Obstawianie wyścigów konnych na zakładach

Jak obstawiać wyścigi konne

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Obstawiając mecze z pewnością natknęliśmy się nie raz na nieco inną dyscyplinę sportową niżeli piłka nożna czy tenis. Mowa tu o wyścigach konnych. Wiele osób omija tą sekcję lub nie chce słyszeć o obstawiane na wyścigach konnych, ponieważ uważa, że nie ma wystarczającej wiedzy. Dodatkowo myślimy, że wyścigi te to prawdziwa loteria i strata z góry naszych pieniędzy. Tak może faktycznie być, gdy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy na dany temat. To samo tyczy się również wyścigów konnych.

Jednak w praktyce to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Musimy wiedzieć, że ta dyscyplina sportowa to nie gra losowa.

Posiadając odpowiednie informacje, takie jak chociażby kondycja konia czy doświadczenie jeźdźca pozwala nam na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej. Obstawianie gonitw nie jest zatem takie trudne jak nam się wydaje. Jednak ciężko jest szukać gotowych typów na wyścigi konne. Tutaj musimy być naprawdę znawcami i interesować się owym tematem, by ostatecznie być na plusie.

Najwięcej wyścigów konnych znajdziecie na www.betfan.pl

Obstawianie wyścigów konnych u bukmacherów

Zacznijmy jednak od początku. Powiedzmy, że chcemy zająć się zajęciem jakim jest obstawianie wyścigów konnych. Najpierw musimy nauczyć się pojęć wyścigowych, które pomogą nam w typowaniu. Wyścigi konne to nie tylko miłe dla oka widowisko. Każda osoba, która miała już okazje je oglądać powie, że to może wciągnąć w hazard.

Wato dodać, że w Polsce odbywają się popularne wyścigi konne na Służewcu. Aby poczuć na własnej skórze atmosferę tego wydarzenia warto się tam udać. Bilet wstępu nie jest drogi, a wrażenia niezapomniane. Poza tym obędziemy się nieco z tutejszym żargonem i obstawianiem wyścigów. Tu z pewnością dowiemy się kolejne ważnej kwestii – co tak naprawdę możemy obstawiać.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł FREEBET + 300 zł zakład bez ryzyka + mnóstwo promocji na EURO2024

 

Do wyboru mamy kilka rodzajów zakładów. Pierwszy z nich to zakład zwyczajny. Innymi słowy jest to wytypowanie konia, który ma wygrać wyścig. Kolejnym zakładem jest tzw. porządek. Ten zakład jest już trudniejszy i wymaga od nas wytypowania dwóch pierwszych koni. To zakład, który obstawia się często wtedy, kiedy podczas wyścigu jest dwóch faworytów. Trójki i czwórki to kolejne zakłady, które są jeszcze trudniejsze.

Tu musimy wytypować w odpowiedniej kolejności pierwsze trzy konie. To najpopularniejsze rodzaje zakładów choć jest ich jeszcze kilka. Obstawianie wyścigów konnych przez Internet to zazwyczaj właśnie te opcje. Im poziom trudności jest wyższy, tym więcej możemy zarobić – logiczne. Najmniej zarobimy na wytypowanie zakładu zwyczajnego.

Jednak obstawianie gonitw to coś więcej niżeli rodzaje zakładów. Aby w ogóle zacząć je typować warto wyspecjalizować się w tej dyscyplinie. Nie sposób jest typować cały czas na faworytów – w dłuższej perspektywie stracimy na tym nasze oszczędności. Tutaj należy prowadzić swoje bazy danych. Musimy również zważać uwagę na inne czynniki oprócz kondycji konia czy doświadczenia jeźdźca. Mowa tu chociażby o pogodzie.

To bardzo ważny czynnik, który potrafi pokrzyżować plany wielu początkujących typerów. Dla doświadczonego gracza to tzw. perełki, na których można naprawdę dużo zarobić.

Oprócz pogody warto zwrócić uwagę na tor. Niekiedy można zauważyć, że niektóre tory, odcinki są o wiele szybsze. Kolejną radą dla osób, które chcą rozpocząć obstawianie wyścigów konnych to nie kierowanie się wielkimi nazwami, wielkimi stajniami, itd. To nie ma w niektórych przypadkach znaczenia. Jak wiadomo młodzi są głodni sukcesu. Toteż jest w nich więcej determinacji, by wygrać dany wyścig.

To również bardzo cenna informacja. Jest ich jednak o wiele więcej. Niektóre osoby, które od lat obstawiają wyścigi konne uważają, że wiele znaczy tu także „wyczucie”. Coś czego nie da się opisać. Trzeba „czuć”, że coś ma rację bytu. I tak właśnie jest i tutaj.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Gdzie możemy obstawiać wyścigi konne?

Przede wszystkim w Internecie na stronach internetowych bukmacherów. Oferta dosyć ciekawa. Warto zwrócić uwagę oczywiście na Totolotka. Bukmacher oferuje nam dość bogatą ofertę. Możemy obstawiać tutaj konia, który ma wygrać wyścig.

Dostępna jest również opcja Forecast i Tricast. Pierwsza opcja to wytypowanie dwóch koni w odpowiedniej kolejności (kurs wyższy) lub w kolejności dowolnej (kurs niższy).

Tricast to obstawienie trzech koni w odpowiedniej kolejności (kurs wyższy) lub w kolejności dowolnej (kurs niższy). Kursy są wtedy naprawdę imponujące i wynoszą od 6 do 25 czy nawet ok. 150 lub nawet 200. Te ostatnie są raczej trudne do obstawienia, ponieważ są one wynikiem końcowych niespodzianek na mecie. Mimo wszystko jeśli wytypujemy np. dwa konie w odpowiedniej kolejności to możemy liczyć na kur rzędu 6-8.

Warto dodać, że bukmacherzy również udostępniają nam możliwość oglądania na żywo owych wyścigów jak choćby STS co jest niezbędne dla typera. Nie zapominajmy jednak, że obstawiać wyścigi konne możemy również na żywo, czując unoszącą się atmosferę gonitw.

Taką możliwość dają nam chociażby wyścigi konne na Służewcu. Kupując bilet wstępu nawet za kilka-kilkanaście złotych możemy popatrzeć na zmagania. Na stronie internetowej możemy dowiedzieć się również wiele ciekawych rzeczy. Chociażby to jak obstawiać mecze czy jak się ubrać.

Podsumowując, wyścigi konne to ciekawe zmagania, dzięki którym możemy nie tylko miło spędzić czas, ale dodatkowo zarobić.

Jak obstawiać wyścigi konne 2024

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link