Wisla-Krakow-Legia-Warszawa-typy i zakłady

Wisła Kraków – Legia Warszawa

przez Obstawianie.Net
58 odwiedzin w tydzień

blank

Derby Polski w Ekstraklasie

Gdy na boisku pojawiają się dwie najbardziej utytułowane drużyny w kraju, to na boisku musi być gorąco! Najlepsi polscy piłkarze, prezentujący topowy poziom naszej ligi. Spotkania Wisły Kraków z Legią Warszawa zawsze elektryzują piłkarskich fanów w naszym kraju. Polska liga to także wojny kibiców na trybunach, którzy wymyślają coraz to ciekawsze oprawy spotkań i walczą o miano tych najlepszych kibiców w kraju. Jak już jesteśmy przy kibicach, to warto przyjrzeć się typom na to spotkanie. Czy warto obstawiać spotkanie Wisły z Legią? Oczywiście!

Trudno przewidzieć rezultat

Gdy grają dość wyrównane zespoły, to bardzo trudno jest przewidzieć wynik spotkania. Dlatego w typach na Wisła Kraków – Legia Warszawa powinniśmy odpuścić stawianie zwycięzcy pojedynku lub remisu. Na takie topowe pojedynki piłkarze zwykle są skupieni w 100% i chwila dekoncentracji może zdecydować o wyniku meczu. Dlatego odradzamy grę jednotorowo, bez podpórki, czyli 1X, X2, lub 12 lepiej nie stawiać.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Warto uderzyć w rzuty rożne

Jeśli chodzi o obstawianie meczu Wisły z Legią, to można spojrzeć na ilość rzutów rożnych w meczu. Gdy mamy do czynienia z typowym meczem walki, to toczy się on zwykle w środku boiska, gra jest bardzo siłowa i tych rożnych jest zwykle dość mało.

Warto jest pokusić się nawet o mniej niż 9.5 rzutów rożnych w spotkaniu. Kursy będą na pewno wysokie, więc warto próbować. Można pokusić się także o postawienie, że Legia, lub Wisła będą miały poniżej 4.5 rożnych w meczu To także jest bardzo prawdopodobne.

Jak strzelają, to jedni

Po przeanalizowaniu takich spotkań wyszło nam, że w typach na Wisła – Legia warto jest postawić, że nie będzie btts-u. Mało kiedy obydwie drużyny strzelają w ich spotkaniach bramkę. Często wyniki kończą się rezultatem, gdzie jedna z drużyn tylko strzela.

Najciekawsze jest to, że nie ma reguły która. Dlatego naszym zdaniem to, że strzeli jedna drużyna w meczu jest jak najbardziej prawdopodobne. Ale która? Tego niestety nie da się przewidzieć. I to jest właśnie piękno naszej Ekstraklasy.

Wisła Kraków - Legia Warszawa 2023
blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia