Fortuna kod promocyjny 2023

Fortuna kod promocyjny 2023

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją
Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna wpisany podczas wypełniania formularzu rejestracyjnego pozwala nowym typerom już na samym początku zyskać o wiele więcej, niż w standardowej ofercie bukmachera. Chodzi mianowicie o dodatkowe 30 złotych w zakładzie freebet.

Oczywiście to nie wszystko, a firma oferuje jeszcze wiele więcej bonusów powitalnych dla nowych typerów. Naszym subiektywnym zdaniem promocje od Fortuny należą do ścisłej czołówki najlepszych bonusów na całym rynku bukmacherskim. Przemawia za tym różnorodność bonusów, wysokość ich kwot, a także dobre warunki dotyczące obrotu. Te trzy cechy składają się w idealną całość.

Na pewno znajdą się słowa krytyki mówiące o tym, że inni legalni bukmacherzy w Polsce dają większe kwoty, jednak biorąc pod uwagę możliwość realnej wypłaty otrzymanych środków, to pod tym względem Fortuna stoi na najwyższym poziomie.

Rodzaje bonusów w Fortunie:

Fortuna kod promocyjny VIPKOD

• Bonus za rejestrację – 20 złotowy freebet na start

• Bonus od wpłaty – 100% do nawet 200 złotych

• Zakład bez ryzyka – zwrot środków do 600 złotych

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

Kod promocyjny Fortuna 2023

Głównym atutem takich promocji Fortuny, które może otrzymać każdy gracz po bezpłatnej rejestracji konta jest kilka ciekawych bonusów startowych, wśród których znajdziemy chociażby freebet w wysokości 20 złotych, a także sporo wyższą kwotę zakładu bez ryzyka. W ofercie podstawowej jest to 600 złotych, a z naszym kodem typerzy mogą liczyć na 610 złotych zwrotu przy ewentualnej przegranej pierwszego kuponu.

Poza tymi dwiema promocjami, na graczy czeka bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 złotych, a także wiele innych ciekawych bonusów czasowych. Za moment przedstawimy szczegóły każdego z bonusu oferowanego przez tego bukmachera.

• Bonus bez depozytu 30 złotych na start za rejestrację

Pierwszy z nich dotyczy freebet’u na start, który otrzyma każdy, kto podczas rejestracji wpisze nasz kod. Po jego aktywacji możemy liczyć na 20 złotych bonusu bez depozytu w formie 2800 punktów Klubu Fortuna Plus. Takie punkty są do dyspozycji typerów.

Co z nimi zrobić?

Wystarczy wejść w zakładkę „e-shop”, gdzie można wymieniać punkty właśnie na freebety, ale również zakłady bez ryzyka, czy podwyższone kursy. Należy jednak pamiętać, że po przyznaniu takiego bonusu bez depozytu mamy 7 dni na jego wykorzystanie. I tak naprawdę bez własnego wkładu możemy liczyć na spory zarobek – wystarczy dokładnie wytypować wyniki meczów!

To, co jest chyba najważniejsze, to fakt, że wszystkie promocje się ze sobą łączą. Dlatego każdy nowy gracz ma szansę na 30 złotych freebetu, 600 złotych w zakładzie bez ryzyka, a także do 200 złotych od pierwszej wpłaty!

• Pierwszy zakład bez ryzyka do 600 złotych – ekskluzywna oferta!

Jeśli chodzi o premierowy bonus na efortuna.pl, to na nowo zarejestrowanych graczy czeka zakład bez ryzyka do 600 złotych. Tak zwany cashback jest swego rodzaju ubezpieczeniem naszego debiutanckiego zakładu. W przypadku przegranego kuponu nie musimy się martwić, że straciliśmy pieniądze już na samym początku. Kod bonusowy Fortuna gwarantuje, że cały wkład, do tych wspomnianych 125 złotych wróci na nasze konto depozytowe jeśli nie uda nam się poprawnie wytypować wszystkich spotkań.

Tracimy jedynie 12%, które jest podatkiem od każdego kuponu oddawany do Skarbu Państwa. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z maksymalnie przysługującej kwoty, należy puścić kupon za 126 złotych. Wtedy potrącona zostanie końcówka i 125 wróci do ciebie. Z drugiej strony przy zwycięstwie premierowego zakładu – chociażby po kursie 2.0 – gracze mogą liczyć na wygranie 220 złotych.

Taki cashback od Fortuny jest jednym z najwyższych na całym polskim rynku bukmacherskim. Należy pamiętać, że takowe 125 złotych przysługuje po wpisaniu odpowiedniego kodu podczas rejestracji. W innym przypadku, standardowa oferta Fortuny daje nowym graczom 100 złotych zakładu bez ryzyka, czyli o 30 złotych mniej.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

• Bonus powitalny 100% od pierwszej wpłaty do 200 złotych

Kolejna promocja Fortuny to jeden z najpopularniejszych bonusów startowych na rynku – a mianowicie – 100% od pierwszej wpłaty. U tego bukmachera najwięcej możemy otrzymać 1000 złotych. Tak więc tyle, ile przelejmy za pierwszym razem na nasze konto depozytowe, tyle samo da nam Fortuna w formie bonusu. Warto się zastanowić nad tym, ile będziemy chcieli wpłacić podczas tego premiowanego depozytu.

Naszym zdaniem, jeśli istnieje taka możliwość, to dobrze jest wpłacić wyższą kwotę, ponieważ taka promocja zdarza się tylko jednorazowo i im więcej wpłacimy, tym więcej od siebie da nam bukmacher. Maksymalna kwota, którą przeleje nam Fortuna wynosi 200 złotych, ale do promocji wliczają się wszystkie wpłaty już od 10 złotych.

Pamiętajmy również, że bukmacher wystosował specjalne warunki czasowe, aby móc z tych promocji skorzystać. Od momentu ukończenia pełnej rejestracji mamy 3 dni, aby w sekcji „moje bonusy” zaakceptować i przyjąć bonus. Ponadto po dokonaniu pierwszego depozytu na konto typera mamy 4 dni na to, aby obstawić swój pierwszy kupon spełniający wszystkie wymogi, aby wziąć udział w tej promocji Fortuny.

• Warunki obrotu bonusem Fortuny

Biorąc pod uwagę wszystkich legalnych bukmacherów na naszym rynku, to Fortuna znajduje się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o wymogi obrotu, które trzeba spełnić, żeby móc wypłacić otrzymane bonusy. Ale może zacznijmy od tego, czym taki obrót w ogóle jest?

W najprostszych słowach – to kwota, którą musimy wnieść w zakłady, aby odblokować jej wypłatę na nasze konto bankowe. Jeśli chociażby mamy spełnić czterokrotny obrót bonusu 100 złotych, to aby móc ją wypłacić należy postawić zakłady za 4 x 100 złotych. Jeśli uda się tego dokonać – pieniądze stają się dla nas realne.

Nie możemy jednak zapominać również o wymogach kursowych, które coraz częściej pojawiają się u bukmacherów. Chodzi w nich oczywiście o minimalny kurs – czy to całego kuponu, czy pojedynczego zdarzenia. Chociażby w samej Fortunie taki kurs wynosi 1.60.

Rodzaj bonusu Opis bonusu
Bonus bez depozytu 30 zł Obrót 1x, bez żadnego wymogu kursowego
Czas na obrót 7 dni
Zakład bez ryzyka Obrót 1x, bez żadnego wymogu kursowego
Czas na obrót Bez limitu
Bonus od wpłaty do 200 złotych Obrót 4x AKO, min. 3 typy po kursie zdarzenia 1.60
Czas na obrót

30 dni

 

Widzimy, że promocje Fortuny szczególnie pod względem warunków obrotu są naprawdę świetne. W przypadku freebetu, a także zakładu bez ryzyka wystarczy jednokrotny obrót stawką, a na dodatek bez jakichkolwiek wymogów kursowych, aby móc cieszyć się z odblokowanych bonusów.

Nieco więcej należy zrobić, żeby wypłacić bonus od pierwszej wpłaty, jednak kwota 1000 złotych, to już nie przelewki. Tam musimy obrócić czterokrotnie, po kursie co najmniej 1.60, a także z minimum trzema zdarzeniami.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Pozostałe bonusy i promocje Fortuny

Jak już pokazaliśmy powyżej, naprawdę warto skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego Fortuna, który zagwarantuje vipowską ofertę – dodatkowe 30 złotych w zakładzie bez ryzyka i łącznie szansa na aż 830 złotych w bonusach powitalnych. To jednak nie wszystko, co może zaproponować Fortuna. Bukmacher przygotował również bonusy i promocje dla stałych graczy.

Rodzaj bonusu Bonus Fortuny
Happy hours +14% do ewentualnych wygranych w dni meczowe
Ekspert+ 30 tysięcy złotych do podziału
Bonusy AKO Nawet do +50% wygranych w kuponach typu AKO
Fortuna Klub Plus Wymieniaj punkty na darmowe zakłady i bonusy
Mistrzostwa Typerów W puli nagród – punkty FKP
Przyprowadź kumpla 100 złotych za przyprowadzenie nowego typera

 

• Happy hours

Wśród cieszących się największą popularnością promocji Fortuny dla stałych graczy znajdziemy na pewno happy hours. Jest to bonus, który buk rozdaje maksymalnie do godziny przed rozpoczęciem spotkania. A chodzi w nim o to, że gracze obstawiają bez potrącania podatku, czyli mają na starcie +14% do ewentualnej wygranej. Kiedy zatem typerzy mogą obstawiać bez podatku?

Fortuna daje taką możliwość pomiędzy godziną 17, a 18 – w dni, kiedy rozgrywana jest Liga Mistrzów, Liga Europy, a także w każdy piątek, kiedy swoje pojedynki rozgrywa nasza rodzima Ekstraklasa.

• Przyprowadź kumpla

Ciekawą szansą zdobycia dodatkowych środków na grę jest przyprowadzenie znajomego, czyli zarejestrowanie się na stronie buka osoby, którą namówiliśmy właśnie na skorzystanie z usług Fortuny. Żeby otrzymać 100 złotych wystarczy wejść w zakładkę „przyprowadź kumpla” i wpisać tam jego adres mailowy, a także imię. Po kliknięciu „wyślij e-mail” wystarczy, że nasz znajomy założy konto i wpłaci depozyt.

Wtedy spełnione zostają wszystkie warunki bonusu. Aby otrzymać dokładnie 100 złotych dzięki promocji Fortuny, osoba, której poleciliśmy założenie konta musi dokonać wpłat na 600 złotych w przeciągu 30 dni. Jeśli wpłaci na przykład 50 złotych – otrzymamy dychę, a przy 150 złotych wpłaty wpadnie nam 30 złotych.

• AKO bonusy

Kolejna promocja bukmacherska dotyczy zakładów na żywo, czyli z zakładki „live”. Jeśli wybierzemy minimum trzy zdarzenia, po kursie co najmniej 1.10 z oferty live możemy liczyć na dodatkowe procenty do ewentualnej wygranej, maksymalnie do nawet +35%. Takowy bonus kursowy wygląda następująco:

• kurs 1.10 dla kuponów AKO z minimum trzema zdarzeniami,

• kurs 1.20 dla kuponów AKO z minimum pięcioma zdarzeniami,

• kurs 1.30 dla kuponów AKO z minimum siedmioma zdarzeniami.

• Pozostałe promocje

To jednak nadal nie wszystko. W Fortunie gracze mogą liczyć także na okazjonalne, lub tymczasowe bonusy i promocje na zdarzenia sportowe. Możemy znaleźć w poszczególnych tygodniach poprzedzających ważne wydarzenia takie promocje Fortuny, jak „Tylko dla orłów” podczas spotkań reprezentacji Polski, „miękkie lądowanie”, gdy skaczą nasi skoczkowie narciarscy, a także „wirtualne granie” na sporty wirtualne. Gwarantujemy, że w przypadku większych imprez sportowych dodawanych jest sporo ciekawych bonusów dla stałych graczy.

• Fortuna Klub Plus

Bukmacher ten wyróżnia się również na tle innych swoim bardzo mocnym programem lojalnościowym. Poza 20 złotymi bonusu na start w formie 2800 punktów FKP każdy gracz może zbierać takie punkty za obstawianie kolejnych kuponów. Za każde postawione dwa złote należy się 1 punkt (z limitem dziennym 300 punktów), a gdy uzbieramy ich nieco więcej, to można udać się do „e-shopu”, gdzie wymienimy je na specjalne bonusy, czy freebety.

• Mistrzostwa Typerów

Nie mogło również zabraknąć wśród promocji Fortuny rankingu najlepszych typerów. Każdy, kto czuje się na siłach, może przystąpić do takiego turnieju i walczyć o miejsce wśród najlepszej „50” typerów Fortuny w całym kraju. Podczas obstawiania kuponu wystarczy zaznaczyć „zgłoś do mistrzostw” i już będziemy uwzględniani w rankingu. Jeśli chodzi o przyznawane punkty, to powstało specjalne działanie – będzie to iloczyn wskaźnika oraz naszej wygranej.

Fortuna kod promocyjny 2023 2024


• Promocja na Bundesligę

Wraz z powrotem poważnej piłki Fortuna postanowiła wypuścić ciekawy bonus dla wszystkich swoich graczy. Mianowicie daje ona 40 złotych na kupony postawione w dniach 15-17 maja. Dokładnie w ten weekend wraca jedna z najciekawszych lig świata, czyli właśnie Bundesliga. Jeśli we wskazanym wyżej okresie postawimy zakład za 40 złotych, to dokładnie tyle samo otrzymamy w formie punktów FKP.

Do tego, jeśli skorzystamy z oferty happy hours i doliczymy +14% do możliwej wygranej, to robią się naprawdę bardzo dobre warunki do typowania. Fortuna daje również możliwość oglądania spotkań Bundesligi za pośrednictwem streamów w telewizji bukmacherskiej, które znajdziemy w zakładce live. Dzięki temu obstawianie meczów na żywo nie będzie aż takie trudne.

• Opcja cashout

Może nie jest to promocja Fortuny, ale swego rodzaju ułatwienie podczas rozstrzygania poszczególnych zakładów. Chodzi o funkcję early cashout, czyli przedwczesne zamknięcie kuponu. U tego bukmachera mamy taką możliwość również podczas trwania pojedynków, czy w przypadku kiepskiego przeczucia na nadchodzące spotkanie. Bukmacher daje wiele możliwości, z których każdy gracz może skorzystać.

W Fortunie cashout możliwy jest praktycznie na każdy rodzaj kuponu – czy to na zakłady przedmeczowe, live, AKO, czy nawet SOLO.

To, kiedy i czy w ogóle będzie można skorzystać z wcześniejszej wypłaty zależy od postępów naszego kuponu. Ewentualny cash-out do wypłaty znajdziemy w zakładce „moje kupony” wchodząc w konkretny zakład. Tam wyświetli się przycisk „wypłać”, który po zatwierdzeniu przeleje nam środki proponowane przez bukmachera przy przedwczesnym zamknięciu kuponu.

Jeśli chcesz skorzystać z opcji cashout:

• na kuponie nie możesz mieć przegranego typu,

• opcja Early cashout musi być dostępna i widoczna na twoim kuponie,

• zdarzenia, które są nierozstrzygnięte muszą znajdować się w ofercie,

• wykonanie cash-outu jest nieodwracalne.

Rejestracja w Fortunie a kod bonusowy

Po zaznajomieniu się z całą ofertą promocji Fortuny możemy przejść do tego najważniejszego, pierwszego kroku, który należy wykonać. Mianowicie chodzi o samą rejestrację u bukmachera. Fortuna daje dwie drogi założenia konta – szybką rejestrację, a także pełną wersję rejestracyjną. Za moment wszystko na temat zakładania konta, a także tego, gdzie wpisać kod promocyjny, dzięki któremu można otrzymać jeszcze więcej na start.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

• Szybka rejestracja bez dowodu

Na początek coś dla graczy, którzy jeszcze nie są w pełni zdecydowani na pełną rejestrację. Fortuna daje możliwość założenia konta na próbę, za pomocą tak zwanej szybkiej rejestracji. Dlaczego szybka? Bo trwa ona około minutę i już mamy założone konto.

Oczywiście podczas takiej rejestracji również przysługują wszystkie korzyści, płynące z wykorzystania naszego kodu promocyjnego Fortuna. Możesz wykorzystać specjalny link, lub po prostu podać ten kod podczas wypełniania formularza.

Podczas szybkiej rejestracji nowi typerzy nie muszą dodawać zdjęć swojego dokumentu tożsamości, a także podawać swojego numeru rachunku bankowego. Wystarczą tak naprawdę podstawowe informacje na nasz temat, jak chociażby imię i nazwisko, adres, e-mail, PESEL, numer telefonu, a także login i hasło. Poza tym pozostaje tylko jeszcze wpisanie wybranego przez nas PIN-u, który posłuży do identyfikacji naszego konta w naziemnych punktach. Teraz nadszedł czas na wykorzystanie naszego kodu.

W rubrykę z kodem promocyjnym wystarczy wpisać „VIPKOD”. Musimy zaznaczyć, że przy założeniu konta za pomocą szybkiej rejestracji nie będziemy mieli dostępu do 20 złotych bonusu bez depozytu. Cała reszta promocji Fortuny jak najbardziej jest dostępna.

Na sam koniec formularza wystarczy zatwierdzić wszystkie zgody i regulaminy, a także to, że jesteś osobą pełnoletnią. I to tak naprawdę wszystko.

Wystarczy teraz kliknąć przycisk „zarejestruj”. Żeby aktywować konto wystarczy wejść w link, który wyśle nam bukmacher i się zalogować. Wtedy pierwszy kupon jest już na wyciągnięcie ręki.

Dla wszystkich tych, którzy nie posiadają numeru PESEL – należy zaznaczyć okienko, że takowego się nie ma i wtedy należy wypełnić jeszcze kilka informacji, takich jak: obywatelstwo, datę urodzenia, numer paszportu oraz datę zameldowania.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

• Jak założyć pełne konto w Zakłady Bukmacherskie Fortuna?

Jak widać proces rejestracji nie należy na pewno do trudnych i trwa zaledwie kilka minut. Jeśli jednak chcecie być posiadaczami stałego konta, to należy wypełnić kilka dodatkowych danych. Najważniejsza funkcja, która dochodzi przy stałym koncie, to możliwość wypłacania środków z konta gracza. W końcu po to tak naprawdę zakłada się konto u bukmachera – aby wypłacać wygrane pieniądze.

Wystarczy zatem do danych, które należało wypełnić przy szybkiej rejestracji dodać te brakujące. Dzięki temu w pełni będzie można wykorzystać promocje Fortuny. Można to zrobić zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i przez Internet – do czego oczywiście zachęcamy.

Jeśli macie już więc konto po dokonaniu szybkiej rejestracji, to aby ją dokończyć wystarczy wejść w „ustawienia” i znaleźć zakładkę „twój status konta Fortuna”. Należy tam uzupełnić numer konta bankowego, a także wgrać skan dokumentu tożsamości – czy to dowodu osobistego, czy paszportu. Musimy wysłać zarówno przód, jak i tył naszego dokumentu w celu weryfikacji naszych danych.

Najważniejsze jednak jest to, aby zdjęcia, czy skan były wyraźne. Żadne informacje nie mogą być rozmazane, lub co gorsza z odbijającą się lampą błyskową. Jeśli chodzi o numer rachunku bankowego, to potrzebny jest on tak naprawdę nam, ponieważ dzięki wpisaniu go w formularz bukmacher będzie wiedział na jakie konto wysyłać nasze wygrane. Nie ma się więc co stresować, że grozi nam jakieś internetowe zagrożenie, a nasze konto zostanie wyczyszczone do zera. Nic z tych rzeczy – wszystkie dane są jak najbardziej bezpieczne.

Gdy wszystko uzupełnimy wystarczy poczekać na zweryfikowanie konta przez bukmachera, a po otrzymaniu maila można się już cieszyć z pełnego dostępu do promocji Fortuny. Od tego momentu przysługuje nam również freebet 20 złotych.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty odblokowane zostają również dodatkowe funkcje, jak chociażby Fortuna TV, e-shop, czy możliwość uczestnictwa w Mistrzostwach Typerów.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

• Limity na grę

Ważnym aspektem świadomej gry u bukmachera jest ustawienie swoich limitów na grę. Po ich przekroczeniu nie mamy możliwości danego dnia postawić nic więcej lub nawet się zalogować. Fortuna jest tak naprawdę pierwszym bukmacherem, który wprowadził taką odpowiedzialną grę – spełniając przy tym wymogi Ustawy Hazardowej.

Ustawić można:

• dzienny limit kwotowy na grę,

• miesięczny limit kwotowy na grę,

• dzienny limit czasowy,

• miesięczny limit czasowy.

• Fortuna problem z logowaniem

Zdarza się, że czasami dochodzi do pewnych błędów na stronie bukmachera – czy to podczas stawiania kuponu zostajemy wylogowani, czy mamy problem z zalogowaniem się na swój konto bukmacherskie. Dochodzi wtedy do tak zwanego błędu navipro error 140.

Wtedy wystarczy wyłączyć wszystkie strony internetowe, a następnie powrócić wpisując adres Fortuny i użyć klawiszy „CTRL+F5”. Wtedy strona zostanie odświeżona a po błędach nie powinno być śladu.

Jak wpłacić i wypłacić środki w Fortunie?

Ważnym aspektem są również wpłaty i wypłaty. Szczególnie interesują nas oczywiście wypłaty, które dzięki promocjom Fortuny mogą być jeszcze wyższe niż normalnie. Opcja szybkich płatności u tego bukmachera pojawiła się praktycznie najszybciej na rynku.

Jeśli chodzi o wpłaty, to wachlarz możliwości jest naprawdę spory. Do dyspozycji mamy:

• PayU

• mPay

Skrill

• BLIK

• karty płatnicze Visa i Mastercard

• tpay.com

Żeby w ogóle rozpocząć proces wpłaty, czy wypłaty musimy wejść w zakładkę o takiej właśnie nazwie i wybrać opcję, którą chcemy wykorzystać. Przy wpłatach po wybraniu odpowiedniej funkcji zostajemy przekierowani czy to do wpisania kodu BLIK, czy na stronę naszego banku, lub chociażby do wpisania danych z naszej karty. Po dokonaniu wpłaty kwota depozytowa, którą postanowiliśmy przelać, w kilka sekund pojawi się na naszym koncie gracza i oczywiście jeśli skorzystaliśmy z promocji to otrzymamy bonus od depozytu.

A co z tą przyjemniejszą częścią, czyli wypłatą środków na nasz rachunek bankowy? Wystarczy wpisać odpowiednią kwotę, którą chcemy wypłacić i jeśli zrobimy to przed godziną 12, to środki znajdą się na koncie jeszcze tego samego dnia, ponieważ Fortuna zleca wypłaty tylko do tej godziny. Jeśli zatem zrobimy to po 12, to środki w banku będą następnego dnia – i co najważniejsze bukmacher nie pobiera jakichkolwiek prowizji czy opłat za wykonanie przelewu do naszego banku.

Fortuna zakłady bukmacherskie

W Fortunie każdy znajdzie tak naprawdę coś dla siebie. Bukmacher ten posiada wiele zakładów na najróżniejsze dyscypliny sportowe i esportowe, a także może pochwalić się wysokimi kursami, świetną obsługą klienta, czy dopracowaną aplikacją mobilną.

Nie można zapomnieć o kodzie promocyjnym Fortuny dzięki któremu gracze mogą zyskać wiele dodatkowych funduszy na początku swojej przygody z bukmacherką. Wyróżnia się przede wszystkim zakład bez ryzyka, który z kodem wynosi aż 125 złotych, a na dodatek posiada banalne wręcz warunki dotyczące obrotu, więc otrzymanie ich jest bardziej niż możliwe.

Fortuna kod promocyjny 2023 2024


• Oferta na zakłady

Oferta bukmacherska w Fortunie jest naprawdę szeroka – nieco ponad 30. dyscyplin sportowych, ale także możliwość typowania polityki, czy rozrywki.

Codziennie gracze mają do dyspozycji zakłady specjalne, czy tak zwane „typy dnia”, w których można liczyć na podwyższone kursy i jeszcze większy ewentualny zysk. Fortuna znajduje się również w czołówce jeśli chodzi o rynki na poszczególne dyscypliny sportowe – a w szczególności tyczy się to piłki nożnej i koszykówki NBA.

Nie można zapominać również o zdarzeniach esportowych, czy o sportach wirtualnych, które również są dość dobrze rozbudowane i można liczyć na licznie występujące promocje Fortuny na tego typu zdarzenia. Jedynie ilość dyscyplin esportowych pozostawia nieco do życzenia, ponieważ w stałej ofercie dostępny jest tylko Counter Strike, League of Legends, a także Dota2.

• Zakłady live

Zakłady bukmacherskie na żywo w Fortunie funkcjonują naprawdę prężnie. Bukmacher ma w swojej ofercie niemal 10 tysięcy zakładów w każdym miesiącu. To stawia tę firmę w czołówce wszystkich bukmacherów w naszym kraju.

Do dyscyplin, które można obstawiać live należą m.in.: piłka nożna, siatkówka, tenis, koszykówka, piłka ręczna, tenis stołowy, snooker, siatkówka plażowa, czy esport. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, aby typować równolegle z rozgrywanym spotkaniem.

Sporym plusem jest także to, że również na zakładach na żywo można korzystać z opcji cashout, a także możliwość komunikowania się z innymi graczami za pośrednictwem czatów online. Nie możemy zapomnieć również o transmisjach live, dostępnych w Fortuna TV. Obstawianie live przy jednoczesnym oglądaniu pojedynków może być bardzo pomocne przy obrocie bonusów z promocji Fortuny.

Sporym atutem jest również „Livescore”, czyli miejsce w którym znajdziemy wiele statystyk z rozgrywanych w danym momencie spotkań. Poza tym każdy typer ma dostęp do wyników z już zakończonych meczów, a także zapowiedzi do tych nadchodzących. Udostępniane są tam pojedynki piłkarskie, hokejowe, siatkarskie, tenisowe, baseballowe, snookerowe, czy chociażby wyniki squasha.

• Kursy bukmacherskie

Ogromną zaletą w Fortunie są także naprawdę wysokie kursy bukmacherskie. Z naszych wyliczeń wynika, że średnia marża bukmachera wynosi mniej niż 5% na większość sportów, co daje im jedno z najwyższych miejsc w ścisłej czołówce.

Wiadome jest to, że im niższa marża i prowizja zarobkowa bukmachera, tym wyższe kursy dla graczy. Co ciekawe – do najlepszych kursów spośród wszystkich lig i dyscyplin sportowych, najciekawiej prezentuje się nasza rodzima Ekstraklasa. Dlatego jeśli jesteście fanami piłki nożnej, to polecamy zajrzeć do zakładki z polską ligą. Do dyscyplin, na które marża jest najniższa zalicza się również skoki narciarskie, czy chociażby tenis.

• Aplikacja mobilna

Powiadomienia na temat wygranych, bądź przegranych zakładów, szybkie płatności, czy dostępne ciekawe promocje Fortuny. Takimi słowami jak najbardziej można opisać aplikację mobilną tego bukmachera.

Sama aplikacja bukmacherska Fortuny jest intuicyjna i prosta w obsłudze, a także – co bardzo ważne – jest wolna od błędów i zacinania. Do dodatkowych atutów można zaliczyć na pewno wiele sposobów logowania – za pomocą face ID, touch ID czy zwykłym pinem, czy tutorial na temat funkcji dostępnych po samej rejestracji. Na sam koniec warto dodać, że aplikacja mobilna dostępna jest na Androida, a także iOS’a.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

• Obsługa klienta

Tak jak już wspominaliśmy wyżej – również obsługa klienta w Fortunie stoi na najwyższym poziomie. Dostępne jest kilka możliwości skontaktowania się z konsultantem. Najłatwiej porozmawiać za pośrednictwem czatu online, na którym możemy porozmawiać zwykle z konsultantką Barbarą.

Odpowiedzi można uzyskać tak naprawdę w kilka minut, a gdy nadal coś jest niejasne, to konsultant wszystko spokojnie i merytorycznie wytłumaczy. Kolejną szansą na uzyskanie informacji jest zakładka FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W tej sekcji znajdziemy blisko 100 pytań i odpowiedzi na wszystkie tematy związane z rejestracją, ofertą, promocjami Fortuny, czy tym, jak wpłacić i wypłacić pieniądze.

Ostatnią możliwością na kontakt jest wysłanie maila na adres Fortuny, jednak tutaj musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na odpowiedź możemy nieco poczekać. Fortuna przygotowała również ciekawy przewodnik, tak zwane „ABC gracza”, z którego możemy dowiedzieć się, jak obstawiać mecze. Znajdziemy tam wiele informacji na tematy związane z zakładami bukmacherskimi na poszczególne sporty. Każdy znajdzie tam tak naprawdę coś, co go zainteresuje – zarówno początkujący, jak i stali gracze.

Swoje wnosi również Strefa Kibica, w której można poczytać sporo artykułów na tematy związane z analizą statystyk, czy o nadchodzących spotkaniach.

• Sponsoring

Swój wkład bukmacher Fortuna wnosi również w rozwój sportu. Od wielu lat jest sponsorem głównym Legii Warszawa.

To nie jedyne akcenty piłkarskie związane z Fortuną. Bukmacher ten od sezonu 2018/2019 jest sponsorem tytularnym polskiej pierwszej ligi piłkarskiej – która nosi nazwę Fortuna 1 liga. Do innych zespołów piłkarskich sponsorowanych przez Fortunę zalicza się także: Raków Częstochowa, Miedź Legnica, Wigry Suwałki, Radomiak Radom, Stomil Olsztyn, a także koszykarzy Legii Warszawa. Poza tym sponsorują oni również polskich skoczków narciarskich, a także cały Polski Związek Narciarski.

FAQ

1. Jak brzmi kod promocyjny Fortuna?

Aktualny kod u tego bukmachera to: VIPKOD. Dzięki niemu każdy z nowych graczy może liczyć na bonus od pierwszej wpłaty do 200 złotych, a także freebet 20 złotych i zakład bez ryzyka do 600 złotych.

2. Ile mam czasu na dokończenie rejestracji?

Aby zamienić konto tymczasowe na pełne, Fortuna daje 28 dni na to, aby dosłać skan dokumentu tożsamości, a także podać numer rachunku bankowego.

3. Jak długo aktywne są bonusy w Fortunie?

Zarówno zakład od pierwszej wpłaty, jak zakład bez ryzyka dostępne są przez dokładnie 10 dni. Jeśli chodzi o freebet, to mamy 3 dni na to, aby go aktywować, a później tydzień na postawienie zakładu.

4. Dlaczego nie otrzymałem bonusu 100% wpłaty w Fortunie, mimo dokonania depozytu?

Bukmacher przekazuje na konto gracza bonus dopiero po spełnieniu warunków dotyczących obrotu. Zostanie on wypłacony od razu, jak tylko zostaną one zaliczone.

5. Gdzie sprawdzić, czy można już wypłacić środki bonusowe?

Należy wejść w zakładkę „Moje konto” i znaleźć tam sekcję „Bonusy bukmacherskie”. To właśnie tam wszystko będzie klarownie wypisane, czy już można tego dokonać, oraz co jeszcze ewentualnie trzeba zrobić, aby takowy otrzymać.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia