Gdzie oglądać Bundesligę 2024

Gdzie oglądać Bundesligę

Autor: Obstawianie.Net
141 odwiedzin w tydzień

blank


Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Transmisje Bundesligi czyli mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej naszego zachodniego sąsiada cieszą się ogromna popularnością. W głównej mierze jest to zasługa występujących tam polskich piłkarzy z Robertem Lewandowskim na czele. Każda kolejka Bundesligi jest szeroko komentowana w ogólnopolskich mediach a pod bacznym okiem obserwatorów znajdują się zwykle spotkania drużyn z Polakami w składzie.

Bundesliga ma również stałe miejsce w ofercie bukmacherów i należy do lig najchętniej wybieranych przez obstawiających zakłady sportowe.

Zatem gdzie oglądać Bundesligę?

Zakończony sezon mogliśmy śledzić w telewizji (płatne kanały Eleven Sports 1, 2, 3 i 4 i Canal+ Sport, Player tv) jak i online, w Internecie. Nie każdy ma dostęp do płatnych platform telewizyjnych a często też z różnych powodów nie możemy w domowym zaciszu oglądnąć interesującego nas spotkania.

Tu z pomocą przychodzą firmy bukmacherskie, proponując na swoich stronach bezpłatne transmisje meczów online. Należy do nich jeden najważniejszych graczy bukmacherskich w Polsce, firma Fortuna, która umożliwia śledzenie spotkań całkowicie za darmo i legalnie, w Internecie.

Bundesliga gdzie oglądać

Bundesliga w Fortunie

Jak wspomnieliśmy, obok płatnych platform telewizyjnych, oglądanie Bundesligi umożliwiają bukmacherzy w tym Fortuna. Wszystko to dzięki bezpłatnej usłudze Fortuna TV (dostępną po zalogowaniu na stronie internetowej www.efortuna.pl).

Bundesliga w Fortunie jak i inne dostępne ligi wymagają od użytkownika, założenia konta gracza u tego buka. Cały proces otarcia konta tymczasowego zajmuje kilka minut, a co ważne jeśli nie zamierzamy obstawiać, nie musimy podawać naszych pełnych danych w trakcie tego procesu.

Fortuna TV daje możliwości oglądania transmisji ligi niemieckiej (oraz obstawianie Bundesligi) wyłącznie w formie streamu, stąd tez konieczny jest dostęp do Internetu. Jeśli spełniamy oba warunki, możemy śledzić interesujące nas spotkania.

Co ważne i przydatne dla gracza nie musimy się skupiać na jednym wybranym spotkaniu. Bez problemu można przełączać transmisje, jak kanały w TV. Dzięki temu, możemy być na bieżąco nawet z kilkoma spotkaniami na raz. Dostęp do możliwości oglądania spotkań na żywo, znakomicie ułatwia graczom obstawianie zakładów. Nie bez znaczenie jest kolejna opcja, przydatna obstawiającym wyniki, czyli chat na żywo.

Tutaj możemy się dzielić z innymi użytkownikami swoimi typami, przemyśleniami czy też komentarzem przebiegu spotkania. Bundesliga w Fortunie podobnie jak i inne transmisje do doskonała alternatywa dla płatnych pakietów TV, ale również czasami jedna możliwa opcja aby interesujące nas spotkanie móc obejrzeć.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł na zakłady bez ryzyka

 

Transmisje meczów w Fortunie

Usługa Fortuna TV dostępna jest na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych. Dzięki temu transmisje meczów w Fortunie dostępne są wszędzie tam gdzie mamy dostęp do Internetu. Mamy tutaj dostęp nie tylko do tytułowej Bundesligi ale też innych lig piłkarskich, a także innych dyscyplin.

Transmisje meczów online w Fortunie obejmują obok futbolu takie dyscypliny jak:
• Siatkówka
• Koszykówka
• Hokej Na Lodzie
• Tenis ziemny
• Piłka Ręczna
• Inne (niekiedy nawet takie jak golf czy krykiet 20 siatkówka plażowa czy tenis stołowy)

Co zrobić by oglądać w Fortunie?

Oglądanie streamów na www.efortuna.pl nie wymaga od nas instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania czy pobierania jakichkolwiek plików. Zatem co zrobić by oglądać w Fortunie interesujące nas mecze? Wystarczy że po zalogowaniu się na swoje konto gracza, wejdziemy w zakładkę „LIVE”, wybierzemy interesujący nas mecz i uruchomimy playera. Plan transmisji meczów Bundesligi znajdziemy na stronie bukmachera.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia