Liga włoska typy

Jak obstawiać Cagliari – Napoli?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

W niedzielę o godzinie 15:00 czasu lokalnego na Sardegna Arenie w Cagliari odbędzie się starcie pomiędzy miejscowym Cagliari a zespołem Napoli w kolejnym meczu Serie A. To spotkanie zapowiada się jako emocjonujący pojedynek, który może przynieść wiele niespodzianek. Sprawdźmy zatem, jakie typy i kursy bukmacherskie są dostępne na ten mecz.

Mniej niż 1,5 gola dla Napoli – kurs 1.84 Napoli od listopada nie zdobyło więcej niż 1,5 gola na wyjeździe w Serie A. Czy trend ten będzie kontynuowany?

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Remis po pierwszej połowie – kurs 2.11 W 11 z ostatnich 15 meczów Napoli remisowało po pierwszej połowie. Czy także tym razem nie zobaczymy rozstrzygnięcia przed przerwą?

Poniżej 2,5 goli – kurs 1.50 Tylko 6 z ostatnich 15 meczów Napoli zakończyło się wynikiem powyżej 2,5 gola. Czy i tym razem nie będzie wielu trafień?

Kursy aktualne z www.lvbet.pl

Analiza Formy i Szanse na Zwycięstwo

Napoli, mimo niedawnego remisu z FC Barceloną w Lidze Mistrzów, wciąż ma trudności na własnym podwórku w Serie A. Obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ligowej, co świadczy o niesatysfakcjonującej formie. Z kolei Cagliari, choć walczy o utrzymanie w lidze włoskiej, nie jest łatwym przeciwnikiem dla Neapolitańczyków. Ich ostatnie zwycięstwo nad Napoli miało miejsce w sezonie 2018/2019.

Typy i Przewidywania na mecz Cagliari – Napoli

Biorąc pod uwagę dotychczasową formę obu zespołów oraz historię ich spotkań, możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji. Typujemy, że Napoli trafi mniej niż 1,5 gola, biorąc pod uwagę ich ostatnie wyniki na wyjeździe.

Przewidujemy również remis po pierwszej połowie, gdyż Napoli rzadko zyskuje przewagę w pierwszej części gry. Spodziewamy się również, że liczba goli w całym meczu nie przekroczy 2,5.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak obstawiać mecz Cagliari – Napoli?

Mecz pomiędzy Cagliari a Napoli zapowiada się jako pojedynek dwóch zespołów z różnymi ambicjami, ale równie ważnymi celami. Mimo pozornej przewagi Neapolitańczyków, historia i aktualna forma wskazują na możliwość niespodzianki.

Dlatego też, obstawiamy mniej niż 1,5 gola dla Napoli, remis po pierwszej połowie oraz poniżej 2,5 goli w całym meczu. Przekonaj się, czy nasze typy się sprawdzą, oglądając to spotkanie na Eleven Sports lub STS TV!

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link