Darmowy bukmacher freebet

Darmowi bukmacherzy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją
Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

Darmowi bukmacherzy to często poszukiwana fraza w Google. Nie dziwi ten fakt gdyż każdy chce dostać coś za darmo.

A nowi typerzy jeszcze przed rozpoczęciem swojej przygody z bukmacherką, często nie wiedzą, czy każda firma działa jako darmowy bukmacher. Na polskim rynku znajdziemy już 19. legalnych bukmacherów, a najstarsi prowadzą swoje firmy bukmacherskie od ponad dwudziestu lat.

Każda z firm musi zatem walczyć o poszczególnych graczy, którzy chcą zacząć obstawiać. Konkurencja jest ogromna, a sami typerzy mają coraz więcej możliwości do sprawdzania poszczególnych bukmacherów – który co oferuje i czy opłaca się właśnie u tej, a nie innej firmy założyć konto.

Jak to w końcu jest? Z czego utrzymują się takie firmy bukmacherskie i czy pobierają one opłaty za samą rejestrację, czy może swego rodzaju abonamenty za możliwość grania? Wiele osób zastanawia się również, czy można typować zakłady bukmacherskie – przynajmniej na samym początku – bez wkładu własnego.

Darmowi bukmacherzy – z nimi się dzisiaj zmierzymy, a wszystko na ten temat znajdziecie poniżej.

Czy bukmacherzy pobierają opłaty?

Oczywiście na naszym, ani żadnym innym rynku nie ma czegoś takiego, jak opłaty dla bukmacherów za to, że możemy u nich obstawiać. W końcu i tak zarabiają na przegranych kuponach graczy, więc pobieranie dodatkowych abonamentów, czy innych tego typu środków byłoby po prostu nie w porządku. Dlatego darmowy bukmacher, to tak naprawdę każdy bukmacher, który legalnie działa na polskim rynku i oferuje darmowy zakład lub freebet za założenie konta.

Żeby dana firma mogła być uznana za legalną, musi otrzymać w naszym kraju licencję od Ministerstwa Finansów na organizowanie gier hazardowych. Należy spełnić szereg warunków, które określił rząd w Ustawie Hazardowej z 2017 roku. Kiedy dany bukmacher otrzyma takie zezwolenie jest w 100% zgodny z prawem i można bez problemu rejestrować swoje konto.

Darmowi bukmacherzy 2024


Czy można obstawiać za darmo?

Gdy mamy już jasno określone, że każda z firm określana jest jako darmowy bukmacher, to warto może pójść krok dalej i przyjrzeć się, czy można także za darmo obstawiać. Nie ma chyba w naszym kraju bukmachera, który nie oferowałby bonusów za samą rejestrację.

Wśród takich promocji znajdziemy wiele ciekawych ofert, które mają zachęcać nowych typerów, aby skorzystać z oferty właśnie tego bukmachera, a nie innego. Jednym z bonusów, które oferują firmy bukmacherskie są freebety.

Jak sama nazwa wskazuje, są to darmowe środki na pierwsze kupony nowych graczy. To bukmacherzy ponoszą jedyne koszty za tego typu promocje, a gracz otrzymuje je za sam fakt, że założył konto. Bonus bez depozytu podlega oczywiście określonym warunkom obrotu. Aby móc takie pieniądze wypłacić, należy dokonać kilkukrotnego obrotu po odpowiednim kursie, żeby odblokować kwotę z konta bonusowego na konto depozytowe gracza.

Oferty bukmacherskie z freebetami – gdzie najlepiej typować?

Przygotowaliśmy listę darmowych bukmacherów którzy posiadają w swoich ofertach freebety, ale również wiele więcej, czy to bonusów, możliwych kombinacji do typowania, czy po prostu kompleksowych ofert na wiele dyscyplin – nie tylko sportowych.

• STS

Pierwszy darmowy bukmacher, który musiał znaleźć się na naszej liście to STS. Marka sama w sobie i chyba każdy, kto nawet nie interesuje się bukmacherką wie, czym ta firma się zajmuje. Zacznijmy może od bonusów i promocji.

W STS każdy może liczyć na darmowy zakład na start. Wystarcz, że podczas rejestracji w rubryce z kodem promocyjnym wpisze się hasło „VIPKOD”. Wtedy po zakończonej rejestracji do konta bonusowego automatycznie po wpłacie dopisana zostanie konkretna kwota. I to właśnie są te darmowe środki na pierwsze zakłady. Można je rozmnożyć i bez jakiegokolwiek wkładu wyjść na plus w grze u bukmachera. Aby jednak móc wypłacić otrzymane środki potrzebny jest trzykrotny obrót po kursie minimalnym 1.91.

To jednak nie wszystko. Bukmacher ten oferuje również bonus 100% od pierwszej wpłaty nawet do 1200 złotych. I tutaj warunki dotyczące obrotu są takie same, jak powyżej. Oczywiście te 1200 złotych to maksymalna kwota. Każda kwota niższa również zostaje podwajana przez bukmachera.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 600 zł za wpłaty

 

Poza tym, nowi gracze mogą liczyć jeszcze na zakłady bez ryzyka na Betgames, sporty wirtualne, czy esport, a dla stałych graczy STS co jakiś czas przygotowuje coraz to nowsze promocje. Czy to rankingi mistrzów, specjalne kumulacje, czy zakłady bez ryzyka.

Jeśli chodzi o ofertę tego darmowego bukmachera to jest ona najszersza na rynku. Kilkanaście gier esportowych, wiele sportów wirtualnych i nowatorska akcja z zakładką Betgames, czyli możliwością typowania gier karcianych, to tylko część z szerokiej gamy kombinacji w STS. Blisko 40. dyscyplin sportowych przez cały rok, największe możliwości w zakładach na żywo, a także możliwość oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych zupełnie za darmo w STS TV.

• LV BET

Darmowy bukmacher to także odpowiednie określenie dla LV BET. Firma, która dopiero od kilku lat prężnie działa na naszym rynku, a już zadomowiła się wśród najciekawszych ofert bukmacherskich.

Posiadają oni kilkanaście dyscyplin sportowych, sportów wirtualnych, a także jedną z najlepiej rozwiniętych zakładek esportowych na rynku. Wystarczy powiedzieć, że współpracują z serwisem streamingowym Twitch, czyli największym dystrybutorem spotkań związanych z esportem, i to chyba wszystko wyjaśni. Można zatem oglądać w LV BET – oczywiście za darmo – najwięcej pojedynków esportowych w naszym kraju. Poza tym bukmacher ten jest sponsorem pojedynków gier elektronicznych z polskim komentarzem, co dodaje tylko kolorytu.

LV BET słynie jednak przede wszystkim z promocji i bonusów. Freebety – oczywiście dostępne. Ale czemu w liczbie mnogiej?

A no właśnie, u tego bukmachera gracze mogą otrzymać dwa bonusy bez depozytu. Pierwszy z nich należy się każdemu, za samo założenie konta gracza jest przeznaczone 20 złotych. Aby nim obrócić należy spełnić odpowiednie warunki – zakład kombi składający się z przynajmniej trzech zdarzeń, o łącznym kursie kuponu co najmniej 2.50 oraz kursie minimum pojedynczego zdarzenia 1.25.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

Drugi freebet przeznaczony jest dla tak zwanych wybrańców. Każdy, kto posiada karnet na nowy sezon drużyn piłkarskich, które sponsorowane są przez LV BET może otrzymać 50 złotych środków bez depozytu. Wystarczy wysłać do bukmachera zdjęcie karnetu i środki znajdą się na koncie gracza. Tutaj mamy do czynienia z czterokrotnym obrotem, po kursie minimalnym 1.75.

Nie brakuje oczywiście jeszcze innych bonusów. Na start każdy gracz ma szansę nawet na 3000 złotych i to od dwóch pierwszych depozytów. Od pierwszego jest to 1000 złotych, a drugi daje możliwość na 500 złotych. Wymogi dotyczące wypłaty są dokładnie takie same jak przy freebecie dla każdego. Jeśli jednak nowy gracz interesuje się sportami wirtualnymi, to także znajdzie coś dla siebie – do 600 złotych od pierwszego depozytu. Wystarczy obstawiać w początkowej fazie tylko sporty wirtualne, i dokonać sześciokrotnego obrotu po kursie minimum 1.50.

Stali gracze również nie mogą narzekać na tego darmowego bukmachera. Kilka stałych promocji, jak dodatkowe % do ewentualnej wygranej przy odpowiedniej ilości zdarzeń na kuponie, czy zakłady bez ryzyka na esport i sporty wirtualne. Często również dodawane są promocje tymczasowe podczas rozgrywania ważnych imprez sportowych.

• Fortuna

Następny darmowy bukmacher jest również bardzo znany szerokiej publiczności. Fortuna, bo o tym bukmacherze mowa działa on ponad dwóch dekad na naszym rynku. Wyróżnia się świetnymi promocjami, a także wieloma dodatkowymi aspektami, ale o tym za moment.

Jeśli chodzi o promocje, to bonus 100% od  depozytu do 200 złotych, czy zakład bez ryzyka do 600 złotych, to ich flagowe bonusy startowe. Aby móc je wypłacić wystarczy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimum 1.90.

Do tego dochodzi freebet, który należy do najciekawszych na rynku. Mianowicie, każdy gracz otrzymuje 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, czyli swego rodzaju programu lojalnościowego od tego bukmachera. Te punkty odpowiadają 20 złotym i nie podlegają żadnym warunkom obrotu. Jeśli wygra się dany kupon, to środki znajdą się od razu na koncie gracza.

Darmowi bukmacherzy 2024


Co ciekawe tych punktów nie trzeba od razu spieniężać. Można je zbierać, a po każdym postawionym kuponie gracz otrzymuje kolejne punkty. Później można je wymieniać w „e-shopie”, czyli specjalnej zakładce od Fortuny. Tam znaleźć można podwyższone kursy, zakłady bez ryzyka, czy nagrody rzeczowe.

Oczywiście oferta od tego bukmachera jest kompleksowa, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy jest fanem najpopularniejszych sportów, czy niszowych dyscyplin, a także esportu, czy sportów wirtualnych. Kilkaset kombinacji dziennie, mocno rozbudowana strefa obstawiania live, a także wiele transmisji na żywo – również z gier esportowych.

To, co wyróżnia jeszcze Fortunę, to Strefa Typera. Jest to specjalne forum bukmacherskie, gdzie gracze Fortuny mogą wymieniać się typami, spostrzeżeniami, czy ciekawymi kursami na poszczególne mecze. Dlatego dobrze tam zajrzeć, zarówno młodym typerom, jak i tym bardziej doświadczonym. Można tam znaleźć inspiracje, jak i rozwiać wątpliwości na temat swojego zakładu.

• Forbet

Na sam koniec zostawiliśmy bukmachera Forbet. To kolejna z młodszych firm na rynku, która dobrze wie, jak w krótkim czasie znaleźć się w ścisłym topie bukmacherów. W zakładce z bonusami ich flagowym produktem jest #forBET2000, czyli szansa dla każdego nowego typera na 3000 złotych od trzech pierwszych depozytów.

Są to kolejno 1000, 500 i 500 złotych od trzech wpłat, które mogą znaleźć się na koncie depozytowym gracza, gdy dokona się czterokrotnego obrotu przy kupony spełniających odpowiednie warunki: kupony SOLO z kursem minimum 2.0, a także kupon AKO z kursem ogólnym przynajmniej 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.30.

Każdy stały gracz może liczyć na MaxiZysk, czyli podwojenie wartości kuponu w poszczególne dni, lub na poszczególne ligi. O tym oczywiście decyduje bukmacher. Poza tym nie mogło zabraknąć również freebetu. Nie jest on jednak taki, jak w poprzednich przykładach. Forbet oferuje 20 złotych wszystkim aktywnym graczom w dniu urodzin. Żeby go wypłacić wystarczy dokonać dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Forbet podczas trwania świąt, czy to Bożego Narodzenia, Wielkanocy, majówki, czy innych dni wolnych od pracy tworzy również specjalne, kilkudniowe akcje, gdzie codziennie można spodziewać się innego bonusu.

Oferta jest równie świetna jak u poprzednich bukmacherów. Forbet wyróżnia się na pewno sportami wirtualnymi, które ma rozbite na dwie zakładki „WIRTUALNE I” i „WIRTUALNE II”, a w nich blisko dziesięć lig piłkarskich, motocykle, wyścigi psów, koni, czy żużel. Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów gier wirtualnych. Poza tym oczywiście esport, i ponad 30. klasycznych dyscyplin sportowych.

Ostatnim wyróżnikiem tego bukmachera jest na pewno wyszukiwarka kursów, i tworzenie kuponów przez bukmachera. Jeśli chodzi o samą wyszukiwarkę, to wystarczy podać kurs, który nas interesuje, a bukmacher pokaże nam wszystkie typy ze wskazanym przez nas kursem. Tworzenie zakładu „chybił trafił” jest równie proste i szybkie. Wystarczy podać naszą stawkę i ewentualną wygraną, która nas interesuje i w kilka sekund zostanie stworzony specjalny kupon pod nasze wymagania.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
777zł na start
Etoto oferta na dziś
www.etoto.pl
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less
200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less
Cashback 200 zł
Betclic oferta na dziś
www.betclic.pl
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo Show Less
100% za wpłatę
Totolotek oferta na dzis
www.totolotek.pl
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej Show Less

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia