legalni bukmacherzy kody promocyjne

Legalni bukmacherzy i Kody promocyjne

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Wielość bonusów startowych, ciekawe promocje dla stałych graczy, czy freebety. To wszystko znajdziemy u praktycznie każdego z legalnych bukmacherów. Tutaj firmy musza postawić sobie pytanie – czym możemy się wyróżnić, żeby przyciągnąć nowych, jeszcze niezdecydowanych typerów?

Spore pole do popisu dają kody promocyjne u legalnych bukmacherów. Jak wyglądają one w poszczególnych firmach bukmacherskich?

Aktualne kody promocyjne

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
777zł na start
Etoto oferta na dziś
www.etoto.pl
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less
200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less
Cashback 200 zł
Betclic oferta na dziś
www.betclic.pl
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo Show Less
100% za wpłatę
Totolotek oferta na dzis
www.totolotek.pl
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej Show Less

 

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów to tak naprawdę swego rodzaju „dodatkowy bonus”. Bukmacherzy decydują się na specjalne kody, które po wpisaniu na stronie danej firmy bukmacherskiej dają sporo korzyści nowym graczom. Wszystko tak naprawdę dzięki takim stronom jak nasza – dzięki współpracy z bukmacherami – nasze kody dają szansę na jeszcze więcej na start.

Jak takie kody zrealizować?

Wystarczy skorzystać z podlinkowanej treści, lub po prostu wpisać odpowiedni kod w daną rubrykę w formularzu startowym przy rejestracji u bukmachera. Dzięki niemu nowi typerzy mogą liczyć na jeszcze wyższe bonusy do wykorzystania na początku swojej przygody z bukmacherką. Przejdźmy jednak do konkretów, które najlepiej zobrazują wszystkie korzyści płynące z takich promocji.

Legalni bukmacherzy i Kody promocyjne 2024

• Specjalna oferta Fortuny

Do jednych z najciekawszych ofert – biorąc pod uwagę oczywiście promocje u legalnych bukmacherów – zaliczyć musimy te w Fortunie. Żeby z nich skorzystać, wystarczy wejść w odpowiedni link przygotowany specjalnie pod tego bukmachera. Specjalny Fortuny kod promocyjny (VIPKOD) aktywuje vipowski pakiet bonusowy, który należy do ścisłego grona najlepszych kodów na całym rynku bukmacherskim!

Dzięki rozszerzeniu bonusów startowych w Fortunie, każdy nowy gracz może liczyć nawet na 1145 złotych. Żeby móc z niego skorzystać i wskoczyć na wyższy poziom pod względem bonusów i promocji, wystarczy zarejestrować swoje konto online na stronie Fortuny w 2023 roku – oczywiście przy użyciu specjalnego kodu. Tylko tyle i aż tyle korzyści.

Jeśli chodzi o samą rejestrację, to jest ona łatwa i przyjemna – wystarczy poświęcić kilka minut i przejść przez wypełnienie podstawowych danych, a nasze konto gracza pojawi się w niemal natychmiast.

A teraz konkrety. Na co możemy liczyć dzięki takim kodom promocyjnym u legalnych bukmacherów? W Fortunie otrzymamy aż 125 złotych na zakład bez ryzyka, zamiast 100 złotych w podstawowej ofercie. Dzięki takiej promocji, która nic nas nie kosztuje możemy liczyć na +25 złotych.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł na zakłady bez ryzyka

 

Musimy jednak pamiętać, że taki zakład bez ryzyka jest również opodatkowany. Dlatego pewne ryzyko każdy z graczy ponosi, ponieważ musimy liczyć się z tym, że przy ewentualnym przegranym kuponie stracimy 12%. Aby móc w pełni wykorzystać bonus przyznawany przez bukmachera wystarczy zagrać za 131 złotych. Wtedy w pełni wykorzystamy otrzymany kod.

To oczywiście nie wszystko, a spektrum promocji u tego bukmachera jest naprawdę duże. Poza zakładem bez ryzyka, na każdego nowego typera czeka bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych, które przyznawane jest w formie 2800 punktów Klubu Fortuna Plus.

Taki kod pozwala również na podwajanie depozytu. Fortuna daje także bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 złotych, co daje jedną z lepszych kwot przyznawanych nowym graczom. Na ten moment na polskim rynku próżno szukać lepszej oferty powitalnej, a Fortuna ze swoim bonusem na 125 złotych zakładu bez ryzyka przebija wszystkich.

Co więcej – aby móc wypłacić środki od tego legalnego bukmachera wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu co jest najbardziej liberalnym warunkiem na rynku bukmacherskim w Polsce.

• STS kod promocyjny

Dzięki promocjom u legalnych bukmacherów również w STS możemy liczyć na dodatkowe środki dzięki takiemu kodowi, który powstał specjalnie do tego bukmachera. Każdy, kto zdecyduje się na zarejestrowanie konta w STS będzie miał szansę na 1200 złotych od pierwszego depozytu, 35 złotych w zakładzie bez ryzyka, a także freebet w wysokości 29 złotych.

Aby móc z tych bonusów skorzystać, wystarczy użyć kodu promocyjnego VIPKOD. Wtedy automatycznie każdy z nowych typerów otrzyma wszystkie wyżej wymienione promocje, zaraz po założeniu konta. Biorąc pod uwagę innych bukmacherów, to od razu rzuca się w oczy, że ta od STS należy do jednych z najlepszych.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 600 zł za wpłaty

 

Atrakcyjne są również same wymogi dotyczące wypłaty. Wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu otrzymanych środków, po kursie minimalnym całego zakładu 1.91. Jeśli chodzi o 35 złotych w zakładzie bez ryzyka, to wystarczy jednokrotność obrotu bez jakiegokolwiek wymogu kursowego i środki znajdą się na koncie depozytowym gracza. Warto zaznaczyć, że wspomniany cashback występuje tylko w ofercie z naszym kodem promocyjnym. W podstawowej ofercie na www.sts.pl po prostu go nie ma.

• Forbet kod promocyjny

Kolejna firma, która może się pochwalić kodem promocyjnym u legalnych bukmacherów jest Forbet. Dzięki rejestracji z odpowiedniego linku z kodem promocyjnym „VIPKOD” każdy z nowo zarejestrowanych graczy może liczyć nie tylko na 2000 złotych z podstawowej oferty, ale również na 150 złotych dodatkowo.

Bonus powitalny dla wszystkich to wspomniane 2000 złotych od trzech pierwszych wpłat. Dzięki aktywacji naszego kodu, typerzy otrzymają również 100 złotych ekstra na zakłady, a także zakład bez ryzyka w wysokości również 50 złotych.

Mamy tutaj prostą matematykę – zamiast 2000, otrzymujemy maksymalnie 2200 złotych, czyli 10% więcej niż normalnie. Wystarczy skorzystać z kodu i linku i te dodatkowe środki będą twoje – to naprawdę nic trudnego.

Rejestracja w Forbet

Sam proces rejestracyjny na www.iforbet.pl jest banalnie prosty. Wystarczy podać swoje podstawowe dane, a także dane do nowego konta gracza. To, co może dać chwilę zastanowienia jest wymóg załączenia skanu dowodu osobistego, a także podanie numeru rachunku bankowego.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Bez nich żaden bukmacher nie zezwoli na pełne stworzenie konta. Wszystko ze względu na Ustawę Hazardową i weryfikację każe z graczy. Nie musimy się jednak martwić, ponieważ takie dane są potrzebne tylko do sprawdzenia, czy jesteśmy pełnoletni. Dzięki temu możemy korzystać z legalnego źródła typowania zakładów bukmacherskich, dlatego należy się cieszyć, że w taki sposób funkcjonują tego typu firmy na naszym rynku.

Dzięki takim promocjom u legalnych bukmacherów gracze mogą liczyć na naprawdę sporo na samym początku swojego typowania. Jeśli chodzi o Forbet, to posiada on jedną z najwyższych kwot startowych. Dzięki naszemu kodowi typerzy otrzymają jednak jeszcze więcej, a mianowicie 50 złotych zakładu bez ryzyka, a także freebet 100 złotych od depozytu.

Aby wypłacić ten ostatni należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym kuponu 2.0, a także pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30. Jeśli chodzi o freebet i zakład bez ryzyka – to czterokrotność po kursie każdego spotkania minimum 1.20 i całego kuponu 2.0.

• Kod promocyjny LVBET

Czas na firmę kompletną, na miano której zasługuje LV BET. Znajduje się on w czołówce jeśli chodzi o promocje u legalnych bukmacherów. Według wielu ekspertów, a także samych graczy jeśli chodzi o bonusy i promocje, to LV BET nie ma sobie równych.

Jednak aby skorzystać z jeszcze większych możliwości u tego bukmachera wystarczy posłużyć się naszym kodem promocyjnym VIPKOD. Z nim każdy nowy typer może liczyć na dodatkowe 20 złotych bez depozytu.

Warunkiem koniecznym, który trzeba spełnić jest napisanie jednego, prostego maila na adres promocje@lvbet.pl z tytułem: „bonus bez depozytu”. Wtedy środki automatycznie zostaną przelane na nasze konto gracza.

Legalni bukmacherzy i Kody promocyjne 2024

Wraz z naszym kodem każdy gracz może liczyć na jeden z najwyższych bonusów startowych na rynku, bo aż na 1570 złotych otrzymanych od bukmachera. Co dokładnie wchodzi w skład takiego bonusu? A także co należy zrobić, aby w pełni wykorzystać kwotę, którą przyznaje każdemu nowemu typerowi LV BET? Już wszystko tłumaczymy.

A więc od początku

Bukmacher ten na start daje możliwość zgarnięcia 1500 złotych1000 od pierwszego depozytu, a także 500 od drugiej wpłaty. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić jest wpłacenie 50 złotych, które aktywuje takowy bonus.

Na wykorzystanie otrzymanych środków, a dokładniej mówiąc na spełnienie wszystkich warunków obrotu z kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów LV BET daje aż 30 dni. Dodatkowo każdy, kto posiada karnet na spotkania klubów piłkarskich, które sponsoruje bukmacher, może liczyć na 50 złotych freebetu. Działa on niemal identycznie, jak ten od pierwszych depozytów do 100%.

Jest to jeden z ciekawszych i wyższych bonusów, który otrzymają gracze bez wpłacania własnych pieniędzy. Aby i z niego skorzystać wystarczy tylko wysłać maila. Nie ma nic łatwiejszego, jak wysłać wiadomość na ten sam adres, co wskazaliśmy powyżej, zawierając w tytule hasło: ”karnet”.

Kluby, które należą do promocji to: Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Wisła Kraków, Arka Gdynia, Widzew Łódź, a także Stal Mielec. Należy jedynie pamiętać o wysłaniu zdjęcia naszego karnetu w celu zweryfikowania, że należy on do nas.

Podsumowując, to LV BET w ofercie standard, czyli dla każdego oferuje 1500 od pierwszych dwóch depozytów + 50 złotych freebetu dla graczy z karnetami. Dzięki naszemu kodowi typerzy mogą liczyć na +20 złotych, czyli razem aż 1570!

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

 

• Betfan kod promocyjny

Duża kwota dzięki promocjom u legalnych bukmacherów czeka również u jednego z młodszych bukmacherów, czyli u firmy Betfan. Każdy z graczy, którzy założyli właśnie konto mogą liczyć nawet na 600 złotych na darmowy zakład.

Okrągła kwota 1000 złotych jest możliwa do zgarnięcia od depozytów graczy. Z kursem całkowitym minimum 2.0. Typerzy na konto bonusowe otrzymają 10% wpłaconych środków, które później mnożone są x10, co oczywiście daje wspominane 100%.

Wymogi dotyczące wypłaty to pięciokrotność obrotu stawki po kursie każdego zdarzenia minimum 1.45. To jednak nie wszystko. Wraz z kodem promocyjnym od Betfan gracze mogą liczyć również na 600 złotych zakładu bez ryzyka.

Oczywiście chodzi w nim o to, że jeśli kupon zostanie przegrany, to włożone środki wrócą na konto depozytowe typera. Taki cashback należy także obrócić dokładnie w taki sam sposób, jak bonus od pierwszych trzech wpłat.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

 

• Kod bonusowy PZBUK

Kody promocyjne u legalnych bukmacherów, dzięki którym gracze mogą otrzymać więcej bonusów na start znajdziemy również w PZBUK. Aby móc z nich skorzystać, wystarczy wpisać odpowiedni kod na stronie bukmachera podczas rejestracji konta i gotowe.

Dzięki niemu na nowych graczy czeka nie 200 złotych cashbacku, a 300. Sto złotych więcej za sam kod? Grzechem byłoby nie skorzystać. Żeby taki bonus otrzymać należy spełnić pewne wymagania bukmachera. Chodzi mianowicie o zakład AKO z kursem minimalnym 1.40.

Oczywiście w przypadku ewentualnej porażki bukmacher odda całość – 200 złotych ze standardowej oferty wróci na konto gracza, a 100 złotych otrzymane dzięki kodowi wróci w formie punktów, które po wymianie również zostaną spieniężone. Dokładnie możemy je zamienić w dwa bonusy o równowartości 50 złotych. Warunki obrotu narzucone przez bukmachera to pięciokrotność stawki po kursie minimalnym 2.0.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

 

• Bonus w Etoto

Vipowska oferta czeka również na wszystkich tych, którzy zdecydują się założyć konto w Etoto. Bukmacher ten w 2023 roku serwuje promocje startowe, które pozwolą graczom otrzymać nawet 200 złotych na start. Wystarczy zarejestrować poprawnie konto 0 nie potrzeba tutaj wpisywać żadnych kodów – promocje u legalnych bukmacherów za pośrednictwem strony bukmachera Etoto są dla każdego.

Jeśli chodzi już o konkrety w tej firmie, to typerzy mogą liczyć na 200% od pierwszej wpłaty do 200 złotych. Prosta matematyka podwaja nam 100, czyli łącznie na start gracze mają 300 złotych.

W późniejszym czasie nowi typerzy mogą liczyć również na freebety, czy to 50, czy nawet 100 złotych.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 777 zł na start!

 

 

• Betclic + kod promocyjny

Jeśli chodzi o Betclic, to oferuje on swoim graczom najwyższy cashback na rynku – nawet 550 złotych. Warunki obrotu, które należy spełnić są jednak dość trudne do spełnienia. Należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0. To, co rekompensuje takie wymogi, to na pewno bardzo wysoka kwota.

Należy pamiętać, że Betclic na naszym rynku jest od niecałego roku, dlatego w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się coraz to ciekawszych ofert startowych. Jedno jest pewne – dzięki naszym kodom promocyjnym u legalnych bukmacherów w Betclic zamiast 500 złotych cashbacku w ofercie podstawowej, możemy otrzymać 550, czyli aż 50 złotych więcej ubezpieczonych pieniędzy na pierwszy zakład.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

• Totalbet a kod promocyjny

Przejdźmy do firmy, która najkrócej jest z nami na rynku bukmacherskim w Polsce. W TOTALbet – bo o nim mowa – każdy może liczyć nawet na 5000 złotych od pierwszego depozytu, a także 40 złotych freebetów. Takich kwot próżno szukać wśród innych firm bukmacherskich.

Co więcej – dodatkowo, dzięki specjalnemu kodowi od nas, gracze mogą liczyć na 15 złotych bonusu bez depozytu. Przy tak wysokich kwotach bukmacher musiał stworzyć oczywiście warunki dotyczące wypłaty otrzymanych bonusów.

I tak, jeśli chodzi o ten pierwszy to każdy gracz musi obrócić swoim bonusem czterokrotnie z minimum czterema zdarzeniami na jednym kuponie AKO, lub pięciokrotnie z pięcioma zdarzeniami po kursie 1.25 każdego z nich. Jeśli chodzi już o same freebety, również ten, który otrzymamy dzięki promocjom u legalnych bukmacherów, to tutaj wygląda to nieco prościej. Wystarczy obstawić zakład po kursie minimalnym 2.0 i jeśli okaże się on trafiony, to środki przelewane zostają od razu na konto depozytowe gracza i są gotowe do wypłaty.

Polecamy odwiedzić stronę www.TOTALbet.pl, chociażby po to, aby dowiedzieć się o tym bukmacherze nieco więcej. Zachęca on na pewno bardzo dobrą, kompleksową ofertą, wysokimi kursami, a także dobrym kontaktem z obsługą klienta.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

• EWINNER z trzema prezentami

Bukmacher eWinner w swojej podstawowej ofercie dla każdego posiada nawet do 1175 złotych w bonusach powitalnych. Po pierwsze – nasz premierowy zakład jest ubezpieczony, więc gramy bez ryzyka – wystarczy postawić zakład za minimum 20 złotych, aby wziąć udział w promocji. Maksymalnie możemy liczyć na 150 złotych zwrotu.

Warto wiedzieć, że jeśli postawi się minimum 50 złotych, to czeka na nas freebet w wysokości 50% tej stawki, czyli 25 złotych. To jednak nie koniec, ponieważ od drugiego i trzeciego depozytu również czeka bonus – 100% wpłaty do 500 złotych.

Co jednak najważniejsze to nasz kod promocyjny u legalnych bukmacherów w eWinner zamienia te maksymalne 150 złotych cashbacku w 210 złotych. Aż 60 złotych więcej za samo użycie kodu – czy nie brzmi to dobrze?

A co z warunkami dotyczącymi obrotu? Bukmacher ten oczekuje sześciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.50 w maksymalnie 30 dni. Jeśli chodzi o freebety, to tutaj obracać nie trzeba w ogóle. Jeśli kupon będzie wygrany, to środki od razu będą możliwe do wypłaty.

Legalni bukmacherzy i Kody promocyjne 2024

 

Który kod promocyjny wybrać?

Jeśli nie jesteście przekonani co do oferty na którą najlepiej się skusić, warto jest porównać oferowane bonusy i promocje od wszystkich legalnych bukmacherów na naszym rynku.

Naszym zdaniem najciekawiej wyglądają oferty od LVBET, Fortuny, czy STS, ale Betclic, czy Betfan również wyglądają naprawdę okazale.

Wybierając jednak ścisłą czołówkę, to w Fortunie, która daje graczom zakład bez ryzyka w wysokości aż 125 złotych, freebet 20 złotych, a także bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 złotych króluje na rynku bukmacherskim w Polsce.

Na równi z nimi stoi także LV BET. Naprawdę kusi on swoim freebetem 20 złotych dla wszystkich, którzy wykorzystają nasz kod, a także 50 złotych dla osób z karnetami i 1500 złotych od dwóch pierwszych wpłat. Dla osób, które cenią sobie cashback, jak najbardziej warto skorzystać z oferty Betclica. Dzięki naszym kodom promocyjnym u legalnych bukmacherów każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
777zł na start
Etoto oferta na dziś
www.etoto.pl
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy
- 777zł na start
- Bardzo fajna aplikacja
- Bogata oferta na tenis, żużel i siatkówkę
- Dodatkowa Boosty na kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less
200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less
30 dni bez podatku
Forbet oferta na dziś
www.iforbet.pl
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO
- 1050 zł zakład bez ryzyka
- 2000 zł od drugiego depozytu
- Obstawianie bez podatku przez 30 dni
- Specjalny pakiet 2000 zł na EURO Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less
Cashback 200 zł
Betclic oferta na dziś
www.betclic.pl
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo Show Less

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia