Oferta Promocyjna Betfan na EURO 2024 2024

Oferta Promocyjna Betfan na EURO 2024

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Bonus powitalny – 200% do 400 PLN

BETFAN oferuje świetny bonus powitalny. Nowi gracze mogą skorzystać z promocji 200% od pierwszego depozytu do 400 PLN, używając kodu VIPKOD.

Wystarczy zarejestrować się z tym kodem, wpłacić minimum 50 PLN, a na koncie pojawi się bonus. Jeśli wpłacisz 200 PLN lub więcej, otrzymasz pełne 400 PLN dodatkowych środków. Bonus aktywujesz grając za równowartość wpłaty, a przenieść go do wypłaty można po zagraniu za dodatkowe środki na kuponie z minimum dwoma zdarzeniami i kursem ogólnym 3.0.

Wejdź na betfan.pl i zgarnij bonusy
200% za wpłatę + AKO BOOSTER (do 150% więcej do wygranej)

 

Oferta na Euro 2024

BETFAN przygotował bogatą ofertę na Euro 2024. Na kilka dni przed turniejem dostępne są setki zakładów na każde spotkanie fazy grupowej, a im bliżej meczu, tym więcej opcji. Można spodziewać się ponad 500 zakładów na każdy mecz! Długoterminowe zakłady obejmują króla strzelców, najlepszego zawodnika turnieju, piłkarza z największą liczbą asyst, a także rekordy bramek.

Promocja „Zieloni va banque”

Na czas Euro 2024 BETFAN wprowadza promocję „Zieloni va banque”. Gol w doliczonym czasie gry nie zepsuje już Twojego kuponu. Jeśli typ będzie trafiony do 90. minuty, zostanie rozliczony jako wygrany, niezależnie od tego, co wydarzy się później. Przykładowo, Twoja drużyna prowadzi w 90. minucie 1:0, a wybija pierwsza sekunda doliczonego czasu – typ jest trafiony!

Betbuilder – najlepszy na rynku

Betbuilder w BETFAN to narzędzie pozwalające na łączenie różnych zakładów z jednego meczu. W przeciwieństwie do wielu innych bukmacherów, BETFAN nie ogranicza wyboru gracza do kilku podstawowych zakładów. Możesz połączyć różne propozycje, o ile się nie wykluczają.

betfan-bonus-na-start

Berlin here we go!

Chcesz bilety VIP na mecz Polska – Austria? BETFAN organizuje konkurs, w którym można je wygrać. Wystarczy grać za dokładnie 21 PLN z salda depozytowego. Liczą się wygrane kupony z min. kursem jednego zdarzenia 1.40. Konkurs odbywa się w trzech rundach, a zwycięzca każdej z nich otrzymuje podwójne zaproszenie na mecz. Miejsca od 2. do 20. wygrywają freebety od 200 do 1000 PLN.

AKObooster – zwiększ wygraną o 150%

Z AKOboosterem można zwiększyć wygraną nawet o 150%. Wystarczy postawić kupon z co najmniej pięcioma zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.40. Im więcej zdarzeń, tym większy mnożnik. Wygrana jest wypłacana bez konieczności jej obracania.

Codzienne zadania i freebety

BETFAN ma codzienne zadania dla graczy, za które można zgarnąć freebety. Czasem wystarczy postawić kupon, a czasem trzeba trafić kupon, aby zgarnąć dodatkowy freebet. Na czas Euro 2024 wiele zadań będzie dotyczyć właśnie mistrzostw Europy.

BETFAN naprawdę zadbał o fanów zakładów na Euro 2024, oferując różnorodne promocje i bogatą ofertę zakładów. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym graczem, czy stałym bywalcem, znajdziesz coś dla siebie.

Wejdź na betfan.pl i zgarnij bonusy
200% za wpłatę + AKO BOOSTER (do 150% więcej do wygranej)

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link