Grupy Euro 2024

Belgia – Słowacja, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Belgia kontra Słowacja…

Belgia jest jednym z faworytów tego spotkania z Słowacją, a to nie przypadek. Wygląda na to, że Belgowie mają wszystko, by wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Przekonajmy się, dlaczego warto postawić na nich, a także sprawdźmy inne możliwości obstawiania.

Analiza Potencjału Belgii i Słowacji

Belgia, mająca na celu triumf na Euro, stoi przed zadaniem ogrywania drużyn, takich jak Słowacja, z łatwością. Pomimo solidnego występu Słowacji, Belgowie dysponują lepszym doświadczeniem w międzynarodowych turniejach oraz grach o wysoką stawkę. Piłkarze belgijscy grają w najlepszych klubach, co dodatkowo zwiększa ich szanse na zwycięstwo.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

 

Typy na Wynik Meczu i Handicap

Belgia ma zdecydowaną przewagę nad Słowacją, dlatego typuję ich na zwycięzców tego spotkania. Można także rozważyć obstawienie handicapów na korzyść Belgii, gdyż są w stanie wygrać nawet różnicą dwóch lub trzech goli.

Strzały w Mecz – Szansa na Goale

Belgowie raczej nie będą grać defensywnie. Będą starać się zdobyć szybkiego gola, aby kontrolować tempo gry. Warto zwrócić uwagę na ponad 2.5 gole w meczu, co może być korzystnym typem, biorąc pod uwagę ofensywny styl gry Belgów.

Typ Specjalny: Belgia do Połowy

Warto zwrócić uwagę na typ specjalny, którym jest obstawienie, że Belgia będzie prowadzić już do pierwszej połowy. Belgowie są znani z szybkich startów i ofensywnej gry, co może im zapewnić przewagę już na początku spotkania.

Kursy Bukmacherskie na Belgia – Słowacja

Bukmacherzy przyznają większe szanse Belgii na triumf. Kurs na wygraną Belgii wynosi 1.48, podczas gdy na Słowację to 6.20. Możliwe opcje obstawiania obejmują również ilość bramek w meczu oraz obie drużyny strzelające.

Belgia - Słowacja, typy 2024

Jak obstawiać Belgia – Słowacja?

Belgia wychodzi jako faworyt tego spotkania z Słowacją, z mocną drużyną i bogatym doświadczeniem. Typując zwycięstwo Belgii oraz inne opcje obstawiania, można liczyć na atrakcyjne kursy i emocjonujące widowisko na boisku.

Gdzie Obejrzeć Euro 2024?

Mecz Belgia – Słowacja będzie transmitowany 17 czerwca o 18:00 na Deutsche Bank Park we Frankfurcie. Relację można śledzić zarówno w Telewizji Polskiej, jak i na stronach internetowych. Nie przegap tej emocjonującej konfrontacji na Euro 2024!

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia