Śląsk Wrocław - Widzew Łódź, typy 2024

Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Aktualne Typy i Kursy na Śląsk Wrocław – Widzew Łódź

Po dynamicznej rundzie jesiennej oczekiwania względem Śląska Wrocław były ogromne. Jednakże, po wejściu w rundę wiosenną, ekipa ze stolicy Dolnego Śląska ma kłopoty, nie zdobywając nawet jednej bramki w trzech meczach. Czy zdołają się odbudować w starciu z Widzewem w tym meczu Ekstraklasy?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Analiza Formy i Statystyk

Jeśli Śląsk chce utrzymać się w walce o mistrzostwo Polski, konieczne jest szybkie znalezienie drogi wyjścia z kryzysu. Po trzech meczach wiosennych nie zdołali zdobyć więcej niż jeden punkt i czekają na pierwsze trafienie w lidze w roku 2024. Martwi również słaba forma najlepszego zawodnika, Erika Exposito.

Z kolei Widzew prezentuje się dobrze, notując dwie kolejne ligowe wygrane – w derbach z ŁKS-em oraz przeciwko Górnikowi Zabrze. Niemniej jednak, ostatnie dramatyczne starcie z Wisłą Kraków w Pucharze Polski może wpłynąć na ich morale.

Typy Bukmacherskie na Śląsk Wrocław – Widzew Łódź

W kontekście formy obu drużyn, trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Śląsk nie strzela goli, a Widzew może odczuwać zmęczenie po ostatnich zmaganiach. Stawiając na remis (kurs 3.10), można minimalizować ryzyko, podobnie jak przy obstawieniu mniej niż 2.5 gola (kurs 1.68), biorąc pod uwagę dotychczasowe wiosenne występy Śląska.

Istnieje również opcja, że Śląsk nie zdobędzie bramki (kurs 3.40), co wydaje się realne w kontekście ich ostatnich występów.

Bilans Bezpośrednich Meczów

Od 2010 roku obie drużyny mają identyczny bilans bezpośrednich meczów, z pięcioma zwycięstwami każda oraz czterema remisami. W pierwszym spotkaniu w bieżącym sezonie Śląsk pokonał Widzew 2:0.

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź, typy 2024

Informacje o Meczu Śląsk Wrocław – Widzew Łódź

Mecz odbędzie się w sobotę, 02.03.2024 roku o godzinie 17:30 na Tarczyński Arenie w Wrocławiu. Transmisję można obejrzeć na kanale Canal + Sport.

Podsumowanie Śląsk Wrocław – Widzew Łódź

Choć niewielkim faworytem są gospodarze, nie da się jednoznacznie przewidzieć wyniku meczu. Warto rozważyć różne opcje obstawień, uwzględniając formę oraz dotychczasowe osiągnięcia obu drużyn.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia