Podwójna szansa w Fortunie 2023

Podwójna szansa w Fortunie

przez Obstawianie.Net
48 odwiedzin

blank

Każdy z Nas na początku szukał informacji na temat jak grać u bukmachera i obstawiać mecze by zarabiać. Nastawiając się tylko i wyłącznie na obstawianie ilości goli w meczu nie damy rady tak typować wszystkich spotkań. Owszem mamy do wybory powyżej lub poniżej danej ilości bramek, ale nie zawsze jest to odpowiednim wyjściem. Dla każdego typera ważna jest wygrana czyli zarabianie na zakładach bukmacherskich.

Analizując mecz i zastanawiając się jak grać u bukmachera nie możemy być nastawieni tylko na jeden typ zakładu. Być może okazać się, że zamiast goli warto wybrać wygraną danej drużyny. Mając możliwość podwojenia swojego kapitału zastanawiamy się jednak czy nie mamy do czynienia ze zbyt wielkim ryzykiem?

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Jak obstawiać u bukmachera

Dlatego stawiając zazwyczaj „czyste” zwycięstwo danej drużyny postanawiamy umieścić to tylko na kuponie (singiel). Warto tu jednak wspomnieć o opcji zwaną „podwójną szansą”. Mamy tu do wyboru możliwość postawienia zakładu na to, że wygra pierwszy zespół lub będzie remis. Niejako podpieramy się tu pojawieniem się remisu. Dzięki temu jeśli wygra nasz zespół, albo będzie nawet remis to my i tak wygrywamy.

Stawiając zakład na tylko i wyłącznie zwycięstwo pierwszego zespołu w przypadku remisu tracimy swoje pieniądze.

Oczywiście należy tu zauważyć, że w przypadku podpórki z remisem mamy do czynienia z mniejszym kursem niżeli samą wygraną. Taki typ jest fantastycznym rozwiązaniem do dubla, ponieważ może nam podnieść ostateczny kurs. Dodatkowo zbytnio nie ryzykujemy.

Tak naprawdę „podwójna szansa” to u wielu bukmacherów trzy opcje do wyboru: pierwszy zespół wygra lub remis, drugi zespół wygra lub remis oraz gospodarze lub goście wygrają. Dlatego jeśli jesteśmy pewni swego wyboru, a kursy są dla nas satysfakcjonujące to ta opcja jest idealna do każdego typu kuponu.

100% za wpłatę
Totolotek oferta na dzis
www.totolotek.pl
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej
- 500 zł za wpłatę
- 66% więcej do Twojej wygranej
- Betclub to super Program Lojalnościowy
- Cashout i... ograniczasz ryzyko przegranej Show Less
Cashback 200 zł
Betclic oferta na dziś
www.betclic.pl
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo
- Multi+ - wygrane o 120% wyższe
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Super kursy
- Mecze na żywo Show Less
Freebet 10 zł
Fuksiarz oferta na dziś
www.fuksiarz.pl
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł
- 10 zł Freebet za wgranie apki
- 500 zł zakładzie bez ryzyka
- Mega Boost na kursy
- Loteria Fuksomania 100 000 zł Show Less

Podobną opcją jest „zakład bez remisu”, jednak tutaj remis się nie liczy i w przypadku jego wystąpienia otrzymujemy gotówkę, którą wcześniej zainwestowaliśmy. Kursy są co prawda lekko wyższe niżeli podpórką z remisem, mimo wszystko czasem warto wybrać mniejszy kurs i po prostu zacząć wygrywać.

Zazwyczaj wszyscy bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce proponują w swojej ofercie tą możliwość. Jeśli nie wiemy jak grać u bukmachera i nie chcemy ponosić zbyt wielkiego ryzyka to ta opcja jest dla nas wprost stworzona.

 

Zarządzanie czasem i ryzykiem u bukmachera

Zarządzanie czasem w zakładach bukmacherskich jest niezwykle ważnym tematem, który jest jednocześnie bardzo pomijany.

Ile bowiem należy obstawiać meczy, by na nich zarobić? Na to pytanie nie ma odpowiedzi.

To właśnie dla niektórych graczy jest wielka zaletą lub też wielka wadą zakładów bukmacherskich. Są gracze, którzy logują się na konto u bukmachera i w przeciągu godziny są w stanie zarobić więcej niżeli średnia krajowa.

Jak grać żeby wygrywać

Przede wszystkim nie są to już gracze początkujący czy rekreacyjni. To gracze, którzy mają odpowiedni kapitał do obstawiania meczów. Jednocześnie posiadają już odpowiednią strategię i doświadczenie, które z pewnością pomaga im w typowaniu.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Początkujących graczy bardzo drażni moment, w którym to mija kolejna godzina, a nasze zarobki ani drgną. W tym celu najlepiej jest zacząć od ustalenia swoich priorytetów. Na początku jednak kilka ważnych pytań.

 

Jak zamierzasz traktować zakłady bukmacherskie?

Czy ma być to dodatkowe źródło dochodu, gdyż obecnie masz pracę na etacie? Jeśli tak wiadomym będzie, że Twój czas na obstawianie będzie ograniczony. Patrząc na swoje dodatkowe zajęcia ile tak naprawdę masz wolnego czasu?

Są osoby, które faktycznie pracują osiem godzin od poniedziałku do piątku i obstawiają zakłady bukmacherskie. Nie ważne czy obstawiają one przed meczem czy tez specjalizują się w typowaniu na żywo. Mają one odgórnie ustalone, w których godzinach mogą zalogować się na konto bukmachera i obstawiać. Oczywiście najlepiej maja osoby, które nie mają nikogo na utrzymaniu i mogą głównie skupić się na zakładach bukmacherskich.

Wcale nie są to osoby, które posiadają wysoki kapitał.

 

Najważniejsza jest dobra organizacja

Dlatego też ustalmy swój cel i planujmy z wyprzedzeniem. Nie doprowadzajmy również do takich sytuacji, w których możemy poświęcić dosłownie godzinę na typowanie jednak w międzyczasie znajdujemy czas na rozmowy czy oglądanie swojego ulubionego serialu.

W tym przypadku musimy cali poświęcić się zakładom jeśli na poważnie myślimy o tym, by na nich zarabiać. Starajmy się także unikać nadmiernego zmęczenia. Odpoczynek w typowaniu jest niezwykle ważny. Wielu graczy ma wcześniej ustalone, że np. po kolejnej porażce robi sobie przerwę od obstawiania. Co więcej – niektórym poleca się także wolne w przypadku wygranych.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jedno jest pewne – jeśli siedzimy od rana do wieczora na stronie internetowej jednego z legalnych bukmacherów i wykonujemy kolejne depozyty to znak, że należy w końcu coś zmienić. Nie da się na dłuższa metę siedzieć tak i analizować spotkań. Istnieje cienka granica między zarabianiem, a popadaniem w hazard.

Chcąc naprawdę coś zmienić w tej kwestii poleca się totalną zmianę strategii i oczywiście co najmniej kilkudniowy odpoczynek. Jeśli jesteśmy podatni na rady osób trzecich warto sięgnąć po fachowe poradniki, dzięki którym być może zrozumiemy istotę działania tej całej machiny.

Najważniejsze jest to, by nie stać się więźniem samego siebie i zakładów bukmacherskich. Tylko od nas zależy to jak będziemy zarządzać swoim czasem obstawiając mecze przez Internet.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 600 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 20 zł za samą rejestrację
- 600 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less
blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia