawiając wyższą sumę pieniędzy jesteśmy w stanie ją przynajmniej potroić.

Typowanie meczy - co i jak 2024


 

Typowanie meczy na żywo

Jeśli chodzi o samo typowanie na żywo, to liczba kombinacji, jakie możemy typować jest bardzo okazała. Najczęściej podczas obstawiania live skupiamy się na rzutach rożnych, ilości otrzymanych żółtych kartek, kto strzeli gola jako pierwszy, czy wyniku pierwszej/drugiej połowy.

Są to najpopularniejsze zakłady, jednak oczywiście, można postawić klasycznie na wynik spotkania, czy to, że obie drużyny strzelą gola. Jak widać, możliwości jest bardzo dużo, a dzięki wysokim kursom, jesteśmy w stanie sporo ugrać.

Kiedy warto obstawiać mecze na żywo?

Często początkujący gracze nie są w stanie wychwycić jeszcze tej różnicy, kiedy najlepiej jest skorzystać z typowania na żywo, dlatego zaznaczamy, że warto jest korzystać z tej opcji dopiero wtedy, gdy typujemy już od jakiegoś czasu i mamy mniejsze lub większe doświadczenie.

Jednak gdy czujemy się już na siłach to warto jest skorzystać z obstawiania live. Bardzo opłacalne jest śledzenie większości spotkań rozgrywanych w weekendy. Z tego względu, że jest ich po prostu najwięcej i możemy wyłapać takie mecze, na których jesteśmy w stanie bardzo dużo zarobić.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

 

Takie sytuacje, które dają zarobić, to głównie te, w których faworyt jako pierwszy traci bramkę i na dodatek w pierwszej połowie. Gdy taki stan rzeczy utrzyma się do około 60-70 minuty, to kurs na przedmeczowego faworyta rośnie kilkukrotnie. Dzięki obserwacji takiego spotkania jesteśmy w stanie przewidzieć, czy faworyt zdoła chociaż wyrównać. Wynika to oczywiście z faktu lepszych graczy, a także doświadczenia.

Gdy zaryzykujemy w takiej sytuacji i zespół „na papierze” lepszy zdoła wygrać, to nasz zysk będzie kilkukrotnie wyższy, niż gdybyśmy postawili na nich przed spotkaniem po kursie 1.3, czy 1.4.

Czym się kierować obstawiając na żywo?

Ważne jest to, abyśmy wiedzieli, na co zwrócić uwagę podczas typowania na żywo, a czego się przestrzegać. Przede wszystkim musimy pamiętać, aby za wszelką cenę nie próbować się odegrać. To najgorsze co może być – nie myślimy wtedy racjonalnie, tylko kierują nami emocje, przez co nie patrzymy na obstawianie meczy jak na rozrywkę, która przynosi zarobek, a na machinę z której szybko chcemy wyciągnąć pieniądze.

Warto jest obstawiać podczas samego oglądania meczu. Dzięki wcześniejszej analizie statystycznej i obrazie samego spotkania możemy wywnioskować, co może się jeszcze wydarzyć. Chociażby, czy drużyny grają brutalnie – wtedy warto obstawić na ilość kartek, a może czy jeden z grających zespołów ma ogromną przewagę i ilość rzutów różnych przekroczy pewną liczbę.

To są detale, na które zwróci uwagę typer, który od jakiegoś czasu interesuje się i zarabia na bukmacherce. Każdy początkujący bardziej emocjonalnie podchodzi jeszcze do obstawiania, co jest zgubne w tej dziedzinie. Warto jest wszystko robić z chłodną głową, a dzięki temu jesteśmy w stanie wiele zyskać.

 

Bukmacherzy u których warto typować live

Warto jest również zwrócić uwagę na to, u których bukmacherów najbardziej opłaca się obstawiać live. Wszystko zależy od tego, jakim sportem się tak naprawdę interesujemy. Jeśli jest to piłka nożna, to znajdzie się oczywiście większa liczba bukmacherów, którzy mają wiele świetnych kombinacji podczas typowania na żywo. Gdy jednak interesujemy się mniej popularnym sportem, musimy wtedy zagłębić się w oferty poszczególnych firm bukmacherskich. Współcześnie świetną ofertą wydarzeń na żywo mogą pochwalić się tacy legalni bukmacherzy internetowi jak: Fortuna, Superbet oraz Forbet.

U tych bukmacherów internetowych każdego dnia udostępniane jest nawet kilka tysięcy zakładów, dzięki którym możemy sporo się wzbogacić – a jak wiemy już jak obstawiać mecze przez Internet to sprawa wydaje się nieco prostsza.

 

Jak obstawiać mecze systemem

Surebety

Istnieje sposób czy raczej system bukmacherski na pewny zarobek na zakładach bukmacherskich. O co dokładnie chodzi? O surebety.

To również pewny rodzaj strategii na zakładach bukmacherskich podczas typowania meczy przez Internet. Co prawda dzisiaj jest już z tym trudniej, ale mając odpowiednio dużo motywacji z pewnością damy sobie radę. Zarabiamy tutaj głównie na różnicach kursowych – u jednego bukmachera obstawiamy wygraną zawodnika X, a u drugiego obstawiamy wygraną zawodnika Y.

W przypadku tenisa ziemnego ten system się sprawdza, ponieważ nie mamy tu opcji „remis”. Musimy jednak uważać na to jak dany bukmacher rozlicza krecz. Z piłką nożną bywa już trudniej, ale surebety możemy obstawiać również na żywo.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

 

 

Ciężko je znaleźć…

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężko jest znaleźć takie różnice kursowe u każdego bukmachera na stronie internetowej. Ile możemy zarobić na surebetach? To wszystko zależy od tego ile posiadamy gotówki – im więcej, tym lepiej. Surebety wymagają od nas dosyć dużego wkładu finansowego.

To sprawia, że nie każdy może sobie na nie pozwolić. Kolejnym minusem może być fakt, że żyjąc w Polsce mamy do wyboru tylko legalnych bukmacherów. Musimy pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z 12% podatkiem – no chyba  że gramy na www.betfan.pl 😉

Surebety to najpewniejszy sposób by obstawiać mecze systemem. Dzięki temu niezależnie od wyniku i tak będziemy wygrywać. Dlatego też nie zawsze nasze wygrane są tak duże jakbyśmy sobie tego życzyli. Mimo wszystko należy zauważyć, że jest to pewne.

Oczywiście mamy jeszcze inne możliwości – spadki kursów u bukmacherów azjatyckich czy sprawdzanie giełdy zakładów bukmacherskich. Jednak żaden z tych przypadków nie gwarantuje nam wygranej a i jest dostępny dla nielicznego grona obstawiających mecze online.

 

Gdzie obstawiać mecze?

Gdy mamy za sobą kwestie techniczne i sprawy związane z tym, co w ogóle typować, to nadszedł czas na coś konkretniejszego. Mianowicie – gdzie obstawiać mecze. Jest to jeden z większych problemów dla graczy, którzy szukają odpowiedniej firmy bukmacherskiej dla siebie.

Jak wiemy, na rynku jest blisko 20 legalnie działających podmiotów, z których każdy będzie przekonywał, że jest najlepszy na rynku. My wybraliśmy naszą subiektywną listę firm bukmacherskich, które naszym zdaniem są godne uwagi.

• Betfan

Pierwsza z firm to Betfan, czyli bukmacher, który od nieco ponad roku działa na naszym rynku. Przez ten czas zdążył już sporo namieszać i zaskarbić sobie zaufanie wielu graczy. Co ich wyróżnia?

Przede wszystkim mocno rozszerzona zakładka na rozrywkę – pogoda, show-biznes, wydarzenia okołosportowe, ekonomia i polityka. Wśród nich kilkanaście różnych typów, chociażby na to, co wydarzy się w naszym kraju do 2050 roku, kto wygra kolejne wybory w USA, Francji, czy Niemczech, a także to, jaka będzie średnia temperatura Bałtyku w następne wakacje.

Do tego ciekawe bonusy i promocje. Nowi gracze mogą liczyć na bonus od depozytu – 1000 złotych. Do tego dochodzą zakłady bez ryzyka do 600 złotych – wygrana wraca na konto główne i nie trzeba ich obracać. Na koniec oferują nawet 15 darmowych zakładów (za każde 20 złotych wpłacone otrzymujecie 5 darmowych zakładów). Każdy z nich jest wart 2 złote, a ich wygrana również trafia na konto główne graczy.

200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less

 

• Fortuna

Jeden z potentatów na naszym rynku i firma, gdzie warto obstawiać mecze. Bukmacher, który posiada blisko 40 klasycznych dyscyplin sportowych w ofercie, a także sporty wirtualne, wiele gier e-sportowych, a także zakłady na politykę.

Fortuna, bo o nich chodzi, wyróżnia się również bonusami i promocjami – 830 złotych łącznie jest możliwe do zgarnięcia na starcie. W skład wchodzi zakład bez ryzyka do 600 złotych, bonus od depozytu do 200, a także freebet w wysokości 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, które odpowiadają dokładnie 20 złotym + 10 złotych ekstra.

Co do samego Klubu Fortuny – jest to jeden z najlepszych programów lojalnościowych na rynku. Gracze zbierają punkty za obstawiane kupony, które później można wymienić na nagrody w specjalnej zakładce „e-shop”.
Sporym atutem jest także Strefa Typera, czyli miejsce, gdzie gracze mogą wymieniać się zdaniem na tematy około bukmacherskie. Niewątpliwie można to uznać za forum typerskie, gdzie gracze wrzucają swoje typy, a także gotowe kupony i pytają o opinię innych.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

• LVBET

Na sam koniec zostawiliśmy LV BET. Bukmachera, który od 2016 prężnie działa na naszym rynku – i to z bardzo dobrym powodzeniem. Zasłynął on z wspierania i rozpropagowania typów e-sportowych. Od samego początku swojej działalności mocno się za to wzięli.

I tak, dzisiaj mamy możliwość obstawiać kilkanaście gier e-sportowych, takich jak: Counter Strike, League of Legends, King of Glory, Dota 2, Rocket League, Overwatch, Starcraft, czy FIFA, NBA oraz Call of Duty. W przypadku ważnych pojedynków typerzy mogą oglądać transmisje na żywo wraz z polskim komentarzem.

Do tego warto dodać także wiele klasycznych dyscyplin sportowych, oraz sporty wirtualne. Dobrze prosperuje również zakładka live, gdzie obstawimy niemal wszystko to, co jest dostępne w ofercie przedmeczowej, z dostępem do wielu rynków zdarzeń.

LV BET słynie również z bonusów i promocji. Nowi typerzy mogą liczyć na freebet 20 złotych, plus freebet 50 złotych dla czynnych kibiców piłkarskich drużyn, które sponsoruje ów bukmacher. Chodzi o Wisłę Kraków, Stal Mielec oraz Widzew Łódź.

Ponadto do 3000 złotych od dwóch pierwszych depozytów, lub 600 złotych od pierwszej wpłaty na sporty wirtualne i 333 złote w cashbacku. Stali typerzy mogą liczyć na freebety, zakłady bez ryzyka, czy grę bez podatku. Warto zatem zastanowić się, gdzie obstawiać mecze. Niewątpliwie jednym z faworytów powinien być LV BET.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia