STS.PL   Fortuna.PL   Betfan.PL   LVBET.PL   Totolotek.PL  

Tylko u NAS! 125 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
../sts/

Poznaj najlepsze strony do obstawiania meczy

strony-do-obstawiania-meczy

Zajmując się obstawianiem meczy z pewnością poranek zaczynamy od informacji sportowych.

Ważne jest, aby przeanalizować dzisiejsze meczy i wybrać to co nas interesuje. Jednak wielu graczy oprócz zaglądania na stronę internetową bukmachera posługuje się także innymi stronami. Pomoce w formie strony do obstawiania meczy są bardzo pomocne przy obstawianiu w internecie.

Przede wszystkim warto poszukać strony o typowaniu meczów i wynikach, na której to znajdziemy wszystkie wyniki spotkań sportowych, również na żywo. Musimy zauważyć, że nie wszyscy bukmacherzy proponują nam obstawianie meczów na żywo. Owszem, dany mecz jest w propozycjach, ale tylko przed jego rozpoczęciem.

1.
Fortuna

Obstaw 125 zł, Odbierz 125 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 1000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
STS

Odbierz 29 zł bez depozytu!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

3.
Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

4.
LVBET

1500 zł wpłatę + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

5.
Forbet

Zgarnij 2100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

A w końcu warto na bieżąco znak wyniki meczu. Oprócz tego poleca się znaleźć ciekawe strony o tematyce bukmacherskiej, na których to na bieżąco możemy konwersować z innymi typerami. Pamiętajmy, że takich ludzi jak my na świecie jest mnóstwo. Warto znaleźć ciekawą grupę.

Jeśli zastanawiałeś si które strony do obstawiania meczy w Polsce są legalne i gdzie bez kłopotu możesz obstawiać mecze to śpieszymy z porównaniem kilku bukmacherów z licencją działających na terenie Polski.

Legalne strony do obstawiania meczy

STS (Star Typ Sport)

Dostępne bonusy:

Bonus od pierwszej wpłaty do 1200 złotych / darmowy zakład na kwotę 29 złotych. Więcej na www.sts.pl

Plusy:

Możliwość oglądania wielu transmisji za pośrednictwem STS TV / szeroka oferta dotycząca zakładów na e-sport / całodobowa obsługa klienta

Minusy:

Zdarzające problemy techniczne dotyczące strony internetowej oraz aplikacji mobilnej / sporadyczne problemy z funkcją cashout

Fortuna

Dostępne bonusy:

Bonus od pierwszej wpłaty do 1000 złotych / zakład bez ryzyka do 120 złotych / darmowy zakład na kwotę 20 złotych – Więcej na www.fortuna.pl

Plusy:

Rozbudowana sieć transmisji live / przyjazne warunki obrotu bonusami / stosunkowo wysokie kursy

Minusy:

Sporadycznie zdarzające się opóźnienia przy dokonywaniu wypłaty środków na konto

Betclic

Dostępne bonusy:

Zakład bez ryzyka do 550 złotych i wiele promocji dla stałych graczy. Więcej na www.betclic.pl

Plusy:

Najwyższy dostępny na rynku zakład bez ryzyka sięgający nawet do 550 złotych / dostępna telewizja Betclic TV / wysokie kursy

Minusy:

Mały wybór metod płatności

Betfan

Dostępne bonusy:

Zakłady bez podatku! Zakład bez ryzyka do 100 złotych / bonus od wpłaty do 3000 złotych. Więcej na www.betfan.pl

Plusy:

Stosunkowo wysoki cashback / wyszukiwarka kursów / opcja custom bet

Minusy:

Brak aplikacji mobilnej / metody płatności

ForBET

Dostępne bonusy:

Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 złotych / bonus 75% od drugiej wpłaty do 500 złotych / bonus 50% od trzeciej wpłaty do 500 złotych. Więcej na www.iforbet.pl

Plusy:

Rozbudowana oferta sportów wirtualnych / oferta dotycząca niższych lig / wysokie kursy

Minusy:

Aplikacja sprawia problemy / ograniczone metody płatności

LvBet

Dostępne bonusy:

20 złotych bez depozytu za rejestrację! Bonus od pierwszej wpłaty do 1000 złotych / bonus od drugiej wpłaty do 500 złotych. Więcej na www.lvbet.pl

Plusy:

Wysokie limity dostępne na zakłady / popularne wydarzenia objęte promocjami / rozbudowana oferta zakładów

Minusy:

Wymagany obrót depozytem / brak transmisji na żywo

Milenium

Dostępne bonusy:

Bonus od pierwszej wpłaty do 1500 złotych + darmowy zakład bez ryzyka! Więcej na www.milenium.pl

Plusy:

Częste promocje i pomniejsze bonusy / duży wybór zakładów na e-sport oraz sporty wirtualne

Minusy:

Aplikacja sprawiająca problemy / mały wybór metod płatności

Totolotek

Dostępne bonusy:

Bonus od pierwszej wpłaty do 1500 złotych. Więcej na www.totolotek.pl

Plusy:

Mobilny bonus / Dobrze rozbudowane zakłady na żywo / promocja 30% do wygranych zakładów

Minusy:

Niskie kursy dostępne w ofercie / niepraktyczny wygląd strony

PZBuk

Dostępne bonusy:

Bonus od pierwszej wpłaty do 500 złotych. Więcej na www.pzbuk.pl

Plusy:

Dobrze rozbudowany program lojalnościowy / brak limitu na wygrane / transmisje meczów NBA

Minusy:

Brak aplikacji na iOS / mały wybór metod płatności

Noblebet

Dostępne bonusy:

Bonus 100% od pierwszej wpłaty do 800 złotych / bonus 50% od drugiej wpłaty do 800 złotych / bonus 100% na sporty wirtualne do 50 złotych. Więcej na www.noblebet.pl

Plusy:

Zakłady dotowane / duża oferta zakładów / cashback 20% na wirtualne sporty

Minusy:

Brak aplikacji mobilne / brak transmisji na żywo

Poznaj najlepsze strony do obstawiania meczy 1

 

Ale którą stronę wybrać?

Odpowiadając na pytanie gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie i z której strony do obstawiania skorzystać warto abyś porównał wszystkie plusy i minus każdego z przedstawionych totalizatorów sportowych. Zastanów się też czy chcesz od razu przejść do gry czy jednak zajmować się obracaniem bonusów.

Przy dysponowaniu dużym budżetem jesteś w stanie dostać nawet kilka tysięcy złotych praktycznie za darmo. Polecamy Ci także popytanie wśród swoich znajomych posiadających już konto u któregoś z bukmacherów. Opowiedzą Ci wtedy o swoich odczuciach dotyczących gry na danej stronie do obstawiania meczy.

Jeśli masz znajomego posiadającego konto warto abyście sprawdzili czy dana firma nie oferuje programu lojalnościowego polegającego na polecaniu strony nowym osobom. W takim przypadku po rejestracji najczęściej ze specjalnego linku bądź wpisaniu specjalnego kodu Ty i Twój znajomy otrzymacie dodatkowe profity w postaci bonusowych pieniędzy czy też punktów, które będziecie mogli wymienić w przyszłości na kupony albo nagrody rzeczowe. Niemniej jednak w pierwszej kolejności polecamy dogłębne zapoznanie się z powyższą listą porównującą kilka firm.

Po przeanalizowaniu jej z pewnością nie będziesz miał kłopotów z tym które strony do obstawiania meczy w Polsce są godne uwagi i gdzie można założyć konto bukmacherskie a przy tym zyskać darmową kasę na zakłady – po  prostu za rejestrację.

Gotowe typy bukmacherskie

Na większości ze stron do obstawiania meczy gracze pomagają sobie podając gotowe typy bukmacherskie. Czasem w ciągu dnia możemy z tego zarobić naprawdę fajną dniówkę. Sami również nie możemy być bierni, dlatego warto czasem dodać coś od siebie. Wygląda to mniej więcej tak, że każdy patrzy na inny mecz i proponują nam ciekawe rozwiązanie po dość wysokich kursach. Każdy zna się na czymś innym. Dlatego typy są bardzo ciekawe i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Poza tym podając swój typ możemy go przeanalizować z innymi typerami. Być może wiedzą oni coś więcej na dany temat. Kolejną ciekawą opcją są fora internetowe. Tam z pewnością znajdziemy mnóstwo typów na dany dzień. Co ważne, do większości z nich dodane są analizy.

Dzięki temu również możemy przekonać się do danego typu, bądź też nie. Istnieje jednak jeszcze mnóstwo innych ciekawych stron o tematyce zakładów bukmacherskich. Niektóre z nich są warte naszej uwagi. Jeśli mówimy o stronach, które podają swoje typy to mimo wszystko nie bierzmy tego za bardzo do siebie.

1.
Noblebet

1650 zł wpłatę i 20 zł w aplikacji

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

2.
Fortuna

Obstaw 125 zł, Odbierz 125 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 1000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

3.
LVBET

1500 zł wpłatę + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

Z czasem będziemy je odwiedzać coraz mniej, gdyż z pewnością sami będziemy posiadać odpowiednią wiedzę do typowania meczów.

Warte uwagi ...