Czy Bet at home jest legalny? 2024

Czy Bet at home jest legalny?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Przeglądając spis legalnych bukmacherów z pewnością w oczy rzuci nam się brak Bet at home. Być może ów bukmacher online ten nie zajmuje w rankingach bukmacherów pierwszych miejsc, ale wśród typerów w Polsce jest bardzo popularny. Jeśli mielibyśmy zakwalifikować go do jednej z klas to byłaby to średnia klasa.

Bet at home działa od dość dawna na rynku – od 1999 roku. A to już jest pewna ważna informacja, że jest to bukmacher z doświadczeniem, któremu możemy zaufać. Dodatkowym atutem jest fakt, że bukmacher jest notowany na giełdzie. Jeśli byliśmy dotychczas tylko i wyłącznie fanami sportu to z pewnością kojarzymy tą nazwę z bannerów reklamowych, ponieważ ów bukmacher sponsorował lub też nadal sponsoruje wiele klubów czy imprez.

To jednak same suche fakty.

Tenis na żywo

Czy bet at home jest legalny w Polsce?

Przejdźmy do informacji, które bardziej powinny interesować potencjalnych użytkowników tego bukmachera. Czy warto i czy legalnie można obstawiać Bet at home?

Mimo tego, że bukmacher należy do raczej średniej klasy bukmacherów to ma on wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest z pewnością brak potrącenia podatku w wysokości 12%. A jest to o tyle ważne, że jednocześnie Bet at home ma wysokie limity. Już na samym początku wejścia na ich stronę internetową możemy zauważyć ostatnie dość spore wygrane innych typerów – nie tylko na zakładach bukmacherskich, ale również w kasynie.

Kolejną wielką zaletą bukmachera są natychmiastowe wypłaty przez portfele elektroniczne. Jako, że wiele osób, które obstawiają mecze u takich bukmacherów posiadają właśnie owe portfele internetowe jest to naprawdę spora zaleta.

Kolejnym dużym plusem są jedne z najwyższych bonusów powitalnych jak i promocji już w trakcie obstawiania. Bukmacher jest także polecany dla osób początkujących, ponieważ minimalna stawka wynosi zaledwie 1 złoty. Należy także wspomnieć o możliwości obstawiania zakładów na żywo chociaż oferta nie jest tutaj bardzo obszerna.

No i oczywiście przejrzysta szata graficzna strony internetowej.

Jednak najważniejszą informacją dotyczącą tegoż buka jest jego legalność – a w zasadzie jaj brak. Gdyż bukmachera nie ma na liście legalnych bukmacherów posiadających licencję Ministerstwa Finansów.

Zresztą wystarczy wejść na stronę Betathome by przekonać się że jest blokowana przez polski rząd.

 

Wady Bet at home

Jak i każdy bukmacher i Bet at home na swoje wady choć dla osób, które nie posiadają multikont i nie obstawiają zbyt dużych stawek jest to bukmacher godny polecenia. Jakie są opinie o Bet at home? Pozytywne mieszają się z negatywnymi.

Choć zazwyczaj te drugie są przez osoby, które chciały przez kilka kont ugrać więcej na bardzo konkurencyjnych bonusach.

Nie warto się nimi kierować, tym bardziej, że Bet at home to sprawdzona firma działają na rynku polskim już dobre kilka lat. Dość ciekawa oferta, wysokie limity, choć należy tu wspomnieć o nieco niskich kursach. Mimo wszystko warto, bo bukmacher nie pobiera podatku. Dzięki temu i tak jesteśmy na większym plusie.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia