Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Podwójna szansa w Fortunie

Podwójna szansa w Fortunie 1

Każdy z Nas na początku szukał informacji na temat jak grać u bukmachera i obstawiać mecze by zarabiać. Nastawiając się tylko i wyłącznie na obstawianie ilości goli w meczu nie damy rady tak typować wszystkich spotkań. Owszem mamy do wybory powyżej lub poniżej danej ilości bramek, ale nie zawsze jest to odpowiednim wyjściem. Dla każdego typera ważna jest wygrana czyli zarabianie na zakładach bukmacherskich.

Analizując mecz i zastanawiając się jak grać u bukmachera nie możemy być nastawieni tylko na jeden typ zakładu. Być może okazać się, że zamiast goli warto wybrać wygraną danej drużyny. Mając możliwość podwojenia swojego kapitału zastanawiamy się jednak czy nie mamy do czynienia ze zbyt wielkim ryzykiem?

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Jak obstawiać u bukmachera

Dlatego stawiając zazwyczaj „czyste” zwycięstwo danej drużyny postanawiamy umieścić to tylko na kuponie (singiel). Warto tu jednak wspomnieć o opcji zwaną „podwójną szansą”. Mamy tu do wyboru możliwość postawienia zakładu na to, że wygra pierwszy zespół lub będzie remis. Niejako podpieramy się tu pojawieniem się remisu. Dzięki temu jeśli wygra nasz zespół, albo będzie nawet remis to my i tak wygrywamy.

Stawiając zakład na tylko i wyłącznie zwycięstwo pierwszego zespołu w przypadku remisu tracimy swoje pieniądze.

Oczywiście należy tu zauważyć, że w przypadku podpórki z remisem mamy do czynienia z mniejszym kursem niżeli samą wygraną. Taki typ jest fantastycznym rozwiązaniem do dubla, ponieważ może nam podnieść ostateczny kurs. Dodatkowo zbytnio nie ryzykujemy.

Tak naprawdę „podwójna szansa” to u wielu bukmacherów trzy opcje do wyboru: pierwszy zespół wygra lub remis, drugi zespół wygra lub remis oraz gospodarze lub goście wygrają. Dlatego jeśli jesteśmy pewni swego wyboru, a kursy są dla nas satysfakcjonujące to ta opcja jest idealna do każdego typu kuponu.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

3.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

Podobną opcją jest „zakład bez remisu”, jednak tutaj remis się nie liczy i w przypadku jego wystąpienia otrzymujemy gotówkę, którą wcześniej zainwestowaliśmy. Kursy są co prawda lekko wyższe niżeli podpórką z remisem, mimo wszystko czasem warto wybrać mniejszy kurs i po prostu zacząć wygrywać.

Zazwyczaj wszyscy bukmacherzy online proponują w swojej ofercie tą możliwość. Jeśli nie wiemy jak grać u bukmachera i nie chcemy ponosić zbyt wielkiego ryzyka to ta opcja jest dla nas wprost stworzona.

 

Zarządzanie czasem i ryzykiem u bukmachera

Zarządzanie czasem w zakładach bukmacherskich jest niezwykle ważnym tematem, który jest jednocześnie bardzo pomijany.

Ile bowiem należy obstawiać meczy, by na nich zarobić? Na to pytanie nie ma odpowiedzi.

To właśnie dla niektórych graczy jest wielka zaletą lub też wielka wadą zakładów bukmacherskich. Są gracze, którzy logują się na konto u bukmachera i w przeciągu godziny są w stanie zarobić więcej niżeli średnia krajowa.

Jak grać żeby wygrywać

Przede wszystkim nie są to już gracze początkujący czy rekreacyjni. To gracze, którzy mają odpowiedni kapitał do obstawiania meczów. Jednocześnie posiadają już odpowiednią strategię i doświadczenie, które z pewnością pomaga im w typowaniu.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Początkujących graczy bardzo drażni moment, w którym to mija kolejna godzina, a nasze zarobki ani drgną. W tym celu najlepiej jest zacząć od ustalenia swoich priorytetów. Na początku jednak kilka ważnych pytań.

 

Jak zamierzasz traktować zakłady bukmacherskie?

Czy ma być to dodatkowe źródło dochodu, gdyż obecnie masz pracę na etacie? Jeśli tak wiadomym będzie, że Twój czas na obstawianie będzie ograniczony. Patrząc na swoje dodatkowe zajęcia ile tak naprawdę masz wolnego czasu?

Są osoby, które faktycznie pracują osiem godzin od poniedziałku do piątku i obstawiają zakłady bukmacherskie. Nie ważne czy obstawiają one przed meczem czy tez specjalizują się w typowaniu na żywo. Mają one odgórnie ustalone, w których godzinach mogą zalogować się na konto bukmachera i obstawiać. Oczywiście najlepiej maja osoby, które nie mają nikogo na utrzymaniu i mogą głównie skupić się na zakładach bukmacherskich.

Wcale nie są to osoby, które posiadają wysoki kapitał.

 

Najważniejsza jest dobra organizacja

Dlatego też ustalmy swój cel i planujmy z wyprzedzeniem. Nie doprowadzajmy również do takich sytuacji, w których możemy poświęcić dosłownie godzinę na typowanie jednak w międzyczasie znajdujemy czas na rozmowy czy oglądanie swojego ulubionego serialu.

W tym przypadku musimy cali poświęcić się zakładom jeśli na poważnie myślimy o tym, by na nich zarabiać. Starajmy się także unikać nadmiernego zmęczenia. Odpoczynek w typowaniu jest niezwykle ważny. Wielu graczy ma wcześniej ustalone, że np. po kolejnej porażce robi sobie przerwę od obstawiania. Co więcej – niektórym poleca się także wolne w przypadku wygranych.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jedno jest pewne – jeśli siedzimy od rana do wieczora na stronie internetowej jednego z legalnych bukmacherów i wykonujemy kolejne depozyty to znak, że należy w końcu coś zmienić. Nie da się na dłuższa metę siedzieć tak i analizować spotkań. Istnieje cienka granica między zarabianiem, a popadaniem w hazard.

Chcąc naprawdę coś zmienić w tej kwestii poleca się totalną zmianę strategii i oczywiście co najmniej kilkudniowy odpoczynek. Jeśli jesteśmy podatni na rady osób trzecich warto sięgnąć po fachowe poradniki, dzięki którym być może zrozumiemy istotę działania tej całej machiny.

Najważniejsze jest to, by nie stać się więźniem samego siebie i zakładów bukmacherskich. Tylko od nas zależy to jak będziemy zarządzać swoim czasem obstawiając mecze przez Internet.

Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

Warte uwagi ...