www.obstawianie.net/fortuna/

Co to jest handicap?

Często grający obstawiając mecze u bukmachera zadają sobie pytanie co to jest handicap na zakładach bukmacherskich? Spieszymy więc z odpowiedzią. Wśród setek różnych opcji na zakłady sportowe, coraz większym zainteresowaniem cieszą się zakłady, w których nie podajemy już tylko zwycięzcy danego sportowego wydarzenia, ale także próbujemy spróbować odgadnąć inne, drugorzędne wydarzenia ze sportowych widowisk jak wynik do przerwy, ilość bramek w meczu, to czy dana drużyna strzeli bramkę czy wreszcie tajemniczy dla niektórych zakład na handicap.

Co oznacza handicap?

Wyżej wymieniony zwrot najprościej wytłumaczyć w ten sposób że jest to wyrównanie szans z jednej strony, dodając konkretnej, przeważnie słabszej drużynie/zawodnikowi, od początku spotkania bonus w postaci umownie zdobytych już bramek w meczach piłki nożnej, hokeja na lodzie, tenisa itp. np. (+1,5), (+2,5) , czy też koszykówki (+9,5), (+14,5) itd.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Z drugiej strony bukmacherzy stawiają w gorszej sytuacji faworytów, prowizorycznie zaczynając mecz takiej drużyny z bagażem jednej, dwóch a nawet trzech bramek. Oczywiście w takiej sytuacji stawki na faworytów są większe, co jest bardziej atrakcyjne dla stawiającego, a co za tym idzie szansa na zdobycie większych pieniędzy za poprawnie wytypowane zwycięstwo danej drużyny drastycznie się powiększa.

Warto grać zdarzenia z handicap’em

Tak więc w dużym skrócie powyżej wytłumaczyliśmy co to jest handicap na zakładach bukmacherskich. 

Czy opłaca się stawiać takie wydarzenia na swoich kuponach? Oczywiście każdy grający ma inne preferencje, dla kogoś dla kogo jest to nowe rozwiązanie w grze, zapewne będzie musiało minąć trochę czasu, zanim wszystko poukłada się w jedną całość. Wtedy przyjdzie czas na oceny.

500 zł za wpłatę! Wejdź na www.pzbuk.pl/promocje/

Jednak ze swojej strony możemy polecić tego typu rozwiązania. Ryzyko, owszem zwiększa się przy typowania poprawnego handicapu, jednak emocje związane z meczem faworyta mogą sięgnąć jeszcze większych szczytów. Po drugie, jak już zaznaczyliśmy, wygrana zwiększa się niebagatelnie. Zwycięstwa Realu Madryt, Barcelony, Juventusu Turyn, Chelsea, Manchesteru City zazwyczaj są pewne.

Jednak kiedy dodamy na swoim kuponie zwycięstwo jednej z tych drużyn od początkowego, umownego wyniku, dajmy na to 0:2, ewentualna wygrana za taki kupon może już być naprawdę solidna.

Odpowiadając na pytanie co to jest handicap na zakładach bukmacherskich, zachęcamy jednocześnie do gry w taki sposób. Możliwości wynikające z tego rodzaju zakładów są niebotycznie większe. Ryzyko oczywiście również się zwiększa, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa.

Poza tym satysfakcja z poprawnie wytypowanego zdarzenie, które wcale nie było łatwe, to wartość także trudna do przecenienia. A i pochwalić się znajomym takim precyzyjnym wytypowaniem wyniku będzie przyjemniej.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Jeżeli więc nie mieliście nigdy okazji zagrać handicapu na zakładach bukmacherskich, teraz jest właśnie okazja na wypróbowanie tego rodzaju zakładu. W szerokiej ofercie bukmachera choćby na stronie lvbet.pl czy pzbuk.pl na pewno znajdziecie swojego faworyta, który będzie w stanie spełnić Wasze oczekiwania. Wystarczy tylko poszukać.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

FORBET

2000zł na start

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Ekstra kasa za wygrane
  • TYPOWY JANUSZ
  • Bonus na urodziny

do 2000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: