Darmowy zakład PZBUK

Darmowy zakład PZBUK

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024
Legalny bukmacher PZBUK postanowił że w związku ze zmieniającymi się wymaganiami rynkowymi oraz w celu uproszczenia swojej oferty powitalnej wprowadza zmiany w specjalnej ofercie na start. Obecną ofertę powitalną „Cashback 500 zł plus 20 000 punktów gracza” zastąpi nowa oferta na start dla klientów „Darmowy zakład 20 zł + Cashback 500 zł„.
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less

Start oferty:

Nowa oferta będzie aktywna od środy 21 kwietnia 2021 r. od 12:00 w południe.

Zasady oferty:

Każdy klient, który zarejestruje się z Waszym unikalnym kodem bonusowym otrzyma dostęp do nowej oferty. Oferta jest łączna, gracz otrzyma zarówno możliwość odbioru darmowego zakładu i skorzystania z cashback zgodnie z poniższymi zasadami:

1. Darmowy zakład PZBUK 20 zł

Wystarczy dokonać rejestracji z kodem bonusowym i zrobić pierwszy depozyt w kwocie minimum 20 zł na konto gracza. Darmowy zakład o wartości 20 zł zostanie dodany automatycznie po kliku minutach. Zakład można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo na kuponach z wielokrotnych z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.4. Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają wymogom obrotu i wypłacane są od razu.
Darmowy zakład PZBUK 2024

2. Cashback 500 zł (bez zmian do aktualnych zasad)

Oferta jest ważna od momentu rejestracji i dotyczy wszystkich zakładów postawionych ze środków własnych gracza. Stawka pierwszego nietrafionego kuponu do 500 zł podlega automatycznemu zwrotowi równemu kwocie zakładu.

Zwrot dokonywany jest w formie darmowego zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymogów obrotu. W ofercie biorą udział zakłady wielokrotne z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.4. W odróżnieniu od pozostałych ofert legalnych bukmacherów w Polsce, bukmacher PZBuk zapewnia zwrot nie od pierwszego obstawionego zakładu, a od pierwszego zakładu rozliczonego jako nie trafiony!!!

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link