Typy na High League MMA

High League 6, Typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

High League MMA to coś co przebojem weszło do oferty bukmacherów. I stało się konkurencją na KSW czy Fame MMA. High League MMA to nowa organizacja freak fight. A bukmacherskie typy High League zyskują coraz bardziej na popularności.

Założycielem i główną twarzą tej organizacji jest Malik Montana. Raper ten ma korzenie niemiecko-afgańskie mający na koncie wiele różnych projektów. Raper ten poza muzyką, ma swoją markę odzieżową, własną wytwórnie w której wprowadza na rynek nowych ciekawych artystów.

Poza muzyką Montana ma własną sieć telefoniczną Tijara, która nie działa jeszcze zbyt dobrze, ale ma duże plany co do niej. Najnowszym pomysłem rapera są żelki na bazie konopi, bardzo zdrowe i smaczne. Premierowa gala odbyła się 28 sierpnia 2021 w Ergo Arenie, w miejscu na granicy Gdańska i Sopotu.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Karta walk i zawodnicy High League 6

Mimo, że do gali pozostało już tylko półtora miesiąca to jeszcze nie wszystkie walki są znane. Walką wieczoru jest walka Lil Masti kontra Ewa Brodnicka. Lil Masti to znana youtuberka i influcenrka, która stoczyła dwie walki w konkurencyjnej organizacji Fame Mma.

Obie walki wygrała zdobyła tamtejszy pas i przez ponad rok nie walczyła. Poświęciła się muzyce i swoim biznesom i nie dogadała się z włodarzami Fame Mma przez pieniądze przez co rozstali w niezbyt dobrych stosunkach. Rywalką Lil Masti jest Ewa Brodnicka była profesjonalna bokserka. Stoczyła 20 walk i wygrała aż 19 z nich. Jest byłą mistrzynią Europy i świata organizacji WBO w wadze super piórkowej.

Będzie to na pewno trudna walka i poważny sprawdzian dla Lil Masti. Kolejną walką jest również walka kobiet. Lexy i Natsu zmierzą się ze sobą po raz pierwszy. Obie panie to youtuberki i influenserki znane z Teamu X, tyle że Lexy jest z pierwszej edycji, a Natsu z drugiej. Obie panie będą debiutować w klatce. O obu z nich było ostatnio głośno, niestety w negatywnym świetle. Lexy polecała rajstopy z aliexpres, firma którą reklamowała zawinęła się z pieniędzmi klientów. Lexy nic z tym nie zrobiła. O Natsu również było głośno. Wyciekły jej filmiki sprzed lat na których rozbierała się przed kamerami za pieniądze. Przyjęła to jednak z twarzą, nie uciekła, było minęło i wielu widzów o tym zapomniało, a Natsu nawet zyskała na tym kolejnych fanów. Innych walk nie znamy, ale jest ogłoszonych kilku zawodników.

Cesarz Narcyz to tiktoker z milionową widownią. Tworzy on krótkie, zabawne filmiki na tik toku, na której zdobył bardzo wielu widzów. Jeszcze nie wiadomo z kim zawalczy. Josef Bratan to raper ze stajni GM2L czyli wytwórni Malika Montany. Nagrywa on rap mocno powiązany z ulicą więc myślę, że pokaże dużo w klatce. Będzie to jego debiut, a z kim się zmierzy jeszcze nie wiadomo. Czuxx to również młody raper, który wystąpi na gali High League. Będzie to jego debiut w klatce, nie ma mocnych warunków fizycznych, przeciwnik jeszcze nie jest znany.

Na samym początku była jeszcze informacja, że wystąpi na gali Dredziarz czyli pomocnik Kamerzysty, jednak po wybuchu afery z Kamerzystą, który znalazł się w areszcie nie jest znana przyszłość Dredziarza i to czy wystąpi na gali. Ciekawą akcją jest też to, że były prezenter Arkadiusz Pawłowski znany z gal Fame MMA, który rozstał się z nimi przez zbyt niskie finanse, został zatrudniony w HIGH Leauge.

 

Konkurencja High leauge

W ostatnim czasie w naszym kraju powstało wiele federacji freak fight. Pierwszą i największą federacją jest fame mma. Mają oni już wyrobioną  markę i są znani, mają też oni jednak swoje problemy. Są zawodnicy, którzy źle się o nich wypowiadają, mają też czasem problemy z transmisją, mimo to są zdecydowanym liderem rynku. Poza Fame MMA jest Vip MMA federacja założona przez byłego boksera Marcina Najmana.

Były już dwie edycje tej gali, które w pewnych kręgach odniósł spory sukces, mimo to nie jest to ta półka co Fame MMA, jest tam dużo mniej profesjonalnie niż u konkurencji, jednak ma swoich fanów. Są też takie gale jak punchdown, gdzie są walki „na liście”, jest GROMDA, czyli walki na gołe pięści, są też mniejsze federacje takie jak Elite Fighters jednak póki co są one w powijakach. Myślę, że HIGH League ma szansę zdobyć dużą popularność. Obstawianie High League na ten moment to duża zagadka, jednak mądrze to typując możemy na tym dużo zarobić.

High League, TYPY:

  • Marcin Najman – Jacek Murański – TYP : 2

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia