Jak obstawiać Eurowizję, typy

Jak obstawiać Eurowizję?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Jak wytypować zwycięzcę Eurowizji 2024! Sprawdź, kto stoi na czele i co czeka Lunę, naszą reprezentantkę! Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się więcej!

Eurowizja: Szansa dla Polski

Witajcie, miłośnicy Eurowizji! Sezon rywalizacji w Konkursie Piosenki Eurowizji znów w pełnym rozkwicie. W tym roku czeka nas już 68. edycja, a gospodarzem będzie Malmo w Szwecji.

Ale co najważniejsze dla nas – kto będzie reprezentować Polskę? Oczywiście, nasza utalentowana Luna z przebojem „The Tower”! Ale czy ma szansę na zwycięstwo, czy też los przypieczętuje jej podobny los jak innym uczestnikom?

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Historia Polski na Eurowizji

Polska to stały bywalec na Eurowizji od 30 lat, choć niestety szczęście nie zawsze stoi po naszej stronie. Przez ostatnie osiem lat nie udało się nam nawet raz znaleźć w pierwszej dziesiątce. Ale może w tym roku będzie inaczej?

Typy i kursy bukmacherskie dla Luny i „The Tower”

Luna wygrała polskie preselekcje z „The Tower”. Już teraz możemy obstawiać jej szanse w zakładach bukmacherskich STS. Wydaje się, że Luna ma duże szanse na dostanie się do finału, ale czy uda jej się wspiąć do pierwszej dziesiątki? To pytanie, które nurtuje niejednego fana Eurowizji. Historia ostatnich lat pokazuje, że nie było łatwo. Ale warto spróbować! Kurs na to, że Luna znajdzie się w TOP 10 wynosi 7.50.

Polska na Eurowizji w minionych latach

Choć Polska ma bogatą historię na Eurowizji, od czasu drugiego miejsca Edyty Górniak w 1994 roku nie udało się nam osiągnąć niczego podobnego. Naszym najlepszym wynikiem był 7. miejsc Ich Troje w 2003 roku i 8. miejsce Michała Szpaka w 2016 roku. Ale może w tym roku przyniesie nam to szczęście?

Kto będzie zwycięzcą Eurowizji?

Na razie pełna lista uczestników Eurowizji 2024 nie jest jeszcze znana. Ale już teraz możemy zastanowić się, kto ma szansę na zwycięstwo. Na przykład, jeśli spojrzymy na szanse Luny według bukmacherów, to są one naprawdę wysokie – 100.00!

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 600 zł za wpłaty

 

Eurowizja: Kiedy i gdzie oglądać?

Konkurs Eurowizji odbędzie się w dniach 7-11.05 w Malmo w Szwecji. Półfinały będą transmitowane, a najlepsi awansują do finału, który rozegrany zostanie 11 maja w Malmo Arena.

Gdzie oglądać Eurowizję?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć Eurowizję, to odpowiedź jest prosta – na antenie Telewizji Polskiej oraz na platformie streamingowej TVP GO. Wszystkie emocje i występy będziesz mógł śledzić na żywo!

Teraz już wiesz, jak przygotować się do Eurowizji 2024! Trzymajmy kciuki za naszą Lunę i bądźmy gotowi na prawdziwą dawkę muzycznych emocji!

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia