Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Kod promocyjny Betclic

Betclic kod promocyjny VIP
Rodzaj bonusu Bonus Betclic
Kod promocyjny Betclic VIP550
Multi+ Nawet +50% do wygranych
Boost Gwarancja najwyższych kursów
Cashback Nawet do 550 złotych
Piłkarski jacpot Maksymalnie 35 000 złotych
Liga Betclic Bonusy nawet do 50 złotych
Cashout Zamknięcie kuponu przed rozstrzygnięciem

 

Licencja na działalność w Polsce

Jeśli chodzi o znajomość bukmachera w naszym kraju, to jest ona stosunkowo wysoka, ponieważ jeszcze przed wprowadzeniem nowej Ustawy Hazardowej ten francuski bukmacher prężnie działał na naszym rynku. Po wprowadzeniu nowelizacji do ustawy strona została zablokowana, ponieważ Betclic nie otrzymał od razu licencji. Jednak nieco później firma ta postanowiła postarać się o zezwolenie Ministerstwa Finansów i takowe otrzymała dokładnie 26 września 2018 roku. Od tego momentu Betclic jest uznawany za legalnego bukmachera w Polsce.

Jednak rozpoczęcie działalności bukmacher ten nieco przesunął w czasie. Mimo otrzymania licencji we wrześniu 2018 roku, to strona internetowa wystartowała dopiero 1 lipca 2019 roku. To jednak bardzo dobry ruch, ponieważ wszystko zostało dopracowane w każdym, nawet najmniejszym calu.

Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej ofercie, rejestracji, a także promocjom w Betclic. Czas na szczegóły związane z bukmacherem Betclic!

Co możesz otrzymać z kodem promocyjnym?

• Nawet +50% do ewentualnej wygranej
• Najwyższy na rynku zakład bez ryzyka do 550 złotych (dzięki naszej promocji zawarte +50 złotych)

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Jak obrócić bonusem w Betclic?

Rodzaj oferty

Opis oferty

Bonus w Betclic

VIP550

Zakład bez ryzyka do 550 złotych

Sześciokrotny obrót, po kursie minimalnym kuponu 2.0.

Czas na obrót

30 dni

 

Zakłady bukmacherskie Betclic

Betclic znając nasz rynek i posiadając już spore doświadczenie na arenie międzynarodowej, dokładnie wie, co należy wprowadzić, aby gracze byli zadowoleni. Dlatego bukmacher ten stworzył świetną aplikację mobilną, która na ten moment jest jedną z najlepszych na naszym rynku.

Do tego dochodzą liczne promocje w Betclic skierowane właśnie do graczy korzystających z aplikacji na smartfonach, czy tabletach i mamy jedną z ciekawszych ofert zakładów bukmacherskich online. To, co zdarza się niezwykle rzadko, a w Betclic jest dostępne od samego początku, to możliwość oglądania spotkań na żywo za pomocą aplikacji.

Oczywiście, poprzez stronę internetową też jest taka możliwość, tak więc typerzy mają wybór, jak i gdzie chcą oglądać najważniejsze spotkania z przeróżnych dyscyplin sportowych. Betclic to również bardzo dobra skrojona oferta na zakłady przeróżnych dyscyplin sportowych, których znajdziemy blisko 30. Nie ma również znaczenia, czy będą to typy przedmeczowe, czy live. Wszystkie sekcje z możliwością typowania są rozbudowane bardzo dobrze. Pozostaje nam sprawa najważniejsza. Jak wyglądają bonusy powitalne u tego bukmachera?

Betclic cashback na start

Jeśli chodzi o flagową promocje w Betclic, to niewątpliwie jest to cashback do nawet 550 złotych. Warto zaznaczyć, że jest to najwyższy tego typu bonus na polskim rynku bukmacherskim. To jednak nie wszystko – bukmacher przygotował również sporo ciekawych promocji związanych z podwyższaniem ewentualnych wygranych. Ale o tym za moment.

Kod promocyjny Betclic 1

Wracając do zakładu bez ryzyka. Minimalna kwota, która pozwala skorzystać z bonusu wynosi 1 zł. Jednak naszym zdaniem to troszkę strata darmowych środków. Pierwsza wpłata do 550 złotych, w przypadku przegranego kuponu zostanie zwrócona w formie bonusu na konto gracza. Dlatego wpłacając 2 złote, otrzymamy 2 złote bonusu, a wpłacając chociażby 400 złotych, drugie tyle dostaniemy w gratisie.

Oczywiście otrzymany bonus należy obrócić w taki sposób, jak określił to bukmacher. I w Betclic jest to sześciokrotność otrzymanej sumy po kursie minimalnym całego kuponu 2.0. Każdy gracz ma na spełnienie wymogów dokładnie 30 dni. Do obrotu wliczają się tak naprawdę prawie wszystkie rodzaje zakładów, bo zarówno te przedmeczowe, live, a także SOLO, czy AKO.

Można czuć mały niedosyt w Betclic z powodu braku takich bonusów powitalnych jak freebety, czyli darmowe środki do typowania, czy bonusu od pierwszej wpłaty, co u większości bukmacherów świetnie prosperuje. Jeśli chodzi o freebety, to ciekawe oferty startowe posiadają LVBET, STS, czy Fortuna, w których wraz z naszym kodem można liczyć na bonusy bez depozytu.

Nie zmienia to faktu, że z kodem promocyjnym Betclic również można liczyć na ekstra gotówkę na start.

 

Kod promocyjny w Betclic dla nowych graczy

Czas na konkrety i przedstawienie szczegółowe, co tak naprawdę gracze mogą zyskać, jeśli zarejestrują się z naszym specjalnym kodem. Vipowska oferta powitalna w Betclic dorzuci kilkadziesiąt złotych do oferty podstawowej.

I tak, zamiast 500 złotych cashbacku, po wpisaniu odpowiedniej frazy podczas wypełniania formularza na nowych typerów czeka 550 złotych. Dzięki jednemu słowu możemy liczyć na ekstra 50 złotych u tego bukmachera.

Teraz nieco spraw technicznych związanych z samym uzupełnieniem kodu. Miejsce na jego wpisanie znajdziemy w trzecim kroku wypełniania swoich danych. Po wpisaniu tych podstawowych, czyli imienia i nazwiska, czy numeru telefonu, a także danych do logowania, jak nick, hasło czy email, znajdziemy rubrykę z miejscem na specjalny kod promocyjny Betclic.

Betclic

Bonus Cashback 550 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

 

Pozostałe promocje na zakłady bukmacherskie

Tak jak wspomnieliśmy nieco wyżej, w Betclic można spodziewać się także kilku ciekawych promocji dla stałych graczy.

• Liga Betclic

Pierwsza z nich to Liga Betclic. Polega ona na zdobywaniu dodatkowej kasy na obstawianie zakładów bukmacherskich. Co ważne – wygrywać w niej może każdy, wystarczy spełnić tylko wymogi bukmachera. Nie ma tutaj żadnych rankingów, gdzie nagradzanych jest zwykle tylko kilku graczy. Tutaj, oczywiście po dołączeniu do samej promocji wystarczy obstawiać. Kupony z minimalnym kursem 1.50, a także za przynajmniej 20 złotych zaliczają się do tej promocji. Po obstawieniu w danym okresie czasu minimum 10. takich zakładów, gracze mogą spodziewać się bonusów do nawet 50 złotych.

• Totalizator Betclica

Kolejna promocja w Betclic dotyczy specjalnych zakładów, które przygotował bukmacher dla swoich graczy. Chodzi w niej o to, żeby obstawić na jednym kuponie wybrane przez Betclic spotkania (musi być ich 14) i jeśli wszystkie uda się wytypować prawidłowo, to poza wygraną z zakładu, powstała pula 10 tysięcy złotych do podziału dla wszystkich tych, którzy odpowiednio postawią wszystkie typy. Aby wejść do walki o tak dużą kasę należy wnieść zakład za minimum 10 złotych.

• Multi+

Ciekawe rozwiązanie wymyślił Betclic w sprawie odprowadzanego podatku z każdego pojedynczego kuponu gracza. Jak wiemy jest to dokładnie 12%. Dzięki kolejnej promocji gracze z nawiązką mogą te 12% „odegrać”.

Wystarczy postawić odpowiednią ilość pojedynków na jednym kuponie i cieszyć się nawet z +50% do ewentualnej wygranej. Bez wątpienia jest to promocja w Betclic skierowana do miłośników tak zwanych „taśm”. Żeby skorzystać z tych +50% należy postawić minimum 13. typów na kuponie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ale oczywiście jeśli postawimy nieco mniej zdarzeń, to bonusy także przysługują – jednak nieco mniejsze. I tak przy pięciu zdarzeniach będzie to +7%, a przy dziesięciu już +35%. Żeby cieszyć się z gry bez podatku należy postawić sześć spotkań, ponieważ wtedy mamy doliczane +12% do możliwej wygranej. Należy jednak wiedzieć, że do promocji wliczają się tylko te spotkania, które oznaczone są mianem „Multi+”. Na szczęście takich spotkań jest naprawdę bardzo dużo.

• Boost

Kolejny z bonusów dotyczy stricte samych kursów. Tak zwany „boost”, to gwarancja najwyższego kursu na dane zdarzenie, na całym rynku w Polsce. Jeśli obok typu zobaczycie żółtą rakietę, lub kurs na dane zdarzenie będzie „pulsował” to znak, że wyższego kursu na ten pojedynek się nie znajdzie. Codziennie przynajmniej kilka takich spotkań jest dostępnych w Betclic.

• Cashout

Wśród dobrych promocji w Betclic znajdziemy również jeden z ciekawszych cashoutów w naszym kraju. Chodzi oczywiście o przedwczesne zamknięcie kuponu, przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń, które postawiliśmy. W Betclic tyczy się to zarówno kuponów przedmeczowych, live, SOLO, czy AKO. Nawet w przypadku trwania pojedynków, wcześniejsza wypłata będzie możliwa.

Lista bukmacherów z licencją
Adres, nr licencji Bonus KodPromo
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

 

Rejestracja w Betclic

Założenie konta w Betclic należy do naprawdę prostych czynności. Wystarczy przejść formularz rejestracyjny składający się z trzech kroków, uzupełnić potrzebne dane i skupić się na typowaniu zakładów bukmacherskich. W pierwszej części należy wpisać dane osobowe, czyli imię i nazwisko, maila, czy datę urodzenia. W tym kroku musimy także potwierdzić swój wiek, a także zaakceptować wszelkie regulaminy, czy też politykę prywatności.

Na drugiej stronie podajemy swój PESEL, numer telefonu, czy adres. Już wszystko prawie gotowe. Pozostaje krok trzeci, gdzie ustalamy dane do logowania, czyli nasz pseudonim, hasło, a także nasz specjalny kod promocyjny Betclic, który brzmi VIP550.

Tak wygląda proces szybkiej rejestracji. Oczywiście, na początek to wystarczy, dostaniemy maila aktywacyjnego od bukmachera i możemy rozpocząć obstawianie. Schody zaczną się dopiero wtedy, jak będziemy chcieli wypłacić środki.

Do tego potrzebna jest weryfikacja konta, czyli podanie naszego numeru rachunku bankowego, a także skanu dokumentu tożsamości – czy to dowodu osobistego, czy paszportu. Na dokończenie rejestracji mamy tak naprawdę 90 dni. Jeśli zatem cokolwiek wygramy, to bez dokończenia tego procesu nic nie będziemy w stanie zrobić. Aby to zrobić, wystarczy znaleźć zakładkę „Moje konto” i tam sekcję z „moimi dokumentami”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Wypłata środków

Czas na coś, co najbardziej interesuje wszystkich typerów, czyli wypłacanie środków. W końcu celem gry jest wygrywanie pieniędzy, więc nikogo to nie dziwi. Aby móc tego dokonać należy po pierwsze mieć zweryfikowane konto, a także wygrać kilka kuponów. Chociażby dzięki wpisaniu naszego kodu promocyjnego Betclic. Nawet w przypadku porażki pierwszego zakładu, bukmacher zwróci nam środki w formie bonusu.

Po dokonaniu obrotu można tę sumę pieniędzy wypłacić. Bukmacher oferuje wypłaty za pomocą szybkiego przelewu, więc środki na koncie bankowym znajdują się niemal natychmiastowo. Jeśli chodzi o wpłacanie środków, to możliwości również jest kilka.

Możemy tego dokonać za pośrednictwem Przelewów24, Skrilla, ale także przelewem tradycyjnym, czy za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

 

Jak działa kod promocyjny Betclic?

Przy wykorzystaniu naszego unikalnego kodu otrzymacie wyższy bonus startowy. Wystarczy wpisać go w odpowiednie miejsce podczas wypełniania formularza i gotowe. Wyższy cashback, bo aż 550 złotych będzie czekał po zalogowaniu na swoje konto.

FAQ

1. Co daje i jak brzmi kod promocyjny od Betclic?
Kod promocyjny Betclic to VIP550. Jeśli wpiszecie go podczas rejestracji, to możecie spodziewać się wyższego cashbacku od pierwszej wpłaty, do 550 złotych.

2. Czy Betclic rozdaje freebety?
Niestety na ten moment jedynym bonusem startowym jest wspomniany wyżej cashback. Betclic jeszcze nie wyszedł z bonusem od pierwszego depozytu, czy freebetami. Należy jednak pamiętać, że w zamian oferuje on najwyższy cashback w Polsce.

3. Na co można liczyć w bonusie powitalnym od Betclic?
Na każdego gracza po założeniu konta z naszym kodem czeka cashback w wysokości nawet 550 złotych.

4. Jak wygląda proces rejestracyjny w Betclic?
Jest to naprawdę prosty i szybki proces, który trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy przejść trzystopniowy formularz, uzupełnić wymagane dane, a także ustalić limity na grę. Żeby cieszyć się ze wszystkich funkcji należy pamiętać o dodaniu tam skanu lub zdjęcia swojego dokumentu tożsamości, a także numeru rachunku bankowego.

5. Jak i gdzie wpisać kod promocyjny Betclic?
Wystarczy podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpisać nasz unikalny kod, dzięki któremu do naszego konta gracza zostanie przypisany wyższy cashback startowy.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Warte uwagi ...