betclic bez podatku

Oferta Promocyjna Betclic na EURO 2024

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Betclic to bukmacher, który zdobył popularność dzięki freak fightom, ale teraz przyciąga graczy swoją promocją bez podatku, podbijając polski rynek. Oferuje nowym użytkownikom zakład bez ryzyka do 50 PLN. Wielu graczy chwali aplikację mobilną i „Misje”, w których można zdobyć freebety. Zobacz, co Betclic ma do zaoferowania na Euro 2024.

Gra bez podatku – oferta bez końca

Promocja bez podatku w Betclic była śmiałym ruchem na rynku bukmacherskim. Wprowadzona w połowie marca, miała trwać tylko miesiąc, ale dzięki ogromnemu zainteresowaniu została przedłużona na czas nieokreślony. Od teraz trwa już dwa miesiące dłużej niż planowano! Dlaczego jest tak popularna?

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 50 zł na zakład bez ryzyka

 

W Betclic możesz grać bez podatku nawet na kupony SOLO, bez żadnych ograniczeń co do kursów czy minimalnej liczby zdarzeń. Bukmacher bierze podatek na siebie, co w praktyce oznacza, że wygrane są wyższe o 14%. Warto jednak pamiętać, że promocja nie obejmuje podatku 10% od wygranej powyżej 2280 złotych.

Bezpieczny wynik – wygraj przy dwubramkowej przewadze

Specjalnie przed Euro 2024 Betclic wprowadził promocję, którą gracze polubili. Jeżeli obstawiłeś wygraną drużyny, która w meczu uzyska dwubramkowe prowadzenie, zakład zostanie rozliczony jako wygrany, niezależnie od ostatecznego wyniku! Przykład: W meczu Polska – Holandia postawiłeś na wygraną Holandii, która prowadziła 2:0. Nawet jeśli Polska wygra 3:2, twój zakład na Holandię zostanie uznany za wygrany.

Promocja „Bezpieczny wynik” dotyczy tylko zakładów na wygraną jednej z drużyn lub remis i jest dostępna na mecze Euro 2024.

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy

Betclic wprowadził bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka do 50 zł. Zasady są proste: postaw pierwszy kupon, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot do 50 zł w formie freebetów. Co ważne, otrzymane freebety nie podlegają obrotowi – wygrane z nich trafiają na konto główne i mogą zostać wypłacone, pomniejszone o wysokość stawki.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 50 zł na zakład bez ryzyka

 

Szeroka oferta zakładów bukmacherskich

Gracze korzystający z Betclic doceniają szeroką ofertę z wysokimi kursami. Po wprowadzeniu gry bez podatku obawiano się, że kursy będą niekonkurencyjne, ale okazało się inaczej. W Betclic można obstawić kilkaset zakładów na każdy mecz, a oferta staje się bogatsza w miarę zbliżania się pierwszego gwizdka. Szczególnie interesujące są zakłady na statystyki, które u tego bukmachera są najlepsze na rynku. Dzięki suwakowi gracz może swobodnie wybierać przedział takich statystyk jak rzuty rożne, strzały celne, faule i wiele innych.

Promocje dla stałych graczy – Misje

Misje w Betclic pozwalają graczom zdobywać dodatkowe freebety. Bukmacher ustala stawkę oraz warunki, a po ich spełnieniu typer zgarnianagrodę, najczęściej w formie freebetu. Misje są organizowane cyklicznie, co odróżnia je od codziennych zadań oferowanych przez BETFAN.

W ramach misji organizowane są także rankingi, gdzie można wygrać nagrody rzeczowe, np. bilety na wydarzenia sportowe, oraz freebety. Ostatnie rankingi polegały na obstawianiu wydarzeń po minimalnym kursie i stawce, a punktacją były wygrane.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 50 zł na zakład bez ryzyka

 

Super Kursy i Mycombi – jeszcze więcej korzyści

Betclic oferuje „Super Kursy”, czyli podwyższone kursy na wybrane wydarzenia każdego dnia. Najczęściej są to zakłady 1X2, ale znajdziesz także zboostowane mnożniki na inne propozycje, takie jak zakłady na statystyki.

Funkcja Mycombi to łączenie kilku zakładów na 1 mecz. To coraz popularniejsza możliwość, która umożliwia obstawianie różnych wydarzeń w ramach jednego meczu, takich jak zwycięzca, liczba goli, BTTS, strzelcy bramek, dokładny wynik i wiele innych.

Zaproś znajomego i zgarnij freebety

W Betclic możesz zaprosić znajomego i oboje zyskacie. Jeśli ktoś skorzysta z twojego unikalnego kodu i dokona depozytu, zarówno ty, jak i znajomy otrzymacie po 30 zł freebetu. Każdy gracz może otrzymać miesięcznie 5 freebetów o wartości 30 zł każdy za zaproszenie znajomych.

Intuicyjna aplikacja mobilna

Przed Euro 2024 Betclic zaktualizował swoją aplikację, która działa jeszcze lepiej niż wcześniej. Jest intuicyjna i pozwala szybko znaleźć interesujące zakłady.

Podsumowanie

Betclic oferuje szeroką gamę promocji i atrakcji, zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Gra bez podatku, bezpieczny wynik, zakład bez ryzyka i różnorodne misje to tylko niektóre z zalet, które przyciągają graczy. Intuicyjna aplikacja mobilna i atrakcyjne kursy sprawiają, że Betclic wyróżnia się na rynku bukmacherskim. Przygotuj się na emocje związane z Euro 2024 i korzystaj z najlepszych ofert Betclic!

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 50 zł na zakład bez ryzyka

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link