Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

TVBET – obstawianie gier karcianych

tvbet

Legalny polski bukmacher BETFAN uruchomił kolejną nowość na polskim rynku bukmacherskim – TVBET.

Jest to platforma internetowa, na jakiej każdy gracz może obserwować i co najważniejsze obstawiać najfajniejsze gry karciane na świecie. Oznacza to nie mniej ni więcej – mnóstwo ciekawej i emocjonującej rozrywki, której ów polski bukmacher online od samego początku działalności stara się dawać nam graczom w jak największej ilości i co ważne … w jak najlepszej jakości. Bo produkt TVBET na www.betfan.pl wygląda naprawdę znakomicie.

W TVBET znajdziecie takie gry karciane:

– WOJNA

Wykorzystywana jest 1 standardowa talia która składa się z 52 kart. 1 kartę dostaje Gracz, a drugą krupier. Zwycięża ten, kto ma wyższą kartę.

– POKER

Chyba najpopularniejsza gra karciana na świecie, która bardzo dużą popularnością cieszy się w serwisach internetowych (póki co w Polsce nie można legalnie grać w Pokera w internecie). Zasady na jakich jest przeprowadzana rozgrywka są takie same jak przy klasycznej rozgrywce Texas Holdem.

– BlackJack

Obok pokera jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie – bardzo często spotykana w kasynach ale i na ulicy – jako oczko lub „21”. „BlackJack” to hit na TVBET bo oferuje najprostsze zasady ze wszystkich gier karcianych. Początkowe rozdanie przypadło ambasadorowi BETFAN, Mariuszowi Pudzianowskiego. Wszystkim dobrze znany Pudzian na domiar tego dołożył każdemu Graczowi 5 zł na saldo główne, nie wymagając przy tym nic w zamian – żadnych obrotów stawki itp. Więcej pod adresem www.betfan.pl/tvbet

Z TVBET można korzystać 24/7 i świetnie się przy tym bawić, nie zapominając o szansach na naprawdę atrakcyjne wygrane.

Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

Warte uwagi ...