Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Aktualna lista legalnych bukmacherów w Polsce którzy mają licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski.

 • STS – licencja nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12,
 • Totolotek – licencja nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485,
 • forBET Zakłady Bukmacherskie – licencja nr PS4.6831.10.2016,
 • LV BET Zakłady Bukmacherskie – licencja nr PS4.6831.9.2016.EQK,
 • Cherry Online Polska – licencja nr PS4.6831.26.2017,
 • BEM Operations Limited – licencja nr PS4.6831.11.2017,
 • BetFan – licencja nr PS4.6831.3.2018,
 • e-Winner – licencja nr PS4.6831.29.2017,
 • Fortuna – licencja nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565,
 • Milenium – licencja nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 (bukmacher w stanie upadłości),
 • Totalbet Zakłady Bukmacherskie – licencja nr PS4.6831.15.2017,
 • Typiko – licencja nr PS4.6831.30.2017,
 • e-TOTO Zakłady Bukmacherskie – licencja nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17,
 • Traf-Zakłady Wzajemne – licencja nr PS4.6831.3.2018,
 • BetX – licencja nr PS4.6831.30.2017,
 • Best Bet – licencja nr PS0.0000.00.2018 ,
 • Polski Bukmacher – licencja nr PS4. 6831.28.2017,
 • Mr BET zakłady bukmacherskie – licencja nr PS4.6831.1.2019,
 • GO BET – nr licencji nie został opublikowany,
 • Bukmacherska – licencja nr PS4.6831.1.2020,
 • FUN PROJECT – nr licencji nie został opublikowany,
 • Silesia Entertainment – licencja nr PS4.6831.7.2020.

Obstawianie zakładów bukmacherskich w naszym kraju niewątpliwie rozwija się z roku na rok. Świadczy o tym na pewno fakt, że zwiększa się liczba legalnie działających firm, a także liczba aktywnie uczestniczących typerów. Właśnie z tego względu postanowiliśmy na stworzenie listy legalnych bukmacherów. Nie zabraknie również najciekawszych ofert na polskim rynku, a także aspektów prawnych dotyczących hazardu w naszym kraju.

Lista bukmacherów (TOP 10)

W Polsce mianem legalnych firm bukmacherskich możemy określić już blisko 20. podmiotów. Aby za taką się uważać należy otrzymać licencję na organizowanie zakładów wzajemnych, którą co roku przyznaje Ministerstwo Finansów. Żeby takie zezwolenie otrzymać, należy spełnić szereg wymogów, które zostały wprowadzone przez organy władzy.

Jak prezentuje się zatem lista legalnych bukmacherów w Polsce? Za moment przedstawimy najpopularniejszą dziesiątkę legalnych firm działających na terenie naszego kraju:

1. STS

Najpopularniejszy polski bukmacher internetowy z największą liczbą aktywnych graczy. Powstał blisko 25 lat temu i do dzisiaj znajduje się w samej czołówce. Obstawimy w nim prawie 40 dyscyplin sportowych, e-sport, a także Betgames i sporty wirtualne. Bukmacher ten posiada własny system wpłat i wypłat, najbardziej rozbudowaną zakładkę live, wraz z transmisjami na żywo, a także świetne promocje – czy to dla nowych, czy stałych typerów.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

2. Fortuna

Tuż za STS-em znajduje się Fortuna. Ten czeski bukmacher działa w naszym kraju również od ponad dwóch dekad i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów na naszym rynku. Gracze tam obstawiający mogą skorzystać z bardzo prężnie działającego programu lojalnościowego, będąc członkami Klubu Fortuna Plus (możemy zbierać punkty, które wymienimy na nagrody).

Ponadto Strefa Typera, czyli forum dla typerów, na którym każdy może podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat zakładów. Co do oferty, to jest ona mocno rozbudowana. Blisko 35 dyscyplin sportowych, a także sporo gier e-sportowych, nawet z możliwością oglądania pojedynków na żywo, wiele rynków zdarzeń oraz wysoki bonus startowy – nawet do 860 złotych.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

3. LVBET

Kolejnym legalnym bukmacherem jest LVBET.PL. Na polskim rynku jest od niemal pięciu lat i już znajduje się w czołówce polskiego rynku. Zasłynął on z wprowadzenia w mocno rozszerzonej formie zakładów na zdarzenia e-sportowe. Ponadto wspiera on Polską Ligę E-sportową, którą możemy oglądać na stronie bukmachera wraz z polskim komentarzem specjalistów w ten dziedzinie. LVBET słynie również z bonusów i promocji.

Jak tylko zbliża się jakieś ważne sportowe wydarzenie, to oni na nie reagują świetnymi promocjami – czy to freebetami, czy zakładami bez ryzyka. Nie brakuje także wysokiego bonusu startowego, do nawet 3333 złotych.

4. Betclic

Legalnym bukmacherem w Polsce stosunkowo od niedawna jest również Betclic. Firma szerzej znana typerom obstawiającym kilka lat temu. Musiała ona jednak zniknąć z naszego rynku w 2017 roku za sprawą wprowadzenia nowej Ustawy Hazardowej.

Na ten moment Betclic posiada najwyższy zakład bez ryzyka na rynku – do 200 złotych. Nie brakuje tam wysokich kursów, świetnych promocji dla stałych graczy, jak „Multi+”, gdzie można liczyć nawet na +50% do ewentualnej wygranej, czy „Piłkarski Jackpot” z kwotą minimum 10000 złotych do podziału. Betclic posiada również najlepszy cashout na rynku, który zezwala na zamknięcie kuponu nawet podczas trwania spotkania.

5. Betfan

Betfan również powstał niedawno, bo w 2019 roku. Jest to specyficzny bukmacher, który specjalizuje się w zakładach na rozrywkę. Znajdziemy tam zdarzenia pogodowe, show-biznesowe, ekonomiczne, polityczne, czy około sportowe.

Wejdź na betfan.pl i zgarnij bonusy
200% za wpłatę + 300 zł za udaną obronę Szczęsnego z Austrią!

 

Na www.betfan.pl Betfan pozwala obstawić chociażby to, jaka będzie średnia temperatura w sierpniu na terenie naszego kraju, czy kto wygra kolejną edycję „Tańca z Gwiazdami”. Ponadto – wysoki bonus startowy – nawet 1000 złotych drugiej wpłaty i zakład bez ryzyka do 600 złotych.

6. Totolotek

Czas na najstarszego bukmachera w Polsce, który na rynku gości już od 1992 roku a działa pod adresem www.totolotek.pl. Przez te wszystkie lata otworzyli oni kilkaset punktów stacjonarnych, a także od kilku lat działają prężnie w Internecie. Totolotek posiada intuicyjną i dobrze skonstruowaną stronę. Dostępnych jest ponad 30 dyscyplin sportowych, a także e-sport i sporty wirtualne.

Co ciekawe, są oni jedyną firmą, która rozdaje bonus za zainstalowanie aplikacji bukmacherskiej – do 49 złotych, a także do 500 złotych od pierwszej wpłaty. Ponadto stali typerzy mogą liczyć na promocje, takie jak gra bez podatku, czy dodatkowy procent do wygranej przy zakładach AKO.

7. Superbet

Superbet również od niedawna znajduje się w Polsce. Ten rumuński bukmacher wszedł z impetem na nasz rynek, przyciągając nowych graczy ciekawymi promocjami. Niemal co tydzień na najważniejsze pojedynki rozgrywane w świecie sportu, bukmacher podwyższa kurs do 25-30 na dane zdarzenie. Jeśli zakład wejdzie, to blisko 300 złotych bonusu otrzymają gracze, którzy to obstawią.

Ponadto cały pierwszy tydzień obstawiania można grać bez ryzyka – do 3500 złotych. Na typerów czeka także „Superspin”, czyli codzienna szansa nawet na 10000 złotych w bonusach. Jeśli chodzi o ofertę, to najlepiej rozbudowana jest piłka nożna i sporty walki. Superbet posiada również sporo praw do transmisji na żywo z najpopularniejszych dyscyplin sportowych.

Lista legalnych bukmacherów w Polsce 2024

 

8. Etoto

Kolejnym legalnym bukmacherem w Polsce to Etoto. Firma ta znajduje się na naszym rynku od dawna, i posiada naprawdę sporo ciekawych ofert i promocji. Przede wszystkim na graczy czeka bonus powitalny do 200% od wpłaty.

Jest to najwyższy procent za wpłatę na naszym rynku. Etoto zaangażował się mocno w rozwój zakładki e-sportu, w której znajdziemy kilka gier e-sportowych, jak CS, LoL, Dota 2, King of Glory czy Starcraft. Bukmacher daje nawet gwarancję najwyższych kursów na sporty elektroniczne (gdy inna firma posiada wyższy, to oni go podwyższają). Firma to rozdaje również sporo gotówki w ramach cyklicznie powtarzanej Etotomanii.

9. Forbet

Forbet jest już uznaną marką na naszym rynku. Typerzy mogą obstawiać klasycznie wiele dyscyplin sportowych, e-sport, a co najważniejsze – sporty wirtualne, które u tego buka są najbardziej rozwinięte na rynku. Dwie zakładki, z wieloma typami i rynkami zdarzeń.

Ponadto ligi piłkarskie, żużel, wyścigi psów, samochodów, czy tenis. To wszystko dostępne jest właśnie w Forbet. Bukmacher daje możliwość obstawiania szybkich kuponów – wystarczy podać kwotę i ewentualną wygraną, a komputer sam nam stworzy kupon. Do tego dochodzi możliwość zgarnięcia ponad 3100 złotych w bonusach.

Dołącz do Ligi Typerów Euro 2024
+1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

10. eWinner

Na sam koniec zostawiliśmy kolejnego bukmachera, który powstał niedawno. Chodzi o firmę eWinner, która posiada dość ciekawą ofertę dla osób zainteresowanych. Bukmacher ten jako jedyny posiada opcję „Custom bet”, czyli daje możliwość stworzenia własnego zakładu na cokolwiek, co wymyślimy. Jedyne co, to trzeba wysłać prośbę o stworzenie takowego zdarzenia minimum 24 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Ponadto każdy z nowych graczy może liczyć na cashback, freebet, a także bonus od depozytu do 655 złotych. Co ciekawe eWinner mocno zaangażował się w rozwój rynków zdarzeń na żużel, rozdając na niego promocje, a także tworząc najciekawszą ofertę na rynku na tę dyscyplinę.

Lista legalnych bukmacherów i ich najlepsze oferty na zakłady

Gdy znamy już po krótce listę legalnych bukmacherów w naszym kraju, to warto przybliżyć to, czym kierować się podczas wyboru swojego buka. Najważniejsze niewątpliwie będą poszczególne oferty bukmacherskie. Co w nich może się znaleźć i na co zwrócić szczególną uwagę?

• Bonusy startowe i promocje

Przede wszystkim powinniśmy przyjrzeć się bonusom i promocjom. Chodzi tutaj zarówno o te dla nowych graczy, jak i stałych typerów. Ważne jest, aby każdy, kto szuka sobie firmy do obstawiania przyjrzał się warunkom dotyczącym obrotu i wymogom kursowym. Im mniejszy obrót, tym łatwiej jest go oczywiście wypłacić. Jeśli bukmacher rozdaje na start freebety, cashback, a także daje bonus od wpłat, to jak najbardziej powinniśmy z takowej oferty skorzystać.

Lista legalnych bukmacherów w Polsce 2024

Dobrze jest, jeśli także zakładka z promocjami stałymi również jest pełna promocji. Do najpopularniejszych z nich należy obstawianie bez podatku, czyli tzw. Happy hour, a także bonusy na zakłady AKO. Warto jest również zagłębić się w ewentualny program lojalnościowy poszczególnych firm. Dzięki nim typerzy również mogą sporo zyskać – chociażby za zebrane punkty obstawiając zakłady, czy odbierając nagrody rzeczowe.

• Dyscypliny sportowe

Chyba najważniejszą sprawą w ofertach bukmacherskich są sporty, które możemy obstawiać. Średnio u każdego bukmachera jest to pomiędzy 30, a 40 dyscyplin sportowych, dodając do tego również sporty wirtualne oraz e-sport. Powinniście również przyjrzeć się dyscyplinom, którymi to wy się interesujecie. W końcu to na nich najpewniej skupicie się podczas typowania.

Dlatego jeśli czujecie się ekspertami w jakimś sporcie niszowym, to dobrze jest zajrzeć czy dany bukmacher taką grę posiada w swojej ofercie. Jeśli jednak interesujecie się piłką nożną, tenisem, czy koszykówką, to na pewno u każdego buka znajdziecie coś dla siebie. Wtedy jednak warto jest przyjrzeć się kursom bukmacherskim oraz marży, jaką narzucają poszczególne firmy.

• Sprawy techniczne

Może nie należy to do kluczowych aspektów podczas podejmowania decyzji w sprawie wyboru bukmachera, jednak sprawy techniczne, takie jak metody płatności, cashout, czyli zamknięcie kuponu przed jego rozstrzygnięciem, a także obsługa klienta, mają pośredni wpływ przy wyborze. Ważne jest to, aby zwrócić na to uwagę, chociażby pytając stałych graczy, lub przeglądając specjalistyczne fora bukmacherskie.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

Nielegalni bukmacherzy online

Tak jak już wspominaliśmy, polski rynek bukmacherski został uregulowany i uporządkowany już trzy lata temu. Od tego czasu jasno jest określone, kto może organizować w naszym kraju zakłady bukmacherskie, a kto nie.

Odpowiednie organy państwa stworzyły nawet Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, gdzie niemal codziennie wpisywani są nielegalni bukmacherzy. Do teraz zostało tam wpisanych łącznie ponad 10000 stron oferujących przeróżne gry hazardowe. A jak rozpoznać taką nielegalnie działającą stronę?

Zwykle bardzo trudno jest je znaleźć w sieci, nie są w naszym języku, a po wejściu zostajemy przekierowani na domenę zagraniczną. Nie polecamy z nich korzystać, ponieważ grożą za to surowe kary – od grzywny, aż do pozbawienia wolności. Na polskim rynku jest tyle legalnych podmiotów, że na pewno któryś z nich spełni nasze wszystkie oczekiwania.

 

Ustawa Hazardowa z 2017 roku

Na sam koniec postanowiliśmy przybliżyć nieco postanowienia Ustawy Hazardowej z 2017 roku. Żeby otrzymać licencję od Ministerstwa Finansów należy spełnić wszystkie warunki, które zostały w ustawie zapisane. Chodzi mianowicie o:

• Prowadzenie strony w języku polskim oraz na polskiej domenie internetowej
• Odprowadzanie podatków do polskiego Skarbu Państwa
• Weryfikacja każdego gracza (czy ma ukończone 18 lat)
• Firma musi być zarejestrowana w naszym kraju.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

1 lipca 2017 roku weszła w życie Ustawa Hazardowa

To dana przełomowa dla każdego gracza, którzy dotychczas obstawiał z pewnością u nielegalnego bukmachera. W świecie bukmacherki rozróżnia się głównie dwa typy gracza – rekreacyjny i zawodowy. Pierwszy z nich gra głównie dla zabawy. Nie patrzą oni na to ile zarabiają czy tracą. Z góry nastawiają się tak naprawdę na stratę no i dobrą zabawę a przy odrobinie szczęścia i wiedzy – wygraną.

Dlatego też wcześniej ustalają ile mogą w przeciągu np. miesiąca poświęcić pieniędzy na swoje hobby.

Zupełnie inaczej obstawiają mecze gracze zawodowi. Dla nich typowanie to nie jest zabawa, a jedynie praca. Tu chodzi o zarabianie pieniędzy i ogrywanie bukmachera tak by legalni bukmacherzy w Polsce cierpieli 😉 Kiedy to mogliśmy korzystać bez problemów z nielegalnych bukmacherów każdy gracz był w pełni zadowolony.

Mieliśmy dostęp do szerokiej oferty i wysokich limitów. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że owe określenie „nielegalni bukmacherzy” niekoniecznie jest prawdziwe. Są to bowiem legalnie działające firmy bukmacherskie, które miały licencję często takich państw jak Malta czy Anglia.

W Polsce jednak działały pod taką, a nie inną nazwą. Zawodowi gracze mieli pełne pole do popisu – wielu bukmacherów, którzy akceptowali wysokie stawki, mieli szeroka ofertę i wysokie kursy. Nie da się zatem ukryć, że zarabialiśmy u nich więcej niżeli u legalnych bukmacherów działających pod odpowiednią licencją na terenie naszego kraju. Jednakże po wspomnianym 1 kwietnia 2017 roku w Polsce są dostępne tylko i wyłącznie legalnie działające firmy bukmacherskie. Aktualnie jest to ponad 20 firm. Żadna z nich nie jest w stanie dorównać żadnemu nielegalnemu bukmacherowi.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Dlaczego?

Oczywiście głównym powodem jest podatek 12%. A właściwie podatki, ponieważ od pewnej kwoty wygranej dodatkowo mamy 10% podatek. To sprawia, że wygrane są o wiele mniejsze niżeli u nielegalnych bukmacherów.

Popatrzmy zatem na to co dzieje się aktualnie – czy dziś zawodowi gracze mają czego szukać u legalnych bukmacherów? W ostateczności tak. Ale tak naprawdę powinien być to raczej okres przejściowy. Zawodowi gracze kończą tu szybko obstawianie zakładów bukmacherskich ze względu na niskie limity. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce przeznaczony jest dla gracza rekreacyjnego. Tu stawki średnio wynoszą 10-200 złotych.

Gracze zawodowi operują o wiele wyższymi stawkami. Grają mniej spotkań i mają o wiele wyższy wskaźnik wygranych. A to sprawia, że legalny bukmacher niemal w kilka dni jest w stanie wyłapać takie gracza i go zlimitować.

U kogo obstawiać…

Niestety obecnie nie ma legalnego bukmachera, który byłby przeznaczony dla zawodowego gracza. A to oznacza, że gracz musi zrezygnować z takiej możliwości zarabiania lub tez pomyśleć o emigracji.

W samej Europie jest wiele państw, w których nadal można obstawiać mecze jak jeszcze u nas w Polsce przed 1 kwietnia 2017 roku. Gracze zawodowi dla których faktycznie było to główne źródło utrzymania decydują się na wyjazd do Anglii czy na Maltę. Niestety takie mają tylko wyjście owi gracze.

I o ile ofertę moglibyśmy złączyć z kilku legalnych bukmacherów to już same limity powodują, że w przeciągu kilku miesięcy będziemy mogli grać o kilkanaście złotych za kupon. To jedynie potwierdza, że legalni bukmacherzy w Polsce nie są dla zawodowych graczy.

Lista nielegalnych bukmacherów – zablokowani przez MF

(wymieniamy tylko te najpopularniejsze)

bet-at-home

bet365

betsson

betsafe

expekt

unibet

 

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
777zł na start
Etoto oferta na dziś
www.etoto.pl
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less
200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less
Cashback 200 zł
Betclic oferta na dziś
www.betclic.pl
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo Show Less
100% za wpłatę
Totolotek oferta na dzis
www.totolotek.pl
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link