Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/betfan/

Lista legalnych bukmacherów – aktualizacja

Lista legalnych bukmacherów w Polsce

Poniżej lista legalnych bukmacherów działających w Polsce i krótki opis tego jak wygląda sytuacja zakładów bukmacherskich w Polsce na tą chwilę…

Zakłady bukmacherskie w Polsce zwiększyły swoją popularność w ostatnich latach, dlatego także na polskim rynku zwiększyła się ilość bukmacherów internetowych oferujących zakłady. W tym artykule postaram się wam zaprezentować wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju oraz wskazać moim zdaniem najlepsze oferty bukmacherskie dostępne dla każdego z Was.

Pamiętajcie że lista bukmacherów jest ciągle aktualizowana i czasami mogą zdarzyć się opóźnienia w publikowaniu kolejnych bukmacherów którzy dostali licencję w Ministerstwie Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce online.

Lista legalnych bukmacherów w Polsce:

Lista bukmacherów z licencją
Adres, nr licencji Bonus KodPromo
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

Najlepsi Bukmacherzy w Polsce naszym zdaniem :

Wybór Bukmachera jest bardzo trudny, ponieważ jest dostępnych wiele ciekawych ofert, bonusów, rabatów, dlatego postanowiłem, że opiszę wam najlepsze wybory i odpowiednio uzasadnię, a sama kolejność nie będzie miała znaczenia, ponieważ oferty różnią się minimalnie.

1 – fortuna.pl: Fortuna online to bardzo dobry bukmacher, który od lat jest na rynku i oprócz tego, że charakteryzują się doświadczeniem, pewnością to także największymi kursami w Polsce. W ofercie powitalnej otrzymujemy ekskluzywny bonus 120 zł darmowy zakład oraz 1000 zł za wpłatę, co trochę bardziej różni ich od konkurencji i dlatego umieściłem ich na początku tej stawki.

2 – betfan.pl: to bardzo dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Bardzo wysoko na naszej liście bukmacherów ze względu na zakłady bukmacherskie bez podatku oraz pakiet powitalny 3000 zł za wpłaty oraz 100 zł darmowy zakład. Do tego wysokie kursy jak na polskie warunki i już mamy bukmachera u którego aż chce się grać – bo nie zapominajmy że strona do obstawiania meczów również stoi na bardzo wysokim poziomie.

3 – sts.pl: to największy ale nie najlepszy naszym zdaniem bukmacher w Polsce. Doskonała oferta bonusowa nie tylko dla nowych graczy (bonus bez depozytu oraz 1200 zł za depozyt) ale i dla stale grających, liczne konkursy, nie najgorsze kursy – do tego świetna aplikacja bukmacherska – stąd pozycja numer 3 na naszej liście legalnych bukmacherów w Polsce.

4 – lvbet.pl: Lv to dość świeży bukmacher, ponieważ jest na rynku dopiero od 2016 roku, lecz od początku posiadał duży kapitał, reklamę i szybko wszedł do ,Hierarchii ,, polskiego rynku bukmacherskiego. Lvbet posiada tymczasowo najlepsze bonusy powitalne i po zarejestrowaniu się na ich stronie mamy prawo do : Bonusu bez depozytu : 20 złotych oraz pakiet powitalny 1500 złotych.

5 – totolotek.pl: Totolotek to najstarsza firma w Polsce, która prowadzi zakłady, bo, aż od 1992 roku, lecz w zakładach internetowych wystartował podobnie do swoich konkurentów. Totolotek posiada 3 tymczasowo najlepsze bonusy powitalne i po zarejestrowaniu się na ich stronie mamy prawo do: Bonus mobile, Bonus od wpłaty: 1000 złotych oraz zakłady bez podatku 12% w promocji.

6 – etoto.pl: eToto zakłady bukmacherskie to także starszy bukmacher, ponieważ jest na rynku od 2003 roku, lecz internetowo od 2012 i też posiada bardzo podobne bonusy jak reszta konkurencji: 200% Bonus od wpłaty do 300 złotych oraz bonusy za rejestrację.

Moim zdaniem ten ranking bukmacherów jest jak najbardziej obiektywny, lecz wymieniłem tutaj tylko 4 przedsiębiorstwa, które uważam za najlepsze w naszym kraju, a jest jeszcze wiele innych bukmacherów, którzy mają bardzo podobne bonusy powitalne i kursy. Podsumowując, to każdy powinien grać tam, gdzie lubi, ponieważ wszędzie jest bardzo podobna oferta i każdy ją dopasuję pod swoje upodobania.

1.
Betclic

Bonus Cashback 550 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

2.
Betfan

3x777 zł na start, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3 x 777 zł na start i nic tylko obstawiać.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

4.
Forbet

Zgarnij 2100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

5.
Fortuna

Darmowy zakład 210 zł, Freebet 20 zł! 2000 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

6.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

7.
Milenium

100 zł freebet, 1500 zł cashback i 1500 zł za wpłatę

Bardzo fajny bukmacher dla początkującego, oprócz promocji darmowy zakład dostaniemy nawet 1500 zł za wpłatę, 1500 zł w formie cashback i 20 zł bez depozytu. A do tego wysokie kursy.

8.
Noblebet

1650 zł wpłatę i 20 zł w aplikacji

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

9.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

10.
STS

29 zł za rejestrację i 1200 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

11.
Superbet

Tydzień bez ryzyka 500 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

12.
Totalbet

20 zł na start

Stosunkowo nowy bukmacher i wiele mu brakuje. Próbuje nadrobić braki ofertą powitalną - oferuje do 5000 zł - tak pięć tysięcy zł na start i do tego bonus bez depozytu!

13.
Totolotek

Na start do 1000 zł!

Synonimem zakładów bukmacherskich od zawsze był Totolotek, lecz teraz to tylko solidny niczym nie wyróżniający się bukmacher - no może poza prostym bonusem od wpłaty do 1000 zł na start.

Ustawa hazardowa zmieniła rynek

1 lipca 2017 roku to dana przełomowa dla każdego gracza, którzy dotychczas obstawiał z pewnością u nielegalnego bukmachera. W świecie bukmacherki rozróżnia się głównie dwa typy gracza – rekreacyjny i zawodowy. Pierwszy z nich gra głównie dla zabawy. Nie patrzą oni na to ile zarabiają czy tracą. Z góry nastawiają się tak naprawdę na stratę no i dobrą zabawę a przy odrobinie szczęścia i wiedzy – wygraną.

Dlatego też wcześniej ustalają ile mogą w przeciągu np. miesiąca poświęcić pieniędzy na swoje hobby.

Zupełnie inaczej obstawiają mecze gracze zawodowi. Dla nich typowanie to nie jest zabawa, a jedynie praca. Tu chodzi o zarabianie pieniędzy i ogrywanie bukmachera tak by legalni bukmacherzy w Polsce cierpieli 😉 Kiedy to mogliśmy korzystać bez problemów z nielegalnych bukmacherów każdy gracz był w pełni zadowolony.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Betfan 100 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Mieliśmy dostęp do szerokiej oferty i wysokich limitów. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że owe określenie „nielegalni bukmacherzy” niekoniecznie jest prawdziwe. Są to bowiem legalnie działające firmy bukmacherskie, które miały licencję często takich państw jak Malta czy Anglia.

W Polsce jednak działały pod taką, a nie inną nazwą. Zawodowi gracze mieli pełne pole do popisu – wielu bukmacherów, którzy akceptowali wysokie stawki, mieli szeroka ofertę i wysokie kursy. Nie da się zatem ukryć, że zarabialiśmy u nich więcej niżeli u legalnych bukmacherów działających pod odpowiednią licencją na terenie naszego kraju. Jednakże po wspomnianym 1 kwietnia 2017 roku w Polsce są dostępne tylko i wyłącznie legalnie działające firmy bukmacherskie. Aktualnie jest to 9 firm. Żadna z nich nie jest w stanie dorównać żadnemu nielegalnemu bukmacherowi.

Dlaczego?

Oczywiście głównym powodem jest podatek 12%. A właściwie podatki, ponieważ od pewnej kwoty wygranej dodatkowo mamy 10% podatek. To sprawia, że wygrane są o wiele mniejsze niżeli u nielegalnych bukmacherów.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

Popatrzmy zatem na to co dzieje się aktualnie – czy dziś zawodowi gracze mają czego szukać u legalnych bukmacherów? W ostateczności tak. Ale tak naprawdę powinien być to raczej okres przejściowy. Zawodowi gracze kończą tu szybko obstawianie zakładów bukmacherskich ze względu na niskie limity. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce przeznaczony jest dla gracza rekreacyjnego. Tu stawki średnio wynoszą 10-200 złotych.

Gracze zawodowi operują o wiele wyższymi stawkami. Grają mniej spotkań i mają o wiele wyższy wskaźnik wygranych. A to sprawia, że legalny bukmacher niemal w kilka dni jest w stanie wyłapać takie gracza i go zlimitować.

U kogo obstawiać…

Niestety obecnie nie ma legalnego bukmachera, który byłby przeznaczony dla zawodowego gracza. A to oznacza, że gracz musi zrezygnować z takiej możliwości zarabiania lub tez pomyśleć o emigracji.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

W samej Europie jest wiele państw, w których nadal można obstawiać mecze jak jeszcze u nas w Polsce przed 1 kwietnia 2017 roku. Gracze zawodowi dla których faktycznie było to główne źródło utrzymania decydują się na wyjazd do Anglii czy na Maltę. Niestety takie mają tylko wyjście owi gracze.

I o ile ofertę moglibyśmy złączyć z kilku legalnych bukmacherów to już same limity powodują, że w przeciągu kilku miesięcy będziemy mogli grać o kilkanaście złotych za kupon. To jedynie potwierdza, że legalni bukmacherzy w Polsce nie są dla zawodowych graczy.

Pełna lista bukmacherów z licencją jest na https://listabukmacherow.pl/

Lista nielegalnych bukmacherów – zablokowani przez MF

(wymieniamy tylko te najpopularniejsze)

bet-at-home

bet365

betsson

betsafe

expekt

unibet

bwin

Warte uwagi ...