Gdzie oglądać UFC / KSW 2024

Gdzie oglądać UFC / KSW

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

UFC, KSW to mieszane Sztuki Walki które stały się fenomenem ostatnich lat. Nie tylko w wymiarze sportowym ale również społecznym. Udział w walkach w klatce osób z pierwszych stron gazet, celebrytów, aktorów czy youtuberów, niesamowicie spopularyzował MMA.

A więc gdzie oglądać MMA (UFC, KSW)

Do czasu mocnej ekspansji MMA w mass mediach, transmisji gal z oprawą godną najlepszych rozrywkowych show, największą popularnością wśród sportów walki cieszył się boks zawodowy. Formuły kick boxingu (K1) czy muai thai mimo usilnych starań, pozostawały za nim.

Dopiero pojawienie się MMA ,zepchnęło boks z pierwszego miejsca popularności w sportach walki. Nie mała w tym zasługa samego boksu zawodowego, a właściwie ludzi w nim zarządzających i promotorów. Gale bokserskie z często wypaczonymi wynikami walk, oderwane od rzeczywistości sędziowanie i rozgrywki pozakulisowe, sprawiły, że spora część kibiców przeniosła swe zainteresowanie na pozbawione tych wad MMA.

Transmisje UFC czy KSW cieszą się niezwykłą popularnością, którą po części napędzają freak fighty czyli pojedynki znanych osób z różnych dziedzin życia oraz rzeczywisty poziom sportowy zawodników. Dość powiedzieć, że właśnie MMA i rodzima federacja KSW, osiągnęła niebywały sukces na stałe wprowadzając znany wcześniej na zachodzie system transmisji pay-per-view (czyli płatnego, jednorazowego dostępu do kodowanych gal MMA)

KSW TYPY Fortuna

Gdzie oglądać KSW?

Niektóre gale dostępne są na popularnych stacjach telewizyjnych jak TVP Sport, Polsat Sport, Canal+Sport i Eleven Sports. Część z transmisji można natomiast oglądać tylko w sieci (system PPV) lub dzięki darmowym transmisjom na stronie Sport.tvp.pl. Gdzie jeszcze oglądać MMA? Sprawdźmy!

Transmisje z KSW

Każda federacja ma indywidualne preferencje transmisji. Gale KSW można oglądać w tradycyjnej telewizji. Dostęp do pay-per-view mają abonenci Cyfrowego Polsatu oraz platformy IPLA. Ale na tym nie koniec. Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki, prowadzi własny kanał w Internecie. Transmisje z KSW w systemie PPV, obejrzymy na stronie serwisu KSW TV. Z kolei bezpłatne transmisje z KSW znajdziemy u bukmachera Fortuna na Fortuna TV.

Tam po zarejestrowaniu konta gracza otrzymamy dostęp do walk KSW (należy być aktywnym klientem, tzn mieć postawiony przynajmniej jeden zakład w ciągu 7 dni od transmisji).

Fortuna sponsorem KSW

Fortuna TV należaca do bukmachera Fortuna, jest jednym z tych miejsc, gdzie możemy oglądać walki MMA pod szyldem KSW. Dzieje się tak między innymi dlatego, że Fortuna jest sponsorem KSW. Kontrakt obejmuje gale 2021 i 2022.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Logo Fortuny będzie widniało na galach KSW, a jako sponsor strategiczny udostępnia swoim klientom transmisje na Fortuna.TV. Należy oczekiwać, że współpraca pomiędzy tymi potężnymi podmiotami przyniesie korzyści nie tylko im samym ale również rzeszy kibiców i typerom, obstawiającym zakłady sportowe.

 

Betclic sponsorem Fame MMA

Fame MMA to również jedna z bardziej prężnych, krajowych organizacji MMA. Skupia się głównie na organizacji walk celebrytów, co napędza dosyć sporą popularność. Betclic został oficjalnym sponsorem gal Fame MMA dzięki czemu ma wyłączność na wystawianie ofert zakładów, a także będzie udostępniał swoim klientom, transmisje walk. Z pewnością będzie to owocna współpraca dla obu stron.

Poprzedni sponsor Fame MMA, inny bukmacher, LV Bet, na pewno odniósł z tego tytułu spore korzyści, zarówno wizerunkowe jak i finansowe. Betclic sponsorem Fame MMA, to z pewnością również dobra wiadomość dla typerów, którzy będą mogli obstawiać wyniki walk celebrytów.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 50 zł na zakład bez ryzyka

 

 

Czy obstawianie KSW daje zarobić ?

W Fortunie, przy okazji każdej edycji KSW, pojawia się dosyć obszerna propozycja zakładów, co stanowi pole do popisu dla typerów. Czy obstawianie KSW daje zarobić ? Podobnie jak w przypadku każde innej dyscypliny, na zakładach można zarobić wyłącznie po spełnieniu kilku podstawowych warunków. Jedną z nich jest znajomość dyscypliny.

Więc jeśli, znamy się na MMA, znamy zawodników, ich formę, przygotowanie do pojedynku, można pokusić się o postawienie zakładu. Należy jednak pamiętać, że sporo walk karty KSW, kończy się niespodziewanymi rozstrzygnięciami i dotyczy to nie tylko tych teoretycznie wyrównanych walk. Warto mieć to na uwadze, przy przygotowaniu kuponu.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

 

Obstawianie KSW

Najlepszą ofertę zakładów na KSW ma bez wątpienia Fortuna. Tu jeden pojedynek generuje około 20 rynków. Obstawianie KSW, obok typu na zwycięstwo, to także możliwość obstawiania zakładów na rundy, na sposób rozstrzygnięcia walki i inne.

W zależności od pojedynku, warto grać na zakłady dodatkowe, gdyż kursy na zdecydowanych faworytów, często są poniżej progu opłacalności (np. 1,02, przy 1,45 na zakończenie walki w pierwszej rundzie. Obstawianie KSW, jest ułatwione, dzięki informacjom jakie mamy w zasięgu ręki. Profile społecznościowe zawodników, portale branżowe, dostarczają wystarczającej wiedzy na temat przygotowań, czy formy.

Przy typowaniu, koniecznie należy wziąć pod uwagę dyscyplinę bazową, z jakiej wywodzi się zawodnik, oraz to jak radzi sobie w stójce i parterze. Często silniejszy wojownik może trafić na słabszego, ale prezentującego styl, który wyraźnie nie mu leży. W takim wypadku o niespodziankę nie trudno. Tak więc wiedza i analiza, to przy obstawianiu KSW klucz do sukcesu.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link