Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją
Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

Jeśli chcesz się dowiedzieć gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie czyli u którego bukmachera w Polsce warto obstawiać mecze – to poniższy artykuł jest dla Ciebie wprost „skrojony” 😉

Polski rynek bukmacherski stale się rozszerza o kolejnych legalnych bukmacherów, którym Ministerstwo Finansów przyznaje licencję. Na ten moment jest już kilkanaście takich firm bukmacherskich i każda z nich stara się, aby przyciągać uwagę coraz to nowych osób, zainteresowanych obstawianiem meczów.

Każdy z bukmacherów pokazuje, że to wybór właśnie ich pozwoli na łatwiejszą grę i wyższe wygrane. Ze strony potencjalnych typerów jest to jednak o wiele trudniejsze. Muszą zmierzyć się z ogromem informacji, a także wielkimi kwotami, które oferują bukmacherzy na zachętę.

Dzisiaj podpowiemy, gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie i na jakich warunkach. Przedstawimy, na co najlepiej zwrócić uwagę, a także zestawimy trzy – naszym zdaniem – najciekawsze oferty bukmacherów, z którymi warto się zapoznać.

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie? 2024

Wybieramy bukmachera = zakładamy konto bukmacherskie

Podczas wyboru bukmachera, któremu potencjalni gracze powierzą swoje środki, najważniejsze jest to, czym się interesujemy. Oczywiście, jeśli jest to piłka nożna, siatkówka, czy tenis, to nie ma się co martwić, ponieważ takie sporty posiadają wszyscy bukmacherzy. Jednak jeśli są to chociażby szachy, czy biathlon, to lepiej jest przejrzeć na starcie oferty bukmacherów.

Kolejnym aspektem są promocje bukmacherskie. Bukmacherzy zwykle przekrzykują się w tym, kto da możliwość otrzymania większych sum na start swoim nowym graczom. Tutaj także odradzamy kierować się samą kwotą.

Ważniejszy jest obrót i kurs, który musimy spełnić, aby takie środki bonusowe móc wypłacić. Czasem lepiej jest wybrać ofertę bukmachera, który oferuje mniejszą kwotę, ale warunki obrotu są korzystniejsze i łatwiej będzie przelać takie środki na konto depozytowe. Przejdźmy już do przykładów czyli gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie.

TOP3 kont bukmacherskich

3. Miejsce – Forbet

Na najniższym stopniu podium zestawienia, gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie, znalazł się Forbet. Bukmacher online, który jest na naszym rynku od 2017 roku stacjonarnie, a od 2018 w Internecie. Oferta od Forbet jest kompleksowa – około 30. dyscyplin sportowych, stąd każdy może znaleźć coś dla siebie. Znajdziemy wiele ciekawych kombinacji, zarówno na piłkę nożną, ale też chociażby na tenis stołowy, futsal, czy MMA.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Zakładka z e-sportem posiada takie gry jak LoL, CS:GO, czy Starcraft i Dota 2. Do tego kilka sportów wirtualnych, co daje naprawdę dobry wybór.

Z ciekawostek – bardzo dobry rozwiązaniem było wprowadzenie zakładki „newsy”, gdzie gracze mogą poczytać o nadchodzących spotkaniach bieżącego tygodnia. W każdym artykule znajdziemy statystyki, typy i wszystko na temat danego meczu, a także wiele ciekawostek, które mogą pomóc w stworzeniu odpowiedniego typu.

Promocji w Forbet jest sporo – na start nawet do 2000 złotych od pierwszych trzech depozytów. Aby go wypłacić potrzebny jest czterokrotny obrót z kursem minimum 1.80. Co najważniejsze – do obrotu wchodzą także środki za kupony obstawione ze środków depozytowych, co może mocno ułatwić wypłatę bonusu. Do tego stałe promocje, jak „Bonus urodzinowy” w kwocie 20 złotych na zakłady, „Bez podatku na telefonie” podwyższające kursy, czy  „Bonus na sporty wirtualne” powiększający szanse na ewentualne wygrane.

2. Miejsce – STS

Na drugim stopniu podium znalazł się legalny polski bukmacher z największa ilością aktywnych graczy i najwyższym udziałem w polskim rynku bukmacherskim. Właśnie to daje odpowiedź gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie. Tym wyborem może być STS.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

 

Pełna oferta na klasyczne dyscypliny sportowe, a w tym poza najpopularniejszymi sportami znajdziemy biathlon, wyścigi konne, czy szachy. STS to także nowość, czyli zakładka Betgames łącząca gry karciane z bukmacherką, a także e-sport i sporty wirtualne. STS to także sponsor główny reprezentacji Polski w piłce nożnej, dlatego podczas spotkań reprezentacji możemy liczyć na wiele promocji, podczas meczów naszej kadry.

W STS godne uwagi są także bonusy i promocje, wśród których znajdziemy freebet 29 złotych, bonus od pierwszej wpłaty nawet do 1200 złotych i zakłady bez ryzyka – 20 złotych na Betgames, e-sport, czy sporty wirtualne. Każda promocja ma takie same warunki obrotu – trzykrotność po kursie minimalnym 1.91.

1. Miejsce – Fortuna

Pierwsze miejsce przypadło Fortunie. Według nas jest to najlepsze miejsce, gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie. Oferta bukmacherska, z którą wychodzi ona do swoich graczy jest najbardziej rozbudowana i najciekawsza na polskim rynku. Wśród niej znajdziemy wiele dyscyplin e-sportowych, takich jak Call of Duty, Lol, CS:Go, Dota 2, czy FIFA. Dodatkowym atutem są transmisje z gier e-sportowych, co przyciąga rzeszę fanów tej nowej dyscypliny.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

Do tego oczywiście kilka sportów wirtualnych, jak piłka nożna, wyścigi psów, koni, czy wyścigi samochodowe, a także blisko 40. dyscyplin sportowych przez cały rok.

Promocje w Fortunie są także bardzo ciekawe. Na start nawet do 1000 złotych od pierwszego depozytu, freebet w wysokości 20 złotych w formie 2800 punktów Klubu Fortuna Plus, a także zakład bez ryzyka do 100 złotych. Warunki obrotu – czterokrotność po kursie minimalnym 1.90.

Aspektem mocno na plus jest także Strefa Typera, w której gracze mogą wymieniać się poszczególnymi typami, lub uwagami do nadchodzących spotkań. Jest to dobre miejsce zarówno dla doświadczonych, jak i nowych typerów, ponieważ można tam dowiedzieć się wielu ciekawych spraw związanych z obstawianiem.

Mam nadzieję że tym krótkim zestawieniem i informacjami pomogliśmy Wam w odpowiedzi na pytanie – gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie by grało się Wam mile i przyjemnie a promocje bukmacherskie przy zakładaniu konta bukmacherskiego były tylko fajnym dodatkiem.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia