Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Darmowy zakład PZBUK

Darmowy zakład PZBUK
Legalny bukmacher PZBUK postanowił że w związku ze zmieniającymi się wymaganiami rynkowymi oraz w celu uproszczenia swojej oferty powitalnej wprowadza zmiany w specjalnej ofercie na start. Obecną ofertę powitalną „Cashback 500 zł plus 20 000 punktów gracza” zastąpi nowa oferta na start dla klientów „Darmowy zakład 20 zł + Cashback 500 zł„.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

Start oferty:

Nowa oferta będzie aktywna od środy 21 kwietnia 2021 r. od 12:00 w południe.

Zasady oferty:

Każdy klient, który zarejestruje się z Waszym unikalnym kodem bonusowym otrzyma dostęp do nowej oferty. Oferta jest łączna, gracz otrzyma zarówno możliwość odbioru darmowego zakładu i skorzystania z cashback zgodnie z poniższymi zasadami:

1. Darmowy zakład PZBUK 20 zł

Wystarczy dokonać rejestracji z kodem bonusowym i zrobić pierwszy depozyt w kwocie minimum 20 zł na konto gracza. Darmowy zakład o wartości 20 zł zostanie dodany automatycznie po kliku minutach. Zakład można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo na kuponach z wielokrotnych z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.4. Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają wymogom obrotu i wypłacane są od razu.
Darmowy zakład PZBUK 1

2. Cashback 500 zł (bez zmian do aktualnych zasad)

Oferta jest ważna od momentu rejestracji i dotyczy wszystkich zakładów postawionych ze środków własnych gracza. Stawka pierwszego nietrafionego kuponu do 500 zł podlega automatycznemu zwrotowi równemu kwocie zakładu.

Zwrot dokonywany jest w formie darmowego zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymogów obrotu. W ofercie biorą udział zakłady wielokrotne z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.4. W odróżnieniu od pozostałych ofert legalnych bukmacherów w Polsce, bukmacher PZBuk zapewnia zwrot nie od pierwszego obstawionego zakładu, a od pierwszego zakładu rozliczonego jako nie trafiony!!!

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Warte uwagi ...