Zakłady sportowe bez ryzyka czyli bez wpłaty

Zakłady sportowe bez ryzyka

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less

Interesują Cię zakłady sportowe bez ryzyka czyli bez wpłaty bo chcesz zacząć obstawiać mecze u bukmachera, zostać typerem i zarabiać na tym pieniądze, ale nie wiesz jak zacząć obstawiać mecze?

Spokojnie, w Internecie można znaleźć wiele artykułów na ten temat, które przybliżą nieco tę dynamicznie rozwijającą się branżę. Oczywiście, na samym początku najlepiej by było, gdybyśmy nie musieli wpłacać funduszy na grę, aby po prostu zobaczyć, czy jest to dla nas i czy połkniemy haczyk, jakim jest multum adrenaliny i emocji na najwyższym poziomie.

Naprzeciw takiemu myśleniu wychodzą legalni bukmacherzy – którzy aby przyciągnąć nowych, potencjalnych klientów wychodzą do ludzi z pomocną ręką i wieloma promocjami bukmacherskimi bez wpłaty, które są idealne na rozpoczęcie i rozruch konta świeżo upieczonego typera.

Nic dziwnego, ponieważ dzięki istnieniu tak wielu firm bukmacherskich na rynku, każdy chce się w jakiś sposób wyróżnić spośród innych. Kilku z topowych bukmacherów w kraju oferuje bardzo ciekawy bonus, w formie zakładów sportowych bez wpłaty. To nic innego, jak darmowe środki do grania, często wymiennie nazywane freebet’ami.

 

W Fortunie zakłady sportowe bez ryzyka to podstawa

Pierwszym bukmacherem, którego musimy zawrzeć na naszej liście jest jedna z topowych firm zajmująca się zakładami bukmacherskimi, która wychodzi do nowo zarejestrowanych graczy z promocją na zakłady sportowe bez ryzyka. Nie przelewają jednak oni danej kwoty na konto bonusowe gracza, jak to jest w przypadku innych bukmacherów, a przekazują punkty na nasze konto, które są tak naprawdę urozmaiceniem i dodatkową ciekawostką.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Fortuna przelewa typerom dokładnie 2800 punktów, co jest równowartością 20 złotych. Zwykle w takich przypadkach, gdy otrzymamy darmowe środki do gry, muszą być one opatrzone regulaminem, który wskaże wymogi obrotu, które musimy spełnić, aby wypłacić pieniądze.

I tak w Fortunie są one bardzo liberalne i łatwe do zrealizowania. Wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu, bez jakichkolwiek wymogów kursowych. Po spełnieniu tego podstawowego warunku będziemy mogli przelać zgromadzone fundusze i poczuć realną gotówkę.

STS też ma zakłady sportowe bez ryzyka

Nie tak dawno do wąskiego grona dołączył bukmacher, którego przedstawiać nie trzeba chyba nikomu. Nawet osoby, które nie są związane z obstawianiem meczów wiedzą, czym zajmuje się STS. Jest to firma, która skupia w swoich szeregach największą liczbę aktywnie grających, a co za tym idzie, musi starać się podwójnie – aby utrzymać rzeszę stałych klientów, ale też pozyskiwać tych nowych, gotowych obstawiać właśnie u nich.

Nic więc dziwnego, że oni także wyszli do graczy z zakładami sportowymi bez wpłaty. W STS-ie wygląda to tak, że po zarejestrowaniu konta i wyrażeniu chęci otrzymania freebetu, gracz otrzymuje w formie środków przelanych na konto bonusowe 25 złotych.

Aby móc wypłacić owe fundusze, musi dokonać trzykrotnego obrotu kwotą, a także zwrócić uwagę na całkowity kurs obstawionego kuponu, ponieważ musi wynosić on przynajmniej kurs 1.91. To nadal są świetne warunki, zważając szczególnie na to, że są to pieniądze, które otrzymujemy kompletnie za darmo, więc pewne wymogi wypłaty są zrozumiałe.

Zakłady sportowe bez ryzyka 2024

 

LVBET z bardzo ciekawą ofertą zakłady bez ryzyka

Kolejnym bukmacherem online wchodzącym do grona oferujących zakłady sportowe bez wpłaty jest LVbet, czyli stosunkowo nowa firma na polskim rynku związanym z obstawianiem meczów. Jednak działają oni naprawdę prężnie, a freebet wygląda bardzo okazale.

Należy on się jednak specjalnym fanom, a dokładniej mówiąc wszystkim tym, którzy posiadają karnety na nowy sezon wybranych polskich zespołów piłkarskich. Jeśli posiadamy karnet na spotkania: Arki Gdynia, Wisły Płock, Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Stali Mielec, czy Zagłębia Sosnowiec, to po zaznaczeniu i wpisaniu odpowiednich informacji otrzymamy freebet w wysokości aż 50 złotych!

Jest to największa kwota otrzymywana od bukmachera w kraju. Jak przystało jednak na tak dużą kasę za darmo, to warunki obrotu są już nieco bardziej skomplikowane niż w poprzednich przypadkach. Aby wypłacić otrzymane środki należy dokonać czterokrotnego obrotu kwotą bonusową o kursie całego zakładu minimum 1.75.

Jednak biorąc pod uwagę ile otrzymujemy, to naprawdę nie dziwi, a co ważniejsze, nie jest to obrót, którego nie da się spełnić. Ten przykład pokazuje, że warto jest chodzić na rozgrywki ligowe w Polsce – chociażby dla dodatkowych środków do gry u bukmachera.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Kilku bukmacherów ma jeszcze zakłady sportowe bez ryzyka

Dodatkowo istnieją pewni bukmacherzy, jak chociażby Betfan, czy Forbet, którzy posiadają ofertę zakładów sportowych bez wpłaty, jednak tylko gdy wpiszemy unikalny kod, który aktywuje i przyzna nam freebet bez ryzyka. Aby znaleźć takie kody, wystarczy poszperać w Internecie – na pewno z łatwością uda nam się znaleźć takie kombinacje słów, które pozwolą cieszyć się również u tych bukmacherów obstawianiem zakładów sportowych bez wpłaty.

W tych przypadkach (w zależności od kodu) otrzymamy na start kwotę około 20-25 złotych, czyli standard, jeśli chodzi o tego typu bonusy od bukmacherów. To pokazuje, jak ważne są współcześnie promocje w tej branży.

Wielu nowych graczy szuka właśnie takiej oferty, ponieważ lepiej jest wdrażać się w grę, nie tracąc własnych pieniędzy. A dodatkowo mamy szansę na szybki zarobek bez żadnej wpłaty. Tak więc do dzieła, przygoda czeka!

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less

A może bukmacher z cashback?

Jeśli jesteśmy już doświadczonymi graczami w świecie zakładów bukmacherskich to z pewnością nasze początkowe historie wprawiają nas dziś w śmiech. Większości podejmowanych przez nas decyzji nie należało do najlepszych. A te zaczynają się już podczas wyboru bukmachera. Tym czym sami się kierowaliśmy i z pewnością dziś kierują się także inni początkujący gracze to kwestia bonusów powitalnych.

Ogólnie wyróżnia się kilka rodzajów, ale wśród nich z pewnością bardzo ciekawą opcją jest bonus cashback, zwany również zakładem bez ryzyka. Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych bonusów. Na wstępie należy od razu zaznaczyć, że występuje on nie tylko jako bonus powitalny, ale również jako promocja dla stałych już graczy. Nie obowiązuje to jednak wszystkich bukmacherów.

 

Czym jest i na jakiej zasadzie działa cashback?

Jeśli choć trochę znamy język angielski to już możemy co nieco wywnioskować.

Samą nazwę „cashback” możemy podzielić na dwa słówka „cash” i „back”. Dlatego właśnie nazywane są takie zakłady – zakłady sportowe bez ryzyka, ponieważ w razie przegranej nie ryzykujemy własnych pieniędzy. Znowuż w przypadku wygranej otrzymujemy czysty zysk.

Ten rodzaj bonusu powitalnego jest bardzo wychwalany przez samych graczy. Nie ma tu zawiłego regulaminy jak w przypadku chociażby bonusu od depozytu. Ale to równocześnie nie oznacza, że zupełnie on tu nie obowiązuje. Jak najbardziej i w tym przypadku bonus cashback ma swój regulamin, który powinniśmy przeczytać.

Odbierz bonusy na EURO w SUPERBET
za wpłatę 200 zł + bez ryzyka 3500 zł + freebet depozytowy 55 zł + 20 zł na apkę

 

Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Przede wszystkim na to ile tak naprawdę w % bukmacher oferuje nam owego bonusa. Nie dajmy się zwieść, ponieważ niektóre firmy nie oferują w 100% bezpiecznego zwrotu. Niekiedy bywa i tak, że jest to tylko 50%. Zatem może być i tak, że w razie porażki nie otrzymamy 100% zwrotu.

Dla niektórych z nas jest tu już znacząca różnica. Poza tym warto zwrócić uwagę na czas skorzystania z bonusu. Bywa i tak, że niektórzy bukmacherzy dają nam określony czas na skorzystanie z bonusu. Dodatkową pułapką dla większości graczy może stanowić także minimalny kurs.

I tu najważniejsze kwestie – czy może być to tylko singiel czy może być to również kupon AKO? To ma automatycznie wpływ na kurs. A ten również ma znaczenie, gdyż bukmacherzy zaznaczają, by bonus był ważny minimalny kurs musi wynieść np. 2,00. To tylko kilka z wielu wytycznych jakie wypisują bukmacherzy w swoich regulaminach.

Do zalet z pewnością możemy zaliczyć szybką szansę na wygraną i to naprawdę nie małą.

Które firmy bukmacherskie oferują nam taki rodzaj bonusu?

Fortuna, Betfan, PZBUK czy Betclic.

Pamiętajmy jednak, że to wszystko się zmienia, dlatego też warto samemu na bieżąco sprawdzać aktualne oferty. Jedno jest pewne – będąc nowym graczem możemy zyskać dzięki temu bonusowi naprawdę sporo.

Nawet jeśli bukmacher zwróci nam niepełną stawkę to jest to dla nas pewna szansa, którą warto wykorzystać. Mimo tego, że mamy do czynienia z zakładem bez ryzyka pamiętajmy by równie starannie przyłożyć się do analizy spotkania, byśmy mieli cały czas jak największe szanse na wygraną.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link