Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Bukmacherzy azjatyccy czyli buki w Azji

Bukmacherzy azjatyccy czyli buki w Azji 1

Obstawiając dłużej zakłady bukmacherskie prędzej czy później natkniemy się na bukmacherów azjatyckich. Oprócz tego możemy spotkać się ze stwierdzeniem „azjatycki rynek bukmacherski”. O tym jednak później.

Azjatyccy bukmacherzy słyną z tego, że można u nich obstawiać o wiele większe kwoty. Głównie należy spojrzeć na to od tej strony, że azjatycki rynek jest kilkakrotnie większy niżeli europejski. Grają tam miliony ludzi z różnym zasobem pieniężnym. W Europie bukmacherzy azjatyccy są dla nas wyznacznikiem jeśli chodzi o podejrzane mecze.

Bukmacherzy azjatyccy czyli buki w Azji 2

Z uwagi na fakt, że można tam obstawiać o wiele większe kwoty możemy je zauważyć właśnie na zbijaniu kursów u owych bukmacherów. Zatem u nich kurs na dane wydarzenie będzie o wiele niższe niżeli u bukmachera u którego aktualnie gramy. Jest to niejako oczywiste, że jeśli ktoś posiada informacje o ustawionym meczu to woli założyć konto u azjatyckiego bukmachera i postawić raz większą kwotę. Są typerzy, którzy potrafią wyłapywać takie perełki.

 

azjatycki rynek bukmacherski

Są to głównie takie firmy jak SBObet, Defabet, 12bet czy 188bet (oferują oprócz azjatyckiego handicapu także możliwość gry za naprawdę duże pieniądze). Nie są oni znani wielu polskim typerom. Głównie działają na rynku azjatyckim chociaż należy zauważyć, że coraz częściej ich reklamy możemy zauważyć na koszulkach graczy z angielskiej ligi piłki nożnej.

Bez dwóch zdań bukmacherzy azjatyccy polecani są zaawansowanym typerom, którzy obracają sporą gotówką. Bez problemu mogą oni tam typować mecze i nie muszą martwić się limitami. Niestety są pewne niedogodności w postaci strony internetowej, która nie pojawia się w języku polskim.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Co prawda mając już pewne doświadczenie u innych bukmacherów z polskojęzyczną stroną internetową nie powinno stanowić to dla nas problemu. Mówiąc o graczach zaawansowanych nie wykluczamy tu zupełnie graczy początkujących. W tym przypadku nie jest on często wybierany przez polskich graczy, ponieważ zniechęca nas obcojęzyczna strona i dosyć uboga oferta bonusów.

Jakby jednak nie było jest to ciekawa alternatywa dla wielu graczy, którzy zostali już zlimitowani u swoich obecnych bukmacherów.

Bukmacherzy azjatyccy czyli buki w Azji 3

Warte uwagi ...