Kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny Betfan

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024
200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less

Zgarnij kod promocyjny Betfan już dziś i zyskaj nawet 1600 zł w bonusach na start. Wpisz kod promocyjny VIPKOD.

Bonus startowy u bukmachera Betfan jest całkiem ciekawy. Mimo że próżno tutaj szukać freebetu, a na promocje w Betfan nałożone zostały średnio wysokie warunki dotyczące obrotu – czy to od wpłaty, czy nawet na cashback. Na naszej stronie znajdziesz tabelę z promocjami u dwunastu bukmacherów, abyście mogli porównać sobie, jak to wygląda w poszczególnych firmach.

Firma bukmacherska Betfan dołączyła do grona legalnych bukmacherów, którzy przyjmują zakłady online w październiku 2018 roku – oczywiście na mocy licencji otrzymanej od Ministerstwa Finansów. Strona internetowa zaczęła funkcjonować jednak od 2019 roku pod adresem www.betfan.pl.

Czy można zaliczyć ich początek do udanych? Naszym zdaniem – jak najbardziej, jednak do tej pory widać w działaniach bukmachera kilka niedociągnięć, przez co Betfan nieco traci do ścisłej czołówki bukmacherów. Być może wraz ze zdobywaniem doświadczenia na rynku, wszystkie braki będą przez nich redukowane.

Wejdź na betfan.pl i zgarnij bonusy
200% za wpłatę + 300 zł za udaną obronę Szczęsnego z Austrią!

 

Co aktywuje kod promocyjny Betfan w 2023 roku?

Żeby aktywować kod promocyjny Betfan wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę podczas wypełniania formularza hasło: BETFAN. Wtedy zostanie aktywowany bonus do tego bukmachera. Dzięki temu, każdy nowy typer może liczyć na 1000 złotych od drugiego depozytu, a także 600 złotych w zakładzie bez ryzyka. Po wpisaniu tego kodu promocyjnego możecie być pewni, że promocje zostaną aktywowane i dostępne po weryfikacji konta.

Mimo tego, że pakiet powitalny może kusić wysoką kwota, to warto zapoznać się z regulaminem. Gdy weźmiemy na warsztat chociażby cashback, to o wiele lepiej wygląda oferta chociażby od STS czy Fortuny, które wymagają tylko jednokrotnego obrotu takim bonusem.

Kod promocyjny Betfan 2023

Spoglądając jednak już na same promocje Betfan, niezależnie od wszystkiego – posiada on specjalny kod, który aktywuje wszystkie dostępne bonusy na start. Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu, co oferuje ten bukmacher.

Rodzaj bonusu Bonus BETFAN

Betfan – kod promocyjny

BETFAN

Zakład bez ryzyka

600 złotych

Druga wpłata

100% do 1000 złotych

Minimalna wpłata

2 PLN

 

Betfan bonus powitalny

Bonus na start to dla nowego gracza nawet na 1600 złotych. Taką kwotę maksymalnie daje Betfan każdemu typerowi.

• Bonus darmowy zakład 600 zł
• Bonus od drugiego depozytu: 100% do kwoty 1000 zł

Oznacza to więc, że przy każdy z depozytów, żeby otrzymać maksymalną kwotę, czyli wskazane 100 złotych – nasz depozyt musiałby wynieść 1000 złotych. Przy wpłacie 100 złotych otrzymamy analogicznie – dychę. Najniższa kwota, dzięki której wejdziemy do promocji, to 20 złotych.

Ponadto, aby taki bonus aktywować musimy spełnić kolejny warunek – postawić kupon SOLO lub AKO z kursem całego zakładu minimum 2.0.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Na pierwszy rzut oka te trudne warunki mogą zniechęcić, jednak jeśli już uda się spełnić wymogi bukmachera, to promocje w Betfan pozwalają na zgarnięcie dużych pieniędzy.

• Zakład bez ryzyka do 600 złotych

Dzięki wpisaniu kodu promocyjnego Betfan podczas rejestracji na wszystkich graczy poza bonusem od trzech pierwszych wpłat czeka również zakład bez ryzyka do 600 złotych. Chodzi w nim oczywiście o to, że pierwszy kupon jest ubezpieczony i w przypadku przegranego zakładu środki wrócą na konto gracza.

Jednak przy wygranym kuponie wszystko zostanie przelane na konto bonusowe, na którym wymagany jest obrót.
Aby móc wziąć udział w tej promocji należy postawić kupon z kursem minimum 1.14 i wpłacić przynajmniej 10 złotych. W promocję nie zaliczają się jednak gry wirtualne.

200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less

• Bonus bez depozytu

Do najbardziej pożądanego rodzaju bonusów należy na pewno freebet. Wszystko dlatego, że gracze otrzymują darmowe pieniądze na grę, a więc mogą rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Niestety w Betfan próżno takiego szukać.

Jeśli interesuje Cię bonus bez depozytu to lepiej zapoznaj się z ofertami STS czy Fortuny, ponieważ u nich takowy bonus jest dostępny, tak samo jak i zakład bez ryzyka, czy bonus od pierwszej wpłaty.

Jak obrócić bonus w Betfan?

Rodzaj bonusu

Opis bonusu

Betfan bonus

BETFAN

Zakład bez ryzyka do 600 złotych

Obrót 1 bonusem, kupon AKO, minimalny kurs na 3 zdarzenia – 3.8

Bonus od drugiego depozytu

Obrót 3 krotny bonusem, kupon AKO, minimalny kurs zdarzeń – 2,5

Czas na dokonanie obrotu

14 dni

 

Rejestracja w Betfan

Tak jak u większości bukmacherów – kod promocyjny w Betfan wpisuje się podczas samej rejestracji konta. Czas więc przybliżyć nieco jak w ogóle założyć konto u tego bukmachera.

Jak przystało na proces rejestracji – nie należy on do trudnych, czy skomplikowanych spraw. Wystarczy wypełnić wszystkie dane, których oczekuje bukmacher i wszystko będzie załatwione. Do wyboru mamy możliwość pełnej rejestracji, ale również szybkiej, czyli takiej, w której nie musimy dodawać skanu dokumentu tożsamości, a także numeru rachunku bankowego. Takie konto założymy tak naprawdę w dwóch szybkich krokach.

• Po pierwsze – dane do stworzenia konta, czyli e-mail, numer telefonu, a także hasło,
• po drugie – nasze dane osobowe, jak imię i nazwisko, adres, PESEL, a także kod promocyjny.

Ważne jest to, aby podczas rejestracji zaznaczyć okienko „chcę otrzymać bonus powitalny”, a także wszystkie inne zgody na przetwarzanie danych, potwierdzenie regulaminu, czy tego, że mamy ukończone 18 lat.

Wejdź na betfan.pl i zgarnij bonusy
200% za wpłatę + 300 zł za udaną obronę Szczęsnego z Austrią!

 

Tak naprawdę to tyle. Wystarczy poczekać tylko na maila potwierdzającego, za pomocą którego aktywujemy konto i to wszystko. Od tego momentu można rozpocząć grę i dokonać pierwszego depozytu. Pamiętajcie, że z niepełnym kontem limit na grę wynosi 5000 złotych, który zostanie zniesiony po weryfikacji swojego konta.

Aby uzyskać pełny dostęp do konta i w pełni korzystać z promocji w Betfan należy uzupełnić brakujące dane, których nie trzeba było podawać podczas szybkiej rejestracji. Jest to potrzebne jeśli chcemy, aby limit został zniesiony, lub co ważniejsze – żebyśmy mogli wypłacać pieniądze z konta gracza na nasz rachunek bankowy. Aby dokończyć wypełnianie formularza wystarczy wejść w zakładkę „mój profil” i tam znajdziemy sekcję z dokończeniem rejestracji.

Należy:

• podać źródło z jakiego pochodzą nasze środki na obstawianie (czy to z umowy o pracę, prywatnej firmy itd.)
• dodać zdjęcie naszego dokumentu tożsamości (przód i tył) lub wrzucić skan takiego dokument.

Jeśli chodzi o numer konta, to nie trzeba go podawać, ponieważ jeśli dokonamy wpłaty to ten właśnie numer zostanie przypisany do naszego konta gracza.

Gra bez podatku w Betfan – tylko czasami

Bonus startowy to jednak nie wszystko. Każdy ze stałych graczy może skorzystać z ciekawej i korzystnej promocji w Betfan. Chodzi mianowicie o grę bez podatku, czyli dodatkowy zysk +14% do ewentualnej wygranej.

Dodatkowym atutem jest fakt, że grać bez podatku można bez przerwy – 24 godziny na dobę, co zdarza się naprawdę rzadko na naszym rynku bukmacherskim. Jak wykorzystać taki bonus?

Wystarczy obstawić kupon AKO z minimum dwoma zdarzeniami, których kursy pojedynczego zdarzenia będą wynosiły 1.25, a kurs całkowity – minimum 2.0. Betfan zamieni wtedy nasz współczynnik na 1.14.

betfan-bonus-na-start

Promocja w Betfan każdego dnia

Kolejnym udogodnieniem dla stałych graczy jest wyszukiwarka promocji, czyli tworzenie dla typerów codziennie nowych promocji. Zwykle dotyczą one cashbacku, czyli ubezpieczonego zakładu, dodatkowych procent do ewentualnej wygranej, a także bonusy na zakłady SOLO, czy AKO.

Aby znaleźć fajne promocje u bukmachera Betfan wystarczy wejść w zakładkę „promocje bukmacherskie”, a znajdziemy tam codziennie jakieś ciekawe promocje w Betfan.

Metody płatności

Na ten moment płatności w Betfan nie są zbyt mocno rozbudowane. Możemy wpłacać środki używając przy tym takich form, jak:
• BLIK,
przelewy24,
• karty płatnicze Visa i Mastercard.

Przy wpłatach oraz wypłatach za pomocą przelewów 24 środki na naszych kontach
pojawią się niemal natychmiastowo. Wpłaty pojawiają się od razu, a wypłaty nawet po kilku minutach, co jest jedną z szybszych opcji na rynku.

Pamiętajmy, że minimalna kwota, którą możemy wpłacić wynosi złotówkę.

Ważne! Pierwszy depozyt wykonywany w Betfan musi być zrobiony za pomocą płatności „przelewy24”. Dopiero od kolejnego można używać różnych metod. Jeśli chodzi o nasze doświadczenie to ani z wpłatą, ani z wypłatą nie mieliśmy żadnych problemów.

Opcja cashout

Coraz częściej ważnym aspektem dla graczy jest dostępność funkcji cashout. Jest to ciekawa opcja dla wszystkich tych, którzy lubią przedwcześnie zamknąć kupon, ponieważ mają już pewny pieniądz do wypłaty. W Betfan jest on dość dobrze skonstruowany.

Można z niego skorzystać zarówno z zakładów live, a także tych przedmeczowych, na kuponach typu SOLO i AKO. Zasady są takie same jak u innych bukmacherów – na kuponie nie może być ani jednego przegranego spotkania.

Im lepiej wyglądają postępy na naszym kuponie, tym cashout będzie coraz bardziej korzystny. Na przykład – przy obstawionych sześciu spotkaniach – cztery już nam weszły, a dwa jeszcze nie zostały rozegrane, to możemy skorzystać z wcześniejszej wypłaty.

200% za wpłatę
Betfan oferta na dziś
www.betfan.pl
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie
- 200% za wpłatę
- Promocje dnia dla stałych graczy
- Mecze na żywo w Betfan.TV
- Nieszablonowe zakłady bukmacherskie Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link