EURO 2024, typy 2024

EURO 2024, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Obecnie każdy może wygrać z każdym, co pokazują eliminacje do Euro 2024 czy MŚ…

Typowanie Euro 2024 nie jest takie proste jak się nad wydaje bo jak pokazały dotychczas kolejki w grupach nawet faworyci potrafili przegrać ze słabeuszami (patrz Włochy, Francja czy Hiszpania).

Już samo wybranie zakładu bukmacherskiego do obstawienia nie jest łatwe, ponieważ na rynku pojawia się bardzo wiele różnych propozycji o różnych kursach i czasami trudno się zdecydować na dany zakład. Bukmacherzy internetowi do tego kusza bardzo wielkimi bonusami i zakładami dlatego trzeba być czujnym gdy chcemy obstawiać mecze na mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Dlatego warto korzystać tylko i wyłącznie z tych bukmacherów, które posiadają najlepsze opinie wśród swoich klientów. Opinie sprawdzimy nie tylko na samej stronie bukmachera, ale również na stronach www jak choćby nasza oraz forach internetowych bukmacherskich.

EURO 2024, typy 2024

 

Po gruntownej ocenie na pewno znajdziemy zakłady bukmacherskie na Euro 2024, które będą nam odpowiadać pod każdym względem. Niestety osoba początkujące może mieć problem ze znalezieniem takich – najlepszych do wytypowania. Wybierzmy więc zakłady bukmacherskie na Euro 2024 w oparciu o nasze przykłady, które są już do końca sprawdzone przez wielu graczy.

Znalezienie dobrych zakładów zajmie nam chwilę – wiec po co szukać jak macie je wszystkie na naszej stronie www poświęconej typowaniu i obstawianiu meczy online.

Typowanie Euro 2024

Zauważmy, że w dzisiejszych czasach mnóstwo osób zaczyna zarabiać właśnie w taki sposób na zakładach piłkarskich i to bez żadnego doświadczenia. Mamy zatem spore szanse o ile dobrze wybierzemy mecze które chcemy obstawić.

Typowanie Euro 2024 to idealna propozycja dla pasjonatów sportów i piłki nożnej. Nie musimy zakładać się między znajomymi. Możemy na tym zarobić naprawdę duże pieniądze, jeśli tylko poznamy lepiej wyniki jakie padły dotychczas oraz przewidywania bukmacherów co do spotkań w przyszłości. Wybierając dobre zakłady bukmacherskie na mecze EURO 2024 spełniamy się nie tylko w sporcie, ale również zawodowo bo możemy na tym zarabiać.

Idealna propozycja dla wszystkich interesujących się sportami wszelkiego rodzaju. Pójdźmy zatem w dobrym kierunku i sprawdźmy typy bukmacherskie na mecze podczas Euro 2024 już dziś…

EURO 2024, typy 2024

Typy i Terminarz Euro 2024

1/2 finału

– wtorek, 9 lipca 2024
Hiszpania – Francja (21:00, Monachium) – TYP: 1

– środa, 10 lipca 2024
Holandia – Anglia (21:00, Dortmund) – TYP: 1

– niedziela, 14 lipca 2024
FINAŁ (21:00, Berlin)

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + ekstra kasa za zadania

 

 

Kto wygra na Mistrzostwach Europy?

Statystyki są niemal niczym w porównaniu do ostatnich zmaganiach piłkarzy na Mistrzostwach Europy. Prawda jest taka, że dzisiejsza piłka nożna to przede wszystkim zmagania klubowe. To właśnie tutaj jest największy nacisk na piłkarzy i wyniki.

Oczywiście nie oznacza to, że nikt nie chce zdobywać triumfów z reprezentacją. Tu jednak przygotowania trwają o wiele krócej. Zatem czasu na wypracowanie pewnych zagrań jest naprawdę mało. Widać to często na boisku, gdzie piłkarze podają sobie piłkę, a ta właściwie wychodzi na aut.

Widać zatem, że ten czas jest potrzebny. Ciężko jest typować faworytów tak wielkich imprez, a także pierwsze mecze. Stąd też wielu typerów obstawia te pierwsze zmagania na żywo. A dopiero potem po ocenie postanawia obstawiać mecze przed gwizdkiem.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Faworyci ME w piłce nożnej cały czas, właściwie niezmiennie są ci sami – Francja, Hiszpania i Niemcy. Jednak to już wiedzieliśmy przed rozpoczęciem imprezy. Dziś wiemy o wiele więcej. Te informacje są bardzo cenne dla każdego kibica, typera. Czy możemy już dziś z większym prawdopodobieństwem stwierdzić kto po ostatnich meczach wygra Euro?

Jedno jest pewne – Francja, organizator imprezy z pewnością nie zawodzi i pewni przechodzi do kolejnego etapu zmagań o tytuł.

 

A na kogo stawiają bukmacherzy…

Tu również nie ma żadnych nowości – Francja na samym początku, a tuż za nią Niemcy i Hiszpania. Czy po obejrzeniu meczy możemy mieć jakiekolwiek wątpliwości? Cóż, z pewnością żadnej z tych topowych zespołów nas niczym szczególnym nie zachwycił.

Nie padały tu grady bramek. Pierwsze mecze były dość nerwowe, ale bez niespodzianek. Znowuż ostatnie zmagania nie stały na wysokim poziomie, gdyż pewne awansu reprezentacje nie chciały otrzymać kartek czy doznać kontuzji kluczowych zawodników. Trenerzy z pewnością mają jeszcze swoje asy w rękawie i sami zawodnicy nie pokazali na co ich stać.

Ciężko już teraz spodziewać się o sensacje, faworyci ME w piłce nożnej powinni spokojnie awansować dalej. Należy jednak zauważyć, że jest to już poważny etap tej imprezy i nie ma już zespołów, dzięki którym moglibyśmy punktować.

Warto z pewnością obserwować kursy i przypatrywać się temu na kogo stawiają bukmacherzy. To jedna z wielu profesjonalnych podpowiedzi jeśli chodzi o kolejne mecze. Będąc jednak kibicem i oglądając chociaż większości meczy z pewnością mamy pewny obraz gry każdego z zespołów. Widzimy na co stać każdego zawodnika, a także całą drużynę.

Na kogo jednak już dziś warto stawiać swoje pieniądze?

 

Kto po ostatnich meczach wygra Euro

Z pewnością warto zainwestować swoje pieniądze we Francję. Po całym zespole widać, że każdy chce się pokazać z dobrej strony.

Widać „chemię” między zawodnikami i ciekawe zagrania, które tworzą sytuacje bramkowe. Poza tym nie zapominajmy, że to Mistrz Świata. Niemal zawsze bardzo wskazane jest, by dotrwał on jak najdalej podczas zawodów bo przyciąga publikę przed TV.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Nie inaczej może być i w ME 2024, tym bardziej patrząc na decyzję niektórych sędziów w ostatnich eliminacjach czy ME. Ci również mogą pomóc Francuzom na zdobycie Mistrzostwa Europy 2024.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link