Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich

obstawianie-w-ciemno na zakładach bukmacherskich

Dzisiaj będzie trochę krótki tekst o tym czy obstawianie meczów dla zabawy ma sens i czy warto się w to bawić …

W Polsce ludzi zainteresowanych grą u bukmacherów jest co raz więcej, ale w zasadzie nie powinno to nikogo dziwić. Dodatkowy przypływ gotówki jest kuszący dla każdego. Niestety wiele osób, które na co dzień nie interesują się bukmacherką biorą się za obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich. Nie jest to najlepszy sposób na zarobienie pieniędzy.

Owszem, od czasu do czasu można trafić jakiś kupon, ale na dłuższą metę taki sposób grania może okazać się zgubnym. Gdyby obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich było takie łatwe i proste, to typerzy bukmacherscy nie musieliby analizować meczów, przeglądać statystyk oraz szukać najkorzystniejszych ofert wśród bukmacherów.

Analiza jednak kluczem do wygrywania

Dokładne przeanalizowanie drużyn czy zawodników oraz znanie podstawowych pojęć bukmacherskich jest niezwykle ważne podczas obstawiania zakładów bukmacherskich. Obstawianie w ciemno to raczej zajęcie dla niedzielnych graczy, którzy chcą za przysłowiowe 2 PLN puścić taśmę z meczami i liczyć na szczęście.

Betclic
Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.
Betfan
Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.
Etoto
Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

Wielkim błędem jaki popełniają „świeżaki” podczas obstawiania to sugerowanie się kursami. Żadna osoba, która regularnie zarabia na swoich typach nie rusza meczów z kursami poniżej 1.70. Często zdarza się, że spotkania, w których jest zdecydowany faworyt potrafią zepsuć zakład.

Drugim dużym błędem jest puszczanie zakładu z wieloma zdarzeniami. Przecież im więcej spotkań na kuponie, tym więcej meczów trzeba trafić. Już nie jednej osobie nie wszedł pewniak, który powinien wejść, a w konsekwencji kupon nadawał się jedynie do śmietnika.

Obstawianie w ciemno?

Dlatego najlepiej jest obstawiać pojedyncze mecze czy zdarzenia, ewentualnie duble, a jeżeli ktoś nie dysponuje zbyt dużym budżetem na grę, może obstawić maksymalnie cztery spotkania, aby uzyskać jak najwyższy kurs całkowity. Muszą to być jednak cztery konkretne zdarzenia, które przeanalizowaliśmy.

Obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich czterech spotkań na jednym kuponie jest strzałem w stopę. Trafienie szóstki w totka graniczy z cudem, podobnym wyczynem jest trafienie kuponu, na którym znajduje się na przykład dwadzieścia meczów. Nie wiedzieć czemu ludzie jednak puszczają takie kupony.

Jak wcześniej wspomnieliśmy znajomość podstawowych pojęć bukmacherskich jest niezbędna. Każdy powinien wiedzieć czym jest handicap, co to jest value oraz jak obstawiać zakłady over/under. Bez tej wiedzy gra u bukmachera jest stąpaniem po kruchym lodzie.

Typowanie na intuicję jest słabym rozwiązaniem. Każdy zakład powinien być dobrze przemyślany. Chodzi przecież o nasze pieniądze. Obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich może być dobrą zabawą jeżeli nie zależy nam na zarabianiu na zakładach bukmacherskich, ale w zakładach przecież o to chodzi, żeby wygrywać i zarabiać gotówkę.

Tak jak nie ma sensu obstawianie w ciemno w zakładach bukmacherskich, nie można również wybierać bukmacherów na chybił trafił. Przed rejestracją u danego bukmachera warto porównać jego ofertę bukmacherską z ofertą konkurencji. Nie chodzi tutaj jedynie o porównanie bonusów powitalnych, ale również ofertę zakładów. Im więcej możliwości zdarzeń, tym lepiej. W samym jednym spotkaniu możemy mieć ponad sto różnych rozwiązań.

Na przykład w piłce nożnej poza standardowym wyborem zwycięzcy spotkania możemy również obstawiać zwycięzcę pierwszej połowy, zakres bramek, które mogą wpaść, strzelców bramek, ilość żółtych kartek, czy też to, czy w meczu będzie rzut karny. Nie każda firma bukmacherska posiada takie opcje, także warto to sprawdzić. Poza tym zwróćmy również uwagę na wysokość oferowanych kursów oraz dostępne metody płatności.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

Warte uwagi ...