Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Kody promocyjne

legalni bukmacherzy kody promocyjne

Wielość bonusów startowych, ciekawe promocje dla stałych graczy, czy freebety. To wszystko znajdziemy u praktycznie każdego z legalnych bukmacherów. Tutaj firmy musza postawić sobie pytanie – czym możemy się wyróżnić, żeby przyciągnąć nowych, jeszcze niezdecydowanych typerów?

Spore pole do popisu dają kody promocyjne u legalnych bukmacherów. Jak wyglądają one w poszczególnych firmach bukmacherskich?

Aktualne kody promocyjne

1. Fortuna – bonus powitalny w standardowej ofercie – 1120 złotych + 25 złotych więcej z kodem
2. STS – bonus powitalny w standardowej ofercie – 1265 złotych + 15 złotych więcej z kodem
3. LV BET – bonus powitalny w standardowej ofercie – 1590 złotych
4. Forbet – bonus powitalny w standardowej ofercie – 2000 złotych + 150 złotych więcej z kodem
5. eWinner – bonus powitalny w standardowej ofercie – 1175 złotych + 30 złotych więcej z kodem
6. Betclic – bonus powitalny w standardowej ofercie – 500 złotych + 50 złotych więcej z kodem
7. Totolotek – bonus powitalny w standardowej ofercie – 500 złotych + 20 złotych więcej z kodem
8. TOTALbet – bonus powitalny w standardowej ofercie – 5040 złotych + 10 złotych więcej z kodem
9. PZBUK– bonus powitalny w standardowej ofercie – 200 złotych
10. Etoto – bonus powitalny w standardowej ofercie – 200 złotych
11. Betfan – bonus powitalny w standardowej ofercie – 3100 złotych
12. Noblebet – bonus powitalny w standardowej ofercie – 1650 złotych

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów to tak naprawdę swego rodzaju „dodatkowy bonus”. Bukmacherzy decydują się na specjalne kody, które po wpisaniu na stronie danej firmy bukmacherskiej dają sporo korzyści nowym graczom. Wszystko tak naprawdę dzięki takim stronom jak nasza – dzięki współpracy z bukmacherami – nasze kody dają szansę na jeszcze więcej na start.

Jak takie kody zrealizować?

Wystarczy skorzystać z podlinkowanej treści, lub po prostu wpisać odpowiedni kod w daną rubrykę w formularzu startowym przy rejestracji u bukmachera. Dzięki niemu nowi typerzy mogą liczyć na jeszcze wyższe bonusy do wykorzystania na początku swojej przygody z bukmacherką. Przejdźmy jednak do konkretów, które najlepiej zobrazują wszystkie korzyści płynące z takich promocji.

Lista bukmacherów z licencją
Adres, nr licencji Bonus KodPromo
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

• Specjalna oferta Fortuny

Do jednych z najciekawszych ofert – biorąc pod uwagę oczywiście promocje u legalnych bukmacherów – zaliczyć musimy te w Fortunie. Żeby z nich skorzystać, wystarczy wejść w odpowiedni link przygotowany specjalnie pod tego bukmachera. Specjalny Fortuny kod promocyjny (VIPKOD) aktywuje vipowski pakiet bonusowy, który należy do ścisłego grona najlepszych kodów na całym rynku bukmacherskim!

Dzięki rozszerzeniu bonusów startowych w Fortunie, każdy nowy gracz może liczyć nawet na 1145 złotych. Żeby móc z niego skorzystać i wskoczyć na wyższy poziom pod względem bonusów i promocji, wystarczy zarejestrować swoje konto online na stronie Fortuny w 2020 roku – oczywiście przy użyciu specjalnego kodu. Tylko tyle i aż tyle korzyści.

Jeśli chodzi o samą rejestrację, to jest ona łatwa i przyjemna – wystarczy poświęcić kilka minut i przejść przez wypełnienie podstawowych danych, a nasze konto gracza pojawi się w niemal natychmiast.

A teraz konkrety. Na co możemy liczyć dzięki takim kodom promocyjnym u legalnych bukmacherów? W Fortunie otrzymamy aż 125 złotych na zakład bez ryzyka, zamiast 100 złotych w podstawowej ofercie. Dzięki takiej promocji, która nic nas nie kosztuje możemy liczyć na +25 złotych.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł bez depozytu i 210 zł darmowy zakład

 

Musimy jednak pamiętać, że taki zakład bez ryzyka jest również opodatkowany. Dlatego pewne ryzyko każdy z graczy ponosi, ponieważ musimy liczyć się z tym, że przy ewentualnym przegranym kuponie stracimy 12%. Aby móc w pełni wykorzystać bonus przyznawany przez bukmachera wystarczy zagrać za 131 złotych. Wtedy w pełni wykorzystamy otrzymany kod.

To oczywiście nie wszystko, a spektrum promocji u tego bukmachera jest naprawdę duże. Poza zakładem bez ryzyka, na każdego nowego typera czeka bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych, które przyznawane jest w formie 2800 punktów Klubu Fortuna Plus.

Taki kod pozwala również na podwajanie depozytu. Fortuna daje także bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 złotych, co daje jedną z lepszych kwot przyznawanych nowym graczom. Na ten moment na polskim rynku próżno szukać lepszej oferty powitalnej, a Fortuna ze swoim bonusem na 125 złotych zakładu bez ryzyka przebija wszystkich.

Co więcej – aby móc wypłacić środki od tego legalnego bukmachera wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu co jest najbardziej liberalnym warunkiem na rynku bukmacherskim w Polsce.

• STS kod promocyjny

Dzięki promocjom u legalnych bukmacherów również w STS możemy liczyć na dodatkowe środki dzięki takiemu kodowi, który powstał specjalnie do tego bukmachera. Każdy, kto zdecyduje się na zarejestrowanie konta w STS będzie miał szansę na 1200 złotych od pierwszego depozytu, 35 złotych w zakładzie bez ryzyka, a także freebet w wysokości 29 złotych.

Aby móc z tych bonusów skorzystać, wystarczy użyć kodu promocyjnego VIPKOD. Wtedy automatycznie każdy z nowych typerów otrzyma wszystkie wyżej wymienione promocje, zaraz po założeniu konta. Biorąc pod uwagę innych bukmacherów, to od razu rzuca się w oczy, że ta od STS należy do jednych z najlepszych.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Atrakcyjne są również same wymogi dotyczące wypłaty. Wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymanych środków, po kursie minimalnym całego zakładu 1.91. Jeśli chodzi o 35 złotych w zakładzie bez ryzyka, to wystarczy jednokrotność obrotu bez jakiegokolwiek wymogu kursowego i środki znajdą się na koncie depozytowym gracza. Warto zaznaczyć, że wspomniany cashback występuje tylko w ofercie z naszym kodem promocyjnym. W podstawowej ofercie na www.sts.pl po prostu go nie ma.

• Forbet kod promocyjny

Kolejna firma, która może się pochwalić kodem promocyjnym u legalnych bukmacherów jest Forbet. Dzięki rejestracji z odpowiedniego linku z kodem promocyjnym „VIPKOD” każdy z nowo zarejestrowanych graczy może liczyć nie tylko na 2000 złotych z podstawowej oferty, ale również na 150 złotych dodatkowo.

Bonus powitalny dla wszystkich to wspomniane 2000 złotych od trzech pierwszych wpłat. Dzięki aktywacji naszego kodu, typerzy otrzymają również 100 złotych ekstra na zakłady, a także zakład bez ryzyka w wysokości również 50 złotych.

Mamy tutaj prostą matematykę – zamiast 2000, otrzymujemy maksymalnie 2200 złotych, czyli 10% więcej niż normalnie. Wystarczy skorzystać z kodu i linku i te dodatkowe środki będą twoje – to naprawdę nic trudnego.

Rejestracja w Forbet

Sam proces rejestracyjny na www.iforbet.pl jest banalnie prosty. Wystarczy podać swoje podstawowe dane, a także dane do nowego konta gracza. To, co może dać chwilę zastanowienia jest wymóg załączenia skanu dowodu osobistego, a także podanie numeru rachunku bankowego.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Bez nich żaden bukmacher nie zezwoli na pełne stworzenie konta. Wszystko ze względu na Ustawę Hazardową i weryfikację każe z graczy. Nie musimy się jednak martwić, ponieważ takie dane są potrzebne tylko do sprawdzenia, czy jesteśmy pełnoletni. Dzięki temu możemy korzystać z legalnego źródła typowania zakładów bukmacherskich, dlatego należy się cieszyć, że w taki sposób funkcjonują tego typu firmy na naszym rynku.

Dzięki takim promocjom u legalnych bukmacherów gracze mogą liczyć na naprawdę sporo na samym początku swojego typowania. Jeśli chodzi o Forbet, to posiada on jedną z najwyższych kwot startowych. Dzięki naszemu kodowi typerzy otrzymają jednak jeszcze więcej, a mianowicie 50 złotych zakładu bez ryzyka, a także freebet 100 złotych od depozytu.

Aby wypłacić ten ostatni należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym kuponu 2.0, a także pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Jeśli chodzi o freebet i zakład bez ryzyka – to czterokrotność po kursie każdego spotkania minimum 1.20 i całego kuponu 2.0.

• Kod promocyjny LVBET

Czas na firmę kompletną, na miano której zasługuje LV BET. Znajduje się on w czołówce jeśli chodzi o promocje u legalnych bukmacherów. Według wielu ekspertów, a także samych graczy jeśli chodzi o bonusy i promocje, to LV BET nie ma sobie równych.

Jednak aby skorzystać z jeszcze większych możliwości u tego bukmachera wystarczy posłużyć się naszym kodem promocyjnym VIPKOD. Z nim każdy nowy typer może liczyć na dodatkowe 20 złotych bez depozytu.

Warunkiem koniecznym, który trzeba spełnić jest napisanie jednego, prostego maila na adres promocje@lvbet.pl z tytułem: „bonus bez depozytu”. Wtedy środki automatycznie zostaną przelane na nasze konto gracza.

Kody promocyjne 1

Wraz z naszym kodem każdy gracz może liczyć na jeden z najwyższych bonusów startowych na rynku, bo aż na 1570 złotych otrzymanych od bukmachera. Co dokładnie wchodzi w skład takiego bonusu? A także co należy zrobić, aby w pełni wykorzystać kwotę, którą przyznaje każdemu nowemu typerowi LV BET? Już wszystko tłumaczymy.

A więc od początku

Bukmacher ten na start daje możliwość zgarnięcia 1500 złotych1000 od pierwszego depozytu, a także 500 od drugiej wpłaty. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić jest wpłacenie 50 złotych, które aktywuje takowy bonus.

Na wykorzystanie otrzymanych środków, a dokładniej mówiąc na spełnienie wszystkich warunków obrotu z kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów LV BET daje aż 30 dni. Dodatkowo każdy, kto posiada karnet na spotkania klubów piłkarskich, które sponsoruje bukmacher, może liczyć na 50 złotych freebetu. Działa on niemal identycznie, jak ten od pierwszych depozytów do 100%.

Jest to jeden z ciekawszych i wyższych bonusów, który otrzymają gracze bez wpłacania własnych pieniędzy. Aby i z niego skorzystać wystarczy tylko wysłać maila. Nie ma nic łatwiejszego, jak wysłać wiadomość na ten sam adres, co wskazaliśmy powyżej, zawierając w tytule hasło: ”karnet”.

Kluby, które należą do promocji to: Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Kraków, Arka Gdynia, Widzew Łódź, a także Stal Mielec. Należy jedynie pamiętać o wysłaniu zdjęcia naszego karnetu w celu zweryfikowania, że należy on do nas.

Podsumowując, to LV BET w ofercie standard, czyli dla każdego oferuje 1500 od pierwszych dwóch depozytów + 50 złotych freebetu dla graczy z karnetami. Dzięki naszemu kodowi typerzy mogą liczyć na +20 złotych, czyli razem aż 1570!

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

 

• Betfan kod promocyjny

Duża kwota dzięki promocjom u legalnych bukmacherów czeka również u jednego z młodszych bukmacherów, czyli u firmy Betfan. Każdy z graczy, którzy założyli właśnie konto mogą liczyć nawet na 3100 złotych.

Okrągła kwota 3000 złotych jest możliwa do zgarnięcia z trzech pierwszych depozytów graczy. Od każdego z nich przysługuje maksymalnie 1000 złotych bonusu z uprzednim kursem całkowitym minimum 2.0. Typerzy na konto bonusowe otrzymają 10% wpłaconych środków, które później mnożone są x10, co oczywiście daje wspominane 100%.

Wymogi dotyczące wypłaty to pięciokrotność obrotu stawki po kursie każdego zdarzenia minimum 1.45. To jednak nie wszystko. Wraz z kodem promocyjnym od Betfan gracze mogą liczyć również na 100 złotych zakładu bez ryzyka.

Oczywiście chodzi w nim o to, że jeśli kupon zostanie przegrany, to włożone środki wrócą na konto depozytowe typera. Taki cashback należy także obrócić dokładnie w taki sam sposób, jak bonus od pierwszych trzech wpłat.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

 

• Totolotek Ekstra Bonus

Jeśli wybraliście Totolotek jako swojego bukmachera, to po rejestracji również możecie liczyć na ogrom bonusów i promocji. Po całym procesie rejestracyjnym wystarczy na stronie bukmachera wpisać kod promocyjny, aby móc cieszyć się z dodatkowych korzyści.

W swojej standardowej ofercie Totolotek proponuje nowym graczom bonus startowy 100% od wpłaty do 500 złotych, a także do 49 złotych w aplikacji mobilnej za pierwszy depozyt. Jednak dzięki naszym promocjom u legalnych bukmacherów, w Totolotku typerzy mogą liczyć na 20 złotych dodatkowego bonusu od depozytu. Żeby z niego skorzystać wystarczy przejść kilka prostych kroków.

Należy wejść na stronę bukmachera za pomocą odpowiedniego linku, a także dokonać pełnej rejestracji po wejściu w zakładkę „Zarejestruj się”. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i takie konto gracza założymy, to już tylko jeden krok dzieli nas od dodatkowego bonusu.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

Wystarczy wejść w zakładkę „Wpłata” i znaleźć rubrykę „kod promocyjny”.

Po wpisaniu tam kodu „VIPKOD” na konto gracza wpłynie dodatkowe 25 złotych. Obrót najprostszy nie jest, ale jak najbardziej możliwy do wykonania. Należy obrócić trzykrotnie zarówno depozytem, jak i bonusem, po kursie minimalnym 1.90. Z freebetem jest nieco łatwiej – dwukrotny warunek obrotu z kursem minimalnym 2.0.

Tego typu oferta, z bardzo dobrym bonusem startowym, freebetami, a także prostą i szybką rejestracją pozwala Totolotkowi na rywalizację z najlepszymi – czy to ofertami Fortuny, czy LV BET i STS.

 

• Kod bonusowy PZBUK

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów, dzięki którym gracze mogą otrzymać więcej bonusów na start znajdziemy również w PZBUK. Aby móc z nich skorzystać, wystarczy wpisać odpowiedni kod na stronie bukmachera podczas rejestracji konta i gotowe.

Dzięki niemu na nowych graczy czeka nie 200 złotych cashbacku, a 300. Sto złotych więcej za sam kod? Grzechem byłoby nie skorzystać. Żeby taki bonus otrzymać należy spełnić pewne wymagania bukmachera. Chodzi mianowicie o zakład AKO z kursem minimalnym 1.40.

Oczywiście w przypadku ewentualnej porażki bukmacher odda całość – 200 złotych ze standardowej oferty wróci na konto gracza, a 100 złotych otrzymane dzięki kodowi wróci w formie punktów, które po wymianie również zostaną spieniężone. Dokładnie możemy je zamienić w dwa bonusy o równowartości 50 złotych. Warunki obrotu narzucone przez bukmachera to pięciokrotność stawki po kursie minimalnym 2.0.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

 

• Noblebet z ciekawą ofertą

Nowy bukmacher i od razu powiało świeżością – jeszcze żadna firma nie zdecydowała się na bonus powitalny na sporty wirtualne – zrobił to Noblebet w swojej promocji od trzeciego depozytu. Co więcej – kilka nowych promocji u legalnych bukmacherów znalazło się właśnie w Noblebet, czyli u świeżego podmiotu serwującego zakłady bukmacherskie.

U tego bukmachera nowi gracze mogą liczyć na bonus od trzech pierwszych wpłat – od pierwszej z nich jest 100% do 800 złotych, od drugiego depozytu 50% do 800 złotych, a trzeci – tak jak wspomnieliśmy dotyczy sportów wirtualnych i tutaj jest szansa na 100% do 50 złotych.

Jeśli chodzi o sam obrót, to od pierwszej wpłaty jest to czterokrotność po kursie całego kuponu co najmniej 1.85, a także pojedynczego zdarzenia minimum 1.40. Drugi depozyt trzykrotnie po takich samych wymogach kursowych, a trzecia wpłata musi być obrócona pięciokrotnie po dowolnym już kursie.

• Bonus w Etoto

Vipowska oferta czeka również na wszystkich tych, którzy zdecydują się założyć konto w Etoto. Bukmacher ten w 2020 roku serwuje promocje startowe, które pozwolą graczom otrzymać nawet 200 złotych na start. Wystarczy zarejestrować poprawnie konto 0 nie potrzeba tutaj wpisywać żadnych kodów – promocje u legalnych bukmacherów za pośrednictwem strony bukmachera Etoto są dla każdego.

Jeśli chodzi już o konkrety w tej firmie, to typerzy mogą liczyć na 200% od pierwszej wpłaty do 200 złotych. Prosta matematyka podwaja nam 100, czyli łącznie na start gracze mają 300 złotych.

W późniejszym czasie nowi typerzy mogą liczyć również na freebety, czy to 50, czy nawet 100 złotych.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
200% więcej za wpłatę

 

 

• Betclic + kod promocyjny

Jeśli chodzi o Betclic, to oferuje on swoim graczom najwyższy cashback na rynku – nawet 550 złotych. Warunki obrotu, które należy spełnić są jednak dość trudne do spełnienia. Należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0. To, co rekompensuje takie wymogi, to na pewno bardzo wysoka kwota.

Należy pamiętać, że Betclic na naszym rynku jest od niecałego roku, dlatego w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się coraz to ciekawszych ofert startowych. Jedno jest pewne – dzięki naszym kodom promocyjnym u legalnych bukmacherów w Betclic zamiast 500 złotych cashbacku w ofercie podstawowej, możemy otrzymać 550, czyli aż 50 złotych więcej ubezpieczonych pieniędzy na pierwszy zakład.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

• Totalbet a kod promocyjny

Przejdźmy do firmy, która najkrócej jest z nami na rynku bukmacherskim w Polsce. W TOTALbet – bo o nim mowa – każdy może liczyć nawet na 5000 złotych od pierwszego depozytu, a także 40 złotych freebetów. Takich kwot próżno szukać wśród innych firm bukmacherskich.

Co więcej – dodatkowo, dzięki specjalnemu kodowi od nas, gracze mogą liczyć na 15 złotych bonusu bez depozytu. Przy tak wysokich kwotach bukmacher musiał stworzyć oczywiście warunki dotyczące wypłaty otrzymanych bonusów.

I tak, jeśli chodzi o ten pierwszy to każdy gracz musi obrócić swoim bonusem czterokrotnie z minimum czterema zdarzeniami na jednym kuponie AKO, lub pięciokrotnie z pięcioma zdarzeniami po kursie 1.25 każdego z nich. Jeśli chodzi już o same freebety, również ten, który otrzymamy dzięki promocjom u legalnych bukmacherów, to tutaj wygląda to nieco prościej. Wystarczy obstawić zakład po kursie minimalnym 2.0 i jeśli okaże się on trafiony, to środki przelewane zostają od razu na konto depozytowe gracza i są gotowe do wypłaty.

Polecamy odwiedzić stronę www.TOTALbet.pl, chociażby po to, aby dowiedzieć się o tym bukmacherze nieco więcej. Zachęca on na pewno bardzo dobrą, kompleksową ofertą, wysokimi kursami, a także dobrym kontaktem z obsługą klienta.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

• EWINNER z trzema prezentami

Bukmacher eWinner w swojej podstawowej ofercie dla każdego posiada nawet do 1175 złotych w bonusach powitalnych. Po pierwsze – nasz premierowy zakład jest ubezpieczony, więc gramy bez ryzyka – wystarczy postawić zakład za minimum 20 złotych, aby wziąć udział w promocji. Maksymalnie możemy liczyć na 150 złotych zwrotu.

Warto wiedzieć, że jeśli postawi się minimum 50 złotych, to czeka na nas freebet w wysokości 50% tej stawki, czyli 25 złotych. To jednak nie koniec, ponieważ od drugiego i trzeciego depozytu również czeka bonus – 100% wpłaty do 500 złotych.

Co jednak najważniejsze to nasz kod promocyjny u legalnych bukmacherów w eWinner zamienia te maksymalne 150 złotych cashbacku w 210 złotych. Aż 60 złotych więcej za samo użycie kodu – czy nie brzmi to dobrze?

A co z warunkami dotyczącymi obrotu? Bukmacher ten oczekuje sześciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.50 w maksymalnie 30 dni. Jeśli chodzi o freebety, to tutaj obracać nie trzeba w ogóle. Jeśli kupon będzie wygrany, to środki od razu będą możliwe do wypłaty.

Kody promocyjne 2

 

Który kod promocyjny wybrać?

Jeśli nie jesteście przekonani co do oferty na którą najlepiej się skusić, warto jest porównać oferowane bonusy i promocje od wszystkich legalnych bukmacherów na naszym rynku.

Naszym zdaniem najciekawiej wyglądają oferty od LVBET, Fortuny, czy STS, ale Betclic, czy Betfan również wyglądają naprawdę okazale.

Wybierając jednak ścisłą czołówkę, to w Fortunie, która daje graczom zakład bez ryzyka w wysokości aż 125 złotych, freebet 20 złotych, a także bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 złotych króluje na rynku bukmacherskim w Polsce.

Na równi z nimi stoi także LV BET. Naprawdę kusi on swoim freebetem 20 złotych dla wszystkich, którzy wykorzystają nasz kod, a także 50 złotych dla osób z karnetami i 1500 złotych od dwóch pierwszych wpłat. Dla osób, które cenią sobie cashback, jak najbardziej warto skorzystać z oferty Betclica. Dzięki naszym kodom promocyjnym u legalnych bukmacherów każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie.

Lista bukmacherów z licencją
Adres, nr licencji Bonus KodPromo
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

Warte uwagi ...