Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Kod promocyjny Betfan

Kod promocyjny Betfan 1

Bonus startowy u bukmachera Betfan jest całkiem ciekawy. Mimo że próżno tutaj szukać freebetu, a na promocje w Betfan nałożone zostały średnio wysokie warunki dotyczące obrotu – czy to od wpłaty, czy nawet na cashback. Na naszej stronie znajdziesz tabelę z promocjami u dwunastu bukmacherów, abyście mogli porównać sobie, jak to wygląda w poszczególnych firmach.

Firma Betfan dołączyła do grona legalnych bukmacherów, którzy przyjmują zakłady online w październiku 2018 roku – oczywiście na mocy licencji otrzymanej od Ministerstwa Finansów. Strona internetowa zaczęła funkcjonować jednak od 2019 roku pod adresem www.betfan.pl.

Czy można zaliczyć ich początek do udanych? Naszym zdaniem – jak najbardziej, jednak do tej pory widać w działaniach bukmachera kilka niedociągnięć, przez co Betfan nieco traci do ścisłej czołówki bukmacherów. Być może wraz ze zdobywaniem doświadczenia na rynku, wszystkie braki będą przez nich redukowane.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Co aktywuje kod promocyjny Betfan w 2020 roku?

Żeby aktywować kod promocyjny Betfan wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę podczas wypełniania formularza hasło: BETFAN. Wtedy zostanie aktywowany bonus do tego bukmachera. Dzięki temu, każdy nowy typer może liczyć na 3000 złotych od trzech pierwszych depozytów, a także 100 złotych w zakładzie bez ryzyka. Po wpisaniu tego kodu promocyjnego możecie być pewni, że promocje zostaną aktywowane i dostępne po weryfikacji konta.

Mimo tego, że pakiet powitalny może kusić wysoką kwota, to warto zapoznać się z regulaminem. Gdy weźmiemy na warsztat chociażby cashback, to o wiele lepiej wygląda oferta chociażby od STS czy Fortuny, które wymagają tylko jednokrotnego obrotu takim bonusem.

Kod promocyjny Betfan 2020

Spoglądając jednak już na same promocje Betfan, niezależnie od wszystkiego – posiada on specjalny kod, który aktywuje wszystkie dostępne bonusy na start. Przyjrzyjmy się nieco bliżej temu, co oferuje ten bukmacher.

Rodzaj bonusu Bonus BETFAN

Betfan – kod promocyjny

BETFAN

Zakład bez ryzyka

100 złotych

Mega pakiet

3000 złotych

Pierwsza wpłata

10% do 100 złotych

Druga wpłata

10% do 100 złotych

Trzecia wpłata

10% do 100 złotych

Bez podatku – 14%

Kupony AKO, z minimum 2 typami i kursem 2.0

Minimalna wpłata

1 PLN

 

Betfan bonus powitalny

Bonus na start określany jest przez bukmachera „Mega Pakietem”, w którym każdy z graczy może liczyć nawet na 3000 złotych. Taką kwotę maksymalnie daje Betfan każdemu typerowi i to od trzech pierwszych depozytów.

• Bonus od pierwszego depozytu: 10% do kwoty 100 zł
• Bonus od drugiego depozytu: 10% do kwoty 100 zł
• Bonus od trzeciego depozytu: 10% do kwoty 100 zł

Oznacza to więc, że przy każdy z depozytów, żeby otrzymać maksymalną kwotę, czyli wskazane 100 złotych – nasz depozyt musiałby wynieść 1000 złotych. Przy wpłacie 100 złotych otrzymamy analogicznie – dychę. Najniższa kwota, dzięki której wejdziemy do promocji, to 20 złotych.

Ponadto, aby taki bonus aktywować musimy spełnić kolejny warunek – postawić kupon SOLO lub AKO z kursem całego zakładu minimum 2.0. Następnie przyznany bonus należy obrócić pięciokrotnie z minimum dwoma zdarzeniami i kursem każdego z nich co najmniej 1.45.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Betfan 100 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Na pierwszy rzut oka te trudne warunki mogą zniechęcić, jednak jeśli już uda się spełnić wymogi bukmachera, to promocje w Betfan pozwalają na zgarnięcie dużych pieniędzy, ponieważ obrócone środki zostaną pomnożone x10. Od każdego z trzech depozytów możemy zgarnąć po maksymalnie 1000 złotych, a więc 3000 dodatkowo za spełnienie wymogów bukmachera.

• 100 000 złotych z bonusów w Betfan

Tak niewyobrażalna kwota, jak 100 tysięcy złotych jest możliwe do zdobycia właśnie dzięki promocji od trzech pierwszych depozytów. Skąd taka kwota? Każdy gracz, który otrzyma maksymalnie te 300 złotych (później pomnożone x10), i dokona odpowiedniego obrotu może wypłacić potem maksymalnie 10000 złotych. Wszystko tak naprawdę zależy od typera jak rozdysponuje otrzymaną kwotę bonusu.

Betfan ustanowił te 10 tysięcy jako kwota najwyższa, która jednak także zostanie pomnożona x10. Stąd robi się aż 100 tysięcy złotych za bonus od pierwszych trzech wpłat. Kwota bardzo wysoka, wymogi trudne, ale jak najbardziej możliwe do wykonania.

• Zakład bez ryzyka do 100 złotych

Dzięki wpisaniu kodu promocyjnego Betfan podczas rejestracji na wszystkich graczy poza bonusem od trzech pierwszych wpłat czeka również zakład bez ryzyka do 100 złotych. Chodzi w nim oczywiście o to, że pierwszy kupon jest ubezpieczony i w przypadku przegranego zakładu środki wrócą na konto gracza.

Jednak przy wygranym kuponie wszystko zostanie przelane na konto bonusowe, na którym wymagany jest obrót.
Aby móc wziąć udział w tej promocji należy postawić kupon z kursem minimum 1.14 i wpłacić przynajmniej 10 złotych. W promocję nie zaliczają się jednak gry wirtualne.

Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

• Bonus bez depozytu

Do najbardziej pożądanego rodzaju bonusów należy na pewno freebet. Wszystko dlatego, że gracze otrzymują darmowe pieniądze na grę, a więc mogą rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Niestety w Betfan próżno takiego szukać.

Jeśli interesuje Cie bonus bez depozytu to lepiej zapoznaj się z ofertami STS czy Fortuny, ponieważ u nich takowy bonus jest dostępny, tak samo jak i zakład bez ryzyka, czy bonus od pierwszej wpłaty.

Jak obrócić bonus w Betfan?

Rodzaj bonusu

Opis bonusu

Betfan bonus

BETFAN

Zakład bez ryzyka do 100 złotych

Obrót pięciokrotny bonusem, kupon AKO, minimalny kurs zdarzenia – 1.45

Bonus od trzech pierwszych depozytów

Obrót pięciokrotny bonusem, kupon AKO, minimalny kurs zdarzenia – 1.45

Czas na dokonanie obrotu

30 dni

 

Rejestracja w Betfan

Tak jak u większości bukmacherów – kod promocyjny w Betfan wpisuje się podczas samej rejestracji konta. Czas więc przybliżyć nieco jak w ogóle założyć konto u tego bukmachera.

Jak przystało na proces rejestracji – nie należy on do trudnych, czy skomplikowanych spraw. Wystarczy wypełnić wszystkie dane, których oczekuje bukmacher i wszystko będzie załatwione. Do wyboru mamy możliwość pełnej rejestracji, ale również szybkiej, czyli takiej, w której nie musimy dodawać skanu dokumentu tożsamości, a także numeru rachunku bankowego. Takie konto założymy tak naprawdę w dwóch szybkich krokach.

• Po pierwsze – dane do stworzenia konta, czyli e-mail, numer telefonu, a także hasło,
• po drugie – nasze dane osobowe, jak imię i nazwisko, adres, PESEL, a także kod promocyjny.

Ważne jest to, aby podczas rejestracji zaznaczyć okienko „chcę otrzymać bonus powitalny”, a także wszystkie inne zgody na przetwarzanie danych, potwierdzenie regulaminu, czy tego, że mamy ukończone 18 lat.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Tak naprawdę to tyle. Wystarczy poczekać tylko na maila potwierdzającego, za pomocą którego aktywujemy konto i to wszystko. Od tego momentu można rozpocząć grę i dokonać pierwszego depozytu. Pamiętajcie, że z niepełnym kontem limit na grę wynosi 5000 złotych, który zostanie zniesiony po weryfikacji swojego konta.

Aby uzyskać pełny dostęp do konta i w pełni korzystać z promocji w Betfan należy uzupełnić brakujące dane, których nie trzeba było podawać podczas szybkiej rejestracji. Jest to potrzebne jeśli chcemy, aby limit został zniesiony, lub co ważniejsze – żebyśmy mogli wypłacać pieniądze z konta gracza na nasz rachunek bankowy. Aby dokończyć wypełnianie formularza wystarczy wejść w zakładkę „mój profil” i tam znajdziemy sekcję z dokończeniem rejestracji.

Należy:

• podać źródło z jakiego pochodzą nasze środki na obstawianie (czy to z umowy o pracę, prywatnej firmy itd.)
• dodać zdjęcie naszego dokumentu tożsamości (przód i tył) lub wrzucić skan takiego dokument.

Jeśli chodzi o numer konta, to nie trzeba go podawać, ponieważ jeśli dokonamy wpłaty to ten właśnie numer zostanie przypisany do naszego konta gracza.

Gra bez podatku w Betfan

Bonus startowy to jednak nie wszystko. Każdy ze stałych graczy może skorzystać z ciekawej i korzystnej promocji w Betfan. Chodzi mianowicie o grę bez podatku, czyli dodatkowy zysk +14% do ewentualnej wygranej.

Dodatkowym atutem jest fakt, że grać bez podatku można bez przerwy – 24 godziny na dobę, co zdarza się naprawdę rzadko na naszym rynku bukmacherskim. Jak wykorzystać taki bonus?

Wystarczy obstawić kupon AKO z minimum dwoma zdarzeniami, których kursy pojedynczego zdarzenia będą wynosiły 1.25, a kurs całkowity – minimum 2.0. Betfan zamieni wtedy nasz współczynnik na 1.14.

betfan-bonus-na-start

Promocja w Betfan każdego dnia

Kolejnym udogodnieniem dla stałych graczy jest tak zwany Radar365, czyli tworzenie dla typerów codziennie nowych promocji. Zwykle dotyczą one cashbacku, czyli ubezpieczonego zakładu, dodatkowych procent do ewentualnej wygranej, a także bonusy na zakłady SOLO, czy AKO.

Aby znaleźć Radar365 u bukmachera Betfan wystarczy wejść w zakładkę „promocje bukmacherskie”, a znajdziemy tam codziennie jakieś ciekawe promocje w Betfan.

Metody płatności

Na ten moment płatności w Betfan nie są zbyt mocno rozbudowane. Możemy wpłacać środki używając przy tym takich form, jak:
• BLIK,
• przelewy24,
• karty płatnicze Visa i Mastercard.

Przy wpłatach oraz wypłatach za pomocą przelewów 24 środki na naszych kontach
pojawią się niemal natychmiastowo. Wpłaty pojawiają się od razu, a wypłaty nawet po kilku minutach, co jest jedną z szybszych opcji na rynku.

Pamiętajmy, że minimalna kwota, którą możemy wpłacić wynosi złotówkę.

Ważne! Pierwszy depozyt wykonywany w Betfan musi być zrobiony za pomocą płatności „przelewy24”. Dopiero od kolejnego można używać różnych metod. Jeśli chodzi o nasze doświadczenie to ani z wpłatą, ani z wypłatą nie mieliśmy żadnych problemów.

Opcja cashout

Coraz częściej ważnym aspektem dla graczy jest dostępność funkcji cashout. Jest to ciekawa opcja dla wszystkich tych, którzy lubią przedwcześnie zamknąć kupon, ponieważ mają już pewny pieniądz do wypłaty. W Betfan jest on dość dobrze skonstruowany.

Można z niego skorzystać zarówno z zakładów live, a także tych przedmeczowych, na kuponach typu SOLO i AKO. Zasady są takie same jak u innych bukmacherów – na kuponie nie może być ani jednego przegranego spotkania.

Im lepiej wyglądają postępy na naszym kuponie, tym cashout będzie coraz bardziej korzystny. Na przykład – przy obstawionych sześciu spotkaniach – cztery już nam weszły, a dwa jeszcze nie zostały rozegrane, to możemy skorzystać z wcześniejszej wypłaty.

Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

Warte uwagi ...