Promocja świąteczna Survival w Superbet

Świąteczny Survival w Superbet – 600 000 zł w puli

przez Obstawianie.Net
11 odwiedzin w tydzień

blank

Superbet rozpoczyna drugą edycję Świątecznego Survivalu, a my zdradzimy Ci, jak wygrać sporą gotówkę podczas świątecznych przygotowań!

Analizowanie Sportowych Wydarzeń pod Czaszka Pierogów

Wyobraź sobie – przygotowując pyszne pierogi, możesz również analizować sportowe statystyki! Wystarczy być aktywnym przez 30 dni na www.superbet.pl, obstawiając mecze za min. 30 zł każdego dnia. Brzmi nieźle, prawda?

600 000 złotych na Koncie: Jak to Zrobić?

Ostatnia edycja przyciągnęła aż 1841 graczy, którzy zgarnęli pół miliona złotych. Teraz do podziału jest 600 000 złotych! Wystarczy postawić codzienny zakład, by wziąć udział w zabawie.

Sportowe Emocje od 24 Listopada do 24 Grudnia

Promocja trwa od 24 listopada do 24 grudnia. Aktywność przez 30 dni to klucz do wygranej. Codzienny kupon na wydarzenie z tego samego dnia za min. 30 złotych – i jesteś w grze!

Superbet Świątecznie: Dodatkowe Sportowe Klimaty

Brak zimowego mundialu nie oznacza braku emocji! Świąteczny Survival zapewnia ogromne sportowe doznania i szansę na wartościowy prezent dla uczestników.

Podsumowanie: Świętuj z Superbetem

Listopad i grudzień to czas, gdy kibice szukają sportowych emocji. Superbet zapewnia dodatkową dawkę adrenaliny – zagraj, wygrywaj i ciesz się świątecznymi wydarzeniami sportowymi!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia