strefa typera

Oferta Promocyjna FORTUNY na EURO 2024

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Zmiany w Bonusach Bukmacherskich na Euro 2024

Fortuna, znana firma bukmacherska, wprowadza rewolucyjne zmiany w swoim systemie bonusowym na czas Euro 2024. Teraz wszystkie bonusy będą przyznawane w gotówce, bez żadnych skomplikowanych warunków. Każdy gracz sam zdecyduje, czy chce wypłacić bonus, czy przeznaczyć go na kolejne zakłady.

Proste Zasady, Większe Korzyści

Jednym z największych problemów wśród graczy są skomplikowane warunki wykorzystania bonusów. Fortuna, dotąd chwalona za system lojalnościowy, postanowiła uprościć zasady. Niezależnie od typu bonusu, będzie on wypłacany w złotówkach na konto depozytowe.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

NiespoZakłady – Codzienne Niespodzianki

Specjalnie na Euro 2024, Fortuna wprowadza bonus NiespoZakład – codzienny bonus niespodziankę, w ramach którego można otrzymać do 50 zł na konto. Wśród promocji znajdą się popularne oferty jak Bezpiecznik, Pewniak czy Snajper, wszystkie dopasowane do dnia meczowego.

Bonusy na Mecze Reprezentacji Polski

Podczas meczów reprezentacji Polski, Fortuna daje możliwość wyboru bonusu. Przykładowo, w meczu z Holandią, gracze mogą otrzymać 10 zł za każdą bramkę lub 5 zł za każdą kartkę. Wynik kuponu nie ma znaczenia – liczą się wydarzenia na boisku.

Zaliczka – Nowość w Ofertach Fortuny

Nowością w Fortunie jest Zaliczka – rozliczanie zakładów przy dwubramkowym prowadzeniu drużyny. Obejmuje to wszystkie mecze Euro, w tym zakłady typu „Gotowce”. Dodatkowo, AKO Master w specjalnej wersji z rekordową pulą nagród 300 000 zł, również wypłacaną w gotówce, przyciągnie strategów na długie taśmy.

Oferta Promocyjna FORTUNY na EURO 2024 2024


Bonusy Kursowe i Zakłady na Żywo

Fani zakładów na żywo i Betbuildera również znajdą coś dla siebie. Wystarczy kupon 3AKO z kursem minimalnym 1.3 na każde zdarzenie, aby skorzystać z automatycznego bonusu kursowego, który podwyższa wygraną o 14%, niwelując tym samym podatek od stawki.

Podsumowanie

Fortuna na Euro 2024 to nie tylko większe emocje, ale też łatwiejsze i bardziej atrakcyjne bonusy. Proste zasady, codzienne niespodzianki, wybór bonusów na mecze reprezentacji oraz innowacyjne oferty jak Zaliczka sprawiają, że gra staje się jeszcze przyjemniejsza.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link