Kod promocyjny STS VIP

STS kod promocyjny VIP

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Tylko teraz czeka na Was specjalny bonus powitalny STS. 100 zł w formie darmowego zakładu plus sporo gotówki za wpłaty.

Skorzystanie z tej promocji jest banalnie proste – wystarczy założyć konto z kodem VIPKOD! To oczywiście nie wszystko. Wykorzystanie tego kodu uprawnia również do wielu innych bonusów i promocji o których powiemy nieco więcej w poniższym artykule.

Najważniejsze jest to, aby pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać powyższy kod. To on pozwala na skorzystanie z najlepszej oferty u bukmachera STS na rynku. Dzięki niemu możemy liczyć nawet na 1300 złotych w formie bonusów.

Dokładnie na każdego nowego typera czeka 1500 złotych za wpłaty, a także zakład bez ryzyka do 100 złotych i oczywiście wiele, wiele więcej. Aktywacja naszego bonusu jest banalnie prosta. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wpiszemy w rubrykę „posiadam kod promocyjny” wyraz „VIPKOD”. Po przejściu rejestracji pozwoli to na skorzystanie ze specjalnej oferty.

Kod promocyjny STS

Przejdźmy może do konkretnych promocji, które oferuje ten najpopularniejszy na polskim rynku bukmacher. Szczerze mówiąc jest ich naprawdę sporo i za moment przybliżymy więcej szczegółów.

Kod promocyjny STS – VIPKOD

Zakład bez ryzyka – zwrot do nawet 100 złotych

Bonus od wpłat – 100%  do 1500 złotych

Bonus do 60 zł za wykonanie kilku zadań

Zaproś kumpla – 50 złotych za polecenie nowego typera

 

Kod promocyjny STS VIP – rejestracja w STS

Tak naprawdę u tego bukmachera każdy nowy typer może liczyć na bonus powitalny STS. Jest ich tak wiele, że skorzystać mogą zarówno fani Betgames, sportów wirtualnych, esportu, czy klasycznych dyscyplin sportowych. Ponadto musimy zaznaczyć, że z naszym specjalnym kodem gracze mogą liczyć na jeszcze większe bonusy bukmacherskie niż w podstawowej ofercie!

Wystarczy, że podczas rejestracji konta wpiszecie VIPKOD, co odblokuje bonus, który stworzyliśmy wspólnie z bukmacherem. Na co możemy zatem liczyć? Otóż, maksymalna kwota, którą każdy z typerów może otrzymać w formie bonusów wynosi aż 1560 złotych. Na tę kwotę składają się: darmowy zakład 100 złotych, do tego 1500 złotych za depozyty, a także 60 złotych za wykonanie kilku prostych zadań.

Podsumowując – kod promo STS VIPKOD pozwala poczuć się jak prawdziwy VIP. Dzięki niemu można otrzymać najlepszą ofertę startową u największej polskiej firmy bukmacherskiej.

Pamiętajcie! Aby móc skorzystać z zakładu bez ryzyka należy postawić kupon z konta depozytowego gracza. Oznacza to, że jeśli pierwszy kupon postawimy za środki bonusowe (chociażby za otrzymany freebet za rejestracje), to cashback nam po prostu przepadnie. W promocji biorą udział wszystkie zakłady, które zostały zawarte za kwotę minimum 20 złotych na kuponach typu SOLO lub AKO.

STS kod promocyjny VIP 2024

Jakie bonusy otrzymasz w STS?

• Zakład bez ryzyka do 100 złotych

• 60 złotych za wykonanie kilku zadań

• Bonus od wpłaty do 1500 złotych

Jak obrócić bonus w STS?

Rodzaj oferty Opis bonusu

Bonus w STS

VIPKOD

Zakład bez ryzyka do 100 złotych

Bez wymogów

Freebet 

NIE AKTYWNY

Bonus od depozytu do 1500 złotych

Trzykrotność obrotu z kursem minimalnym kuponu 1.91

Bonus na virtuale

NIE AKTYWNY

Bonus na Betgames

NIE AKTYWNY

Czas na obrót bonusem

Bez limitów

STS bonus na start

Bonus powitalny STS to tak naprawdę kompleksowa oferta dla nowych graczy. Mogą oni liczyć na full wypas, ponieważ czekają na nich: bonus od depozytu, a także cashback. Można zatem otrzymać wszystkie rodzaje promocji, które są dostępne współcześnie na rynku bukmacherskim.

Żeby otrzymać bonus od wpłaty, a także zakład bez ryzyka należy oczywiście najpierw wpłacić środki na konto depozytowe. Dopiero wtedy zostaną one nam przyznane.

Nowi typerzy mogą liczyć na bonus 100% od wpłaty do 1500 złotych, a także – tylko z naszym kodem – cashback do 100 złotych. Nie brakuje również sprecyzowanych bonusów na poszczególne zakładki, które oferuje STS. Możemy liczyć również na 60 złotych za wykonanie zadać.

• Bonus powitalny 100% wpłaty do 1500 złotych

Bonus, który znajdziemy u niemal każdego bukmachera, czyli powitalny 100% od pierwszego depozytu. Jeśli chodzi o ofertę STS, to możemy otrzymać nawet 1200 złotych. Tyle ile wpłacimy – zostanie nam przelane dodatkowo na konto depozytowe. Maksymalnie możemy mieć zatem 2400 złotych do obstawiania (1200 wpłacone, plus 1200 złotych w bonusie). Żeby spieniężyć otrzymany bonus należy dokonać trzykrotnego obrotu stawką po kursie minimalnym całego kuponu 1.91.

• Freebet 29 złotych bez depozytu – NIE AKTYWNY

Kolejny przyznawany bonus przez STS, jest najbardziej poszukiwanym rodzajem ze wszystkich. Chodzi oczywiście o bonus bez depozytu, czyli kwotę, którą za darmo bukmacher przeleje nam na konto. Jest to dokładnie 29 złotych do dyspozycji na wszelkiego rodzaju zakłady. Jeśli chodzi o warunki obrotu, to są identyczne, jak w przypadku powyższej promocji – trzykrotny obrót z kursem całkowitym przynajmniej 1.91.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

• Zakład bez ryzyka 100 PLN

Świetnym dodatkiem do podstawowej oferty bukmachera jest zakład bez ryzyka do 100 złotych. Otrzymają go wszyscy typerzy, którzy wpiszą specjalny kod promocyjny STS (VIPKOD) podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Wyższy bonus aktywuje się na specjalne wydarzenia, takie, jak chociażby mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, KSW, piłkarska Liga Mistrzów i wiele więcej najważniejszych imprez sportowych.

Bukmacher stworzył jednak specjalne warunki, które należy spełnić, aby go otrzymać. Jest to chociażby wpłata depozytu minimum 20 złotych i obstawienie jakiegokolwiek zakładu z konta depozytowego gracza. Oczywiście w przypadku, gdy obstawiony kupon wygramy, to cała kwota jest nasza. Jeśli jednak nam się nie powiedzie, to bukmacher zwróci włożoną przez nas kwotę, do nawet 100 złotych. Największym atutem jest to, że środki te wrócą od razu na konto depozytowe i nie trzeba ich w żaden sposób obracać.

Podsumowując – wpłata przynajmniej 20 złotych na konto gracza, obstawienie za te środki kuponu i… możemy nawet przegrać zakład, a bukmacher przeleje nam chociażby włożoną przez nas sumę pieniędzy z powrotem na konto. Oczywiście bonus specjalny z kodem promocyjnym STS łączy się ze wszystkimi innymi bonusami oferowanymi przez tego bukmachera.

• Bezpieczne 20 złotych na Betgames – NIE AKTYWNY

Tym, co wyróżnia bukmachera STS spośród innych bukmacherów jest na pewno zakładka Betgames. Jest to połączenie zakładów bukmacherskich z grami wywodzącymi się rodem z kasyna. Typować tutaj można pokera, wojnę, oraz bakarat.

Wszystkie rozgrywki toczą się w czasie rzeczywistym, a typerzy obstawiają to, który z wirtualnych graczy wygra rozgrywkę. Wszystko wygląda naprawdę profesjonalnie – możemy obserwować rozdania na żywo z prawdziwym krupierem, który rozdaje karty przy realnym stole. Dla wszystkich, których ciekawi system takiego obstawiania STS przygotował promocję – zwrot nawet do 20 złotych podczas pierwszego dnia obstawiania Betgames. Żeby ten bonus wypłacić należy spełnić takie same wymogi, jak w przypadku freebetu, czy bonusu od pierwszej wpłaty.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

• Pewne 20 złotych na sporty wirtualne – NIE AKTYWNY

Skoro oferta powitalna STS jest kompleksowa, to brakuje nam bonusu na jeszcze jedną zakładkę, którą oferuje bukmacher. Chodzi oczywiście o sporty wirtualne. Tutaj także możemy liczyć na 20 złotych cashbacku. Wystarczy postawić kupon za minimum 20 złotych, z kursem całkowitym 1.90, a w przypadku porażki bukmacher zwróci nam środki do 20 złotych (odejmując oczywiście podatek). Obrót standardowy – trzykrotność z kursem co najmniej 1.91.

• Oferta dla stałych graczy

Jak przystało na jednego z lepszych bukmacherów na polskim rynku, STS daje możliwość przynależności do strefy VIP, o której powiemy nieco później. Do tego lojalni typerzy mogą liczyć na ciekawe, spersonalizowane bonusy. Abyśmy mieli na nie szansę, musimy podczas rejestracji dać zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, czyli po prostu podać maila i czekać na specjalne promocje.

Promocje tymczasowe

Nie samą ofertą powitalną STS żyje, co pokazują tak zwane promocje tymczasowe. Co jakiś czas bukmacher tworzy ciekawe bonusy – zwykle na ważniejsze wydarzenia sportowe i esportowe, ale także – dla urozmaicenia swojej oferty, co jakiś czas wrzuca on coś naprawdę interesującego. Jak to wygląda na ten moment?

• Ekstra 25 złotych na virtuale – NIE AKTYWNY

Tak naprawdę w STS im więcej obstawiasz, tym możesz liczyć na więcej i więcej promocji. Tak właśnie jest z obstawianiem sportów wirtualnych. Wystarczy w przeciągu jednego tygodnia dokonać obrotu na minimum 200 złotych z kursem kuponu przynajmniej 1.85 (oczywiście po uprzednim dołączeniu do promocji, poprzez kliknięcie przycisku „weź udział”). Na wszystkich, którym udało się spełnić wskazane wyżej warunki czeka zwrot do 25 złotych za typowanie sportów wirtualnych.

• E-sportowe 25 złotych – NIE AKTYWNY

W ofercie STS znajdziemy również coś dla fanów nowoczesnej gałęzi bukmacherki, czyli esport. Warunki są zbliżone do tego opisanego powyżej. Przede wszystkim należy oczywiście wziąć udział poprzez odpowiednie kliknięcie, a także po prostu obstawiać.

Bukmacher zobowiązał się do oddania 10% środków, które włożymy w zakłady pojedyncze na zdarzenia esportowe. Kurs minimalny musi wynosić 1.85, a kwota, jaką maksymalnie można otrzymać to 25 złotych. Zatem w przypadku przegranych zakładów, chociaż część sumy wróci do nas na konto bonusowe. Co tydzień oczywiście wszystko się zeruje i od nowa – kolejny tydzień, to szansa na następne 25 złotych. Obrót – klasycznie w STS – trzykrotność otrzymanej stawki po kursie przynajmniej 1.91.

• Zaproś przyjaciela i zgarnij 50 złotych

Bonus 50 złotych dla nas i naszego kumpla za polecenie go bukmacherowi? Czemu nie! Dzięki specjalnej ofercie STS aktywni już gracze mogą zaprosić swojego znajomego do założenia konta. Jeśli osoba, która z niego skorzysta wpłaci minimum 50 złotych na konto depozytowe, a także dokona obrotu na 150 złotych po kursie przynajmniej 1.50, to zarówno ty, jak i twój kumple otrzymać voucher na 50 złotych w STS.

Oczywiście otrzymana kwota również podlega specjalnym wymogom. Należy posiadać kurs przynajmniej 1.91 i trzykrotnie obrócić stawką.

• Bezpieczne 20 złotych na Betgames – NIE AKTYWNY

Jeśli mieliśmy już promocje tymczasowe na esport, oraz sporty wirtualne, to nie mogło również zabraknąć specjalnego bonusu na zakładkę Betgames. Po przystąpieniu do owej promocji wystarczy, że przez cały tydzień będziemy obstawiać zakłady na gry karciane.

Wtedy możemy spodziewać się dodatku w wysokości 10% wygranych stawek, nawet do 20 złotych. Podsumowanie następuje po każdym tygodniu, zatem korzystać można permanentnie!

• Nawet 150 złotych co miesiąc – NIE AKTYWNY

Poza bonusem powitalnym w STS powstała również ciekawa promocja dla graczy stacjonarnych. Wszyscy – można powiedzieć – lojalni typerzy mogą liczyć na specjalne bonusy. Wystarczy codziennie postawić kupon za minimum 30 złotych. Wtedy możemy się spodziewać nawet trzech bonusów – po 10., 20., a także 25. dniu miesiąca. Jak obliczyć kwotę, którą otrzymamy?

To jest akurat bardzo proste – dostaniemy dokładnie 5% sumy stawek ze wszystkich dni. Łącznie jest to wota nawet 150 złotych. Musimy jednak pamiętać, że bez zweryfikowanej karty STS nie będzie możliwości skorzystać z tej promocji.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

• Emocje rządzą w STS

Emocje rządzą to jedna z większych serii z bonusami na całym rynku bukmacherskim w naszym kraju. Jest to promocja związana stricte z piłką nożną i dotyczy poszczególnych lig, pucharów międzynarodowych, czy spotkań reprezentacyjnych.

Bukmacher wrzuca wtedy listę spotkań, które objęte są promocją i dla wszystkich tych, którzy wytypują prawidłowo wszystkie wyniki przewidziana jest spora suma pieniędzy. Zwykle jest to 50 000 złotych do podziału. Oczywiście jeśli trafi tylko jedna osoba, to zgarnia ona całość.

Jak otrzymać bonusy w STS?

Gdy każdy z nowych typerów już wie, jakimi promocjami i bonusami zachęca ich STS, to spójrzmy może na to, w jaki sposób możemy je otrzymać i – co najważniejsze – je spieniężyć.

Aby wypłacić bonusy z STS należy oczywiście dokonać specjalnego obrotu, ustalonego wcześniej przez bukmachera. Tutaj oczywiście nie jest to jedyny taki przypadek w branży. Każda z firm bukmacherskich ustala tego typu wymagania, czyli odpowiedni obrót otrzymaną stawką, a także warunki dotyczące kursu. W zależności od tego, jak wysoki jest bonus, lub u jakiego bukmachera jest przyznany, to może być on inny. Czasami będzie to trzykrotny obrót, a czasami nawet sześciokrotny.

STS proponuje swoim typerom w niemal każdej promocji oraz bonusie – minimalny kurs całego kuponu 1.91, a także trzykrotny obrót otrzymaną kwotą. Tylko w przypadku zakładu bez ryzyka, który otrzymacie ze specjalnym kodem promocyjnym STS, obrót jest jednokrotny bez żadnych innych warunków.

I tak naprawdę potrojenie otrzymanej stawki z kursem wynoszącym niecałe 2.0, to naprawdę atrakcyjne i proste do spełnienia warunki. Dzięki temu STS znajduje się w czołówce, jeśli chodzi o promocje.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Tutaj sprawa wygląda banalnie prosto. Można oczywiście wpisać go ręcznie podczas wypełniania formularza rejestracyjnego na www.sts.pl. Wtedy wystarczy znaleźć rubrykę „posiadam kod promocyjny” i tam podać hasło: VIPKOD. Jest jeszcze druga możliwość – wystarczy kliknąć w nasz specjalny link, który przeniesie do rejestracji z już wypełnionym kodem promocyjnym STS.

Pozostaje uzupełnić resztę swoich danych, i założyć konto przy pomocy szybkiej, bądź pełnej rejestracji i gotowe. Wystarczy wpłacić depozyt i czekać na wszystkie bonusy i promocje, które oferuje bukmacher.

Rejestracja w STS

Przejdźmy teraz do jednej z ważniejszych kwestii, które interesują świeżo upieczonych typerów. Jeśli już zdecydujemy się założyć konto właśnie w STS, to warto jest przyjrzeć się opisowi rejestracji. I tak jak wspomnieliśmy nieco wyżej – możemy dokonać rejestracji szybkiej, bez podawania zbędnych danych, a także pełnej, uzupełniając wszystkie informacje o sobie.

Jeśli chodzi o rejestrację skróconą, to wystarczy wypełnić jednostronicowy formularz, w którym musimy podać swoje dane osobowe – imię i nazwisko, a także email, PESEL, hasło, oraz – co najważniejsze – kod promocyjny STS. Wtedy będziecie pewni, że skorzystacie z najlepszej oferty na rynku od tego bukmachera.

Gdy wszystko będzie już uzupełnione, to wystarczy kliknąć „zarejestruj się” i gotowe. Całą reszta stoi po stronie bukmachera – musimy poczekać na maila od STS, w którym znajdziemy link do aktywacji konta.

Najważniejsze jest jednak to, aby nie zapomnieć o uzupełnieniu rubryki z kodem promocyjnym. W końcu to właśnie dzięki niemu otrzymamy na start jeszcze więcej. Wystarczy wpisać kod VIPKOD i dzięki niemu otworzy nam się kilka ciekawych opcji na początek swojej drogi z bukmacherką. Chodzi tutaj mianowicie o zakład bez ryzyka do 30 złotych (tylko z naszym kodem), bonus od  wpłat do 1500 złotych, a także cashback do 100 złotych. Później, gdy zyskamy miano stałych graczy, to oczywiście możemy liczyć również na wiele innych ciekawych bonusów i promocji z oferty STS.

Warto również nadmienić, że STS znajduje się wśród nielicznych firm na naszym rynku bukmacherskim, które przyznają wszystkie bonusy startowe graczom, którzy założyli konto przy pomocy szybkiej rejestracji. Oznacza to, że bez podawania swoich szczegółowych danych, otrzymamy zarówno cashback, jak i bonus za wpłaty. Nie jest to norma w dzisiejszych czasach, dlatego jak najbardziej musimy to zaliczyć na plus.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less

Jak założyć konto w STS?

Nie będziemy tutaj tłumaczyć, jak krok po kroku wypełnić formularz rejestracyjny, ponieważ jest ona na tle prosty i jasny, że uznaliśmy to za zbędne. Zajmijmy się może samymi rodzajami rejestracji – czyli szybką i pełną. Czym się one charakteryzują i co wolno, a czego nam nie wolno po przejściu poszczególnych rejestracji? Pędzimy z wytłumaczeniem!

Tak jak pisaliśmy już nieco wyżej – nawet przy szybkiej rejestracji możemy skorzystać ze wszystkich bonusów dostępnych w ofercie STS, ale jest jedna główna sprawa, której nie przeskoczymy. Chodzi tutaj o wypłatę środków, której dokonamy tylko po pełnej weryfikacji konta. Co zatem zyskamy posiadając pełny dostęp do wszystkich funkcji?

1. Wszystkie bonusy dostępne są nawet z szybką rejestracją. Jednak to dzięki pełnemu dostępowi do konta zyskamy szansę na wszystkie promocje tymczasowe i – co chyba najważniejsze – możliwość dołączenia do klubu STS VIP.

2. Wypłata środków dostępna jest tylko wtedy, gdy nasze konto zostanie zweryfikowane. Musimy podać swój numer rachunku bankowego oraz skan dokumentu tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji otrzymamy pełny dostęp do konta, a co za tym idzie – również do przelewania środków do banku.

3. Bez dokonania pełnej rejestracji na konto gracza nałożony zostaje limit dzienny w wysokości 5000 złotych. Oznacza to, że nawet jeśli będziemy dysponować większymi funduszami, to blokada nie pozwoli nam z nich korzystać.

A co trzeba zrobić, żeby po pierwszej, szybkiej rejestracji dopisać brakujące dane i cieszyć się z pełnego dostępu do konta gracza i całej oferty bukmachera STS?

Po pierwsze – musimy zalogować się na konto gracza i znaleźć tam zakładkę „moje konto”. Wtedy pojawią się puste miejsca do uzupełnienia, w które trzeba wpisać prawdziwe dane.

Chodzi tam mianowicie o numer konta, email, adres zamieszkania oraz zdjęcia lub skany dokumentu tożsamości. Zwykle bukmacherzy proszą o zdjęcie przodu i tyłu naszego dowodu osobistego. Jest potrzebny do weryfikacji i sprawdzenia, czy podaliśmy prawdziwe dane. Jeśli tak, to nie mamy się o co martwić i po prostu czekać na potwierdzenie mailowe, że posiadamy już pełny dostęp.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + 300 zł za wygraną Polski na EURO2024

 

Jak wypłacić środki?

Nadszedł czas na opisanie tego, co nowych graczy obchodzi najbardziej, czyli wypłatę środków z konta depozytowego do banku. Oczywiście każdy z typerów chciałby to robić jak najczęściej i tego jak najbardziej życzymy.

Żeby móc wypłacić otrzymane środki z bonusów powitalnych STS, musimy przede wszystkim spełnić wymagania, które on narzucił, czyli odpowiednio obrócić środki, a także spełnić warunki kursowe.

Gdy uda nam się tego dokonać, to samo zlecenie wypłaty jest banalnie proste. Znowu musimy udać się do zakładki „moje konto” i tam znaleźć hasło: „wypłata”. Pokaże się nam rubryka, w której musimy podać kwotę do wypłaty. Musimy być ona oczywiście równa lub niższa, niż posiadamy na koncie.

Jeśli chodzi o techniczne sprawy, to w STS wypłata na konto do większości banków trwa kilkanaście minuty. Wszystko dzięki przelewom błyskawicznym, które ułatwiają szybki transfer pieniędzy. Zlecane są one w godzinach 10-24.

STS daje również wiele możliwości w kwestii wpłacania depozytu na konto gracza. Możemy skorzystać z takich metod, jak: DotPay, PayU, Neteller i Skrill, tpay.com, a także z kart płatniczych oraz Visa oraz Mastercard.

Nie zapominajmy również o funkcji cashout, czyli szybszego zamknięcie kuponu, przed rozstrzygnięciem wszystkich obstawionych spotkań. Dzięki temu, gdy wszystko idzie po naszej myśli, ale obawiamy się ostatnich, nadchodzących pojedynków możemy skorzystać z wcześniejszej (oczywiście nieco pomniejszonej) wypłaty i zamknąć kupon wcześniej.

Strefa VIP

Bukmacher nagradza również najaktywniejszych i lojalnych graczy. Jeśli sporo obstawiasz, to możesz liczyć na specjalne promocje i sporo innych, dodatkowych atutów, wynikających z oferty STS. Tak naprawdę, żeby się dostać do strefy VIP, należy otrzymać specjalne zaproszenie od firmy. Innej możliwości wejścia tam tak naprawdę nie ma. Co zrobić, żeby taką szansę otrzymać?

Przede wszystkim należy zacząć od założenia konta. Potem pozostaje już tylko grać, grać i grać. Jeśli będziemy obstawiać regularnie to takie zaproszenie będzie tylko kwestią czasu. Wraz z dostępem do opcji VIP otwierają się szerokie horyzonty dodatkowych atutów. Tacy typerzy mogą liczyć na nagrody rzeczowe, zaproszenia na mecze, czy specjalne, spersonalizowane promocje, a także – dedykowanego konsultanta.

Kody promocyjne u bukmacherów online

Kiedy opisaliśmy już wszystkie aspekty bukmachera, a oferta i bonus powitalny STS nie przypadły wam z jakiego powodu do gustu, to zawsze możecie skorzystać z innych, ciekawych ofert na rynku bukmacherskim. Inni również oferują zakłady bez ryzyka, bonus od wpłat, czy freebety.

Współczesny rynek jest tak różnorodny, że na pewno każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Ciekawe oferty czekają na was chociażby w Fortunie, Forbecie, czy Betclicu. Każdy z tych bukmacherów ma kompleksową ofertę i wyróżnia się czymś, co inna z firm nie posiada u siebie. Jak wyglądają najciekawsze kody promocyjne we wrześniu?

Legalni bukmacherzy w Polsce:

Lp. Nazwa Strona Bonus  Nr licencji
1 FORTUNA www.efortuna.pl 330zł PS4.6831.22.2017
2 STS www.sts.pl 760zł PS4.6831.20.2017
3 SUPERBET www.superbet.pl 3574zł PS4.6831.5.2019
4 LV BET www.lvbet.pl 2020zł DAG11.6831.4.2022
5 BetFan www.betfan.pl 300zł PS4.6831.3.2018
6 PZBUK www.pzbuk.pl 250zł PS4.6831.26.2017
7 Fuksiarz www.fuksiarz.pl 500zł PS4.6831.1.2020
8 forBET www.iforbet.pl 3100zł PS4.6831.10.2016
9 ETOTO www.etoto.pl 777zł PS4.6831.2.2020
10 Betclic www.betclic.pl 200zł PS4.6831.11.2017
11 BestBet www.bestbet24.pl 300zł PS4.6831.5.2018
12 Traf www.trafonline.pl 100zł PS4.6831.3.2018
13 BetX www.ebetx.pl 800zł PS4.6831.30.2017
14 BETCRIS www.betcris.pl 1400zł PS4.6831.1.2019
15 GO BET www.goplusbet.pl 1000zł PA11.6831.11.2021
16 TOTALBET www.totalbet.pl 200zł PS4.6831.15.2017
17 FunProject www.funbets.pl Brak Niepubliczne
18 Betters www.betters.pl Brak PS4.6831.7.2020
19 Betway www.betway.pl Brak Niepubliczne
20 Elitebet www.elitebet.pl Brak Niepubliczne

FAQ

1. Jaki jest kod promocyjny STS?

Kod do STS to: „VIPKOD”. Wraz z nim, w standardowej ofercie przysługuje bonus od wpłaty, 60 złotych za zadania, a także cashback do 100 złotych. Z kodem można otrzymać nawet 100 złotych bez ryzyka, co jest jedną z lepszych ofert na rynku.

2. Jak mogę otrzymać zakład bez ryzyka do 100 złotych na start?

Dzięki specjalnym i tymczasowym promocjom na najważniejsze wydarzenia sportowe w kraju i na świecie, typerzy mogą spodziewać się bardzo wysokich zakładów bez ryzyka. Z naszym unikalnym kodem jest to nawet 100 złotych.

3. Czy po szybkiej rejestracji otrzymam wszystkie bonusy?

STS jest jedyną firmą, która przyznaje wszystkie oferowane przez siebie bonusy bez konieczności pełnej rejestracji konta. Oznacza to że bez podawania szczegółowych danych otrzymamy zarówno cashbacki oraz bonus od depozytu.

4. Czy numer PESEL jest obowiązkowy przy rejestracji?

Numer PESEL nie jest tak naprawdę wymagany podczas rejestracji, ponieważ nie wszyscy go mają. Chodzi tutaj oczywiście o osoby posiadające inne obywatelstwo. Gdy je podamy, konieczność podania PESELu znika.

5. Jak mogę sprawdzić, czy spełniłem warunki dotyczące obrotu?

Wystarczy zalogować się na konto i wejść z zakładkę „moje konto”, a tam znaleźć tę z bonusami. W tej sekcji szczegółowo będzie opisane, jaki obrót musimy jeszcze zrobić, żeby środki z konta bonusowego przeszły na depozytowe.

6. Chciałbym zagrać za otrzymane środki bonusowe. Jak mogę to zrobić?

To tylko jedno kliknięcie. Podczas obstawiania – a dokładniej mówiąc – puszczania kuponu, wystarczy zaznaczyć kratkę „bonus”. Wtedy, gdy zmieni się nam kolor na pomarańcz, będzie to oznaczało, że typujemy właśnie za środki bonusowe.

Darmowy zakład 100 zł
STS oferta na dziś
www.sts.pl
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska
- 100 zł na zakłady bez obrotu
- do 600 zł za wpłaty
- mecze na żywo w STS.TV
- świetna aplikacja bukmacherska Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link