www.betan.pl/totolotek/

Lista legalnych bukmacherów – aktualizacja

Zakłady bukmacherskie w Polsce zwiększyły swoją popularność w ostatnich latach, dlatego także na polskim rynku zwiększyła się ilość bukmacherów internetowych oferujących zakłady. W tym artykule postaram się wam zaprezentować wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju oraz wskazać moim zdaniem najlepsze oferty bukmacherskie dostępne dla każdego z Was.

Pamiętajcie że lista bukmacherów jest ciągle aktualizowana i czasami mogą zdarzyć się opóźnienia w publikowaniu kolejnych bukmacherów którzy dostali licencję w Ministerstwie Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce online.

Lista legalnych bukmacherów w Polsce:

www.lvbet.pl
www.fortuna.pl
www.totolotek.pl
www.etoto.pl
www.forbet.pl
www.milenium.pl
www.sts.pl
www.totalbet.pl
www.superbet.pl
www.pzbuk.pl
www.betclic.pl
www.betfun.pl

Najlepsi Bukmacherzy w Polsce moim zdaniem! :

Wybór Bukmachera jest bardzo trudny, ponieważ jest dostępnych wiele ciekawych ofert, bonusów, rabatów, dlatego postanowiłem, że opiszę wam najlepsze wybory i odpowiednio uzasadnię, a sama kolejność nie będzie miała znaczenia, ponieważ oferty różnią się minimalnie.

1 – fortuna.pl : Fortuna online to bardzo dobry bukmacher, który od lat jest na rynku i oprócz tego, że charakteryzują się doświadczeniem, pewnością to także największymi kursami w Polsce. W ofercie powitalnej otrzymujemy kod VIP oraz ekskluzywny kod bonusowy, co trochę bardziej różni ich od konkurencji i dlatego umieściłem ich na początku tej stawki.

2 – lvbet.pl: Lv to dość świeży bukmacher, ponieważ jest na rynku dopiero od 2016 roku, lecz od początku posiadał duży kapitał, reklamę i szybko wszedł do ,Hierarchi ,, polskiego rynku bukmacherskiego. Lv posiada tymczasowo najlepsze bonusy powitalne i po zarejestrowaniu się na ich stronie mamy prawo do : Bonusu bez depozytu : 20 złotych, darmowy zakład 50 złotych oraz pakiet powitalny 1500 złotych.

3 – totolotek.pl: Totolotek to najstarsza firma w Polsce, która prowadzi zakłady, bo, aż od 1992 roku, lecz w zakładach internetowych wystartował podobnie do swoich konkurentów. Totolotek posiada 3 tymczasowo najlepsze bonusy powitalne i po zarejestrowaniu się na ich stronie mamy prawo do: Bonus bez depozytu: 20 złotych, Bonus od wpłaty: 1000 złotych oraz zakłady bez podatku 12%.

4 – etoto.pl: eToto zakłady bukmacherskie to także starszy bukmacher, ponieważ jest na rynku od 2003 roku, lecz internetowo od 2012 i też posiada bardzo podobne bonusy jak reszta konkurencji: 200% Bonus od wpłaty do 1000 złotych oraz bonusy za rejestrację.

Moim zdaniem ten ranking bukmacherów jest jak najbardziej obiektywny, lecz wymieniłem tutaj tylko 4 przedsiębiorstwa, które uważam za najlepsze w naszym kraju, a jest jeszcze wiele innych bukmacherów, którzy mają bardzo podobne bonusy powitalne i kursy. Podsumowując, to każdy powinien grać tam, gdzie lubi, ponieważ wszędzie jest bardzo podobna oferta i każdy ją dopasuję pod swoje upodobania.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: